vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

507 επισκέπτες, 4 χρήστες
laniel, camber, dkostas, mathimatikos1966

Twitter

Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.

Αποσυνδεδεμένος Menelaos

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #525 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 11:09 »
Pou eisaste re?mou leipsate!!!Loipon epesa sth pagida kai afou to xa kopsei gia 3 mhnes to tsigaro kai eixa arxisei me ego t kai ola kala ksanakoilisa... :wall:
telos panton ksanaekopsa totsigaro edo kai 1 bdomada pali,re paidia ti na po oti kai na dokimaso sto Freedom ksanagirnao....exo pathei plaka omos tora,giati ematha oti logo ton apergion sto ivape den exoun freedom genika exoun elipsei se polla ygra,kai anagkastika kai phra apo ena magazi ths ovale sto marousi to ovale black.... :tongue_smilie: sketh ahdia dystyxos m apogohteyse kai phra ena apple apo natura flavour art ap ton idio kapos kalhtera...pote tha erthoun ta HALO??????? :'( :'(

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #526 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 11:21 »
Μέσα σε ένα μήνα ατμίσματος έχω δοκιμάσει πάρα πολλά υγρά, γεύσεις της Halo, της Decadence, FlavourArt, Νobacco, Natura, Ovale.. και μάλιστα σε διάφορες περιεκτικότητες νικοτίνης παίζοντας από 6mg μέχρι και τα 18mg. Άμα έχεις κολλητούς συνατμιστές... :))

Πραγματικά το φετίχ μου είναι το Marlborough της Decadence στα 8mg, δεν ξέρω τι μου κάνει αλλά με τρελαίνει σαν γεύση όλη την ημέρα και σε κάθε της φάση (πχ με τον καφέ ή μετά το φαγητό), όμως αυτό το υγρό το σταμάτησα επειδή έπιανα τον εαυτό μου να πιπιλίζει όλη την ημέρα.. συν του ότι το συγκεκριμένο άδειαζε πολύ γρήγορα απ'το tank αναγκάζοντάς με να γεμίζω 5-6 φορές, κάτι που έβλεπα υπερβολικό από πολλές απόψεις.

Τώρα έχω στο τσαντάκι μου 5 μπουκαλάκια διαφόρων εταιριών, γεύσεων και νικοτίνης (αν και παίζω στο 9άρι συνήθως) αλλά το Marlborough απουσιάζει, αναγκαστικά. Σίγουρα πάντως ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΥΣΗ μου. :D

Αποσυνδεδεμένος sempreviva

  • **
  • 118
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #527 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 11:33 »
Κι εγώ θέλω να το δοκιμάσω αυτό το Marlborough της D.V.!! Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια, γι'αυτό και νομίζω και για το Kamel! Απ'αυτά που έχω δοκιμάσει πάντως, το καλύτερο μέχρι στιγμής είναι το Tribeca από Halo. (καλά, δεν είπα και κάτι καινούριο  :)) )
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 26, 2011, 11:54 από sempreviva »

Αποσυνδεδεμένος Drakos

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
  • Ας ήτανε ο πόνος ένα τσιγάρο δρόμος..
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #528 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 11:51 »
Halo Tribeca στα 18mg/ml.. ;)
Το απόλυτο ατμιστικό υγρό!
Πολλες φορές το αραιώνω και με velvet cloud και είναι εξίσου εξαιρετικό! 8)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 26, 2011, 12:58 από Drakos »

Αποσυνδεδεμένος greekfury

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #529 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 12:05 »
Παιδια εγω εχω παθει την πλακα μου με της NOBACCO το turkish blend .αφηνει μια εθιστικα γλυκια γευση  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #530 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 17:06 »
Μεχρι στιγμης το Tribeca της Halo.Ειναι το μονο που θελω οπωσδηποτε να ξανακανω σε σχεση με τα αλλα που κι αν δεν τα ξαναβρω δεν με νοιαζει.

Αποσυνδεδεμένος striker

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #531 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 21:11 »
G.M by N.B=GOLDEN MARGY by NOBACCO!!! :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Στα 18mg, ειναι για μενα οτι καλυτερο μεχρι τωρα!
Καπνικο υγρο με επιγευση μελιου!
Αν και οντως οπως εχει αναφερθει και αλλου, τα μπουκαλια αδειαζουν για πλακα, πολυ γρηγορα!

Αποσυνδεδεμένος steliost

  • **
  • 281
  • Φύλο: Άντρας
  • SteamMachine VV by SEB the perfect combination
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #532 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 21:38 »
Ή θα το λατρέψεις ή θα το μισήσεις, εγώ ανήκω στο πρώτο maxblend ή maxboro της FA και σαν δεύτερο τη σοκολάτα της...

Αποσυνδεδεμένος nicolasg

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #533 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 23:16 »
Μέχρι στιγμής αυτό που μου αρέσει περισσότερο είναι το
Usa Mix 16mg της Nobacco.
Aφήνει μια διακριτική όσο και εθιστική γλυκάδα στο τέλος ενώ είναι αρκετά τσιγαρίσιο.

Το Golden margy καλό αλλα δεν ειναι για πολύ,για συμπληρωματικό ναι.

Το valuto δεν μπορώ να το ατμίσω με τίποτα,δεν μου αρέσει καθόλου το άρωμά του.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #534 στις: Οκτωβρίου 27, 2011, 02:52 »
Pou eisaste re?mou leipsate!!!Loipon epesa sth pagida kai afou to xa kopsei gia 3 mhnes to tsigaro kai eixa arxisei me ego t kai ola kala ksanakoilisa... :wall:
telos panton ksanaekopsa totsigaro edo kai 1 bdomada pali,re paidia ti na po oti kai na dokimaso sto Freedom ksanagirnao....exo pathei plaka omos tora,giati ematha oti logo ton apergion sto ivape den exoun freedom genika exoun elipsei se polla ygra,kai anagkastika kai phra apo ena magazi ths ovale sto marousi to ovale black.... :tongue_smilie: sketh ahdia dystyxos m apogohteyse kai phra ena apple apo natura flavour art ap ton idio kapos kalhtera...pote tha erthoun ta HALO??????? :'( :'(

Έλειψες καιρό και ξέχασες, Μενέλαε;  :))
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6.msg40649.html#msg40649

Αποσυνδεδεμένος Menelaos

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #535 στις: Οκτωβρίου 27, 2011, 11:00 »
ναι ρε γ@#ώτο....σορρυ.... :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος marina

  • *
  • 40
  • Φύλο: Γυναίκα
  • the less you know the more you believe
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #536 στις: Οκτωβρίου 29, 2011, 13:37 »
Flavour Art Cowboy Blend 9mg με  Flavour Art Chocolate 18mg  βγάζει γεύση τσιγάρου και αφήνει μια ελαφρυά γλυκιά επίγευση σοκολάτας. Έβαλα ένα τρίτο σοκολάτα και το υπόλοιπο με το Κάουμπόι μπλέντ. Μ᾽ αρέσει αυτός ο συνδιασμός αν κ λέω να μη ξαναπάρω σοκολάτα γιατί είναι τρελλό κόλλημα κ θέλω να ατμίζω ασταμάτητα..

Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #537 στις: Οκτωβρίου 29, 2011, 20:46 »
Καλησπέρα!!Έχει δοκιμάσει κανείς το φουντούκι από flavourart??

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #538 στις: Οκτωβρίου 29, 2011, 21:00 »
Καλησπέρα!!Έχει δοκιμάσει κανείς το φουντούκι από flavourart??

Στο παρακάτω θέμα θα διαβάσεις κάποιες απόψεις και για το φουντούκι
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1463.msg32830.html#msg32830

Αποσυνδεδεμένος soctap

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #539 στις: Οκτωβρίου 30, 2011, 01:28 »
Καλησπερα σε ολλους.Ειμαι καινουργιος ατμιστης σχεδον 10 μερες τωρα , συγχαριτηρια για την εκπληκτικη ενημερωση που παρεχει το forum , και θα ηθελα να μου προτεινεται ενα καλο υγρο για το ΗΤ μου που ειναι το NOBACCO Hybrid , τωρα χρησιμοποιω το MLB -USA MIX  της nobacco 11mg αλλα κατι μου λειπει ακομα, και δεν εχω την εμπειρια να το εντοπισω.Πιστευω κατι γυρω απο αυτο.Δοκιμασα το toppaco 11mg αλλα δεν μου αρεσε καθολου. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171782 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275889 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15277 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13982 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9330 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42900 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 408 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35210 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558158 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182299 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9350 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364