vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

376 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, maprix, camber, dvelev

Twitter

Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #330 στις: Ιανουαρίου 31, 2013, 16:53 »
αυτο το παθαινω στο παλιοτερο version του tapatalk που εχω στο κινητο...
στο καινουργιο βερζιον που εχω στο ταμπλετ δεν το κανει...εχει σχεση με το πως εχει γραφτει το λινκ στο ποστ (δεν εχω κατσει να δω ομως ποια μορφη του λινκ το κανει αυτο)

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #331 στις: Ιανουαρίου 31, 2013, 17:09 »
Το καινουριο version ειναι το hd?

Στάλθηκε από το GT-P1000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #332 στις: Ιανουαρίου 31, 2013, 18:16 »
οχι, στο tapatalk 2 αναφερομαι (δεν θυμαμαι αν ειναι 2.x)..το hd δεν το δουλευω σχεδον καθολου. Το tapatalk 1 μου το εκανε συνεχεια αυτο, ενω το 2 οχι...

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #333 στις: Ιανουαρίου 31, 2013, 19:38 »
Το 2 εχω οπως λεει και η υπογραφη μου και μαλιστα την τελςυταια εκδοση. Παντως εχεις δικιο. Εχει να κανει με το πως μπαινει το λινκ. Η το www το πειραζει η το http στην αρχη.

Στάλθηκε από το GT-P1000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος kathlos

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #334 στις: Ιανουαρίου 31, 2013, 19:52 »
Το 2 εχεις απλα δεν το λεει στον τιτλο. ναι εχει να κανει με το λινκ πως εχει γραφτει και τι προκειται να ανοιξει αν ειναι embeded η οχι αν ειναι για secure connection και φυσικα με τι εχεις κανει την συσχετιση. Δηλαδη οπως στο pc λες τα mp3 θα ανοιγουν με το τσιου τσιου πλεηερ. Εχεις μηλο η android? Samsung οτι βλεπω.

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #335 στις: Ιανουαρίου 31, 2013, 20:07 »
Samung Galaxy tab. Δεν ειναι οτι τα ανοιγει ολα με explorer. Καποια τα ανοιγει με το tapatalk.

Στάλθηκε από το GT-P1000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος Jericho

  • **
  • 402
  • Φύλο: Άντρας
  • 7ml/Day DIY 75/25% VG/PG / 14MG
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #336 στις: Φεβρουαρίου 02, 2013, 16:51 »
παιδιά εγώ την τελευταία εβδομάδα έχω παρατηρήσει το εξής


στην εμφάνιση μη αναγνωσμένων, κάποια από τα καινούργια μου τα εμφανίζει για πρώτη φορά 48 ώρες μετά την δημιουργία τους.


την πρώτη δεύτερη φορά νόμιζα ότι μου ξέφυγαν αλλά το παρακολούθησα και είδα ότι όντως το κάνει.

συγκεκριμένα σήμερα μου το έκανε σε αυτό

το κάνει σε τυχαία νέα μηνύματα!  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #337 στις: Φεβρουαρίου 02, 2013, 17:03 »
Εγώ παιδιά παρατηρώ ότι οι σελίδες του φόρουμ τελευταία τρέχουν πιο γρήγορα. :yes: :yes:

Παλιά θυμάμαι ότι πολλές φορές αργούσε να φορτώσει κάποιες σελίδες και ήταν εκνευριστικό.

Τελευταία παρατηρώ ότι έχει εκλείψει αυτό το πρόβλημα. :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #338 στις: Φεβρουαρίου 02, 2013, 17:09 »
@Jericho τα ιδια τα ποστ μπορει να εχουν γραφτει καποιες μερες πριν αλλα να ειναι σε αλλο νηαμ (πχ. επισκευασιμοι απο Κινα, φθηνα μοντ κοκ). Οταν θα "κοπουν" τα αντιστοιχα μηνυματα για να φτιαξουν ενα νεο νημα η ημερομηνια θα ειναι αυτη του πρωτου ποστ. Ισως αυτες ειναι οι περιπτωσεις που εχει τυχει να το παρατηρησεις.. Ενω, τα ποστ δεν τα ειχες πχ διαβασει οταν ηταν στο παλιο νημα, τα βλεπεις ολα μαζι στο νεο..και αναρωτιεσαι ποτε γραφτηκαν και δεν τα πηρες χαμπαρι..

Σημερα, πχ σε αυτο που λες, γραφτηκε νεο ποστ και φανηκε το νημα στα μη αναγνωσμενα σου..

Αποσυνδεδεμένος Jericho

  • **
  • 402
  • Φύλο: Άντρας
  • 7ml/Day DIY 75/25% VG/PG / 14MG
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #339 στις: Φεβρουαρίου 02, 2013, 18:50 »
ura το έχω παρατηρήσει και σε αγγελία, πρέπει να είναι κάποιο glitch και απλά δεν το έχει πάρει χαμπάρι ο υπόλοιπος κόσμος.

Αποσυνδεδεμένος WileECoyote

  • *****
  • 533
  • Φύλο: Άντρας
  • Voyage of H.M.S. Beagle - C.Darwin
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #340 στις: Φεβρουαρίου 02, 2013, 20:30 »
Στην αγγελία μπορεί να συμβαίνει γιατί πρέπει πρώτα να εγκριθεί (μπορεί πχ. ενώ έχει δημιουργηθεί χθες, να μην υπάρχει φωτογραφία και να καθυστερήσει να εμφανιστεί)

Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #341 στις: Φεβρουαρίου 02, 2013, 22:05 »
@ Jericho

Όπως σου είπε ο Urahara πολλά νήματα έχουν ξεκινήσει μέσα από τις προεπισκοπήσεις,
ειδικά ατμοποιητές που έχουν αναφερθεί σαν κάποια πληροφορία.
Όταν κάποιος ειδικά από αυτούς έχουν ποστάρει εκεί την πληροφορία μαζέψουν και
άλλες πληροφορίες, τότε ανοίγει νήμα με αυτό το θέμα και φυσικά αποκολλώντας το
πόστ αυτό από το γενικό νήμα.
Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να βλέπουν κάποιοι πρώτη φορά ένα προιόν που παρουσιάζεται
αλλά η ημερομηνία του νήματος είναι όταν γράφτηκε το πρώτο ποστ.
Για αυτό μερικοί λένε πως δεν το χαμε δει τόσο καιρό και που ήταν και άλλα τέτοια  :)) :))
Πληροφοριακά να σου πω ότι από μερικά νήματα όπως το "επισκευάσιμοι από Κϊνα προεπισκόπηση"
έχει θησαυρό μέσα που κάποιοι ανακαλύπτουν μετά από μέρες και λένε που ήταν αυτό!!!
Όταν κάποιο διαχωρίζεται κρατά την πρώτη ημερομηνία που είχε γραφτεί σε οποιοδήποτε νήμα που είναι η ημερομηνία που πρωτογράφτηκε στο φόρουμ σαν ποστ  :) :)
Η ημερομηνία δεν αλλάζει ΠΟΤΕ

Αποσυνδεδεμένος Jericho

  • **
  • 402
  • Φύλο: Άντρας
  • 7ml/Day DIY 75/25% VG/PG / 14MG
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #342 στις: Φεβρουαρίου 03, 2013, 02:26 »
Έγινε παιδιά, ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #343 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 21:05 »
Τις τελευταιες μερες εχω παρατηρησει σε διαφορα μηνυματα αν πεσει ο δεικτης του ποντικιου σε μερικες λεξεις πεταει διαφημηση ..........."κερδισε i-pod " και τετοια χαζα.
Συμβαινει και σε αλλους η μονο σε μενα?

Απ: Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ
« Απάντηση #344 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 21:07 »
Βαγγέλη αυτό που λες το πάθαινα παλιότερα και δεν με πίστευε κανείς όταν το λεγα  :)) :)) :))
μάλλον πρέπει να καθαρίσεις τα cookies στον υπολογιστή σου  :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 62914 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3674 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 968 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172535 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277577 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15473 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14116 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9460 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43575 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 451 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36248 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560250 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem