vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

456 επισκέπτες, 1 χρήστης
dkostas

Twitter

Σκάσιμο μπαταρίας κατά τη φόρτιση

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1204
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #45 στις: Μαρτίου 08, 2012, 22:40 »
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟΥΣ

Σε περίπτωση που δείτε ένα τέτοιο μήνυμα - υπόδειξη, το καλύτερο που θα έχετε να κάνετε είναι να συμμορφωθείτε αμέσως με τις υποδείξεις και να μην επαναλάβετε το ίδιο παράπτωμα.
Ο κανονισμος ειναι σαφης -
Περί καταγγελιών
Για οποιαδηποτε απορια η ενσταση αναφορα ή πμ στον διαχειριστη Atmos ή τους γενικους συντονιστες Vangos και Jeke04.


 :bow: :bow: :bow:

Αποσυνδεδεμένος digitalis

  • **
  • 466
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #46 στις: Μαρτίου 08, 2012, 22:45 »
Παιδια η φορτιση, ειδικα μ'αυτες τις μπαταριες καλως-κακως θελει την προσοχη της.
Κι οχι μονο με τους φτηνους ταχυφορτιστες μαρκας ή μη.
Μου εχει τυχει ψηφιακος καλος (θεωρητικα) φορτιστης να μην εχει σταματησει τη φορτιση σε μια Nimh για τηλεκατευθυνομενο. Οταν μετα απο ωρα αναρωτηθηκα γιατι δεν ειχε κανει "μπιπ" κοιταω και βλεπω να συνεχιζει τη φορτιση με τρελλα mha και η μπαταρια να ειναι ζεστη. Εκτοτε, με προσοχη.
Δεν θελει κανενα πανικο και καμια τρομοκρατια, απλα λιιιγο προσοχη.

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #47 στις: Μαρτίου 08, 2012, 22:50 »

Προς αποφυγή κάθε παρεξήγησης:
Το φόρουμ σαφώς κι αποτελεί διαδικτυακό τόπο ενημέρωσης, για κάθε θέμα που αφορά το η.τ. , είτε καλό, είτε κακό.
Ένα συμβάν (έστω σπάνιο) που αφορά αστοχία μπαταρίας/φορτιστή, με αποτέλεσμα την έκρηξη αυτής κατά τη φόρτιση, σαφώς κι έχει μεγαλύτερη βαρύτητα απ'ότι ένας ατμοποιητής που δεν έχει καλή απόδοση.
Το καλό στην όλη υπόθεση είναι ότι δεν υπήρξαν σωματικές, παρά μόνο υλικές βλάβες.
Η αντικατάσταση των κατεστραμμένων εξαρτημάτων, σαφώς κι είναι θετική εξέλιξη σαν αντιμετώπιση στον πελάτη από την εταιρία.  

Η αναφορά σοβαρής αστοχίας ενός προϊόντος που είναι συγκεκριμένου εισαγωγέα, καλό είναι να γίνεται  επώνυμα με θέμα στον δικό του πίνακα, ώστε να έχει το δικαίωμα να συμμετέχει στη συζήτηση.

Το φόρουμ σαφώς δεν επιθυμεί την "φίμωση" σε σχέση με αυτά τα συμβάντα, απλά θα πρέπει να τηρείται η δεοντολογία στη συζήτηση και η νόμιμη επιφύλαξη της διαχείρισης.

Μετά τις παραπάνω επεξηγήσεις, το παρόν νήμα κλειδώνεται μέχρι ν'αποφανθεί η διαχείριση του φόρουμ.

Απ'το συντονισμό του φόρουμ

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #48 στις: Μαρτίου 09, 2012, 18:46 »
Μετά από 2η και 3η επικοινωνία σχετικά με το θέμα, λύθηκε και η παρεξήγηση για το ότι το συμβάν δεν ήταν γνωστό και στο κατάστημα και στην εταιρία εξαρχής. Ο λόγος ήταν ότι όλοι έψαχναν για κάτι που συνέβη πρόσφατα. Μετά από ψάξιμο όμως, βρέθηκε ότι το γεγονός είχε συμβεί στις αρχές Νοεμβρίου 2011, δηλαδή πάνω από 4 μήνες τώρα.
Όντως η μπαταρία έσκασε κατά τη διάρκεια της φόρτισης. Έγινε αλλαγή της μπαταρίας και του φορτιστή και το γεγονός αντιμετωπίστηκε ως σπάνιο και τυχαίο συμβάν, όπως θα αντιμετωπιζόταν και από μια εταιρία κινητής ή ηλεκτρονικών.
Κάτι τέτοιο όπως όλοι ξέρουμε (σκάσιμο κατά τη διάρκεια της φόρτισης) δεν είναι εντελώς ασυνήθιστο σε επαναφορτιζόμενες μπαταρίες, όχι μόνο σε η.τ. αλλά σε κάθε είδους συσκευή που χρησιμοποιεί επαναφορτιζόμενες μπαταρίες. Αν ανακοινωνόταν τότε, σίγουρα δε θα είχε την ίδια αντιμετώπιση από τους αναγνώστες. Το ότι αναδύθηκε όμως ξανά τώρα επειδή το έφερε η κουβέντα μετά το ατύχημα στην Florida (USA), του δίνει ένα ιδιαίτερο βάρος και σημασία που σίγουρα μπορεί να υπερεκτιμηθεί από τους καλοθελητές πολέμιους του η.τ.

Ένα είναι σίγουρο: Όταν οι μπαταρίες (σε κάθε είδους συσκευή) φορτίζονται, πρέπει να ακολουθούνται κατά γράμμα οι υποδείξεις του κατασκευαστή. Αλλά ακόμα και έτσι, πάντα να έχουμε το νου μας και να μην έχουμε κοντά υλικά τα οποία είναι εύφλεκτα, ευαίσθητα ή μπορεί να σπάσουν (π.χ. γυαλί κτλ.). Μια μικρή πιθανότητα να πάει κάτι στραβά, υπάρχει πάντα, έστω και αν αυτή ανέρχεται σε πιθανότητα με αρκετά μηδενικά μετά την υποδιαστολή της τάξης ίσως και του εκατομμυριοστού. Αν παρατηρηθεί οποιαδήποτε περίεργη συμπεριφορά όπως υπερθέρμανση, καπνοί, περίεργες μυρωδιές κτλ., διακόπτετε αμέσως τη φόρτιση και επικοινωνείτε με το τεχνικό τμήμα της εταιρίας που αγοράστηκε η μπαταρία και ο φορτιστής.

Και υπογραμμίζω κάτι στο οποίο θα πρέπει να δώσουμε ιδιαίτερη σημασία: Άλλο το σκάσιμο κατά τη διάρκεια της φόρτισης και άλλο κατά τη διάρκεια της χρήσης. Το δεύτερο δεν έχει αναφερθεί ακόμα πουθενά από όσο ξέρω για μπαταρίες εργοστασιακών μοντέλων.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2012, 16:06 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος kos-greece

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
  • Χερι που το φοβασαι φιλα το
Απ: Σκάσιμο μπαταρίας κατά τη φόρτιση
« Απάντηση #49 στις: Μαρτίου 14, 2012, 16:31 »
Ενα μεγαλο ευχαριστω και φιλο πλεον αν και τηλεφωνικα (atmos) για την συνεργασια του και παντα αντικιμενικη του αποφαση :thumpup: :thumpup:

Ενα μεγαλο ευχαριστω επισεις στην εταιρια που εδειξε την απαιτουμενη βαρυτητα και σοβαροτητα του θεματος και ενεργησε σαν επαγγελματιας και ενημερωσε για το συνβαν με συνεργασια παντα με τον atmos μπραβο τους.
Ειναι δυσκολο να βρεις μια εταιρια και να σου λεει τα πραγματα οπως ειναι και πως εγιναν και ηδη πολλα + απο εμενα :thumpup: :thumpup: :thumpup:
Ειμαι και θα ειμαι fun της εταιριας γιατι εχω ανθρωπους πλεον να εμπιστευτω παλι μπραβο παιδια :thumpup: :thumpup:

Τωρα οσο για τις μπαταριες του καθε η.τ καποιες φορες υπαρχουν και οι αστοχιες υλικων οπως και εγινε αλλα ως εκει γιατι για εμενα η σιγκεκριμενη εταιρια ειναι πολυ περισσοτερο πλεον απο καταναλωση προιοντων...ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ :respect: :respect:

Ευχαριστω atmos :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1204
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: Σκασιμο Μπαταριας σε συναδελφο...?
« Απάντηση #50 στις: Μαρτίου 14, 2012, 18:00 »
Μετά από 2η και 3η επικοινωνία σχετικά με το θέμα, λύθηκε και η παρεξήγηση για το ότι το συμβάν δεν ήταν γνωστό και στο κατάστημα και στην εταιρία εξαρχής. Ο λόγος ήταν ότι όλοι έψαχναν για κάτι που συνέβη πρόσφατα. Μετά από ψάξιμο όμως, βρέθηκε ότι το γεγονός είχε συμβεί στις αρχές Νοεμβρίου 2011, δηλαδή πάνω από 4 μήνες τώρα.
Όντως η μπαταρία έσκασε κατά τη διάρκεια της φόρτισης. Έγινε αλλαγή της μπαταρίας και του φορτιστή και το γεγονός αντιμετωπίστηκε ως σπάνιο και τυχαίο συμβάν, όπως θα αντιμετωπιζόταν και από μια εταιρία κινητής ή ηλεκτρονικών.
Κάτι τέτοιο όπως όλοι ξέρουμε (σκάσιμο κατά τη διάρκεια της φόρτισης) δεν είναι εντελώς ασυνήθιστο σε επαναφορτιζόμενες μπαταρίες, όχι μόνο σε η.τ. αλλά σε κάθε είδους συσκευή που χρησιμοποιεί επαναφορτιζόμενες μπαταρίες. Αν ανακοινωνόταν τότε, σίγουρα δε θα είχε την ίδια αντιμετώπιση από τους αναγνώστες. Το ότι αναδύθηκε όμως ξανά τώρα επειδή το έφερε η κουβέντα μετά το ατύχημα στην Florida (USA), του δίνει ένα ιδιαίτερο βάρος και σημασία που σίγουρα μπορεί να υπερεκτιμηθεί από τους καλοθελητές πολέμιους του η.τ.

Ένα είναι σίγουρο: Όταν οι μπαταρίες (σε κάθε είδους συσκευή) φορτίζονται, πρέπει να ακολουθούνται κατά γράμμα οι υποδείξεις του κατασκευαστή. Αλλά ακόμα και έτσι, πάντα να έχουμε το νου μας και να μην έχουμε κοντά υλικά τα οποία είναι εύφλεκτα, ευαίσθητα ή μπορεί να σπάσουν (π.χ. γυαλί κτλ.). Μια μικρή πιθανότητα να πάει κάτι στραβά, υπάρχει πάντα, έστω και αν αυτή ανέρχεται σε πιθανότητα με αρκετά μηδενικά μετά την υποδιαστολή της τάξης ίσως και του εκατομμυριοστού. Αν παρατηρηθεί οποιαδήποτε περίεργη συμπεριφορά όπως υπερθέρμανση, καπνοί, περίεργες μυρωδιές κτλ., διακόπτετε αμέσως τη φόρτιση και επικοινωνείτε με το τεχνικό τμήμα της εταιρίας που αγοράστηκε η μπαταρία και ο φορτιστής.

Και υπογραμμίζω κάτι στο οποίο θα πρέπει να δώσουμε ιδιαίτερη σημασία: Άλλο το σκάσιμο κατά τη διάρκεια της φόρτισης και άλλο κατά τη διάρκεια της χρήσης. Το δεύτερο δεν έχει αναφερθεί ακόμα πουθενά από όσο ξέρω για μπαταρίες εργοστασιακών μοντέλων.


Οπώτε, είναι σωστό να επανέλθει το όνομα της εταιρίας....
Σωστά???
Ναί, σωστά...
Παρακαλώ τους admin να επαναφέρουν τα διαγραμένα πόστ με το όνομα της εταιρίας...

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Σκάσιμο μπαταρίας κατά τη φόρτιση
« Απάντηση #51 στις: Μαρτίου 14, 2012, 18:13 »
Το μοντέλο ήταν το Nobacco Want.
Η πληροφορία νομίζω πως είναι ίσως περισσότερο χρήσιμη σε ότι αφορά την αντιμετώπιση της εταιρίας παρά σε ό,τι αφορά την μπαταρία καθεαυτή, μιας και θα μπορούσε να είναι οποιαδήποτε μπαταρία του εμπορίου.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Σκάσιμο μπαταρίας κατά τη φόρτιση
« Απάντηση #52 στις: Μαρτίου 14, 2012, 18:23 »
για την παρολιγο <<συκοφαντηση>> του συνατμιστη δεν ειδα τιποτα............
γιαυτο θα πρεπει να μην ειμαστε   ΒΑΣΙΛΙΚΟΤΕΡΟΙ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΩΣ.........
σχεδον τον βγαλαμε τρελλο.
ο ιδιος βεβαια δειχνει να το περασε στα ψηλα....οποτε .............αστο

Αποσυνδεδεμένος new_user_north

  • *
  • 28
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Σκάσιμο μπαταρίας κατά τη φόρτιση
« Απάντηση #53 στις: Μαρτίου 14, 2012, 18:26 »
για την παρολιγο <<συκοφαντηση>> του συνατμιστη δεν ειδα τιποτα............
γιαυτο θα πρεπει να μην ειμαστε   ΒΑΣΙΛΙΚΟΤΕΡΟΙ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΩΣ.........
σχεδον τον βγαλαμε τρελλο.
ο ιδιος βεβαια δειχνει να το περασε στα ψηλα....οποτε .............αστο

Είμαστε πολιτισμένοι εμείς οι ατμιστές  ;) :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Yianni

  • **
  • 139
    • Από το τελευταίο μου τσιγάρο:
Απ: Σκάσιμο μπαταρίας κατά τη φόρτιση
« Απάντηση #54 στις: Μαρτίου 14, 2012, 18:30 »
για την παρολιγο <<συκοφαντηση>> του συνατμιστη δεν ειδα τιποτα............
γιαυτο θα πρεπει να μην ειμαστε   ΒΑΣΙΛΙΚΟΤΕΡΟΙ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΩΣ.........
σχεδον τον βγαλαμε τρελλο.

Ορθότατον.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Σκάσιμο μπαταρίας κατά τη φόρτιση
« Απάντηση #55 στις: Μαρτίου 14, 2012, 18:31 »
"Παραλίγο", δεν υπάρχει. Είχαμε πλείστα περιστατικά στο παρελθόν που αποδείχτηκαν ότι προήλθαν από λάθος πληροφόρηση οπότε η δυσπιστία δεν είναι υπερβολή σ' αυτές τις περιπτώσεις.
Από τη στιγμή που έγινε γνωστό το τι ακριβώς είχε συμβεί, η αλήθεια αποκαταστάθηκε.

Αποσυνδεδεμένος kos-greece

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
  • Χερι που το φοβασαι φιλα το
Απ: Σκάσιμο μπαταρίας κατά τη φόρτιση
« Απάντηση #56 στις: Μαρτίου 14, 2012, 18:32 »
για την παρολιγο <<συκοφαντηση>> του συνατμιστη δεν ειδα τιποτα............
γιαυτο θα πρεπει να μην ειμαστε   ΒΑΣΙΛΙΚΟΤΕΡΟΙ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΩΣ.........
σχεδον τον βγαλαμε τρελλο.
ο ιδιος βεβαια δειχνει να το περασε στα ψηλα....οποτε .............αστο

Παιδια εγω οντως το πηρα στα ψηλα γιατι το ανεφερα στα μυνηματα μου ειμαι ο τριτος ο οποιος μετεφερα την πληροφορια,αλλα ο atmos και η εταιρια ηταν αμεσοι και οι δυο τους και τους ευχαριστω πολυ για ολα αλλα εδω που τα λεμε παιδια η εταιρια εδειξε τον καλυτερο της εαυτο ηταν απιστευτη η ανταποκριση της...

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Σκάσιμο μπαταρίας κατά τη φόρτιση
« Απάντηση #57 στις: Μαρτίου 14, 2012, 18:34 »
o atmos σωστα το χειριστηκε ....μιλαω γενικα για ολο το νημα....απο την αρχη εως το τελος .
η εταιρεια δεν μπορουσε να κανει και αλλιως αγαπητε...... δεν σας εκανε χαρη που σας εδωσε νεο σετ..αντιθετα υποχρεωμενη ηταν ακομα και να σας κανει και εξτρα δωρο που λεει ο λογος .
οποτε η εταιρεια δεν εκανε τιποτα αλλο απο αυτο που θα επρεπε να κανει....και ισως λιγα εκανε
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2012, 18:46 από KINGGREECE »

Αποσυνδεδεμένος kos-greece

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
  • Χερι που το φοβασαι φιλα το
Απ: Σκάσιμο μπαταρίας κατά τη φόρτιση
« Απάντηση #58 στις: Μαρτίου 15, 2012, 02:35 »
Δικιο εχεις αλλα ειμαι ο τριτος εγω και μετεφερα πληροφορια, αν ημουν εγω δεν ξερω πως θα αντιδρουσα,το μονο σιγουρο ειναι πως εξυπηρετηθηκε αμεσως και αυτο δεν παυει να ειναι θετικο απο μερος της εταιριας...
Εξαλλου αν ο φιλος μου ζηταγε εξηγησεις και το τραβαγε το θεμα και η εταιρια δεν το ελεγε οτι συνεβει γιατι θα ηθελε να το ξεχασει θα με πηραζε περισσοτερο απο το να του κανει πολλα δωρα εκεινου(θα ηταν ποιο πονηρο το θεμα) αλλα εκεινον δεν το πηραξε που εβαλα το θεμα εφοσων του ειπα τα πραγματα πως εχουν γιατι ειμαι ο τριτος εγω και δεν μου επεφτε και λογος παραπερα,αλλα το οτι δεν το ηξερε η εταιρια και νομιζε πως εκανε τον ψωφιο κοριο...
Το ειπε η εταιρια και για μενα ειναι πολυ σωστη και μπραβο της




Διαγραφη αμεσης παραθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 15, 2012, 19:36 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος TNT

  • **
  • 340
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σκάσιμο μπαταρίας κατά τη φόρτιση
« Απάντηση #59 στις: Απριλίου 01, 2012, 16:51 »
Δεν σας κρύβω ότι με το συγκεκριμένο θέμα και γενικότερα ότι έχει ακουστεί κατά καιρούς για τις μπαταρίες έχω αγχωθεί.

Βασικά έχω 3 μπαταρίες (2 650άρες και μια 1000αρα) οι οποίες δεν είναι αυθεντικές. (όταν πρωτοπήρα δεν είχα σχετική ενημέρωση)
Οπότε ένας λόγος παραπάνω να ανησυχώ?
Επίσης, κατά τη γνώμη σας, ασφαλής τρόπος κυρίως κατά το άτμισμα υπάρχει ως προς την μπαταρία?
Για παράδειγμα κάποιο mod θα ήταν πιο ασφαλές?

Αν μπορείτε πείτε καμιά γνώμη γιατί κάθε φορά που ατμίζω μου έρχεται στο μυαλό και με χαλάει πολύ αυτό....(λέω τώρα θα κάνει μπαμ) :idiot1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171867 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276290 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15368 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14000 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9367 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42985 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 413 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35373 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558655 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182457 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9498 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364