vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

89 επισκέπτες, 7 χρήστες
Jorge, manoslykos, johnath, bloodlessz, Mimhsdr, Tem, jtheogr

Twitter

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO

Σώστε όσο ποιο πόλους μπορείτε

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pM685dGSfuI&feature=related[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος TRIKALA

  • **
  • 373
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 07, 2012, 01:24 »
Φιλε μου kritikos727,
σωστο το βιντεο  :thumpup:
αλλα επειδη το υγρο μοιαζει λιγο με coca cola  και ισως δεν καταλαβουν τις επιπτωσεις δινω τον συνδεσμο για το παρακατω βιντεακι  με τιτλο
lung cancer surgery (χειρουργική επέμβαση για καρκίνο του πνεύμονα) για να γινει πιο κατανοητο τι εστι καρκινος
οποιος δεν αντεχει τα αιματα να μην το δει για αυτο και δεν το ανεβασα εδω
http://www.youtube.com/watch?v=sOHlfjZwC98&feature=related

Αποσυνδεδεμένος pantelis51

  • **
  • 415
  • Φύλο: Άντρας
  • Αρκούδος και οδοιπόρος αμαρτίαν ουκ έχει
Απ: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO
« Απάντηση #2 στις: Μαρτίου 07, 2012, 01:30 »
Εγώ γιατί νομίζω πως όποιος το δει απλά δεν θα ξαναφάει κρέας;  :))

Αποσυνδεδεμένος suzakias

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO
« Απάντηση #3 στις: Μαρτίου 07, 2012, 08:54 »
και γω τωρα που το ειδα.......... με μαμησε πρωι-πρωι την ψυχολογια μου μεσα :'( :wall:

Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO
« Απάντηση #4 στις: Μαρτίου 07, 2012, 17:57 »
Παιδιά κακά τα ψέματα αλλά η πραγματικότητα είναι αυτή όσο σκληρή και αν είναι για τα μάτια μας............. :hmmm: :hmmm: :hmmm: Το κ.τ. είναι άκρως επικύνδινο για την υγεία......Επηρεάζει την καρδιά, τους πνεύμονες, την γοννιμότητα, το έμβρυο και άλλα πολλά...!!!!!!!!!!!! Το θέμα είναι  πόσο αγαπάμε τον εαυτό μας και τους γύρω μας και κατά πόσο είμαστε διατεθιμένει να κάνουμε κάτι για αυτό.........Στην ζωή μπορείς να επιλέξεις να κάνεις κάτι ή να μείνεις απλά θεατής!!!!!!!!!!!! και για το τέλος θα ήθελα να αναρωτηθούμε όλοι κάτι αξίζει τελικά τον κόπο??????????? :bye: :bye: :bye: :bye:

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO
« Απάντηση #5 στις: Μαρτίου 07, 2012, 18:55 »
Παιζει να ειναι η 4η φορα που ανεβαινει το συγκεκριμενο βιντεακι στο φορουμ...
Ανεβαστε και κανενα καινουριο ρε παιδια.

Αποσυνδεδεμένος stavros76

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO
« Απάντηση #6 στις: Μαρτίου 07, 2012, 19:19 »
Οσο ειμουν καπνιστης δεν θα με έπειθε να το κοψω

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO
« Απάντηση #7 στις: Μαρτίου 07, 2012, 19:35 »
δεν θα με επειθε να κοψω το κτ το βιντεο.μονο αν πηγενα σε γιατρο και μου ελεγε η τσιγαρο και θανατος σε 2 χρονια η το καβεις τωρα και γλυτωνεις.

Αποσυνδεδεμένος kos-greece

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
  • Χερι που το φοβασαι φιλα το
Απ: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO
« Απάντηση #8 στις: Μαρτίου 08, 2012, 20:30 »
Ο καθενας πραττει αναλογως,διαφορετικα και ολες οι γνωμες ειναι σεβαστες αλλα οπως και να εχει τα βιντεο αυτα ειναι καλα να τα βλεπουμε για να βλεπουμε τι συνβαινει και να μαθαινουμε και κατι αν θελουμε βεβαια...

Οι επιλογες μας ειναι προσωπικο θεμα και παντα αναλανβανουμαι τις ευθυνες ο καθενας ξεχωριστα... ;) ;)

Το μεγαλυτερο λαθος μας πιστευω ειναι πως ξεκινησαμε το τσιγαρο τωρα ολα τα αλλα ειναι σχετικα,φιλικα παντα


Αποσυνδεδεμένος ktm

  • **
  • 135
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO
« Απάντηση #9 στις: Μαρτίου 08, 2012, 22:14 »
Για κάπιους τέτοιες εικόνες είναι ακόμα κ αφορμή για να αλλάξουν στάση απέναντι σε κάτι οπότε δεν είναι κακό να τις προωθούμε.........Σκληρό ίσως αλλά για κάποιες καταστάσεις χρειάζονται δραστηκά μέτρα.......Έστω και έναν να βοηθήσει να αλλάξει αυτό που ένιωθε για το κ.τ. τότε αξίζει η ανάρτηση του συγκεκριμένου αλλά και άλλων παρεμφερεί videos  :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος mariocuzco

  • **
  • 285
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO
« Απάντηση #10 στις: Μαρτίου 26, 2012, 15:45 »
Για κάπιους τέτοιες εικόνες είναι ακόμα κ αφορμή για να αλλάξουν στάση απέναντι σε κάτι οπότε δεν είναι κακό να τις προωθούμε.........Σκληρό ίσως αλλά για κάποιες καταστάσεις χρειάζονται δραστηκά μέτρα.......Έστω και έναν να βοηθήσει να αλλάξει αυτό που ένιωθε για το κ.τ. τότε αξίζει η ανάρτηση του συγκεκριμένου αλλά και άλλων παρεμφερεί videos  :yes: :yes: :yes: :yes:

Συμφωνω! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος dodos197

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO
« Απάντηση #11 στις: Μαρτίου 26, 2012, 18:38 »
εχω 1 απορια??? υπαρχουν χιλιαδες τροποι να αυτοκτονησουμε...γιατι εμεις ειχαμε διαλεξει εναν απο τους πιο επωδυνους???????????????????????????????????????????????????????????????????????? :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ K.T ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO
« Απάντηση #12 στις: Μαρτίου 26, 2012, 19:01 »
κακα τα ψεματα ολοι εχουμε δει και εχουμε συναντηση τετεια θεματα στην ζωη μας βλεποντας ανθρωπους μας να πεθαινουν απο καρκινο και αλλες παρομιες ασθενιες του κ.τ πειτε μου ενα που σταματησε να καπνιζει το θεμα ειναι τελικα προσωπικο αν δεν τυχη σε εμας μυαλο δεν θα βαλουμε και αν τυχη και την γλυτώσουμε με μια επεμβαση ενα ποσοστο θα ξανα καπνισει και ειμαι σιγουρος για αυτο γιατι εχω δυο ατομα πρωτου βαθμου που μετα απο οτι παθανε συνεχιζουν το κ.τ  :idiot1: δυστηχος

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 168 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 151 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20622 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281228 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207887 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65741 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174427 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312771 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14101 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124752 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93513 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4178 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix