vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

73 επισκέπτες, 8 χρήστες
zakyn8inos, tapantari, Doubt, Jorge, I.P, manoslykos, JohnDag, bloodlessz

Twitter

Γενικά περί αεροπλάνων-αεροδρομίων - προτεινόμενες λυσεις και συμβουλές

Αποσυνδεδεμένος panos207

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Καλα στα αεροδρόμια της Κρήτης και με 100 kg TNT να περάσεις δεν σου λένε τίποτα!! Προσωπικά τους έχω δει λίγο χύμα!

Αποσυνδεδεμένος Skoudris

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κeep calm and Vape on
χαχα και λιγα λες :D


Αποσυνδεδεμένος sakis7

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
  • 'Οτι πετά δεν κάνει μέλι!
Στο τελευταιο μου ταξιδι απο Λευκωσια-Αθηνα με επιστροφη ,δεν ειχα κανενα προβλημα .Με εξτρα μπαταρια 2 μπουκαλακια υγρο εξτρα ατμοποιητη και προβαρι με τανκακι καρτο .Ολα αυτα στο εγκο τσαντακι και ατμιζμα παντου εντος του αεροδρομιου .
 ::)

Αποσυνδεδεμένος Elias_kall

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
επισης 100ml ειναι η συνολικη ποσοτητα υγρων....μπορεις πχ να εχεις μαζι σου 10 μπουκαλακια των 10ml ...


Τα υγρά που μπορείς να έχεις είναι συσκευασίες των 100 ml, τόσες όσες να χωρούν σε σακουλάκι του ενός λίτρου.. Χονδρικά 10 μπουκαλάκια των 100 δηλαδή... Και παιδιά μην αγχώνεστε... Μπαταρίες κουβαλάτε όσες θέλετε, δεν υπάρχει πρόβλημα...

Αποσυνδεδεμένος Philip

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
    • RentalDeals.gr
Ήρθα Λονδίνο με British Airways και διακριτικά κάπνιζα στην καμπίνα με ego twist και aspire μικρό (είχα στην βαλίτσα το evic με το u-dct και υγρά). Δεν νομίζω οτι με πήρε χαμπάρι κανείς οπότε και είναι σαν να μην έγινε. Απόψε γυρνάω Ελλάδα στο ίδιο concept οπότε και θα σας πώ αύριο τι θα γίνει αν με δούνε. Σε όλα τα μαγαζιά του Λονδίνου άτμιζα μανιωδώς και δεν μου μίλησε κανείς παρότι το κάπνισμα απαγορεύεται αυστηρά.
Άντε και καλό μου ταξίδι!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Philip

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
    • RentalDeals.gr
Ακριβώς τα ίδια και στον γυρισμό, εκτός της γκρίνιας της γυναίκας μου που με πήρε χαμπάρι!

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk



Αποσυνδεδεμένος anetost

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
Αυτη τη στιγμη ειμαι στο Ριο,
περασα κανονικα 2 ce4- 2 αντιστασεις- 3 μπαταριες εγκο 650 και 3 μπουκαλακια των 10 μλ στις αποσκευες.
Αυτα απο ευρωπη για Ριο. Επισης δεν ειχανε σκαννερ στη εξοδο οπως στο Μεξικο.


Τωρα θα δω και στις εσωτερικες πτησεις τι γινεται και θα ενημερωσω.
Στη ουσια το ολο θεμα ειναι να μην το βρουνε.


Τωρα τα μπουκαλακια αμα με ρωτησουν τι εχουν...ε θα τους πω υγρο για την φαλακρα  :tongue_smilie:
επειδη πεταω τη δευτερα για βραζιλια,ειχες καποιο θεμα εκει η στις πτησεις εσωτερικου εκει???

Αποσυνδεδεμένος mantzaros

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
οφ τοπικ μοντ ον...

απο τωρα πας βραζιλια;
σαβας καφε

Αποσυνδεδεμένος LKLO330

  • **
  • 312
  • Φύλο: Άντρας
για ρωσια ξερει κανενας τι μπορω να κουβαλισω απο μοντακια με αξεσουαρ και υγρα?

Όπως ισχύει σε όλες τις αεροπορικές εταιρείες, στα ατομικά σου είδη σε χειραποσκευή εφόσον το πεις δεν θα χεις κανένα πρόβλημα. Αν πέσεις σε καμία περίπτωση, θα σου τα κρατήσουν οι αεροσυνοδοί στο προσωπικό τους ερμάριο.  :)

Αποσυνδεδεμένος its

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια παιζει τπτ απο Ελ.Βενιζελ. προς Γαλλια (CDG)?
Eντος Ελ.Βενιζελ. ατμιζουμε κανονικα?

Αποσυνδεδεμένος metmat

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Ταξίδεψα πριν από ένα μήνα από Βενιζέλος προς CDG και είχα πάνω μου απλές ego μπαταρίες με απλούς ατμοποιητές.
Είχα και ένα μπουκαλάκι υγρό 30 ml.
Το mod το είχα στην βαλίτσα που παρέδωσα.
Κανένα πρόβλημα πουθενά. Ούτε από εδώ αλλά ούτε και στην επιστροφή.

Αποσυνδεδεμένος Fiestaris

  • **
  • 452
  • Φύλο: Άντρας
Ταξίδεψα προς Γαλλία προ διμήνου. Με προβαρι πάνω μου. Κανένα πρόβλημα ούτε εδω, ούτε στη Γαλλία. Στο Ελ. Βενιζέλος άτμιζα κανονικά, δε μου πε κάποιος κάτι. Αν ρωτήσει κανείς στις πληροφορίες, δεν ξέρουν, παίρνουν τηλ σε ειδική υπηρεσία κ με τα πολλά σου λένε δεν επιτρέπεται. Αφού ούτε καν ξέρουν στις πληροφορίες...σιγά μην το σκέφτομαι εγώ για αυτούς.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 29, 2014, 14:58 από Aris-ProVape »

Αποσυνδεδεμένος atsirtsis

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
Για Μιλάνο πριν 3 μήνες κανένα πρόβλημα με mod επάνω μου και γεμάτο ατμποποιητή!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 162 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20687 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281332 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207912 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65832 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174506 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312829 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14173 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124790 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93543 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix