vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

77 επισκέπτες, 7 χρήστες
manoslykos, yorgoss, PsykieG, infernity, lagoudakis, zakyn8inos, bloodlessz

Twitter

Γενικά περί αεροπλάνων-αεροδρομίων - προτεινόμενες λυσεις και συμβουλές

Αποσυνδεδεμένος Humphrey

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Σήμερα είναι το αύριο για τ οποίο ανησυχούσες χτες
 :)) :)) :)) :)) εγω να δεις  :)) :)) :))
να σε παρεξηγησω?? ε οχχχχι βεβαια  8)

αρχικα το εψαξα με thai που ειναι κορυφη, αλλα ειχε τρελό κόστος και μπηκε  Χ
Αφου όμως οι Αιγυπτιοι επιτρέπουν το φουμάτμισμα , Καιρο δαγκωτό !  :D

Αποσυνδεδεμένος cookie-dog

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Με τα υγρα δεν αντιμετωπισα ποτε προβλημα στον ελεγχο με ακτινες.

Στις χειραποσκευες εχω ενα 20 μλ μπουκαλακι και ποτε δεν με ρωτησαν / εψαξαν.

Τα υπολοιπα υγρα τα δινω με τις αποσκευες στο check in.

Επισης δεν ρωταω αεροσυνοδους κτλ για χρηση η.τ.

Παιρνω το ουισκυ μου και παω σε καμια τουαλετα και φουμαρω ανετα. Οι ανιχνευτες καπνου δεν πιανουν.

Επισης τις τελευταιες πτησεις μου τις εβγαλα χωρις να ατμισω καθολου στο αερολανο. ;D

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Με τα υγρα δεν αντιμετωπισα ποτε προβλημα στον ελεγχο με ακτινες.

Στις χειραποσκευες εχω ενα 20 μλ μπουκαλακι και ποτε δεν με ρωτησαν / εψαξαν.

Τα υπολοιπα υγρα τα δινω με τις αποσκευες στο check in.

]Επισης δεν ρωταω αεροσυνοδους κτλ για χρηση η.τ.

Παιρνω το ουισκυ μου και παω σε καμια τουαλετα και φουμαρω ανετα. Οι ανιχνευτες καπνου δεν πιανουν. 
Επισης τις τελευταιες πτησεις μου τις εβγαλα χωρις να ατμισω καθολου στο αερολανο. ;D


Επισης δεν ρωταω αεροσυνοδους κτλ για χρηση η.τ. Μα γιατί να ρωτήσεις τις αεροσυνοδούς αφού πάς στην τουαλέτα κ ατμίζεις?  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Παιρνω το ουισκυ μου και παω σε καμια τουαλετα και φουμαρω ανετα. Οι ανιχνευτες καπνου δεν πιανουν.   :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: δεν πιάνουν μα οι τουαλέτες δεν είναι άνετες  ::) ::) ::) ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος Pstelios

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Μην ξεχνάς ότι όλα τα καλά στις τουαλέτες των αεροπλάνων γίνονται, δεν βλέπεις χολυγουντιανές ταινίες? :)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
'Ημουν αεροσυνοδός για πολλά χρόνια........κ πρόσεχα πολύ τις.....τουαλέτες...δλδ να μην κλειδωθεί κανείς μέσα καταλάθος....... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
λεπον  σε λιγοτερο απο 24 ωρες πεταμε για μιλανο.
Σκεφτομαι το υγρα κανονικα στην βαλιτσα και στη χειραποσκευη μια μικρη θηκουλα με το λαβα με το dct tank 5ml και ενα ego με ενα 510 αττυ και ενα 10αρι μπουκαλακι υγρο
....και ο θεος βοηθος.... :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
πριν μια βδομαδα παντως που ταξιδεψα με Ολυμπιακη για Ροδο, εκαναν ανακοινωση οταν ξεκιναγαμε οτι το καπνισμα απαγορευεται σε ολη την διαρκεια της πτησης καθως και η χρηση η.τ. 8)

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
λεπον  σε λιγοτερο απο 24 ωρες πεταμε για μιλανο.
Σκεφτομαι το υγρα κανονικα στην βαλιτσα και στη χειραποσκευη μια μικρη θηκουλα με το λαβα με το dct tank 5ml και ενα ego με ενα 510 αττυ και ενα 10αρι μπουκαλακι υγρο
....και ο θεος βοηθος.... :)) :))

Αποσυνδεδεμένος drf

  • ***
  • 557
  • Φύλο: Άντρας
Φιλε ppkstat να σαι καλά ηρεμησα κάπως τώρα γιατί φοβομουνα μην με περάσουν για κανένα τρομοκράτη!
Εεε νταξει άμα θέλει δοκιμή για να δει ότι είναι ΗΤ του κάνουμε 2-3 τζουρες του κάνουμε και κυκλακια και είμαστε κόμπλε!
:-)

εντάξει εσύ δε θα έχεις κανένα πρόβλημα ;) , έχεις περάσει το GG από όλα τα κύματα (πάτημα με τριαξωνικό κλπ)  :))

Αποσυνδεδεμένος ferrariGTS

  • *
  • 99
  • Φύλο: Άντρας
  • VAPE ON VESPA PA PA PA
    • Vespa Forum Hellas
Απ΄ότι είδα ο παίχτης είναι σε πτήση της Ryanair...

ΧΑΛΑΡΑΑΑΑ

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VGJ-eBIdRs4[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
καμαρι ο παιχτης....λες και ανακαλυψε το φαρμακο του ΑΙDS.
ΤΕΣΠΑ....
καλο ειναι οπου υπαρχει απαγορευση να μην ζοριζουμε το θεμα και εμεις παιδια.....

Αποσυνδεδεμένος ferrariGTS

  • *
  • 99
  • Φύλο: Άντρας
  • VAPE ON VESPA PA PA PA
    • Vespa Forum Hellas
Σωστός...

Είναι λίγο προκλητικό...αλλά είναι η εταιρία που το επιτρέπει έτσι δεν είχε πρόβλημα ότι και να έκανε.

(Αντε να το κάνεις αυτό σε αεροπλάνο Αμερικάνικης εταιρίας...θα έρθει το FBI,CIA,DCD,CSI,NCIS.ABS.CDD.MNT,RTF,TTR,DST  και σε μπαγλάρωσε με τη μία και ας είσαι στα 30.000 πόδια)

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
'Ημουν αεροσυνοδός για πολλά χρόνια........κ πρόσεχα πολύ τις.....τουαλέτες...δλδ να μην κλειδωθεί κανείς μέσα καταλάθος....... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Χα χα χα...αν ειμουν εγω στην τουαλετα και φουμαρα μαλλον επρεπε να προσεχεις μην κλειδωθει κανεις εξω  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Παιδιά καλησπέρα από Κέρκυρα. Νέος και γω στο άθλημα, 13η μέρα σήμερα με το ego-C ανά χείρας. Κατέχω και την ανάλογη θήκη μεταφοράς στην οποία αποθηκεύω 4 cartridges γεμάτα, 1 ego-c, φορτιστή και 2 μπουκαλάκια των 12ml. Σκοπεύω με αυτή τη θήκη να μπω σε πτήση της Aegean τον επόμενο μήνα και ελπίζω να καταλήξω στο Ελ.Βεν. και όχι στο Γκουαντάναμο!
Καλού κακού, έστειλα και μια ερώτηση στην Aegean για να μαι καλυμένος, μόλις λάβω απάντηση θα την δημοσιεύσω.

Keep Vaping!

Αποσυνδεδεμένος bujinkan

  • **
  • 324
  • Φύλο: Άντρας
λεπον  σε λιγοτερο απο 24 ωρες πεταμε για μιλανο.
Σκεφτομαι το υγρα κανονικα στην βαλιτσα και στη χειραποσκευη μια μικρη θηκουλα με το λαβα με το dct tank 5ml και ενα ego με ενα 510 αττυ και ενα 10αρι μπουκαλακι υγρο
....και ο θεος βοηθος.... :)) :))
Eπεστρεψα απο τις διακοπες οπως επεστρεψε και το λαβα μου
Εχουμε και λεμε
Πτηση aegean αθηνα-μιλανο και μιλανο αθηνα
Στην χειραποσκευη ειχα μια θηκουλα ego που μεσα ειχε μια μπαταρια ego,2 τανκ dct και ενα υγρο halo
Στην τσεπη του μπουφαν ειχα το λαβα μου και επανω καρφωμενο ενα τανκ 6ml
Περνωντας τον ελεγχο παω να αδειασω τις τσεπες και μου λεει η κοπελα,οχι αφηστε οτι εχετε μεσα στις τσεπες και βγαλτε το μπουφαν οπως ειναι
Βγαζω μουφαν και ζωνη και περναω..παω να τα παρω και μου λεει ο υπαλληλος να ελεγξω λιγο τις τσεπες σας? βεβαιαω του λεω...
Παρολα αυτα δεν ελεγξε και με ρωταει εχετε κατι σαν ΗΤ μεσα στην τσεπη?
Οχι σαν ΗΤ αλλα ΗΤ του απανταω
Λιγο μεγαλο ομως μου λεει
Μεγαλο? τεραστιο ειναι του απανταω
Οκ μου λεει και περασα χωρις να το ελεγξει

Στο γυρισμο σημερα στο μιλανο το ιδιο σκηνικο μονο που αυτη τη φορα με εβαλε να το βγαλο απο την τσεπη...
Το ειδε και κοιταγε σαν ουφο και τον ρωτησα αν θελει να του κανω επιδειξη.
Μου ειπε ναι (οχι με καχυποψια αλλα περισσοτερο με περιεργεια) Τραβηξα και εγω μια τζουρα και ολα καλα...

Μεσα στο αεροπλανο απαγορευεται (ρωτησα την αεροσυνοδο) αλλα οσο υπαρχουν τουαλετες ολα καλα

Αυτα....ελπιζω να ελυσα μερικες αποριες

Και λιγο oftopic: πηγαμε ενα γκρουπακι για σκι στις αλπεις
Ρε παιδια ολοι κοιταγανε σαν ουφο και οχι επειδη ηταν το λαβα αλλα επειδη δεν ηξεραν τι ειναι το ΗΤ
Στο ξενοδοχειο τους εξηγησα ( ο Θεος ξερει αν καταλαβαν μονο με τα γαλλικα που μιλανε) τι ειναι το ΗΤ και με αφηνανε να ατμιζω κανονικα
Πανω σε ενα σαλε ηταν μια ομαδα σκι της αγγλικης αστυνομιας και με ειχαν περικυκλωσει και με ειχαν ταραξει στις αποριες
Μα καλα στην ευρωπη δεν εχουν ιδεα τι ειναι το ΗΤ?
Πολυ κουφο μου φανηκε

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 183 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 163 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20699 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207914 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65845 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174527 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312839 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14181 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93548 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix