vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

504 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, giorgos1999, Lazy Dog, camber, zamploutos, ipomonias

Twitter

Κλώνοι - No name ηλεκτρονικά τσιγάρα-Και το μεγάλο ερώτημα...Αξίζουν?

Δείτε το κ αλλιώς,γιατί τα ίδια επώνυμα που τα πουλούσαν προς 90-100€ τώρα τα πουλάνε μισοτιμής?
Βάζουν κ απο την τσέπη τους για να τα πάρετε εσείς πιο φθηνά....ή μήπως τελικά ήταν αγορασμένα απο την αρχή φθηνά κ είχαν απλά σταμπάρει μια φίρμα επάνω....?
:bow: :bow: :bow:

Αποσυνδεδεμένος jonelos

  • **
  • 180
  • Φύλο: Άντρας
Για μένα ειναι παρόμοια ποιοτικα ,οχι ιδια 100% αλλα αν τα συγκρίνεις βάση τιμής ειναι κατα πολύ ανώτερα τα noname. Τουλάχιστον τα ego που ξερω. (Παντα βεβαια υπάρχουν και εξαιρέσεις)

Αποσυνδεδεμένος stavros76

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
εγω πρωτινό ενα οικονομικο και αν δεις οτι μετα απο μια εβδομαδα εκοψες το τσιγαρο και την βρίσκεις  με το η.τ. πειγενε αμεσα σε αγορα προβαρι και ατμο επισκευασημο να ησυχάσεις και να γιανι αμεσα η τσεπα σου

Αποσυνδεδεμένος dimos1967

  • *
  • 94
  • Φύλο: Άντρας
  • salonika
ΟΛΑ MADE IN CHINA ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΤΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

μην τρελαθουμε ο κινεζος οταν του δινης το χρημα οτι γουσταρης θα σου

τηπωση επανω

για ψαχτητε λιγο :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Αξίζουν, αλλά όχι όλα. Κάποια είναι ίδια με τα αυθεντικά. Θέλει ψάξιμο. ;)
Άπλα... 8)


@dimos1967
  Σωστός... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος pineza

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
ΟΛΑ MADE IN CHINA ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΤΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

μην τρελαθουμε ο κινεζος οταν του δινης το χρημα οτι γουσταρης θα σου

τηπωση επανω

για ψαχτητε λιγο :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

προφανως πηγενει στις επωνυμες ελληνικες εταιριες που εισαγουν απο κινα κοψοχρονια




Αξίζουν, αλλά όχι όλα. Κάποια είναι ίδια με τα αυθεντικά. Θέλει ψάξιμο

Αν το δούμε με τιμές Κίνας τότε οι διαφορές δεν είναι μεγάλες, εδώ ξεφεύγουν πάντως, θες η πολιτική της κάθε εταιρείας θες η "πονηριά " των εμπόρων ότι τα δικά μας είναι ¨Ευρωπαικά"  ;D οι τιμές είναι αλλού για αλλού !

Αποσυνδεδεμένος nikolakis26

  • **
  • 438
  • Φύλο: Άντρας
Ρε Leonil σου λέω....επωνυμία του εμπόρου κ 80€ το ego-t...... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Άσε που δεν ταιριάζει άλλος ατμο απο ego-t....μόνο ο δικός του..... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

και μάλιστα σε προσφορά μόνο για σήμερα  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος stavros76

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
λοιπον και στους κινεζους υπαρχη η ποιοτητα
για να καταλαβετε υπαρχη λαβα φτηνο υπαρχη ομοσ και το λαβα το ακριβο της λ ριδε
και ο κινεζος σου λεει οτι πληρωνης περνεις απλα πραγματα

Αποσυνδεδεμένος nikolakis26

  • **
  • 438
  • Φύλο: Άντρας
Μάλλον κ εσύ έχεις πέσει θύμα κινέζικου μάρκετινγκ. ;)
Αν υπήρχε φθηνό κ ακριβό λάβα φίλε Σταύρο θα ξεχωρίζαν κάπου,αυτά είναι καρμπόν όλα. :yes: :yes: :yes:
Θα είχε μέσα,έξω,πάνω,κάτω κάτι που να λέει εγώ είμαι το ακριβό λάβα του L-RIDE  κ οχι το φθηνό του τατσι μιτσι κοτσι. :thumpup: :thumpup: :thumpup:

ΥΓ Ο Κινέζος σου λέει όση ποσότητα πάρεις πληρώνεις...κ οχι ότι πληρώσεις παίρνεις.Ότι θέλει σου στέλνει. ;)

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
@nikolakis26 συμφωνουμε σε ολα.  :thumpup: :thumpup:
σε βρισκω πολυ σωστο και σκεπτομενο.
και εγω μια απο τα ιδια συνεχεια noname!!
οχι που θα πληρωσω τα "μουφα επωνυμα" made in china.

και σας παω και στοιχημα οσους λετε το αντιθετο.
αν με πληρωσετε σε 1 μηνα θα σας εχω το :

ΝΕΟ πρωτοποριακο ΗΤ που δεν σταζει εγκεκριμενο απο τον CE ΡΟΗΣ και δεν συμαζευεται
υγιεινο 100% ελεγμενο μεχρι και απο τον ΕΟΦ.

Το νεο EGO-achis
to αρχικο πακετο θα εχει 2 ατμο (με διαρκεια ζωης τουλαχιστον 3-4 μηνες ο καθενας) μιας και εχουν περασει ποιοτηκουθς ελεγχους
2 μπαταριες με την εκπληκτικη χωριτικοτητα 650mah για 35000 τζουρες και διαρκεια ζωης τουλαχιστον 5 χρονια
και ολα αυτα μονο 99 ευρω.  :thumpup: :thumpup: μονο για εσας...
με αγαπη.

Αποσυνδεδεμένος nikolakis26

  • **
  • 438
  • Φύλο: Άντρας
Μα δεν βρίσκω λόγο να αγοράσω επώνυμο Η.Τ. :nope:
Να το κάνω για μια ηλεκτρική συσκευή που θα μου δίνει 3 χρόνια εγγύηση αντι για 1 που θα μου δίνει μια no name ναι. :yes:
Άλλα να το κάνω για ένα σετ Η.Τ. που έχει στην καλύτερη των περιπτώσεων 29 μέρες εγγύηση..... :nope:
ΑΑΑΑ κ για να μην ξεχνάμε φίλοι μου....ο Κινέζος δίνει 6 μήνες εγγύηση κ οχι 29 ήμερες. :yes:

Συμπέρασμα λοιπόν πως το 29 ήμερες είναι Ελληνικό,για να σου πουλήσουν κ να σε ξεφορτωθούν μετά,σου λέει του π#%$τη 1 μήνα θα τον βγάλει. :yes:

Ορίστε να μην λέτε πως τα βγάζω απο το κεφάλι μου...

---Wanrranty/Guarantee:

A) How long—? We provide atomizer 3 months guarantee, battery and other parts 6 months guarantee from the ship date.(Vandalism can not be guaranteed)

B) How to—? Usually we ship to replacement to you with your next order if you can provide the proof(photo or video) of the broken parts, if the quantity exceed 20% of your order quantity, we will request you to send back the borken parts to us to check and analyze the reasons.(this situation almost not exist)


Τελοσπαντων το είπα κ νωρίτερα,δεν γίνετε ξαφνικά τα επώνυμα να πέφτουν στην μισή τιμή.
Ούτε ο Κινέζος μας πόνεσε γιατί έχουμε κρίση αλλά ούτε κ τα καταστήματα,απλά είδαν τον τζίρο τους να πέφτει κ είπαν να τραβήξουν κόσμο.
Είναι άγραφος νόμος της αγοράς πως ότι έχει ζήτηση πουλάει ακριβά,όταν όμως πέσει η ζήτηση γιατί πουλάει αλλού πιο φθηνά....ένα μένει να κάνουν.....να ρίξουν κ αυτοί τις τιμές. :yes:

@AchisaeL Ψιτ κοίτα μην τα πουλήσεις όλα,θέλω κ εγώ ένα απο αυτά τα καλά EGO-achis,εχω ακούσει τα καλύτερα κ ας μην έχουν βγει ακόμα.  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 :thank_you2: :thank_you2: :thank_you2:

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
ΝΕΟ πρωτοποριακο ΗΤ  που δεν σταζει εγκεκριμενο απο τον CE ΡΟΗΣ και δεν συμαζευεται
υγιεινο 100% ελεγμενο μεχρι και απο τον ΕΟΦ.

Το νεο EGO-achis
to αρχικο πακετο θα εχει 2 ατμο (με διαρκεια ζωης τουλαχιστον 3-4 μηνες ο καθενας) μιας και εχουν περασει ποιοτηκους ελεγχους
2 μπαταριες με την εκπληκτικη χωριτικοτητα 650mah για 35000 τζουρες και διαρκεια ζωης τουλαχιστον 5 χρονια
και ολα αυτα μονο στην καταπληκτική τιμή προσφοράς 99 ευρω, αντί της κανονικής των 129.99 ευρώ, μόνο για περιορισμένο αριθμό τεμαχίων...  :thumpup: :thumpup: μονο για εσας...
με αγαπη.
Μαζί θα πάρετε εντελώς δωρεάν, ένα καταπληκτικό κολιέ λαιμού με το λογότυπο Achis...
έτσι είναι καλύτερο...



Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
για σενα φιλαρακι και με εκπτωση 40% !!!!!!!
μονο60 ευρω !!!!

@slammer οχι ειμαι φθηνος εγω... :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171496 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275458 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15245 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13951 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9268 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42744 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 390 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34958 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557617 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181979 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 172 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9138 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364