vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

506 επισκέπτες, 3 χρήστες
dkostas, nightdream, stsoulos

Twitter

Ενας Ελληνας παρουσιάζει το καλύτερο vape show στην Αμερική. http://vapeteam.co

Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Είναι ο Δημήτρης Αγραφιώτης , ζει στην Ατλάντα και παρουσιάζει την διαδικτυακή εκπομπή VapersPlace καθε τεταρτη στο http://www.vapersplace.com/vp-live-vape-team
 
 Θα είναι μαζί μας στο Forum και θα μας ενημερώνει για κάθε εξέλιξη πάνω στο Η.Τ. και άλλα σχετικά ενδιαφέροντα θέματα.
 Φυσικά ανοιχτός σε κάθε συζήτηση.

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Καλό φαίνεται...
Μπορεί να μιλά και να γράφει άνετα τα ελληνικά;
Τι γνώσεις έχει γύρω από το ΗΤ;

Έχει κάνει αυτοπαρουσίασει ο άνθρωπος στο αντίστοιχο thread. Μια χαρά τα μιλάει.

Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Κανονικοτατα, απο αυριο θα ειναι σε καθημερινη επαφη με το Forum.


Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Είναι πολύ καλό αυτό, να έχουμε ανταποκριτή στην Αμερική και μάλιστα από άνθρωπο που γνωρίζει καλά το θέμα.
Καλωσήρθε στο φόρουμ μας.  :)

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Μπράβο!
Μια φωνή απο το εξωτερικό είναι ευπρόδεκτη ειδικά σε αυτή την μάλλον περίεργη εποχή για το η.τ. στην Ελλάδα.
Καλώς ήρθε!

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Αναμενουμε τον φιλο για καλωσορισμα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος VapinGreek

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
ευχαριστώ τους φίλους και τον Κώστα για την έναρξη αυτού του θέματος, θέλω να πω γεια σε όλους και είμαι εδώ για να βοηθήσουμε όποιον έχει απορίες. πλησιάζει ένας χρόνος από τότε που έσπασα τον εθισμό στα τσιγάρα μετά από 23 χρόνια. το πάθος μου για αυτή την υπέροχη εφεύρεση με έχει οδηγήσει σε πολλές έρευνες και να συνδέσω το vapeteam, μια ενημερωτική εκπομπή  βίντεο σχετικά με τα ηλεκτρονικά τσιγάρα. Διατηρώ το δικό μου κανάλι στο youtube sto youtube.com/vapingreek και τα επεισόδια vapeteam καταγράφονται σε αναλύσεις 720p  στο youtube.com/vapeteam.Ειμε ευτυχής σαν μέλος αυτού του φόρουμ και ίσως να σας γνωρίσω όταν έρχομαι στην Ελλάδα αυτό το καλοκαίρι απο κοντα!

Απο μοντς εχω

Empire , Provari, Provape 1, Prodigy V3, Reo Mini, Reo Grande, HELIX, Lavatube, Silver Bullet,GG Stealth with SS Caps and Odysseus, SmartBox XL, Altoids VV Tin Mod, WetBox 3.7, Kazoo 3.7 Box Mod

Και φυσικα πολλα Ego, 808 κτλ

Αν κάποιος θέλει να έρθει σε επαφή μαζί μου με ερωτήσεις μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου με τους παρακάτω τρόπους

Skype : vapingreek
Google Plus : http://glus.to/vapingreek
Facebook : http://facebook.com/vapingreek
Twitter @vapingreek
και φυσικά μέσα από αυτό το φόρουμ. Χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ και ανυπομονώ να συμμετέχω σε αυτή την κοινότητα.

Δημητρης


Αποσυνδεδεμένος kd66

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Τελικα ηρθες ποιο νωρις απο οτι μου ειπες :)
Θα τα λεμε απο εδω τωρα Δημητρη
Καλως ηρθες και απο μενα στο forum.

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Καλως ηρθες Δημητρη  :D

Αποσυνδεδεμένος VapinGreek

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Τελικα ηρθες ποιο νωρις απο οτι μου ειπες :)
Θα τα λεμε απο εδω τωρα Δημητρη
Καλως ηρθες και απο μενα στο forum.

Πήρα το μήνυμά σου και έλεγξα το φόρουμ από το εστιατοριο  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Erik

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
  • STEAMPUNK
Καλωσηρθες Δημητρη :thumpup: Θα εχουμε αμεση ενημερωση και ανταλλαγη αποψεων απο την αλλη ακρη του Ατλαντικου :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Καλως ηλθες Πατριωτη  :bye:

Αποσυνδεδεμένος pitbull07

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Καλως μας βρηκες  :thumpup:keep going... :bye:

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Καλωσόρισες, Δημήτρη.
Περιμένω να έρθει η Τετάρτη να σε παρακολουθήσω ;)


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171535 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275503 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15248 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13960 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9280 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42769 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 393 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35004 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557699 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182026 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 176 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9173 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364