vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

534 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, kurtz, giorgos1999, manoslykos, georgeboy, gfilip

Twitter

καποια βοηθεια??

Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2009, 01:33 »
κατι διαβαζα για το θαναση. ποιος θανασης? (joke)
τελικα αξιζει ο θανασης?εχει καποιο link?

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2009, 01:40 »
αποφασισα οτι το θελω σε
1) να ειναι ασπρο
2) να εχει μεγεθος κανονικου τσιγαρου
3)να εχει το ολο πακετο ολα τα απαραιτητα για να μην αγοραζεις και αλλα  extra
4) να εχει φορτιστη για πριζα,laptop,αυτοκινητου
5)ας ειναι και λιγο ακριβοτερο,αρκει να διαθετει τα παραπανω
6)ας ειναι και απο κινα. χειροτερα απο τον καπνο που κανω αποκλειετε να ειναι.

το μόνο που μου έρχεται άμεσα στο μυαλό που να τα περιέχει όλα αυτα που λες είναι το durapack της esmoke:
2 μπαταρίες, 2 ατμιστες + e-case (απαραίτητη κατα την γνώμη μου), κοντα στο μεγεθος του κ.τ και άσπρο...
Απο ποιότητα δεν μπορώ να σε καθοδηγήσω μιας και δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα.

Για Njoy, αν περιμένεις λίγο θα έχουμε σύντομα reviews για το Npro.

κατι διαβαζα για το θαναση. ποιος θανασης? (joke)
τελικα αξιζει ο θανασης?εχει καποιο link?

Ποιος Θανάσης;;;; Ιερόσυλε!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Για περισσότερες πληροφορίες εδώ
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 02, 2022, 07:05 από Tem »

Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2009, 01:49 »
οσο το ψαχνω τοσο μου βγαινουν αποριες.δηλαδη.να εχει νικοτινη η οχι?καπου διαβασα οτι ειναι παρανομο να πουλανε τα ΗΤ με νικοτινη.τι αρωμα να προτιμησω?προς το παρων ειμαι στο  Evolution - ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΠΑΚΕΤΟ (το βλεπω οτι μοιαζει με 100ρη? και οχι κανονικο?) επειδη ακουω καλα λογια και βασικα βλεπω οτι εχει   Αντιπρόσωπους και καταστήματα λιανικής  που δεν εχουν καποια αλλα.(θα χρειαστουν αν μεινω πουθενα απο κατι) τι λετε?

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2009, 01:58 »
οσο το ψαχνω τοσο μου βγαινουν αποριες.δηλαδη.να εχει νικοτινη η οχι?καπου διαβασα οτι ειναι παρανομο να πουλανε τα ΗΤ με νικοτινη.τι αρωμα να προτιμησω?προς το παρων ειμαι στο  Evolution - ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΠΑΚΕΤΟ (το βλεπω οτι μοιαζει με 100ρη? και οχι κανονικο?) επειδη ακουω καλα λογια και βασικα βλεπω οτι εχει   Αντιπρόσωπους και καταστήματα λιανικής  που δεν εχουν καποια αλλα.(θα χρειαστουν αν μεινω πουθενα απο κατι) τι λετε?

Ακόμα δεν είναι παρανομη η νικοτίνη, οπότε για αρχή θα σου πρότεινα να πάρεις με νικοτίνη, αλλιως θα σου φανει πολύ ελαφρυ.

Το Evo είναι πολύ καλό. Ειναι από τα best seller της αγοράς. Αν θες μια συμβουλη, πάρε το κατευθείαν με την manual μπαταρία. Ειναι περιπου στο μεγεθος του κατοσταριου

Καλά τα καταστηματα λιανικής, αλλά μην τα εμπιστευτείς. Αλλοτε δεν θα εχουν ανταλλακτικά, αλλοτε δεν θα εχουν αναλώσιμα... αστα!
9 στις 10 θα κάνεις την δουλειά σου από το internet, το ιδιο γρήγορα και πιο φτηνα.

Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2009, 02:07 »
δεν το βγαζει σε μεγεθος κανονικου τσιγαρου?δεν το χονεψα ποτε το 100ρι.καποια αλλη ψιλοαξιοπιστη μαρκα που θα βρω ανταλλακτικα οταν θελω?αληθεια αν μεινετε απο κατι
 τι κανετε εκεινη τη μερα και ειναι τα μαγαζια κλειστα?πως θα (καπνισετε)?

Αποσυνδεδεμένος asala

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2009, 02:23 »
Φιλε jimmy καλως ηρθες στην παρεα μας.
Εχω '' φτιαξει '' διαφορα ''πακετα'' σε φιλους,και δυο για τον εαυτο μου.
Οατν λεω πακετο μιλαω για ενα Σετ που ΔΕΝ θ ασε αφησει απο αναλωσιμα.
Για οποιο τσιγαρο και αν επιλεξεις τα 100 ευρο ειναι ΛΙΓΑ για αυτο το σετ.
Ειναι ομως υπεραρκετα για ενα Πληρες αρχικο σετ.

Διαλεξε και παρε
Για μενα το ''πακετο '' εχει
ενα pastrough,  4μπαταριες ,5 ατομαιζερ και 3!! φορτιστες [μπορεις 2+1 αυτοκινητου.
ακολουθουν υγρα και φιλτρα.
 επειδη ..ασχολουμε με το θεμα διακοπης του καπνισματος με την βοηθεια του Η.Τ σου λεω οτι πολοι φιλοι μου Ξεκινησαν Χωρις νικοτινη και τα πηγαν μια χαρα.
Πρεπει ομως να εχεις μαζι σου για μια δυσκολη ωρα  ΚΑΙ νικοτινη .
Σε γενικες γραμμες αυτα!!.ειμαι  σιγουρος οτι θα εχεις πολλες ακομα αποριες .
Αν θες στειλε Πμ
Οπως οι περισσοτεροι χαιρομαι να μοιραζομαι την χαρα του νεου αυτου κοσμου με αλλους.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 25, 2009, 15:13 από asala »

Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2009, 02:48 »
τα φτιαχνεις εσυ δηλαδη?δεν το πολυκαταλαβα

Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2009, 04:34 »
καποια εμπειρια απο το njoy εχει να μας πει καποιος?εγω σκεφτομαι να παρω τα καινουργια που θα βγαλει η njoy που ειναι ενσωματωμενα με το φιλτρο.

Αποσυνδεδεμένος tronicgr

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
  • eGo + Vinirette e-liquids
    • Home Motion Flight Simulator
Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2009, 11:57 »
καποια εμπειρια απο το njoy εχει να μας πει καποιος?εγω σκεφτομαι να παρω τα καινουργια που θα βγαλει η njoy που ειναι ενσωματωμενα με το φιλτρο.

Και εμεις τα περιμενουμε εντος της επομενης εβδομαδας για δοκιμη και κριτικη,,,

Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2009, 12:13 »
Κι εγώ είμαι πολύ περίεργος. Ακόμα περισσότερο σ οτι αφορά τα κόστη του συγκεκριμμένου προιόντος

Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 29, 2009, 15:28 »
απο μερα σε μερα ερχονται

Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #26 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 22:20 »
βρε παιδια να ρωτησω κατι?τελικα πηρα το  njoy  να τραβαω καμμια τζουρα μεχρι να μου τελειωσουν τα συμβατικα τσιγαρα.οποτε που και που τραβαω καμμια τζουρα απο το njoy. η απορια μου ειναι  οτι οταν κανω 3-4 τζουρες μετα σταματαει τελειως και βγαζει και συχνα υγρο στο στομα.οταν σταματαει νομιζω οτι τελειωνει η μπαταρια και την αλλαζω.επειδη οπως σας ειπα ομως δεν κανω ακομα συχνα την επομενη μερα κανω παλι 4-5 τζουρες και σταματει.βαζω την αλλη μπαταρια και δουλευει κανονικα χωρις να την εχω φορτισει απο την προηγουμενη.φανταζομε κατι δεν κανω εγω καλα.τα φωτα σας

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #27 στις: Οκτωβρίου 14, 2009, 22:26 »
αν κάνεις "κάποιες" τζούρες σε ένα λεπτό, μπαίνει κόφτης. Δεν λειτουργεί δηλ. η μπαταρία γιά 2 λεπτά.

το ίδιο συμβαίνει καί αν τραβήξεις τζούρα 5 δευτερολέπτων.

δοκίμασε με τζούρες μικρότερης διάρκειας.

(δες το manual πού έχει γιά τούς χρόνους καί τον κόφτη)

γιά το υγρό στο στόμα. κράτα το φίλτρο καί σπρώξε με μία βελόνα το εσωτερικό μέρος -αυτο με τον πολυεστέρα- γιά να βγεί εντελώς.
θα δείς πως έχει ένα μικρό "πανάκι" από πίσω. αφαίρεσέ το καί δοκίμασε καί χωρίς αυτό -νομίζω είναι καλύτερα αρκεί να σκουπίσεις το μικρό φιλτράκι πριν το ξαναβάλεις μέσα.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #28 στις: Οκτωβρίου 15, 2009, 11:28 »
alfisti, τα δικά μου φιλτράκια δεν έχουν κανένα "πανάκι" από πίσω (φαντάζομαι εννοείς πίσω από τη θήκη που περιέχει τον πολυεστέρα).
Κουφό?  :confused1:

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: καποια βοηθεια??
« Απάντηση #29 στις: Οκτωβρίου 15, 2009, 16:43 »
Ατμιστή αναφέρεται σε Enjoy Pro νομίζω!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180475 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8289 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33911 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535811 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59733 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237288 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 569 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15290 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085242 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35357 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10187 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12