vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

428 επισκέπτες, 3 χρήστες
zalaros, zamploutos, Jorge

Twitter

Hangsen e-Liquid

Hangsen e-Liquid
« στις: Δεκεμβρίου 27, 2011, 22:55 »
χρονια  πολλα  σε  ολους   αν  υπαρχει  καποιος  φιλος  που  να  εχει  ατμιση υγρα  της  Hangsen  θα  ηθελα  να  μας  πει  ..........κατι


Αποσυνδεδεμένος dimspy

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
  • https://secure.avaaz.org/campaign/el/free_ahed
Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 27, 2011, 23:00 »
εχω ατμισει κ δεν εχω καλες εντυπωσεις....εχω ατμισει 5 διαφορετικεσ γευσεισ κ στισ πεντε παρ'ολο που το αρωμα ειναι αρκετα εντονο, μαζι με αυτο υπαρχει κ μια εντονη απροσδιοριστη γλυκαδα που σε λιγωνει κ δεν ευχαριστιεσαι το ατμισμα......

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 27, 2011, 23:01 »

Αποσυνδεδεμένος DISA

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
  • e-lquid mixer
Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 13, 2012, 22:03 »
Μηπως τα εχει δοκιμασει κανεις αλλος? εντυπωσεις?

Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 13, 2012, 23:11 »
Εγώ εδώ και 6 μήνες ατμίζω μεταξύ άλλων και το RY4 της Hangsen σε 12άρι και είναι πολύ καλό. Γλυκό, θυμίζει το tribeca και το bebeca - θυμίζει λέμε, όχι είναι ίδιο! :)
 
Έχω δοκιμάσει και μπανάνα και κεράσι. Καλά, αλλά υπάρχουν και καλύτερα.
Επίσης το Seven Leaves το οποίο δεν μου άρεσε, πολύ ελαφρύ και πολύ "φουντουκένιο" για τα γούστα μου.
Το RY4 ήταν σαφώς το καλύτερο της Hangsen από αυτά που δοκίμασα.

Αποσυνδεδεμένος DISA

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
  • e-lquid mixer
Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #5 στις: Νοεμβρίου 15, 2012, 16:34 »
Πηρα μερικα υγρα Hangsen για να τα δοκιμασω (λογω της πολυ καλης τιμης τους) και μπορω να πω οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Ιδιαιτερη εντυπωση μου εκανε οτι πεφτουν πολυ κοντα στην γευση σε αυτο που λενε, εκτος των καπνικων βεβαια. Χωρις να τα εχω δοκιμασει ολα οσα πηρα, μου αρεσουν τα Prince, banana chocolate, ry4.

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #6 στις: Απριλίου 10, 2013, 19:29 »
[youtube]wC_hsGyPInw[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος koufos

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
  • find what you love and let it kill you
Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #7 στις: Απριλίου 10, 2013, 19:55 »
πριν αρχισω με DIY εκανα hangsen -ry4, desert ship, usamix, smooth, virginia, tobacco blended(κατι τετιο) και δοκιμασα απλα καπια φρουτα banana, strawberry, mixfruit..
πολυ καλα υγρα για μενα(τα καπνικα γιατι φρουτα και γλυκα δεν τα συμπαθησα ποτε)
 :)

Αποσυνδεδεμένος Vasilis®

  • ****
  • 1185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #8 στις: Ιανουαρίου 06, 2015, 19:16 »
Πεθύμησα να ατμίσω καλό κινέζικο υγρό.
Ξέρει κανείς πού μπορώ να τα βρω Ελλάδα και αν είναι δυνατόν σε φυσικό κατάστημα στην Αττική;

Αποσυνδεδεμένος giwrgosk

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 10, 2015, 23:56 »
είμαι πολύ νέος στο σπορ του ατμίσματος (1,5 μήνα περίπου) και έχω δοκιμάσει πολύ λίγα υγρά και έχω ψιλόκατασταλάξει στο bebeca, και στο RY4 της Liqua.

έκανα, λοιπόν, μια παραγγελία από εξωτερικό και είπα να βάλω κι εγώ ένα Hangsen RY4 με 12mg/ml (των 30ml) επειδή ήταν πολύ δελεαστική η τιμή του. η εντύπωση που μου άφησε είναι η εξής: αυτό το πράγμα όχι απλά δεν ατμίζεται, ούτε καν μυρίζεται!

επειδή είδα παραπάνω ότι άρεσε σε κάποιους, αλλά πριν αρκετό καιρό, ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα:
-έχει δοκιμάσει κανείς πρόσφατα? πώς του φάνηκε?
-υπάρχει περίπτωση συγκεκριμένη παρτίδα υγρού να είναι "σκάρτη"?
-και κάτι λίγο τραβηγμένο: βλέπω ημερομηνία παραγωγής 19-01-15. επείδη έχει πάρει το μάτι μου κάτι για "παλαίωση" σε diy υγρά, υπάρχει καμιά περίπτωση να αλλάξει (δραματικά) η γεύση του ή να πάει για φούντο κατ' ευθείαν? εκτός αν είναι κανένας θεσσαλονικιός που θα ήθελε να του το πασάρω να δοκιμάσει (αν και δεν θα το πρότεινα)!

Αποσυνδεδεμένος mix8

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 11, 2015, 00:45 »
Πεθύμησα να ατμίσω καλό κινέζικο υγρό.
Ξέρει κανείς πού μπορώ να τα βρω Ελλάδα και αν είναι δυνατόν σε φυσικό κατάστημα στην Αττική;

Για ρίξε μια ματιά εδώ  ;)
http://www.baminico.gr/index.php?page=shop.browse&category_id=35&option=com_virtuemart&Itemid=1&vmcchk=1&Itemid=1

Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 11, 2015, 08:58 »
εκτός αν είναι κανένας θεσσαλονικιός που θα ήθελε να του το πασάρω να δοκιμάσει (αν και δεν θα το πρότεινα)!


Μπορώ, αν θέλεις, να σου δώσω εγώ να δοκιμάσεις από αυτό που αγοράζω εδώ και χρόνια (και το θεωρώ πολύ καλό) και να συγκρίνεις αν είναι ίδιο αυτό που πήρες...

Αποσυνδεδεμένος giwrgosk

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 11, 2015, 21:45 »
σ' ευχαριστώ αλλά δε νομίζω ότι χρειάζεται να μπεις στον κόπο. να σου πω την αλήθεια ξενέρωσα λίγο κιόλας και δεν θέλω να ασχοληθώ άλλο προς το παρόν.. αν τα πετύχω σε κάποια φάση πουθενά μπορεί να δοκιμάσω..

πάντως, κρίνοντας από τα σχόλια εδώ αλλά και τις κριτικές εκεί που το αγόρασα, τείνω να πιστέψω ότι το πρόβλημα είναι είτε της συγκεκριμένης παρτίδας είτε δικό μου!

Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 13, 2015, 23:02 »
Η γεύση είναι καθαρά υποκειμενικός παράγοντας. Το ότι αρέσει σε άλλους δεν σημαίνει απαραίτητα ότι πρέπει να αρέσει και σε εσένα. Και εγώ έχω δοκιμάσει εκατοντάδες υγρά για τα οποία γράφονται διθύραμβοι και δεν μου άρεσαν καθόλου. Οπότε, μπορεί και η παρτίδα να είναι μια χαρά, σε εσένα όμως να μην "κάθονται"...

Αποσυνδεδεμένος Christie T

  • *
  • 12
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Hangsen e-Liquid
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουαρίου 19, 2015, 17:07 »
Παρηγγειλα προσφατα και εγω ενα υγρο απο hangsen με γευση κερασι! Εκανα τη βλακεια βεβαια να το παρω με μηδενικη νικοτινη οποτε καταλαβαινετε οτι ειναι το χειροτερο υγρο που εχω δοκιμασει και φυσικα το λαθος ηταν δικο μου!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172415 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277197 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15444 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14088 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9432 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43419 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 441 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36039 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559824 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182876 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 224 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10958 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364