vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

76 επισκέπτες, 7 χρήστες
manoslykos, infernity, Panokali, Mimhsdr, FaniFox, Milarepa, Ribot

Twitter

Υγρά για EGO-W

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Υγρά για EGO-W
« στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 04:42 »
Χαιρετώ όλους τους φίλους!

Ανοίγω αυτό το θέμα, γιατι απ'ότι έχω διαβάσει έως τώρα στο φόρουμ, πολλοί φίλοι χρησιμοποιούν ένα συγκεκριμένο υγρό (το ίδιο), σε περισσότερα απο ένα ΗΤ, και παρατηρούν οτι απο ΗΤ σε ΗΤ, η γεύση διαφέρει. Μπορεί το ίδιο υγρό στο ''χ'' ΗΤ να είναι καλό και να έχει καλή γεύση, και σε άλλο ΗΤ να μην είναι τόσο καλό, να μην νοιώθουμε τη γεύση του υγρού μας ή ακόμα και να χαλάει τελείως η γεύση.
Μπορούμε να λέμε ποιο υγρό, ποια γεύση και ποιας εταιρείας χρησιμοποιήσαμε στο συγκεκριμένο ΗΤ και άν μας άρεσε ή όχι.

Πιστεύω οτι είναι καλή ιδέα και ίσως ο ατμίν ή κάποιος φίλος να ανοίξει το ίδιο θέμα για άλλο ΗΤ.
Εγώ ανοίγω για το συγκεκριμένο ΗΤ, γιατι μόνο αυτό έχω αυτή τη στιγμή.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μέχρι στιγμής έχω δοκιμάσει στο συγκεκριμένο ΗΤ
Camel,  USA MIX (Marlboro) , Davidoff και Vanilla
Όλα της εταιρείας Dekang στα 11mg

Oι καπνιστικές γεύσεις μου ταίριαξαν απόλυτα, είμαι ευχαριστημένος, αλλά στην ουσία δεν ένοιωσα διαφορα γεύσης απο Camel σε Davidoff.
Έχω την εντύπωση ο'τι τα καπνιστικά υγρά αυτης της εταιρείας στο ego-w δεν έχουν καμία γεύση ή για να το πώ καλύτερα, τουλάχιστον εγω δεν νοιώθω κάποια γεύση ή διαφορα με τα άλλα καπνιστικά.
Η Vanilla όπως την πήρα , ετσι την αφησα. Θεωρώ οτι είναι υπερβολική, ίσως και κακή. Παρ'όλα αυτά πιστεύω, επειδή είχα συνηθίσει στο τσιγάρο με την όποια γεύση έχει το τσιγάρο, ίσως τώρα να μην μου κάθονται καλά τα γλυκα υγρά ή με γεύση φρούτων.



Αποσυνδεδεμένος LTR 450r

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά για EGO-W
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 01:38 »
kalispera file mou eimai kainourios sto forum. Eimai katoxos enos ego-w kai tha hthela na se rotiso apo pou promitheuese ta e-liquids tis "dekang". Dimitris.

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά για EGO-W
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 01:44 »
Γειά σου φίλε μου και καλώς ήρθες στη παρέα μας.

Εγω ζω στο εξωτερικό, οπότε απο ενα μαγαζάκι εδω κοντά που διαμένω. Το μαγαζάκι παρέχει απ'όλες τις γεύσεις, αλλα μόνο, αποκλειστικά Dekang.

Ok, έχει επίσης μόνο VG υγρά, και δεν εχω δοκιμασει αλλα υγρα, αλλα είμαι ευχαριστημένος απο τα συγκεκριμένα υγρα.

Πρόσφατα  δοκίμασα Desert Ship (camel) και coffee (18mg) και εμεινα πολύ πολύ ευχαριστημένος!!! Ειδικά με το camel!

Στην Ελλάδα, καπου πηρε το ματι μου στο φορουμ, ο'τι έχει αλλα δεν θυμαμαι που.  :(

υ.γ. τωρα που έψαξα λίγο βρήκα αυτο στο φορουμ....
http://www.heaven-gifts.com/gallery-66.html
και απο google...
http://www.xe.gr/diafora-eidh/ygeia-omorfia-diafora%7Cad-6231751.html

αλλά έχει πολλές σελίδες απο εξωτερικό που μπορεις να παραγγείλεις...
απλά google γραφεις liquid dekang και σου βγαζει ιστοσελιδες κατεβατά.. :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2011, 01:58 από ego-witis »

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Υγρά για EGO-W
« Απάντηση #3 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 01:47 »
@ LTR 450r
Καλώς ήρθες στην παρέα μας.
Σε αυτό το φόρουμ δεν γράφουμε γκρικλις, μόνο ελληνικά πεζά.
Ρίξε σε παρακαλώ μια ματιά στους κανονισμούς του φόρουμ.
Ευχαριστώ.
Γιάννης

Αποσυνδεδεμένος LTR 450r

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά για EGO-W
« Απάντηση #4 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 01:53 »
kalispera. to ksero alla kati exei pathei to pc mou kai den mpoto na grapso ellinika
:)


Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 09, 2011, 01:56
parepiptontos na se rotiso kati. mipos gnorizeis pou mporo na promitheuto ta e-liquids tis etaireias "dekang"
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2011, 01:56 από jeke04 »

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Υγρά για EGO-W
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 02:02 »
Κάνοντας χρήση της δυνατότητας αναζήτησις, που σου δίνει το φόρουμ, αριστερα πριν τα συνδεδεμένα μέλη, θα δεις αρκετά θέμα για αυτό που ρωτάς.
Ελπίζω να σου έδωσα ένα μπούσουλα.
Γιάννης.

Αποσυνδεδεμένος LTR 450r

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά για EGO-W
« Απάντηση #6 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 02:04 »
ok file mou se eyxaristo kai sori gia ta griklis

Αποσυνδεδεμένος npaolo

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά για EGO-W
« Απάντηση #7 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 06:58 »
Με αυτο που εχω τρελαθεί ειναι το Hellenic blend με 18mg νικοτίνη από την vapeshop.gr

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά για EGO-W
« Απάντηση #8 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 14:42 »
Tί γεύση περίπου έχει; Μοιάζει με κανένα άλλο;
Και είνα γλυκια ή πικρη ή κάτι άλλο;

Αποσυνδεδεμένος Zero

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
    • Τα Όνειρα της Νεφέλης
Απ: Υγρά για EGO-W
« Απάντηση #9 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 14:48 »
ρε παιδια ψιλοασχετο και συγχωρεστε με αλλα νομιζετε και εσεις οτι τα ego-w ειναι πολυ φαγανα σε υγρα η ειναι ιδεα μου?

Αποσυνδεδεμένος steam man

  • *
  • 19
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά για EGO-W
« Απάντηση #10 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 16:54 »
εξαρταται απο την χρηση φιλε μου και τις τζουρες
με οχι ξεσκισμα μου βγαζει περιπου 1 μερα 1 γεμισμα του ατμοποιητη
αλλα και στο στρωσιμο καινουριου εχω αδειασει ενα φουλ γεμισμα σε μολις 7-8 ωρες


και μια που το θεμα μας ειναι υγρα για ego-w να ρωτησω κατι με την σειρα μου τους πιο εμπειρους απο μενα
ξεκινησα να ατμιζω με
nobacco tobacco 11 mg
με αυτο δεν ειχα καποιο προβλημα και μαλλον μου αρεσε
καποια στιγμη πηρα tobacco 7 της flavourart
με αυτο εχω σαν παρενεργεια ενα καποιο βηχα
μαλλον δεν μου εκατσε στο λαιμο καλα
ξερουμε πιο υγρο ειναι πιο κοντα στο nobacco tobacco 11 mg σαν γευση ωστε να εχω και καποια αλλη εναλακτικη εκτος nobacco και λογω τιμης αλλα και λογω πιθανης ελλειψης σαν αυτη που με εκανε να παρω αλλο απο μιας αρχης
π.χ. απο τα υγρα της ECOCIG πιο ταιριαζει; εχω διαβασει αρκετα καλα λογια για το λατακια ειναι ομως σαν αυτο που θελω;

ακουω γνωμες και ευχαριστω προκαταβολικα
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2011, 17:07 από steam man »

Αποσυνδεδεμένος npaolo

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά για EGO-W
« Απάντηση #11 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 19:33 »
Tί γεύση περίπου έχει; Μοιάζει με κανένα άλλο;
Και είνα γλυκια ή πικρη ή κάτι άλλο;
Είναι  καπνικό με  βελούδινη δυνατή γεύση αρκετά  εθιστική

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 223 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20878 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281695 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207971 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66130 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174808 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313019 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14480 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124926 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93658 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4237 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix