vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

DVTCH

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DVTCH
« Απάντηση #60 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 11:29 »
Γλυκό υγρό σε skyline? :lipssealed:

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: DVTCH
« Απάντηση #61 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 11:32 »
Σου δίνω εγώ υγρά αίσθημα.

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τι γλυκός...
Χάρισμα σου όμως οι ΝΕΤ εμετούληδες σου :love_hearts:
...Ως γνωστό είμαι απο τους τύπους που έχουν κάβα για πολλααααααά χρόνια

Δοκιμάστηκαν σε skyline & Tilemaho Armed Eagle.

O ένας χειρότερος απο τον άλλον για τέτοιου είδους υγρά :yes:

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DVTCH
« Απάντηση #62 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 11:33 »
Τη διεύθυνση του καρχαρία την έχουμε?Λοστούς και αντικλείδια τα βάζω εγώ!

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: DVTCH
« Απάντηση #63 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 11:44 »
O ένας χειρότερος απο τον άλλον για τέτοιου είδους υγρά :yes:
Κάτσε λίγο, δλδ τι ατμοποιητή θέλει; Μπορείς να μου πεις κάποιους 5 εκτος των dripper, που να ειναι κάπως δημοφιλείς;
Εννοώ, να καλύπτει τον εξοπλισμό ενός μέσου ατμιστή. Να δω αν εχω κάτι να το δοκιμάσω εκεί.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: DVTCH
« Απάντηση #64 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 11:58 »
coppervape Hussar  έχω πάρει το καλύτερο αποτέλεσμα απο πέρσι που το ατμίζω το συγκεκριμένο υγρό αλλά δεν το έχω δοκιμάσει και σε πολλούς τανκάτους.Αμαρτία ήταν...22,5 ευράκια είχε σαν shortfill δεν ήταν για πειραματισμούς. :nope:
Βασικά δοκίμασε σε ότι τανκάτο έχεις με οβάλ μεγάλη καμπάνα και σύρμα όχι σίγουρα μονόκλωνο.

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: DVTCH
« Απάντηση #65 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 12:02 »
Και ο Skyline με το skydrop οβαλ καμπανα εχει. 

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: DVTCH
« Απάντηση #66 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 12:10 »
Βασικά με λεπτό 28*2 fusaki θα μπορέσει πιστεύω να κάνει δουλίτσα και με τον skyline αλλά δεν το έχω δοκιμάσει εκεί το συγκεκριμένο υγρό .Πάντως έτσι έπαιξε καλά το dinner lady orange tart που είχε φαγωθεί ένας γνωστός να το κάνει να παίξει στον skyline ,ίδιας κατηγορίας υγρά είναι με παρόμοια συμπεριφορά  :yes:

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: DVTCH
« Απάντηση #67 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 12:10 »
Εγω θα το δοκιμάσω αν και ο hussar που εχω, δεν εχει οβαλ καμπάνα και ο skyline εχει.
Το πνεύμα της αντίρρησης όμως παραμένει, θα έπρεπε να δίνει πολύ καλό αποτέλεσμα και σε κοινούς εργοστασιακούς.
Εγω πιστευω ότι ειναι στον χρήστη, εσένα που σου αρέσει, και στο doggy θα πεις ότι ειναι εξαιρετικό υγρό. 
Δεν νομίζω να φταίει ο skyline, πιο πιθανό ειναι να είμαι εγώ ανάντελος με τα υγρά.
 

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: DVTCH
« Απάντηση #68 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 12:11 »
Βασικά με λεπτό 28*2 fusaki θα μπορέσει πιστεύω να κάνει δουλίτσα και με τον skyline αλλά δεν το έχω δοκιμάσει εκεί το συγκεκριμένο υγρό .Πάντως έτσι έπαιξε καλά το dinner lady orange tart που είχε φαγωθεί ένας γνωστός να το κάνει να παίξει στον skyline ,ίδιας κατηγορίας υγρά είναι με παρόμοια συμπεριφορά  :yes:
Δηλαδη εσυ στον Skyline τι υγρα εβαζες?  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: DVTCH
« Απάντηση #69 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 12:22 »
Μου άρεσε τρομερά το DIY goofie juice και κυρίως ελαφριά καπνικά με κάτι.Επειδή χρησιμοποιώ τανκάτο μόνο στην δουλειά και το αυτοκίνητο κυρίως.Τελευταίο υγρό που δοκίμασα στον skyline πριν τον παρκάρω οριστικά ήταν το παπαγαλόζουμο που έχω ατμίσει λίτρα(SnS late hours)
Και μου το έδωσε τόσο χάλια μετά απο 3 διαφορετικά στησίματα που είπα τέλος ο συγκεκριμένος για εμένα.

Στον doggy τον ισοπεδωτή ότι και να βάλεις εκτός απο βαρύ καπνικό απλά χαλάς e-juice και τον χρόνο σου :))

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Απ: DVTCH
« Απάντηση #70 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 12:23 »
Δοκιμάστηκαν σε skyline & Tilemaho Armed Eagle.
Δεν θεωρώ ότι αυτα τα προφίλ υγρών ταιριάζουν σε dripper και αν ταιριάζουν δεν ταιριάζω εγω.
Τέλος πάντων, ειπα ότι θα τα ξαναδοκιμάσω σε μια βδομάδα που θα εχουν 15-16 μέρες ωρίμανση και σε λίγο πιο αεράτο.
Δεν λέω ότι ειναι για πέταμα τα υγρα, απλά δεν κάλυψαν τις προσδοκίες μου σε αυτο επίπεδο που ειναι τωρα.
Για χάρισμα μια χαρά ειναι, αν τα έβρισκα χάλια θα τα πετούσα. Δεν είναι αυτό.
Το έπαθα και με snv castlelong. Αυτό ντρεπόμουν και να το χαρίσω, γεμάτο το μπουκάλι στο ντουλάπι ειναι ακόμα.
[member=14215]mimis[/member] Αγαπητε Δημητρη, ευχαριστως να σε απαλλαξω απ'αυτο το μιασμα, με τα μεταφορικα δικα μου
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 12:42 από kkoumas »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: DVTCH
« Απάντηση #71 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 13:09 »
Σήμερα θα φρεσκοστήσω φαινόμενο να δούμε τι έχει να πει εκεί ο Pouce. Δυστυχώς μιας και εκεί τελευταία έχω μόνο κάτι ΝΕΤ, δεν έχει τύχει να το δοκιμάσω εκεί. Μέχρι στιγμής το έχω παίξει σε drippers και RDTA και το υγρό είναι μούρλια.

Να δούμε τι έχει να δηλώσει και ο Zest για όλα αυτά...

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: DVTCH
« Απάντηση #72 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 13:17 »
Το space cake βάλε καλύτερα μετά τα ΝΕΤ  :))

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: DVTCH
« Απάντηση #73 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 13:26 »
Σήμερα θα φρεσκοστήσω φαινόμενο να δούμε τι έχει να πει εκεί ο Pouce. Δυστυχώς μιας και εκεί τελευταία έχω μόνο κάτι ΝΕΤ, δεν έχει τύχει να το δοκιμάσω εκεί. Μέχρι στιγμής το έχω παίξει σε drippers και RDTA και το υγρό είναι μούρλια.

Να δούμε τι έχει να δηλώσει και ο Zest για όλα αυτά...
Ο σωστός ο άνθρωπας φαίνεται... 

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DVTCH
« Απάντηση #74 στις: Σεπτεμβρίου 26, 2018, 13:29 »
Μόλις στήσεις και δοκιμάσεις στον zest, γράψε.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171456 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275390 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15239 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13950 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42718 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 387 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34909 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557547 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181931 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 168 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9095 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364