vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Five Pawns mix and vape

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #735 στις: Αυγούστου 12, 2018, 23:44 »
[justify][member=14955]teo77[/member], χεχε, να απαντήσω εγώ σαν πιο νέος και πιο ωραίος απ' τον αγαπητό Tem, μιας και δεν έγινα ξαφνικά ειδικός υγρολόγος, τρομάρα μου; αυτό συμβαίνει για τον ίδιο λόγο που κάθονται μαντρωμένοι ένα τσούρμο μαντραχαλάδες σε διάφορες ατμιστικές ομάδες, (καλή ώρα). / και ρε συ, το ξέρεις καλά πως ατμίζονται, όμως ο διπλά χαμένος στην εδώ ιστορία είμαι εγώ γιατί ούτε σφραγισμένα τα έχω ούτε τα ατμίζω, απλώς ανοίγω μυρίζω κλείνω. Το σφραγισμένο 30μελο όμως είναι διαφορετική υπόθεση, και δεν το ανοίγεις, δεν το ατμίζεις, ακόμα κι αν κρατήσει μηδενική αξία. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #736 στις: Αυγούστου 12, 2018, 23:58 »
Θα θελα μια μεγαλη ατμοσυναντηση ολοι οι ατμιστες απο εδω απο αλλου και απο παραπερα,

να φερναμε ολα τα λυγμενα μας φορτωμενα ως τα βλεφαρα με το φαρμακι μεσα στα υγρα,

να τα πιναμε,να σπαζαμε καμια κατοστη ποτηρια και πιατα,να κλειναμε το ματι 

και να το γυριζαμε στη βαση την επομενη το πρωι,ετσι για την που@@νια.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #737 στις: Αυγούστου 13, 2018, 00:02 »
Πείτε μου πότε θα είναι. Φωνάξω υγειονομικό  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #738 στις: Αυγούστου 13, 2018, 00:08 »
λυγμενα που θα βρουμε και οι μαγκουφηδες του tpd θα μυρισουν και θα ρθουν απροσκλητοι να μας βαλουν να τα αδειαζουμε σε 10μελα υποθετα.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #739 στις: Αυγούστου 13, 2018, 00:18 »
[justify]
Θα θελα μια μεγαλη ατμοσυναντηση ολοι οι ατμιστες απο εδω απο αλλου και απο παραπερα,

να φερναμε ολα τα λυγμενα μας φορτωμενα ως τα βλεφαρα με το φαρμακι μεσα στα υγρα,

να τα πιναμε,να σπαζαμε καμια κατοστη ποτηρια και πιατα,να κλειναμε το ματι

και να το γυριζαμε στη βαση την επομενη το πρωι,ετσι για την που@@νια.
[/justify]

[justify]Χαχαχα, [member=14955]teo77[/member], πρέπει ν’ ανοίξεις νήμα με ατμιστική αργκό, σοβαρά το λέω, θα είναι υπέροχο. Πριν ελάχιστες μέρες έκλεψα το καταπληκτικό: ο λαδάκιας: ο νέος ατμιστής, άτομο που ατμίζει για πρώτη φορά, ο νεοφερμένος ατμιστής (και η χαρά του μαγαζάτορα, μεγάλη). / Έτσι και αυτό το θεϊκό που έγραψες παραπάνω: τα ληγμένα μας, χαχαχα! / τώρα, και πέρα απ’ αυτά τα χαριτωμένα, στην αρχή της κουβέντας μας, είχα ρίξει ελάχιστο απ’ το παλιό BFR σε Apollo. Ε, έψαχνα τον αιματοκρίτη μου στα πατώματα.  ;D[/justify]

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #740 στις: Αυγούστου 13, 2018, 00:39 »
............Τem με τα halo με πεθανες εαν ειναι και tribecες,δεν παθαινουν τιποτα τα RY(θελω να πιστευω),με σκλαβωσες τωρα..

Τι ωραιες εποχες ........................
Σφραγισμένα Freedom και Torque56 του 2010 και του 2011 βρήκα μόνο. Κάπου μπορεί να έχω ξεχασμένο και κανένα απίθανο Tribeca της εποχής, ίσως και κανένα Bella Valente.... :))
Ιδιαίτερα υγρά νομίζω.

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #741 στις: Αυγούστου 13, 2018, 12:22 »
[member=377]Tem[/member] κατι μου λεει οτι στην σουρεαλιστικη μας ατμοσυναντηση θα εισαι ο οικοδεσποτης.

[member=16029]JoeBarTeam[/member] ματωσα με το "λαδακιας" :))

Φανταζομαι,ειδικα ο Αpollo πρεπει να το παιζει παρα πολυ ωραιο το Enriched οπως και ολα τα πιονια,
και για να σωσουμε το offtopic,
το συγκεριμενο υγρο αξιζει παρα πολυ απο την σειρα snv.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #742 στις: Αυγούστου 13, 2018, 13:04 »
Κάτι άσχετο σχετικό που θυμήθηκα τώρα...
Οτι θα έβρισκα five pawns και σε περίπτερο ούτε που το φανταζόμουν πριν από μερικά χρόνια.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #743 στις: Αυγούστου 13, 2018, 13:14 »
Γιατί βρε Θέμη, φανταζόσουν ποτέ ότι αυτά τα υγρά που τόσο αγαπήσαμε, θα καταντούσαν έτσι?  :confused1:


Ας ήταν τα παλιά καλά και ας τα πουλάγανε στη γνωστή καντίνα με τα βρώμικα στη Μιχαλακοπούλου...

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #744 στις: Αυγούστου 13, 2018, 22:40 »


[justify]Χαχαχα, [member=14955]teo77[/member], πρέπει ν’ ανοίξεις νήμα με ατμιστική αργκό, σοβαρά το λέω, θα είναι υπέροχο. Πριν ελάχιστες μέρες έκλεψα το καταπληκτικό: ο λαδάκιας: ο νέος ατμιστής, άτομο που ατμίζει για πρώτη φορά, ο νεοφερμένος ατμιστής (και η χαρά του μαγαζάτορα, μεγάλη). / Έτσι και αυτό το θεϊκό που έγραψες παραπάνω: τα ληγμένα μας, χαχαχα! / τώρα, και πέρα απ’ αυτά τα χαριτωμένα, στην αρχή της κουβέντας μας, είχα ρίξει ελάχιστο απ’ το παλιό BFR σε Apollo. Ε, έψαχνα τον αιματοκρίτη μου στα πατώματα.  ;D[/justify]
νήμα με ατμιστική ορολογία (επίσημη και ανεπίσημη) υπάρχει εδώ.

Φέτος είναι οι πρώτες μου Αυγουστιάτικες διακοπές στην Κρήτη χωρίς castle long, γιατί και να είχα αγοράσει δεν είναι πλέον castle long.
Σημεία των καιρών...

Αποσυνδεδεμένος theoxen83

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #745 στις: Αυγούστου 14, 2018, 00:26 »
Εδώ και ένα χρόνο-λογο έλλειψης χρονου- ατμιζω αποκλειστικά snv.Αποκλειστικα όμως,δεν έχω φτιάξει ούτε ένα diy.Μονο 2-3 από αυτά τα έχω αγοράσει πάνω από 1 φορά.Με αυτό θέλω να πω πως έχω δοκιμάσει μια μεγάλη γκάμα από ότι κυκλοφορεί εκεί έξω..
Το ότι τα five pawns δεν είναι αυτά που ήταν κάποτε είναι μια αλήθεια.Το ότι αγαλιάζει η ψυχούλα μου όταν επιστρέφω σε αυτά και μου ξυπνουν τα ίδια συναισθήματα όπως τοτε,είναι μια άλλη αλήθεια.
Ο Τρύφωνας είπε μεγάλη κουβέντα ..
Ναι,το καστρο έπεσε από μέσα..
Έχει περάσει καιρός ομως.. κι ο εχθρός ακόμα να φανεί..

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #746 στις: Αυγούστου 14, 2018, 00:42 »
Γράψε μας αυτά τα 2-3 που έχεις αγοράσει πάνω από μία φορά...

Αποσυνδεδεμένος johnath

  • **
  • 111
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #747 στις: Αυγούστου 21, 2018, 12:46 »
Η πλήρης απογοήτευση
Castle Long δυο μηνών σε μέρος σκιερό δροσερό και εντός της χάρτινης συσκευασίας. Απουσία γεύσης και σε dripper και στο lite
To μόνο που νιώθεις είναι μια μικρή φαρμακίλα και δεν ξέρω αν είναι από το άρωμα ή από τη βάση 



Αποσυνδεδεμένος johnkrv7

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #748 στις: Αυγούστου 21, 2018, 13:19 »
Περίπου στις 14 μέρες το δοκίμασα και μου άρεσε...Λέω θα το αφήσω άλλο 1 μήνα να το χω στις διακοπές με τα ποτάκια και τα κρασάκια μου (είχα και κάτι γάμους να πάω)..ε στις 45 μέρες απογοήτευση... θα ξαναπάρω κάποια στιγμή μόνο και μόνο για να δώ αν το ξέκινήσω στη βδομάδα και το τελείωσω μέσα σε 10 μέρες αξίζει ή είναι πεταμένα λεφτα. {Bάση pink mule τελικό 50-50 9mg}

Αποσυνδεδεμένος theoxen83

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #749 στις: Αυγούστου 22, 2018, 01:32 »
Η πλήρης απογοήτευση
Castle Long δυο μηνών σε μέρος σκιερό δροσερό και εντός της χάρτινης συσκευασίας. Απουσία γεύσης και σε dripper και στο lite
To μόνο που νιώθεις είναι μια μικρή φαρμακίλα και δεν ξέρω αν είναι από το άρωμα ή από τη βάση  
Θα σου έλεγα να μου το στείλεις,αλλά βλέπω πως το κατάπιες το 60μελο μέχρι να νιώσεις την απογοήτευση..
Τι βάση χρησιμοποίησες;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 285 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34517 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556859 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181552 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 111 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8815 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538115 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60423 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238664 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1251 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16687 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139133 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz