vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

541 επισκέπτες, 3 χρήστες
Lazy Dog, πολυς, Jorge

Twitter

Five Pawns mix and vape

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #720 στις: Ιουλίου 18, 2018, 20:43 »
Μα αν κάνουμε μετάγγιση σε πλαστικά δεκάμελα, αντί να γεμίζουμε ατμοποιητές όλη μέρα θα γεμίζουμε πλαστικά δεκάμελα όλη μέρα. Τα 120μελα gorilla είναι μια χαρά!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος GRat

  • ****
  • 1444
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #721 στις: Ιουλίου 18, 2018, 21:41 »
Μέχρι να σου φύγει η τάπα (του gorilla)και να αδειάσει όλο πάνω στο mod σου.

Ισχύει αυτό που λες για τις γυάλινες πιπέτες και κάποιους ατμο σίγουρα όμως.

Αποσυνδεδεμένος nickgr

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum Spiro Vapo
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #722 στις: Ιουλίου 18, 2018, 21:45 »
Μα αν κάνουμε μετάγγιση σε πλαστικά δεκάμελα, αντί να γεμίζουμε ατμοποιητές όλη μέρα θα γεμίζουμε πλαστικά δεκάμελα όλη μέρα. Τα 120μελα gorilla είναι μια χαρά!  :thumpup:

Αν κυκλοφορείς με 120μελο Gorilla στην μπροστινή τσέπη του παντελόνιου γίνονται παρεξήγησεις

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #723 στις: Ιουλίου 18, 2018, 21:54 »

[member=15018]GRat[/member]

Επειδή γεμίζω από κάτω τους ατμοποιητές μου (όλους πλην eviva) δεν έχω αυτόν τον φόβο. Αλλά επί πλέον είναι τόσο δύσκολο να βγάλεις το καπάκι του gorilla που εγώ αναγκάζομαι να χρησιμοποιώ πένσα! Δεν μου έχει τύχει ποτέ να φύγει καπάκι από μόνο του...


[member=12347]nickgr[/member]

Is this a gorilla bottle in your pocket or are you just happy to see me?  :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος Vagglan

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #724 στις: Ιουλίου 18, 2018, 21:57 »
 :)) :)) :))

Σ'αγαπω ρε θεουλη

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #725 στις: Ιουλίου 19, 2018, 00:31 »


[member=12347]nickgr[/member]

Is this a gorilla bottle in your pocket or are you just happy to see me?  :laugh1:
Στερεψα απο δακρυα :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #726 στις: Αυγούστου 10, 2018, 16:44 »
Το



πήγε


:bye:




Αποσυνδεδεμένος ako

  • ***
  • 831
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #727 στις: Αυγούστου 10, 2018, 16:57 »

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #728 στις: Αυγούστου 10, 2018, 17:02 »
Ναι ρε! Δεν το πέταξα το υγρό! Νεροχύτη αποκαλούμε τον φίλο μου τον Μήτσο επειδή ατμίζει ότι και να του δώσεις. Και ουρικό οξύ να του δώσεις, ευχαριστώ θα σου πει και θα το φουμάρει!  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #729 στις: Αυγούστου 12, 2018, 13:40 »
Η ένωση νεροχυτών Ελλάδος με επίσημο διάβημά της στη διαχείριση του φόρουμ, απαιτεί:

ΌΧΙ στα βασανιστήρια

ΟΧΙ στην απάνθρωπη εξόντωση μικροβίων με αυτό τον τρόπο. Και το άκουα φόρτε την κάνει τη δουλειά.

ΝΑ συλληφθεί ο Μπαρόκος και οι απανταχού Μπαρόκοι που προβαίνουν σε τέτοιες κατάφωρες παραβιάσεις διεθνών συνθηκών για τα βασανιστήρια.


Αν ξανασυμβεί, θα σε συλλάβω αυτοπροσώπως! 

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #730 στις: Αυγούστου 12, 2018, 17:37 »
Επαιξε δοκιμη οσφρησης και ατμισματος στα 3 βιαγκρα της εταιρειας και απο μενα.

To Lasker's στην οσφρηση το βρηκα ιδιαιτερο και παιζει να ναι νοστιμο,μυρισα πατατακι και σοκολατα,δεν νομιζω να το επαιρνα ποτε ομως,με σοκολατες γαλακτος σε υγρα εχω κοψει βολτα.

Το Magnus μυριζει πρασινο μηλο απο χιλιομετρο οποτε δεν ειμαι φιλος παλι μακρια,αλλα ωραια μυρουδια και αυτο.

Τελος το Tabiya δοκιμαστικε σε rta φιλου.Τhemis πρεπει να λεγοταν,βεβαια δεν μπορσεσα να ατμισω πολυ γιατι νομιζω οτι αν εκανα πιο δυνατη τζουρα θα εβγαινε σφραγισμα με το εργαλειο.

Με πεθανε λιγο η μεντα,αλλα ειχε ωραιο πεπονακι πολυ νοστιμο και οι φρουτακιδες ισως να το προτιμησουν.

Το θεμα ειναι οτι χοντρο αλατι ιμαλαιων,Βολιβιας,Camargue ή Mεσολογγιου δεν βρηκα πουθενα.

Αυτα,αντε καλο Grandamster να χουμε..

[justify]Δεν ξέρω τι λέει ο αγαπημένος cp, για τη σειρά Blue, λογικά πρέπει να έχει δίκιο, κάπως έτσι ένιωσα κι εγώ όταν είχα δοκιμάσει το Benedicte από Thenancara, ένα θλιβερό απόγευμα σε κάποιο Atmosfaira, μετά άλλαξαν ρότα οι ήδη κατεστραμμένοι γευστικοί μου κάλυκες, (έγινα και πιο κυριλές και μάτσος). Όπως κι αν έχει, προσωπικά, συμφωνώ με τον εξίσου αγαπημένο teo77 σε όσα αναφέρει παραπάνω (κι όχι μόνο), κι αν ακόμα δεν τα πήρα, και που δεν νομίζω να τα πάρω, είναι γιατί ίσως είμαι πιο ανώμαλος, παρ’ όλα αυτά, στα σταθερά μου δεν με χάλασε κανένα FP, ούτε τα νέα 60μελα, που πολύ πολύ εύκολα μπορούσα να καταστρέψω, μόνο ο χρωματισμός που άλλαξε, [το παλιό 30μελο είναι άνω των 2 ετών (ανοιγμένο κι αυτό, και στα 12mg/ml), και το 60μελο λίγων μηνών (νομίζω 3, 4, αυτό στα 6mg/ml), το δε CL είναι κι αυτό λόγων μηνών]. Με λίγα λόγια, πατατάκια, μήλα ή μέντες, είναι ήδη στα εκτός πλάνου, όμως τα ήδη γνωστά που ως 60μελα τα σταυρώσαμε, ε, όσο υπάρχουν θα τα τσακίζω, όσο φτάνω και μπορώ βέβαια. [/justify]

  

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #731 στις: Αυγούστου 12, 2018, 18:31 »
Μεγαλε Joe!

Eχω ενα last 30μελο προ tpd Enriched και ενα CL Μixology 6αρια και εχουν το χρωμα που εχεις ανεβασει.

Ολο σκεφτομαι να τα μπουμπουνισω ή απλα να τα κοιτω και να θυμαμαι :))

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #732 στις: Αυγούστου 12, 2018, 19:32 »
Κι εγώ έχω ένα πολύ καλό παλαιωμένο castle long. Και μάλλον είναι καιρός να το ανοίξω. Εκτός αν το αφήσω να κάνει παρέα με κάποια σφραγισμένα Halo από τις αρχές της δεκαετίας....


Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #733 στις: Αυγούστου 12, 2018, 20:53 »
[justify]Αγαπητέ Tem, καλησπέρα. Να, βασικά, κοίτα, δεν ξέρω από υγρά και είναι πέρα για πέρα αλήθεια, όμως, μην το ανοίξεις, σίγουρα έχει χαλάσει το σφραγισμένο. Επίσης, όλοι το ξέρουν πως εγώ σε εκτιμώ περισσότερο απ’ όλους, είσαι ο πιο φανταστικός Γενικός συντονιστής που υπάρχει, μπορώ επίσης να καρφώνω μέλη, ομάδες και οτιδήποτε κινείται. Αντέχω βουρδουλιές, πλένω σιδερώνω άριστα όλα τα ατμιστικά, μπορώ να μείνω νηστικός για μέρες. Βάζω παπούτσια, (ήδη φοράω το κράνος) κι έρχομαι.  ;D[/justify]

[justify][Σημ. Μιας και συμφωνεί κι ο cp με τα παραπάνω μου, έψαξα για πιο περίεργα ημερολόγια σε μένα και βρήκα αυτά, δεν ξέρω αν θα βρω δικά μου πιο πίσω σε FP. Όμως, δυστυχώς, ούτε αυτά είναι σφραγισμένα. Γι’ αυτό λέω παραπάνω βρε cp, δεν ξέρω αλλά προσπαθώ, (προσπαθώ επίσης να βουτήξω και το μπουκάλι απ’ τον αγαπητό Tem).

 
[/justify]
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 12, 2018, 22:10 από JoeBarTeam »

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #734 στις: Αυγούστου 12, 2018, 23:21 »
Βρε συλλεκτες τωρα αυτα πινονται η να ετοιμασω χλωρινη με αρωμα λεμονι για το δωματιο που παει ο βασιλιας μονος του.

Εγω τα εχω ξεσφραγιστα και τα δυο πιονια,απο το Εnriched ατμισα λιγο και ειμαι καλα!

Το CL εχω πολυ καιρο να το ατμισω.


Τem με τα halo με πεθανες εαν ειναι και tribecες,δεν παθαινουν τιποτα τα RY(θελω να πιστευω),με σκλαβωσες τωρα..


Τι ωραιες εποχες να παρει ευχη τα εδινες τα μαρουλια και ελεγες χαλαλι.

Τωρα δοκιμαζεις τον πανικο που κυκλοφορει και λες τι διαολο,
περνεις ατμο και λες παλι τι διαολο να του βαλω αφου τα χαλασαν τα χαρμανια οι χαμουριδες.


Τελοσπαντων,καλοατμιστα(χθες) τα αγιασματα :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34534 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556939 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181573 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 113 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8820 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538167 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60441 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238697 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1480 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16694 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139182 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz