vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Five Pawns mix and vape

Αποσυνδεδεμένος Νικόλας Λογγινιδης

  • **
  • 396
  • Φύλο: Άντρας
  • Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθεις
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #450 στις: Δεκεμβρίου 28, 2017, 15:46 »
50/50 στα 6mg, με vg και νικοτίνη pink mule, την έκδοση των 30ml. Ωρίμανση 42 μέρες. Στις 15 μου είχε αρέσει πολύ και ήταν στο 80% του ορθόδοξου. Τώρα απλά το καταπίνω. Σε skyline με το 3*1.5 slot, κανθαλ 0.40, 5.5 σπείρες στα 17 βαττ απλά ασυναγώνιστο. Πολύ καλύτερο από οποιονδήποτε κλώνο. Όλες οι επιμέρους γεύσεις διακριτές. Και η υπέροχη επίγευση του μπέρμπον με την καρύδα στο στόμα για 3 με 4 λεπτά μετά την τζούρα. Επόμενη δοκιμή σε cloudone ....

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #451 στις: Δεκεμβρίου 28, 2017, 16:06 »
θα περιμενω λιγο ακομα εγω....να φτασει 45 μερες,αν σου ειναι ευκολο δωσε ρεπορταζ για τον cloud γιατι εκει θα παιξω 

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #452 στις: Δεκεμβρίου 28, 2017, 16:14 »
Εχω ατμισει CL 12αρι προ tpt το εριχνα στο 9 και παλι ηταν αψογοτατο.

Με tpd 30ml 12αρι καλο αλλα δυνατο για μενα.6αρι αψογο και βοηθουσε το λαιμο μου να πιασω ολα τα αρωματα του υγρου.

3αρι 30αρι επισης καλο αλλα μου επειπε χτυπημα.

Συμπερασμα και σε CL και σε Enriched 6αρι θεωρω ιδανικο ειδικα για tpd εποχες,δεν νομιζω οτι χρειαζεται πολυ νικοτινη για να γευτουμε το υγρο.

Και σιγουρα για να εχουν σπιρταδα και χαρακτηρα θελουν νικοτινη.


Για το Enriched βρε εχουμε κανενα νεο?
περιμενω να γινει το δικο μου.

Και απο μυρωδια στο μπουκαλι μου φανηκε λιγο πιο μελωμενο,γλυκο και δεν ειχε τοσο δυνατο χαρακτηρα.

Το συγκεκριμενο υγρο το ατμιζω πολυ και για πολυ καιρο.

Αποσυνδεδεμένος Νικόλας Λογγινιδης

  • **
  • 396
  • Φύλο: Άντρας
  • Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθεις
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #453 στις: Δεκεμβρίου 28, 2017, 16:33 »
θα περιμενω λιγο ακομα εγω....να φτασει 45 μερες,αν σου ειναι ευκολο δωσε ρεπορταζ για τον cloud γιατι εκει θα παιξω
Το βράδυ θα στήσω φρέσκο cloud Γιάννη. Θα αναφέρω άμεσα ;)

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #454 στις: Δεκεμβρίου 28, 2017, 16:36 »
να εισαι καλα Νικολα ;)

Συνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #455 στις: Δεκεμβρίου 28, 2017, 17:14 »
Γιάννη βουρ !  :thumpup: Εγω το ένα 60μελο το τελείωσα στις δοκιμές , σε cloud που το έβαλα καλό  :love_hearts:Αλλα στον unfollow απογειώθηκε , τωρα το εχω σε skyline καλύτερα απο cloud  ;) 

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #456 στις: Δεκεμβρίου 28, 2017, 17:17 »
ωραια....και cloud εχουμε και unfollow εχουμε συντομα θα πεσει βρεξιμο Γιωργο,ευχαριστω ;)

Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #457 στις: Δεκεμβρίου 28, 2017, 20:36 »
Βλέπω οι απόψεις πάνε και έρχονται και ανησυχώ...σωστο αυτό με την νικοτινη αλλά μεγάλο ποσοστό για κάποιον που δεν την σηκώνει δε θα το ευχαριστηθεί...δεν περνάνε και οι μέρες...για μένα 10 Γενάρη πρωτοχρονιά φέτος..ή να το ανοίξω 13 παλιοημερολογιτικα; :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Νικόλας Λογγινιδης

  • **
  • 396
  • Φύλο: Άντρας
  • Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθεις
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #458 στις: Δεκεμβρίου 28, 2017, 22:52 »
Αναφορά λόχου CL.
Φρέσκο στήσιμο σε Cloudone v1, κανθαλ 0,40, 5 σπείρες, native wicks platinum blend, 16watt στο Dani box.
Πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα Γιάννη. Ο λιγότερος αέρας σε σχέση με τον Skyline έχει αποτέλεσμα να τονίζεται λίγο παραπάνω το αμυγδαλο. Κατά τα άλλα καρύδα και μπέρμπον παρόντα και κατά την διάρκεια και στην επίγευση.
Η βανίλια του υπέροχη, και δεν είμαι πολύ εύκολος στην βανίλια. Σίγουρα πάντως δεν είναι ούτε η Vanilla bourbon της TPA, ούτε η αντίστοιχη της FA. Είναι η βανίλια της Five Pawns(?), που αν την βρούμε ως άρωμα, θα πετύχουμε και κάνα κλώνο σωστό :)) :))
Unfollow δεν έχω πλέον, τον πούλησα (μην βαράς Sherlock).
Αύριο αν δεν γ@μηθεί το σύμπαν, θα ξαναστήσω και τους δύο με Nife30, γιατί κάτι μου λέει ότι θα έχουμε απογείωση.
Όβερ και άουτ για σήμερα.
Πάω να τελειώσω τώρα τα 2 τανκάκια σε cloud και Skyline, μην μείνει μέσα το νέκταρ και χαλάσει μέχρι το πρωί :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #459 στις: Δεκεμβρίου 28, 2017, 23:12 »

Δε βαράω. Ένα δάκρυ μόνο κύλησε στο μάγουλο μου χωρίς να το θέλω... :'(

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #460 στις: Δεκεμβρίου 29, 2017, 00:07 »
Αναφορά λόχου CL.
Φρέσκο στήσιμο σε Cloudone v1, κανθαλ 0,40, 5 σπείρες, native wicks platinum blend, 16watt στο Dani box.
Πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα Γιάννη. Ο λιγότερος αέρας σε σχέση με τον Skyline έχει αποτέλεσμα να τονίζεται λίγο παραπάνω το αμυγδαλο. Κατά τα άλλα καρύδα και μπέρμπον παρόντα και κατά την διάρκεια και στην επίγευση.
Η βανίλια του υπέροχη, και δεν είμαι πολύ εύκολος στην βανίλια. Σίγουρα πάντως δεν είναι ούτε η Vanilla bourbon της TPA, ούτε η αντίστοιχη της FA. Είναι η βανίλια της Five Pawns(?), που αν την βρούμε ως άρωμα, θα πετύχουμε και κάνα κλώνο σωστό :)) :))
Unfollow δεν έχω πλέον, τον πούλησα (μην βαράς Sherlock).
Αύριο αν δεν γ@μηθεί το σύμπαν, θα ξαναστήσω και τους δύο με Nife30, γιατί κάτι μου λέει ότι θα έχουμε απογείωση.
Όβερ και άουτ για σήμερα.
Πάω να τελειώσω τώρα τα 2 τανκάκια σε cloud και Skyline, μην μείνει μέσα το νέκταρ και χαλάσει μέχρι το πρωί :)) :)) :)) :))
με εφτιαξες ασχημα τωρα Νικολα!!!! :D τι να μην βαραει ο σερλοκ;αφου αυτος θα τον πηρε,τωρα βαζει αλλους να μαζευουν για αυτον τους unfollow για να μην του λενε τιποτα,το καλοκαιρι ειχε 14,τωρα λογικα θα πλησιαζει τους 20,καλο βραδυ παιδες

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #461 στις: Δεκεμβρίου 29, 2017, 00:37 »
Και του Cloud μου τελικά του αρέσει το CL. ;D

Sherlock αν θέλεις απεγνωσμένα και άλλον unfollow να βοηθήσουμε.  :))

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #462 στις: Δεκεμβρίου 29, 2017, 00:56 »
Πάντως εγώ μπορώ να βρω έναν στον σέρλοκ. Αν με πείσει να ασχοληθώ δηλαδή.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #463 στις: Δεκεμβρίου 29, 2017, 01:42 »
Aνεξάρτητα από ατμοποιητές είναι castle long. Aκόμα και αν δεν είναι ακριβώς ίδιο με το παλιό. Και το παλιό δεν απέδιδε το ίδιο σε όλους τους ατμοποιητές. Και δεν είναι κλώνος.

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Five Pawns mix and vape
« Απάντηση #464 στις: Δεκεμβρίου 29, 2017, 01:52 »
στο 40ημερο παντως εχει γινει πολυ σκουρο το υγρο,λογικα πρεπει να ειναι οκ...πρωτοχρονια το ανοιγω λεμε

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 278 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34498 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556808 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181533 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 110 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8814 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538077 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60407 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238653 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1109 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16676 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139098 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz