vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

524 επισκέπτες, 9 χρήστες
camber, taskol65, dkostas, Jorge, tony1976, bloodlessz, giorgos1999, Tazz, manoslykos

Twitter

La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #840 στις: Ιουλίου 22, 2018, 12:37 »
Καλημέρα στοΑ 8)

[member=377]Tem[/member]  ξύπνησε παιδικές αναμνήσεις η φωτογραφία  ;)

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #841 στις: Ιουλίου 22, 2018, 12:41 »
Καλημέρες!

Περιμένω εναγωνίως ριβγιού από [member=6703]QS-Plan[/member] και [member=18384]Chris66[/member]

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #842 στις: Ιουλίου 22, 2018, 12:43 »
Καλημέρα Σεβάσμιε!!!

Ωρέ, χθες έγραψα ενα κατεβατο... ακομη με το Μπαφομετο ειμαι...

Μάλλον αργότερα θα βγάλω και τον Basma... τελευταιο θα αφησω το Black Cavendish... 

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #843 στις: Ιουλίου 22, 2018, 12:46 »
Όταν βάλεις Μπασμά, φτιάξε ελληνικό καφεδάκι ;)

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #844 στις: Ιουλίου 22, 2018, 12:50 »
Καλημέρες!

Περιμένω εναγωνίως ριβγιού από [member=6703]QS-Plan[/member] και [member=18384]Chris66[/member]
Εγώ περιμένω κάτι πιτογυρα... Βοηθάει πουθενά?
:tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #845 στις: Ιουλίου 22, 2018, 12:53 »
Και μετά να απολαψεις το γκανταιφ?  ;D  ;D  ;D

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #846 στις: Ιουλίου 22, 2018, 12:57 »
Τσατ πάτε να το κάνετε και θα σας αποξηράνω σε βαρέλια όπως το perique...

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #847 στις: Ιουλίου 22, 2018, 13:02 »
Με παρασουρνουν τα παλιοπαιδα αντμιν :angel:
Μας έσκασε κ εκείνος ο QS. Περιμένω από χθες να κάμει μια παρουσίαση. πιο αργός κ από τη σπιντεξ είναι.  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #848 στις: Ιουλίου 22, 2018, 13:08 »
Η αλήθεια είναι ότι έγραψε. Και μου έκανε μεγάλη εντύπωση που στον λαγό καταλάβαινε τις επιμέρους γεύσεις αναλόγως τα watt. Εγώ πάντως με Ni80 σε σφιχτό ατμοποιητή τα έπιασα. Θα κάνω μια δοκιμή και με Kanthal τις επόμενες μέρες. Το γεγονός ότι ανάβει πιο αργά μπορεί να βοηθάει στην ανάλυση των γεύσεων. 

Τώρα περιμένουμε να μπει στο χωράφι που λιάζεται ο μπασμάς ;) Θα του φύγει το τσαούλι αν πάει στον λαγό  :))


Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #849 στις: Ιουλίου 22, 2018, 14:12 »
Λοιπον...

Ώρες αλήθειας...

Για τον Μπασμα...  :_love_heart: :_love_heart: :_love_heart:

Η αλήθεια είναι ότι βαρέθηκα να κάνω ελληνικό καφέ, οπότε συνέχισα τον πρωινό... νες γλυκό με εβαπορέ γάλα...

Αλήθεια είναι επίσης ότι κατεβαίνουν τα ml για πλακα... μεσα σε 1 ωρα μισο σκυλοτανκακι εφυγε...

Όπως αλήθεια είναι ότι μου θύμισε καπνό για στριφτά από την Wolfway Tobacco και ακόμη περισσότερο κάποια τσιγάρα που μου είχε στρίψει μια Σερραία φίλη από τον Γάζωρο...

Η αλήθεια τελικά είναι ότι είτε έκανα τις παρασπονδίες μου, είτε τον Basma, το ίδιο και το αυτό, από άποψη καπνικού αποτελέσματος...

Τελικά, χαλάλι τους και τα πλυσίματα, και τα στησίματα κάθε τανκ... 

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #850 στις: Ιουλίου 22, 2018, 14:34 »
τελικα ο μπασμας ειναι μια κατηγορια μονος του. ;)
ειχα καποτε μια ακρη, κ δοκιμαζα συχνα μπασμα καπνο, μιξη με καποιον αλλο Θρακιωτικο, μιας κ ο μπασμας ειναι τερμα αρωματικος κ δεν καπνιζοταν μονος του.
πλεον τον απολαμβανω σε καποιες μικρες δοσεις ατμιζοντας τον... :)

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #851 στις: Ιουλίου 22, 2018, 15:07 »
Δεν το έχω παρουσιάσει, αλλά ακόμα πιο βαρύ από τον Μπασμά μου είχε φανεί το Oriental. Πολύ αρωματικό, με μία ελαφρά πικρίλα. Θα κοιτάξω να το παρουσιάσω τις επόμενες μέρες.

Αποσυνδεδεμένος Σταύρος 63

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
  • Τό γάρ περισσά πράσσειν ούκ έχει νούν ούδένα
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #852 στις: Ιουλίου 22, 2018, 15:53 »


Το έχω  το Oriental απο το  Μάιο και ειναι σούπερ,το είχα κάνει  με 6% αραιωση. Ίδιο ακριβώς  με τα karelia Blue που καπνίζει  η γυναίκα μου. 
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 22, 2018, 16:01 από Σταύρος 63 »

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #853 στις: Ιουλίου 22, 2018, 17:04 »
Βαρέθηκα να περιμένω και έστησα τον Hadaly με ένα περίεργο κλαπτονακι 0.2 Ωμ ελεγε το μηχανημα...

Βαμβακωσα, εσταξα Black Cavendish και ένοιωσα κάποιον να με βαραει με ενα μαντεμενιο τηγανι στο πισω μερος του κεφαλιου...

ΕΚΛΑΨΑ!!! ΕΚΛΑΨΑ ΠΟΛΥ!!!

Αφου εβγαλα τα σωψυχα μου και οτι αλλο ειχα, αφου εριξα τις βλαστημιες της αρκουδας κοιταξα την οθονη του μοντ με ματια βουρκωμενα... 70 ελεγε το ρημαδι... παλι καλα που τα εχω κανει σε 3ρια τα υγρακια...

Και ΞΑΝΑΕΚΛΑΨΑ!!!

Ξαναδοκιμασα, αφου ειχα καταναλωσει οτι γλυκοειδες ειχα σπιτι και μπορω να πω οτι ηταν σκετη νιρβανα... μου φανηκε σχετικα γλυκο (ισως να φταινε και τα σχετικα γλυκακια), αρκετα γεματο σαν γευση και καπως ξηρο...

Σε σχέση με τα 3 που έχω αγοράσει, νομίζω πως αυτό με το οποίο θα ξεκινούσα την μέρα μου θα ήταν το Basma (το οποίο άνετα θα είχα σαν ADV)... για μετά από κάποιο γευμα ή για το τέλος της ημέρας μάλλον θα προτιμούσα το Black Cavendish (οχι τοσο για ADV)... ενώ για στιγμές χαλάρωσης & απόλαυσης σίγουρα το Baffometto...

Αυτό που μου άρεσε περισσότερο όμως είναι ότι άνετα ρίχνεις την νικοτίνη σου με αυτά... Για παράδειγμα, όλα μου τα υγρά τα έχω σε 9ρια, κάποια (ελάχιστα) σε 6ρια... 3ρια δεν είχα διανοηθεί ότι θα έκανα ποτέ χωρίς να ψάχνω για παρασπονδίες... με αυτή τη σειρά, το 3ρι μου φαίνεται βαρύ και μπουχτιστικό...

Σίγουρα θα παρθούν και άλλα από αυτή τη σειρά, το σίγουρο είναι ότι αξίζουν τα λεφτά τους και με το παραπάνω δίνοντας την πραγματική απόλαυση του τσιγάρου χωρίς όμως την κατάρα του...


Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #854 στις: Ιουλίου 22, 2018, 17:55 »
Καλή απόλαυση QS...  :D


To image του nickname σου, μου ξύπνησε χθεσινές αναμνήσεις... Με την σχεδόν κοιμισμένη μπέμπα αγκαλιά, ανίχνευσα την γωνία κούνιας στο ημίφως με το καλάμι.... ΕΚΛΑΨΑ !!!!!!  :eyesplash:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180541 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8304 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33943 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536097 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59762 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237369 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 577 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15535 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136109 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085282 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35389 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10221 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12