vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

522 επισκέπτες, 4 χρήστες
manoslykos, Jorge, th3ofilos, FaniFox

Twitter

La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #765 στις: Ιουλίου 21, 2018, 11:50 »
Στον από πάνω σου πες τα... παράνομοι,μπαφιαρηδες, προβοκάτορες,... καλά το πάμε...

Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #766 στις: Ιουλίου 21, 2018, 11:52 »
Εν ΝΕΤ αδελφοι,θα ήθελα τη γνώμη σας.Πλεον τα ΝΕΤ είναι τα βασικά μου υγρα είτε μόνα τους(la tabaccheria,Black note) είτε μέσα σε αλλα υγρα(Steampunk).Οταν είμαι σπίτι ή στη δουλειά τα χρησιμοποιώ στον papillon και στον jorda για την ευκολία του καθαρίσματος.Οταν είμαι εκτός χρησιμοποιώ τανκατο και συγκεκριμένα τον zest.Χρειαζομαι ομως και δεύτερο τανκατο καθώς ούτε ο sky ούτε ο hussar μου κάνουν γι αυτή τη δουλειά.(τόσο σε θέμα σφιχτης τζούρας όσο και σε θέμα ευκολίας καθαρισμού).Να δοκιμάσω eviva v2 ή να παω για δεύτερο zest;

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #767 στις: Ιουλίου 21, 2018, 11:54 »
Εφόσον έχεις ζεστ και παπιγιόν, θα σου πρότεινα να πας στον eviva2.
Απολαυστικότατος ατμοποιητής, έχω 3 παπιγιόν, 3 φαινόμενο και ο εβιβα2 ήρθε και συμπλήρωσε εξαιρετικά το σετάκι.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #768 στις: Ιουλίου 21, 2018, 12:00 »
σΚ@τά!   

Προβοκάτορες όλοι!

 ΟΛΟΙ!!!

Πα να πάρω...   :angry_orange:   (Image removed from quote.)
Εγώ μέχρι και περιγραφή μου το έχω. Είχα προειδοποιήσει.

Δικό μου set up, παραλία, ξαπλώστρα, freddo και virginia στον zest.

Τα καλύτερα παιδιά είναι εδώ

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #769 στις: Ιουλίου 21, 2018, 12:04 »
Μια βδομαδουλα ακόμα και μετά θα αρωματίζω τα βουνά και τις παραλίες στο νότιο Ρέθυμνο με νετ.
Μήπως να οργανώσω και το κρητικό παράρτημα της στοάς?  :laugh1:

Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #770 στις: Ιουλίου 21, 2018, 12:24 »
[member=12562]thenetpoet[/member] επειδή σε ότι μου έχεις προτείνει είχες δίκιο(ως προς τα δικά μου γούστα) παω με κλειστά μάτια για eviva.Ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #771 στις: Ιουλίου 21, 2018, 12:35 »
Θα σου προτείνω επίσης να του πάρεις το ultem tank. Όχι ότι το κλασσικό έχει κάποιο θέμα αλλά νομίζω το ultem μου έχει "κάτσει" καλύτερα. Μου αρέσει και το κιτρινοχρωματάκι του :)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #772 στις: Ιουλίου 21, 2018, 14:19 »
σΚ@τά!  

Προβοκάτορες όλοι!

 ΟΛΟΙ!!!

Πα να πάρω...   :angry_orange:   (Image removed from quote.)
-Με πίεσαν να πάρω La Tabbacheria
-Δηλαδή, τι σου έκαναν?
-Μου είπαν "πάρε La Tabbacheria"...
Πέραν αυτού, θυμάμαι τα πρώτα καλά ΝΕΤ, όταν η El Toro μας σύστησε τα Puros Naturales και Cigarilos Naturales. Είχαμε πάθει την πλάκα μας, και τα παλαιότερα μέλη θα το επιβεβαιώσουν. Και μάλιστα σε εποχές που το τσιγάρο ήταν ακόμα πολύ κοντινή ανάμνηση. Κάπως έτσι τα βλέπω και τούτα εδώ, μια νέα "αποκάλυψη". 
Εντέλλεται πάραυτα ο [member=20916]Κώστας Άλεξ[/member] να επεξεργαστεί καταλλήλως φύλλα καπνού ώστε να χρησιμοποιηθούν σαν χαρτί για να γραφεί το καταστατικό της Στοάς. Προσφέρω 2 φιάλες αίμα και μια ολιά κονιάκ ώστε να χρησιμοποιηθούν ως μελάνι. Εντέλλεται επίσης ο [member=16630]e-spy[/member] να εκπαιδευτεί στους γοτθικούς χαρακτήρες και τη χρήση πένας και στυπόχαρτου ώστε να χρησιμεύσει ως γραφιάς για τη συγγραφή. Μετά θα τον θυσιάσουμε, υπέρτατη τιμή!

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #773 στις: Ιουλίου 21, 2018, 18:21 »


Πέραν αυτού, θυμάμαι τα πρώτα καλά ΝΕΤ, όταν η El Toro μας σύστησε τα Puros Naturales και Cigarilos Naturales.

Τι εποχές... Έχω στη θυρίδα ένα 10μελο Puros Naturales ( του '14 πρέπει να 'ναι ), στα 24 mg. Το φυλάω για τον γάμο του μικρού, να το ανοίξουμε να γίνουμε. 🤗


Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #774 στις: Ιουλίου 21, 2018, 18:35 »
κατι λιγα μλ (καμμια 30αρια) απο cigarillos, ειναι στην "καλη" καβα.
οσο θυμαμαι οτι ηθελα 6-7 καρτο την ημερα, για να παιξουν τα ελ τορο... :))

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #775 στις: Ιουλίου 21, 2018, 19:24 »
Καλημέρα στη στοά.
Όλο κ πιο πολλά μέλη βλέπω...
Εκεί που ήμασταν δύο τρεις, γεναμε πολλοί  ;)
Cavendish.... Φρεντοσκετο.... Πρωινή νιρβάνα.  ;)
Μην απατασαι, ειμαστε ακομα περισσοτεροι απλως μερικοι δεν γραφουμε, απλως .....απολαμβανουμε. Παρεμπιπτοντως τα μελη της στοας θα βρουν ενα μικρο παραδισο σε αυτο το e-shop https://www.naturally-extracted-tobacco.com/default.asp
Φοβερα ΝΕΤ, σκετα και σε συνδιασμους με φρουτα καραμελες ουισκια κλπ. Παιρνω εδω και χρονια απο εκει αλλα τα ταχυδρομικα ειναι απαγορευτικα. Ειχα ενα μπαρμπα στην αμερικη και καθε φορα που ερχοταν τον φορτωνα και με 5-6 μπουκαλακια. Ο τυπος που το εχει ειναι απιστευτα εξυπηρετικος και ευγενεστατος.
Αν ειμαι off-topic πραξτε αναλογως, αλλα πιστευω σε αυτο το νημα θα βρισκονται οι περισσοτεροι ενδιαφερομενοι.
ΥΓ. Αν κανονιστει καμια ακατανομαστη παραγγελια ειμαι μεσα μιας και ο μπαρμπας γυρισε οριστικα Ελλαδα προ 3μηνου  

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #776 στις: Ιουλίου 21, 2018, 19:31 »
Τα έχω δει, φίλε μου, και μόνο τα μεταφορικά με σταμάτησαν. Σούπερ δείχνουν!

Ε μετά βγήκε κι ο Ιταλός και τα ξέχασα, αλλά μου τα θύμισες

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #777 στις: Ιουλίου 21, 2018, 19:34 »
Που να τα δοκιμασεις κιολας  :fight_shot_bandana: :fight_shot_bandana:

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #778 στις: Ιουλίου 21, 2018, 19:34 »
Πράγματι αρκετά ενδιαφέροντα και μεγάλη ποικιλία. Μία ομαδική ίσως να μας σώσει, αλλά μετά έχουμε και τα Τελωνεία, φυσικά τα αρώματα επιτρέπονται αλλά ο ΦΠΑ και οι δασμοί μπορεί να είναι αρκετά πάνω.

Αποσυνδεδεμένος Chris66

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
  • ...out of the black and into the blue...
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #779 στις: Ιουλίου 21, 2018, 19:42 »
-Με πίεσαν να πάρω La Tabbacheria
-Δηλαδή, τι σου έκαναν?
-Μου είπαν "πάρε La Tabbacheria"...


:yes:
Διάβασα όλο το νήμα σήμερα το πρωί.Σε όλες τις σελίδες αυτό έγραφαν:''πάρε La Tabbacheria"... "πάρε La Tabbacheria"...  :yes: :yes:

Παρακαλώ κάποιος συντονιστής να επέμβει άμεσα!

Εδω μέσα υπάρχουν και νεαρά άτομα που παρασύρονται εύκολα...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8357 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180683 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33996 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536402 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59818 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237574 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 592 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15733 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136159 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085351 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35432 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10278 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12