vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

521 επισκέπτες, 2 χρήστες
th3ofilos, giorgos1999

Twitter

La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #615 στις: Ιουλίου 17, 2018, 14:19 »
Έχετε υπομονή να πασπαλίζετε το mesh? Πολύ διαδικασία δεν είναι?  :tongue_smilie: :tongue_smilie:  

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #616 στις: Ιουλίου 17, 2018, 15:45 »
Να καψαλίζετε μάλλον?

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #617 στις: Ιουλίου 17, 2018, 15:56 »
Οι περισσότεροι πίνουν νερό στο όνομά του... Αλλά όλη αυτή η διαδικασία με τα καμινέτα κλπ κλπ κάπως μου φαίνεται... 
Θα μου πεις, σου είπε κανείς να ασχοληθείς με mesh?    :hmmm: :hmmm:


Στο θέμα μας παρακαλώ!!! La Tabaccheria λέμε... Έφτασε και το Cavendish, έφτασαν και τα Mata Fina, Κentucky, Perique, Virginia...  :D

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #618 στις: Ιουλίου 17, 2018, 15:59 »
Ναι, πίσω στο θέμα μας. Έτσι κι αλλιώς την μεσάτη αναζήτησή μου την πήγα στο κατάλληλο νήμα και έλαβα... πειστικές απαντήσεις. 

Έφτιαξα χθες το Perique. Μια παρατήρηση πριν καν το δοκιμάσω. Μετά το Virginia ήταν το μόνο που έγινε τελείως διαυγές και χωρίς πολλά πολλά δείχνει έτοιμο. Εντυπωσιακά διάφανο, λες και μιλάμε για καθαρό υγρό. Επίσης για πρώτη φορά δεν χρησιμοποιήθηκε WFI (μου τελείωσε και βαριόμουν να πάω να πάρω). Το βράδυ θα έχω τις πρώτες εντυπώσεις, αν και δεν θα τις ποστάρω ακόμα, καθώς θέλω να βρω τα κουράγια να στάξω και λίγο Bravura για την σύγκριση.

Δεν είναι έτοιμα και τα 15 αρνιά και τα βαρέλια με τα ουίσκια, οπότε θα περιμένετε λίγο  :))

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #619 στις: Ιουλίου 17, 2018, 16:04 »
Μπράβο το Perique!! Δεν το περίμενα για τόσο καθαρό. 

Το Virginia, το μύρισα λίγο από το μπουκαλάκι και μου άρεσε πάρα πολύ. Και δεν είμαι λάτρης των Virginia!  Εντάξει δεν με χαλάνε κιόλας..
Ανυπομονώ για το συγκεκριμένο. Η μυρωδιά του ήταν πολλά υποσχόμενη  ::)

Αποσυνδεδεμένος manajoma

  • ***
  • 753
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #620 στις: Ιουλίου 17, 2018, 16:05 »
Η συνταγή από το διαδίκτυο λέει 4% Virginia, 4% Black Cavendish, 2% Latakia. Όπως ακριβώς το είπες δηλαδή. Τώρα, βέβαια, δεν ξέρω αν η συνταγή που πουλάνε είναι ακριβώς ίδια με αυτή που έχουν στο διαδίκτυο.

Btw είδα στο ιταλικό site βγάλανε και άλλα αρώματα, καινούργια, με μίξεις από άλλα αρώματα. Ένα έχει μπισκότο βανίλιας, ένα άλλο ουίσκι με μέλι και το τρίτο φουντούκι και καρύδα. Όλα, βέβαια, συνδυασμένα με ΝΕΤ καπνικά της παραγωγής τους. Μυρίζω δάκτυλο μπαρόκου...
Κωστα αν το υγρο το βαλεις και σε meshατο ........ αποκαλυψη ........

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #621 στις: Ιουλίου 17, 2018, 16:06 »
Μη δίνεις σημασία στη μυρωδιά. Σε ξεγελάει.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #622 στις: Ιουλίου 17, 2018, 16:07 »
Κωστα αν το υγρο το βαλεις και σε meshατο ........ αποκαλυψη ........

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #623 στις: Ιουλίου 17, 2018, 17:08 »
Πάντως και εγω που με το αλκοόλ δεν τα έχουμε και πολύ καλά (μια μικρή μπύρα μου δουλευει ως διπλό υπνοσεντόν), μια χαρά τα απολαμβάνω.
Αρνια ψητά και μπρούσκα κρασιά....
Βρε, μήπως ψάχνετε ευκαιρία και δικαιολογίες για μπεκρουλιάσματα και θέτε να τραβήξετε και εμας τα ανυποψίαστα παλικαράκια στο βούρκο;

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #624 στις: Ιουλίου 17, 2018, 18:23 »
Σιγά που θέλουμε δικαιολογίες για μπεκρούλιασμα  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #625 στις: Ιουλίου 17, 2018, 21:13 »
Οφ τόπικ...αλλά κάντε μια πάσα το σωστό νήμα για να μάθουμε για το mesh.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #627 στις: Ιουλίου 18, 2018, 12:58 »

Χθες και στα πλαίσια μεγαλειώδους ατμοσυνάντησης στην οδό Πεντέλης 2 & Δερβενακίων γωνία, Αγία Παρασκευή, ΤΚ 15343, τηλ. 210 600 7166, δοκίμασα κι εγώ για πρώτη φορά δυο από τα υγρά του θέματος. Εντάξει, η εμπειρία ήταν άκρως τραυματική. Θέλω να πω, αν μου είχαν χώσει στο στόμα 5-6 τσιγάρα (με το χαρτί τους και τα φίλτρα τους) και με υποχρέωναν να τα φάω θα είχα περάσει πολύ πιο ωραία σε διαβεβαιώ! Αν είχα κουρέψει το γκαζόν μου με το στόμα θα είχα περάσει ακόμα πιο ωραία! Μετά από 2-3 τζούρες βέβαια έψαχνα αναπτήρα για να το ανάψω το κωλοτσίγαρο αλλά κανείς δεν είχε να πάρει ο διάολος...
Λοιπόν. Τα δημοκρατικά και συμπαθητικά που σας έχω συνηθίσει ξεχάστε τα. Αυτά τα «περί ορέξεως κολοκυθόπιτα» και «αυτό που αρέσει σε μένα δεν είναι απαραίτητο να αρέσει και σε σένα» και «άλλος ουρανίσκος ο δικός μου, άλλος ο δικός σου» κλπ κλπ ξεχάστε τα! Σας λέω ευθέως πως δε πάτε καλά και σας έκλεισα ομαδικό ραντεβού με την πσι μου (την ψυχολόγο μου ντε!). Είναι φαντάζομαι προφανές πως δεν θα γραφτώ στην μασονική στοά σας και θα επιλέξω μία άλλη που πραγματεύεται πραγματικά αντρικά υγρά όπως γλειφιτζούρι μανταρίνι και μιλκ σέικ μπανάνα και σμούδι φράουλα με κρέμα και άλλα τέτοια ωραία και μάτσο υγρά!  :yes:



Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #628 στις: Ιουλίου 18, 2018, 13:02 »
Επιβεβαιώνω! Του κόπηκε μέχρι κι η όρεξη. Μονάχα 10 γεμιστά ντόνατς έφαγε!

Συγγνώμη ΣιΠί!

Ελπίζω η ΠΣΙ σου να είναι ανάλογη των προσδοκιών μου, ώστε να είναι ευκολότερη η αποθεραπεία μου!

Υ.Γ. Η ιδιότητα του μέλους της στοάς είναι αμετάκλητη. Δεύτερη συγγνώμη. Την πάτησες! Δεν υπάρχει πίσω...

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #629 στις: Ιουλίου 18, 2018, 13:04 »
[member=13885]cpbaroque[/member] ....... κ σ"αλλη παραλία.  8)



 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8367 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180705 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34008 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536502 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59842 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237630 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 597 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15811 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136168 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085379 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35448 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10295 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12