vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

522 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, giorgos1999, tony1976, Ribot, manoslykos, yorgoss, white varadero

Twitter

La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #435 στις: Ιουλίου 06, 2018, 13:08 »
Έχει πει θα τα φέρει κάποιος. Για να δούμε...

Και ένα θρησκευτικό... Ορθόδοξο για τον [member=17746]paloukaros[/member]

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #436 στις: Ιουλίου 06, 2018, 13:09 »
Διαθεσιμο το latakia αλλα με 3,5€ αποστολη +2,5€ αντικαταβολη δεν λεει.Πρεπει να τα φερει και καποιος Αθηνα.
...για να δειτε τι τραβαμε κ εμεις, τα "ΒΛΑΧΑΔΕΡΑ".   ;)

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #437 στις: Ιουλίου 06, 2018, 13:19 »
Εγώ μόλις ατμίζω λίγο απο αυτά ψάχνω πακέτο με τσιγάρα [member=20916]Κώστας Άλεξ[/member]  :laugh1:
Επικίνδυνα υγρά... ξου ξου
Σκοπός είναι να φύγουμε πιστεύω απο αυτές τις γεύσεις,μυρωδιές σαν χομπίστες οι περισσότεροι εδω μέσα όχι να αναπολούμε τα παλιά
και να έχουμε κάτι να μας θυμίζει έντονα τις παλιές εποχές...
Γούστα θα μου πεις...Αλλά...

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #438 στις: Ιουλίου 06, 2018, 13:22 »
Σίγουρα γούστα. Επίσης σύμφωνοι ότι δεν είναι για τους περισσότερους από πολλές απόψεις. Και από γεύση που θυμίζει τα παλιά, με πολύ δυνατό τρόπο, και από την καταπόνηση των αντιστάσεων και πολλά. Όμως έχουν το κοινό τους, το οποίο δεν είναι διόλου ευκαταφρόνητο. 

Εγώ, πάντως, μόνο και μόνο για τα ξινά, πλην γλυκύτατα, μουτράκια σου όταν σου έδωσα τζούρα θα τα ατμίζω σούπερ ευχάριστα  :))

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #439 στις: Ιουλίου 06, 2018, 13:25 »
Εγώ μόλις ατμίζω λίγο απο αυτά ψάχνω πακέτο με τσιγάρα [member=20916]Κώστας Άλεξ[/member]  :laugh1:
Επικίνδυνα υγρά... ξου ξου
ρε αει παρατα μας.. :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #440 στις: Ιουλίου 06, 2018, 13:26 »
Εγώ δεν τα βλέπω καθόλου σαν πιθανή επιστροφή στο τσιγάρο.
Ότι και να είναι ως γεύση, δεν έχουν καμία σχέση με την συνολική γεύση και τη ζημιά στην υγεία από αντίστοιχα τσιγάρα.
Είναι καθαρά απόλαυση μιας πραγματικά καπνικής γεύσης. 25 χρόνια καπνιστής / 4+ χρόνια ατμιστής, όσο και να μου βρωμάει πλέον το τσιγάρο, δεν διαγράφονται από τον εγκέφαλο οι προτιμήσεις σε συγκεκριμένες γεύσεις.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 06, 2018, 13:33 από thenetpoet »

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #441 στις: Ιουλίου 06, 2018, 13:47 »
...για να δειτε τι τραβαμε κ εμεις, τα "ΒΛΑΧΑΔΕΡΑ".   ;)
Φωνάξτε Κωστόπουλο να σας ξεβλαχέψει :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #442 στις: Ιουλίου 06, 2018, 14:14 »
Το απόγευμα ξεκινάω το Burley. Για να δούμε. Οι προσδοκίες είναι ψηλά.

Πάντως αυτό που λέει ο paloukaros έχει βάση. Και μένα με φοβίζει λίγο. Έρχεται πιο κοντά στο κανονικό τσιγάρο, το οποίο έχω ξεπεράσει τώρα. 
Μπας και ξυπνήσει μνήμες, λέμε τώρα... 

Μια χαρά ήμασταν με τα πεπονάκια και τα παπαγαλόζουμα, τι τα ήθελα τα νετ?  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #443 στις: Ιουλίου 06, 2018, 14:24 »
Έχεις δίκιο. Άργησα και εγώ να βάλω την φωτό που έβαλα πριν για να προειδοποιήσω ότι είμαστε ο εξ' από δω!  ;D

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #444 στις: Ιουλίου 06, 2018, 14:28 »
Δύο χρόνια και ,που ατμιζω τασάκια δεν έχω κάνει ούτε τζούρα από το κ.τ...Αντιθετα βλέπω κάτι άλλους με κρέμες και γαλακτομπούρεκα και κάνουν και κάνα τσιγαρακι που και που... Βέβαια όλα σχετικά είναι...αλλά έτσι κουβέντα να γίνεται...

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #445 στις: Ιουλίου 06, 2018, 15:11 »

Εγώ που ατμίζω μόνο κρέμες και γαλακτομπούρεκα έχω να ακουμπήσω τσιγαράκι πάνω από 4 χρόνια. Καμιά φορά βέβαια φουμάρω κάνα κοχίμπα (φυσικά τον καπνό μέχρι το δαχτυλάκι του ποδιού) αλλά τσιγαράκι ζαμέ!  :nope:


Τι; Και το πούρο πειράζει; Δεν μου το είχατε πει αυτό... :dontknow:


Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #446 στις: Ιουλίου 06, 2018, 15:29 »
Ετσι που το πάτε, να μου το θυμηθείτε. Σε λίγο θα αρχίσετε να προτείνετε το άτμισμα σαν μέθοδο αδυνατίσματος (φρουτόκρεμες κλπ), λάτρεις των...ειδών υγιεινής (πεπονάκχια, κλπ) ή και για διαβητικούς γλυκατζήδες. :yes:

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #447 στις: Ιουλίου 06, 2018, 15:42 »
Και εγώ κοντά στα 3 χρόνια χωρίς τσιγάρο είμαι. Δεν παίζει το έργο να ξανακάνω. 

Βέβαια το ρημάδι , το Black Cavendish ήταν τόσο απίστευτο υγρό, τέτοια γευσάρα, τόσο κοντά σε πραγματικό τσιγάρο αλλά απείρως καλύτερη γεύση!!! 

Κώστα Αλεξ, θα φέρω τη Λουκά για εξαγνισμό, πρόσεχε !!!  :))

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #448 στις: Ιουλίου 07, 2018, 02:07 »
Εγώ δεν τα βλέπω καθόλου σαν πιθανή επιστροφή στο τσιγάρο.
Ότι και να είναι ως γεύση, δεν έχουν καμία σχέση με την συνολική γεύση και τη ζημιά στην υγεία από αντίστοιχα τσιγάρα.
Είναι καθαρά απόλαυση μιας πραγματικά καπνικής γεύσης. 25 χρόνια καπνιστής / 4+ χρόνια ατμιστής, όσο και να μου βρωμάει πλέον το τσιγάρο, δεν διαγράφονται από τον εγκέφαλο οι προτιμήσεις σε συγκεκριμένες γεύσεις.
Δεν θα μπορούσα να το περιγράψω καλύτερα Γιάννη. Ιδιαίτερα για κάποιους που καπνίζαμε και πίπα, καίγαμε και κάνα πούρο, κάποιες γεύσεις έχουν καρφωθεί στον εγκέφαλο. Για το τσιγάρο, ελάχιστα θυμάμαι από γεύση. Μετρημένες στα δάχτυλα οι φίρμες που είχαν κάποια γεύση εκτός από κάτι καμένο που ήταν τα περισσότερα...

Αποσυνδεδεμένος relax_dv

  • **
  • 212
  • Φύλο: Άντρας
  • ..όλα είναι ατμός - Θρασύβουλας..
Απ: La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ)
« Απάντηση #449 στις: Ιουλίου 07, 2018, 09:58 »
Λοιπόν, Burley κύριοι.. 

Ξηρό και πολύ απαλό. Ελάχιστα γλυκίζων. Αρκετά συγκεκριμένη γεύση χωρίς κρυμμένες εκπλήξεις. 
Για συνοδεία με καφεδάκι άψογο. Το ξεκίνησα βλέποντας Γαλλία - Ουρουγουάη, πήγαμε και ταμείο με Γαλλιάρα, όλα άψογα...
;D

Για συνοδεία με βοτκούλα βλέποντας Βραζιλία - Βέλγιο και πηγαίνοντας κουβά (κάτι με έτρωγε από πριν, τέσπα...) τα πήγε προφανώς χειρότερα...  :angry_orange:

Και με ποτάκι μια χαρά είναι. Ένα κακό έχει μόνο, ΔΕΝ είναι Black Cavendish :(

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180498 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8296 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33923 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535996 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59738 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237316 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 573 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15457 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136094 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085257 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35366 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10195 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12