vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

511 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tem, dkostas, GeorgeGTS, Sergios, Buliwyf, Giannis.B, grag

Twitter

Μετά από πόσο καιρό ατμίσματος σταματήσατε τελείως το κανονικό

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Ειδικά αν έχεις τον Ήρωα να στα ανάβει μέσα στη μούρη.

Κρίμα γιατί δεν θα νοιώσεις την μαγεία του να μην βρωμάει το σπίτι, τα ρούχα, τα μαλλιά, το αμάξι, η γάτα κοκ, κοκ, κοκ...

Αποσυνδεδεμένος anarxaki

  • **
  • 444
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ναι, εγώ είμαι :)
Τώρα που το λες, βρωμοκοπάει η ντουλάπα με τα κοστούμια και τα παλτά, που δίνουμε μια μικρή περιουσία στο καθαριστήριο για να τα πλύνουν. Για το αμάξι δεν το συζητώ, όχι απλώς βρωμάει, αλλά έχει και παντού στάχτες που του πέφτουν από το τσιγάρο και τις παίρνει ο αέρας και τις παραχώνει παντού.
Πού θα πάει, θα τον ρίξω κι αυτόν στον βούρκο του ατμίσματος. 

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
εγω την υποσχεση που εδωσα στον εαυτο μου ηταν πως δε θα ξαναπληρωσω για τσιγαρο εφοσον θα αρχιζα να πληρωνω για το ηλεκτρονικο.
στην αρχη εφυγε τρακα κ επειδη δουλεια ετσι δε θα γινοταν, εδωσα αλλη μια υποσχεση στον εαυτο μου.για καθε δευτερη τρακα αγοραζα στο θυμα της τρακας πακετο για να με τσουξει.οποτε εκοψα κ τις τρακες.
μοιραια εφυγε απο το μυαλο μου το τσιγαρο.ενισχυθκε το ηλεκτρονικο κ απο καποια φαση κ μετα δε χωρουσε στο μυαλο μου πως θα ξαναεβαζα στο στομα μου κατι τοσο πικρο, στεγνο, ξηρο κ βρωμερο.εχει τυχει να ξεμεινω κ αργοτερα διαπιστωσα πως το τσιγαρο δεν περασε καν απο το μυαλο μου.σα να μην υπηρχε.

Αποσυνδεδεμένος Vasilis93

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απο την πρωτη τζουρα πριν περιπου ενα χρονο το εκοψα εντελως την ιδια μερα το πρωι ειχα αγορασει καπνο και το απογευμα μετα απο μια συζητηση λεω να παω να αγορασω ενα ηλεκτρονικο..ειχα βεβαια κανα δυο πριν τυπου ego κτλ απλα τα εκανα για πλακα δεν μου ειχε περασει απο το μυαλο να το κοψω..δεδομενου οτι την μερα η θα εκανα εναν καπνο μεγαλο η θα εκανα 2 πακετα τσιγαρα..πηγαινω λοιπον σε ενα καταστημα nobacco και ρωταω τι παιζει για αρχικο σετακι κτλ αλλα σε box mod και μου δειχνει ενα mas 30 και εναν ostria λοιπον λεω ας δοκιμασουμε το αγοραζω..μετα απο λιγες ωρες δεν ειχα σκεφτει καν το κ.τ και δινω τον καπνο κτλ σε εναν φιλο μου..καμια βδομαδα με δυο αργοτερα αφου πουλησα το μοντακι και τον ατμο πηγαινω και αγοραζω ενα evic aio λεω ωραιο εμφανισιμο κτλ..μου εσπασε τα νευρα ο ενσωματομενος ατμοποιητης και τα 3ευρα σε αντιστασεις οποτε πηγαινω και τσιμπαω εναν merlin mini ολα καλα..απο τοτε δοκιμασα μια φορα τσιγαρο το καλοκαιρι και οχι απλα αηδια αλλα μου βρωμαγε γενικα η αισθηση του ολη χαλια..απο οταν ξεκινησω πρεπει να εχω κανει καμια 15ρια αγοροπωλησιες μονο σε μοντ και παραπανω σε ατμοποιητες αφου τωρα εχω 7  :)) 8)

Αποσυνδεδεμένος panayiotis and

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Μετα απο 3 μηνες.

Αποσυνδεδεμένος spyvas

  • **
  • 111
  • Φύλο: Άντρας
  • Newbie
Την ίδια μέρα σταμάτησα το κ.τ. και ξεκίνημα το η.τ.

Αποσυνδεδεμένος steft

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Παρασκευή απόγευμα το αγόρασα, Σάββατο πρωί το έβαλα μπρος και... αυτό ήταν! Κ.τ. τέλος.

Κάπνιζα τουλάχιστον τριάμισι πακέτα Winston και το έκοψα την ίδια μέρα που άρχισα το άτμισμα 12/12/2009

Αποσυνδεδεμένος geokaza

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
    • George Kazazis
Κάπνιζα δύο με δυόμιση πακέτα σε καθημερινή βάση για 30 περίπου χρόνια και το έκοψα μαχαίρι από την στιγμή που άρχισα το ηλεκτρονικό εδώ και έξι χρόνια. (1/2/2012)

Αποσυνδεδεμένος relosaduan

  • *
  • 75
  • Φύλο: Άντρας
Mετα απο 2 μηνες.

Αποσυνδεδεμένος Fourogatos

  • *
  • 5
  • Φύλο: Άντρας
Ατμιζα και καπνιζα παραλληλα για περιπου 1,5 μηνα με istick pico/melo 3 . Οταν περασα σε επισκευασιμους ατμο με δυνατοτερα mod (drag με kylin κλπ) σταματησα το καπνισμα.

Αποσυνδεδεμένος haris1986

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Τις πρωτες 2 μερες μονο!Εκτοτε μονο ητ!

Αποσυνδεδεμένος ZEEK

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
μετα απο μια ωρα

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2299
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Χρειαζόμουν 1 πακέτο καπνό/2ήμερο. 4-11-17 βράδυ, τελείωσε το τελευταίο μου πακέτο. Την επόμενη, 5-11-17 επίσκεψη σε ατμομάγαζο και αγορά e-leaf picco 75+aspire K3. Δεν ξαναγόρασα καπνό ποτέ από τότε. Σύντομα, ο Κ3 έγινε doggystyle και έτσι πρόσθεσα άλλο ένα DIY χόμπυ για να ασχολούμαι, μαζί με την ιδιοπαρασκευή υγρών. Εδώ και κάμποσες μέρες, πλέον, με μηδενική νικοτίνη. Πλέον, αν βρεθώ σε χώρο με καπνιστές, νοιώθω πως με ενοχλεί. Μπράβο μου παλικάρι μου! :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 16, 2018, 01:46 από treloneritis »

Αποσυνδεδεμένος Dim80

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
μπράβο αλλά νομίζω ότι είναι νωρίς για μηδενική νικοτίνη ειδικά με την κατανάλωση καπνου που γράφεις...αν ζοριστείς αγόρασε και ένα μπουστεράκι,στο περίπτερο μην πας μόνο... ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171446 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275367 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15230 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13948 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9259 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42709 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 387 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34894 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557528 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181915 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 168 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9090 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364