vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 15:25 »
παιδια εγω ειμαι πολυ -μα πολυ- επιεικης

ενταξει, ολοι χρηστες νικοτινης ειμαστε...
...απλα αυτοι χρησιμοποιουν διαφορετικο τροπο προσληψης της ουσιας.... :yes:
Συμφωνώ μαζί σου :thumpup:
Αλλά, δεν είναι μόνο ο διαφορετικός τρόπος λήψης της νικοτίνης...
αυτό είναι ατομικό θέμα....
αυτό που δεν το αντέχω με τίποτα είναι, το κάψιμο του χαρτιού του τσιγάρου, και αυτό απλώνετε σε όλο το κλειστό χώρο,
καθώς η βρώμα στα ρούχα και στα μαλλιά μας δεν παίζετε ;)
 

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 20:25 »
Οντως Φώτη η βρώμα δεν παίζεται με τίποτα...
Και ειδικά αν έχεις μπροστά σου στην ουρά ή στο λεωφορείο π.χ. έναν ιδρωμένο καπνιστή...ο συνδυασμός σκοτώνει...

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 20:29 »
εγω παντος αλλαζω στενο  :laugh1: λαγος γινομαι

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 20:32 »
Οντως Φώτη η βρώμα δεν παίζεται με τίποτα...
Και ειδικά αν έχεις μπροστά σου στην ουρά ή στο λεωφορείο π.χ. έναν ιδρωμένο καπνιστή...ο συνδυασμός σκοτώνει...


ο συνδυασμός σκοτώνει... :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 20:47 »
αυτό που δεν το αντέχω με τίποτα είναι, το κάψιμο του χαρτιού του τσιγάρου

αυτο ειναι και ολη η βρωμια >:( :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 20:56 »
Κοψτε τα ολα  μαχαιρι για κανα δυο χρονια και μετα μπορειτε να κανετε τους μαγκες οσο θελετε . Προς το παρον, μιας και ειμαστε και εμεις και αυτοι εξαρτημενοι , ας κανουμε και λιγο το κοροιδο γιατι η ιδια η ζωη εχει τον τροπο της να μας ξεφτιλισει για οτι λεμε η κανουμε . " Δεν μπορω πια...μου μυριζουν οι καπνιστες " Αντε ρε φασολακι αργιτικο ... Χτεσινος φουστης , σημερινος κ@λομπαρας.... Για συνελθετε....ολοι εσεις οι..απαλλαγμενοι . Και σεβαστητε αυτο ακριβως που εισασταν χτες το βραδυ .

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 21:04 »
νασο δεν το λεμε υποτιμητικα η καπος αλιος φιλε μου εμενα πλεον με πνιγει ο καπνος οποτε λακιζω με ελαφρα  ;) δεν τους την λεω γιατι θα φαω πολι καζουρα 3 πακετα καπνιζα  :(

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 21:12 »
νασο δεν το λεμε υποτιμητικα η καπος αλιος φιλε μου εμενα πλεον με πνιγει ο καπνος οποτε λακιζω με ελαφρα  ;) δεν τους την λεω γιατι θα φαω πολι καζουρα 3 πακετα καπνιζα  :(
Ισως εχω αναδρομο ερμη  ;)

Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 21:16 »
Σωστός Νάσσο. Μέχρι χτες δεν ακούγαμε ούτε τους δικούς μας, τα παιδιά μας.
Στον υπνο μου βλέπω οτι καπνίζω ακόμα.
Εγω συνήθως κάνω  λίγο χωρο και ανέχομαι  ακόμα και τις π#@αριες που πετάνε και ακούω συνήθως. Καταλαβαίνω την  αρνηση και την εξαρτηση τους. 

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 21:19 »
Κοψτε τα ολα  μαχαιρι για κανα δυο χρονια και μετα μπορειτε να κανετε τους μαγκες οσο θελετε . Προς το παρον, μιας και ειμαστε και εμεις και αυτοι εξαρτημενοι , ας κανουμε και λιγο το κοροιδο γιατι η ιδια η ζωη εχει τον τροπο της να μας ξεφτιλισει για οτι λεμε η κανουμε . " Δεν μπορω πια...μου μυριζουν οι καπνιστες " Αντε ρε φασολακι αργιτικο ... Χτεσινος φουστης , σημερινος κ@λομπαρας.... Για συνελθετε....ολοι εσεις οι..απαλλαγμενοι . Και σεβαστητε αυτο ακριβως που εισασταν χτες το βραδυ .
Νάσσο αντε το φασολάκι να το καταπιούμε...το δεύτερο σκέλος του παραδείγματος - παρομείωσης το θεωρώ αδόκιμο...
Εγώ είχα την συναίσθηση οτι σκυλοβρομούσα οταν κάπνιζα και θα δεχόμουν ευχαρίστως ακόμη και προσβολή επ αυτού...αλλά ήταν πάθος και δεν μπορούσα να κάνω τίποτα...
Ε τώρα να μην πούμε δηλαδή οτι μας βρωμάει; τι θες να πούμε οτι μοσχοβολάει επείδή καπνίζαμε κι εμείς;

Δεν είπαμε οτι κυνηγαμε τους καπνιστές με την κοντόκαννη...
Απλά κάνουμε την εύλογη διαπίστωση...     ;)

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 21:27 »
Μα πρεπει να κανουμε συνεχως ευλογες διαπιστωσεις . Αλλα οχι και να τους στειλουμε στο πυρ το εξωτερο γιατι εμεις " τα καταφεραμε " Προσωπικα δεν θεωρω οτι εχω καταφερει τιποτα . Εδενα κομπους 29 χρονια και τωρα σιγα σιγα προσπαθω να λυσω οσους προλαβαινω. Ισως να ειμουν υπερβολικος στις εκφρασεις μου και ζητω συγγνωμη . Αλλα μονο γι,αυτες . Ελπιζω να καταλαβατε το νοημα , που ειναι και το ουσιωδες.

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 21:31 »
Στη νοηματοδότησή σου, σου είπα οτι δεν έχεις άδικο...
Κι εγώ θα απορούσα αν έβλεπα έναν χτεσινό καπνιστή να μετατρέπεται σε αυστηρό επικριτή των καπνιστών...και ίσως να εκνευριζόμουνα...
Απλά μεταξύ μας πιστεύω μπορούμε να κάνουμε διαπιστώσεις του στυλ ΄΄ πωπω ρε φίλε πώς βρωμούσαμε έτσι;΄΄ είτε σοβαρά είτε με παιγνιώδη διάθεση...

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 21:34 »
Ισως εχω αναδρομο ερμη  ;)
χαχαχαχα και ναξερες που το λες η αστολογια ειναι το χομπι μου  :laugh1:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 21:36
Μα πρεπει να κανουμε συνεχως ευλογες διαπιστωσεις . Αλλα οχι και να τους στειλουμε στο πυρ το εξωτερο γιατι εμεις " τα καταφεραμε " Προσωπικα δεν θεωρω οτι εχω καταφερει τιποτα . Εδενα κομπους 29 χρονια και τωρα σιγα σιγα προσπαθω να λυσω οσους προλαβαινω. Ισως να ειμουν υπερβολικος στις εκφρασεις μου και ζητω συγγνωμη . Αλλα μονο γι,αυτες . Ελπιζω να καταλαβατε το νοημα , που ειναι και το ουσιωδες.
θα τους λισουμε φιλε μου που θα παει ... η αρχη ειναι το ημιση του παντος  ;)

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 21:52 »
χαχαχαχα και ναξερες που το λες η αστολογια ειναι το χομπι μου  :laugh1:

Αμαν !!! Βγαλαμε λαυρακι  :)) Σου στελνω πμ στοιχεια να μου πεις τα μελλουμενα !!

Αποσυνδεδεμένος saxo_29

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS #937 & Iatty, GG Stealth #568, GGTB...
Απ: Πώς αντιμετωπίζετε πλέον τους καπνιστές στο χώρο σας;
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 21:58 »
Κοψτε τα ολα  μαχαιρι για κανα δυο χρονια και μετα μπορειτε να κανετε τους μαγκες οσο θελετε . Προς το παρον, μιας και ειμαστε και εμεις και αυτοι εξαρτημενοι , ας κανουμε και λιγο το κοροιδο γιατι η ιδια η ζωη εχει τον τροπο της να μας ξεφτιλισει για οτι λεμε η κανουμε . " Δεν μπορω πια...μου μυριζουν οι καπνιστες " Αντε ρε φασολακι αργιτικο ... Χτεσινος φουστης , σημερινος κ@λομπαρας.... Για συνελθετε....ολοι εσεις οι..απαλλαγμενοι . Και σεβαστητε αυτο ακριβως που εισασταν χτες το βραδυ .
:thumpup:

To Thumbsup το κανω για μενα ετσι,,χωρις παρεξηγηση, γιατι τα χω καταφερει κοντα 5 μηνες, αλλα ποτε δεν ξερω τι μου ξημερωνει.
Σημερα ειμαι περιφανος που τα καταφερα τοσες μερες, και αυριο ισως εχω κυλησει παλι στο κτ.... οποτε....

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 20, 2011, 22:15 από saxo_29 »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279785 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207708 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64935 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173755 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13508 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124315 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93337 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4087 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1365 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15781 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14560 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias