vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

514 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, vasim, Sergios, KORG N364

Twitter

ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα"

Αποσυνδεδεμένος ili kef

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Ατμίζεις από τον Ιούνιο, προφανώς το πρόβλημά σου δεν έχει σχέση με το άτμισμα. Δεν ξέρω πόσες μέρες έχεις το πρόβλημα, μπορεί να ναι κρύωμα ή να έχεις "πιαστεί" από κάτι που έκανες ή κάτι άλλο. Δεν είμαι γιατρός και αφού σε ανησυχεί, το καλύτερο είναι να απευθυνθείς σε έναν γενικό παθολόγο.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Δεν έχει αναφερθεί κάτι παρόμοιο ως τώρα. 

Αποσυνδεδεμένος mixalis90

  • ***
  • 822
  • Φύλο: Άντρας
  • !ΣΥΝΝΕΦΑ ΑΤΜΟΥ!
σας ευχαριστω παιδια...οποτε μπορει να ειναι τπτ αλλο
 

Αποσυνδεδεμένος Risk_one

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
  • NoSmoking_JustVaping
Τελικα παιδια ολα ενταξει εξαφανιστηκε το καψιμο τελειως ομως.Δεν εφταιγε το PG ουτε η νικοτινη.Μαλλον ο οργανισμος ξεσπασε με αυτον τον τροπο επειδη ειμαι νεος  ατμιστης.

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Kάνε και ένα τσεκ στο στομάχι πάντως και στο στρες καλού κακού. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
πήρα ένα υγρό σε 3mg το ατμίζω με 1ohm αλλα ρε παιδιά για κάποιο λόγο έχω ελαφρύ τρέμουλο και ταχυκαρδίες, και μια ελαφριά ζάλη, να σημειώσω ότι σπανια ατμίζω υγρά με νικοτίνη επειδή με πειράζει για κάποιο περίεργο λόγο.. ιδικα αν κανω πνευμονικές χάνω τον κόσμο.. τι παίζει? είμαι αλλεργικός στην νικοτίνη? δεν την δέχεται ο οργανισμός μου? δεν μπορώ να καταλάβω..  :dontknow:

είμαι τρελός?  :))

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Μείνε όσο πιο χαμηλά μπορείς στη νικοτίνη. Επίσης καλό θα ήταν να αποφεύγεις τις πνευμονικές. Δεν αποκλείεται φυσικά να σε ενοχλεί και το άρωμα του υγρού.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
πήρα ένα υγρό σε 3mg το ατμίζω με 1ohm αλλα ρε παιδιά για κάποιο λόγο έχω ελαφρύ τρέμουλο και ταχυκαρδίες, και μια ελαφριά ζάλη, να σημειώσω ότι σπανια ατμίζω υγρά με νικοτίνη επειδή με πειράζει για κάποιο περίεργο λόγο.. ιδικα αν κανω πνευμονικές χάνω τον κόσμο.. τι παίζει? είμαι αλλεργικός στην νικοτίνη? δεν την δέχεται ο οργανισμός μου? δεν μπορώ να καταλάβω..  :dontknow:

είμαι τρελός?  :))
τρελος δεν εισαι, αλλα μερικα καντηλια σου χρειαζονται...
ξερεις οτι εισαι αλλεργικος στη νικοτινη, αλλα στα @@ σου....
απλα κανεις μερικα σοκ στον αργανισμο σου μωρε.... σιγα... ταχυκαρδιες τωρα κ τετοια...
πας καλα μωρε?  βρεγμενη σανιδα θες λεμε.

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε

δεν το ξέρει ρε drum
ρωτάει 
ψάχνει να βρει τι φταίει

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
φιλε Tem, το έχω παρατηρήσει και με αλλα υγρά.. σχεδόν σε όλα το ίδιο μου συμβαίνει.. ακόμα και όταν κάπνιζα το ίδιο πάθαινα αλλα όχι τόσο πολύ σε κάποια φάση το είχα συνηθίσει και δεν με ενοχλούσε..  δεν ξέρω αν ευθύνεται και ο θυροειδής μου σε αυτή την περίπτωση έχω θυρεοειδίτιδα hashimoto

ρώτησα ενδοκρινολόγο και μου είπε πως ίσος η νικοτίνη μπορεί να φέρει άγχος κάποιες φορες στην δικια μου περίπτωση...  θα συνεχίσω στα 3mg 2-3ml την ημερα και βλέπουμε.. 

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
δεν το ξέρει ρε drum
ρωτάει
ψάχνει να βρει τι φταίει
σπανια ατμίζω υγρά με νικοτίνη επειδή με πειράζει για κάποιο περίεργο λόγο..

:dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
τρελος δεν εισαι, αλλα μερικα καντηλια σου χρειαζονται...
ξερεις οτι εισαι αλλεργικος στη νικοτινη, αλλα στα @@ σου....
απλα κανεις μερικα σοκ στον αργανισμο σου μωρε.... σιγα... ταχυκαρδιες τωρα κ τετοια...
πας καλα μωρε?  βρεγμενη σανιδα θες λεμε.
να είσαι καλά με έκανες και γέλασα. :laugh1:
να το ξαναπώ? δεν γνωρίζω αν είμαι αλλεργικός, απλά το ψάχνω..  θα συνεχίσω πάντως χαμηλα και παμε γερα...!  
δεν μασάμε στις ταχυκαρδίες εμείς...   :))


Παράθεση
σπανια ατμίζω υγρά με νικοτίνη επειδή με πειράζει για κάποιο περίεργο λόγο..
ο ναι... αλλα τι να κάνω που θέλω την νικοτίνη? αν δεν ατμισω θα καπνίσω..  δεν νομίζω πως είναι καλή ιδέα.. γιατί έχω θέμα και απαγορεύεται και μου είπανε μαχαίρι το κωλοτσίγαρο..

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
περα απο το χιουμορ... ;)

δημιουργεις σοκ στον οργανισμο. 

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
λογικό όμως δεν είναι? αν έχεις να κανεις νικοτινουχο υγρό πάνω από 3 εβδομαδες και μετά ξεκινάς πάλι νομίζω πως θα το πάθαινα όπως και να έχει...   είναι η αίσθηση όταν ξεκινάει κάποιος το κάπνισμα και έχει ζαλάδα και ένα ελαφρύ τρέμουλο..

τώρα αυτο είναι καλο η κακό? :P

δεν ξέρω αν είναι καλο να το συνεχίσω η να πάω ξανά στα μηδενικά όπως έκανα τόσο καιρό..  

αλλα δεν παλεύετε η κατάσταση χωρίς νικοτίνη... είναι λες και κανεις αέρα... θέλω το χτύπημα και εγώ σαν άνθρωπος..  :)) 

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
                              0

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172296 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276722 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15418 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14052 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9414 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43252 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 436 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35832 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559492 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182766 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 216 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10726 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364