vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

415 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, Panokali, Jorge, Doubt, tsiv, camber

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος Dumouriez

  • **
  • 249
  • Φύλο: Άντρας
Τους έχω δοκιμάσει όλους. ΜΑ ΟΛΟΥΣ.

Frezia και Engine για εμένα. Και από κλώνους Dvarw.
Με διαρροές τι γίνεται;

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Fresia 0 από διαρροές, 0 γουργουρητο από υπερτροφοδοσια...

Αποσυνδεδεμένος JohnT

  • **
  • 244
  • Φύλο: Άντρας
Fresia και OBS ακομα δεν τους εχω δοκιμασει (συντομα ομως) αλλα τον true 4 μερες τωρα δεν τον αφηνω απο τα χερια μου. Σημερα κανω και δοκιμες με αλλα drip tip αλλα μαλλον θα καταλληξω στο δικο του που ειναι αρκετα βολικο στα χειλη. Το εγραψα και αλλου ο μικρος ειναι μεγαλη εκπληξη ( εχω prime, siren2, galaxies rdta, le concorde, hadaly). 

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Έχω την ίδια άποψη για τον true.

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Θυμιζει καθολου cloud?Οσον αφορα το smoothness που λεμε και στο χωριο μου...

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Fresia πραγματικά έκπληξη σε όλα………... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος christhes

  • **
  • 155
  • Φύλο: Άντρας
christhes πως θα περιεγραφες την τζουρα του true?
Για τα γούστα μου όπως είπα είναι η τέλεια "τσιγαρίσια" τζούρα.
Δεν μπορώ να σου το περιγράψω ακριβώς.
Τελείως αθόρυβη, πλούσιος βελούδινος ατμός.
Από γεύση ίσως ο fresia και να είναι καλύτερος, αλλά για μένα το πρώτο κριτήριο είναι η τζούρα και έχει γίνει ο βασικός μου άτμο πλέον.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Πρόσφατα δοκίμασα τον Spica. Έπαθα σοκ με το πόσο αθόρυβος και πόσο smooth είναι.

Για να αποκτήσω πλήρη άποψη και για τη γεύση, πρέπει να τον ξαναπιάσω στα χέρια μου και να του βάλω μέσα ένα δύο benchmark υγρά τα οποία ξέρω καλά.

Δεν αγοράζω συχνά ατμοποιητές αλλά αυτός με ενθουσίασε και πολύ πιθανόν να μπει στη συλλογή τώρα κοντά...

Αποσυνδεδεμένος Mahd Soi

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Cruiser79 Δοκιμασες να παιξεις με το υψος της καμπανας (μιας και ειναι το κυριως στοιχειο του) και αν ναι ειχε καποιο αισθητο αποτελεσμα σε γευση και χτυπημα;
Επισης εχεις καμια γνωμη για το κατα ποσο ειναι στεγανος; Μου φαινεται περιπλοκος και πιστευω οτι θα μπορουσε ευκολα να εχει διαρροες.

Παντως μαλλον προς τον True προσανατολιζομαι,οι τρυπες για αναπληρωση που φαινονται επανω του με χαλανε αλλα οκ, δεν ειναι και deal breaker αυτο.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Πράγματι η καμπάνα παίζει ρόλο καθώς μικραίνει ή μεγαλώνει το χώρο ατμοποίησης αναλόγως. Όταν τον έχω για μερικές μέρες, θα μπορέσω να παίξω λίγο μαζί του και να βγάλω πιο ασφαλή συμπεράσματα. Από στεγανότητα, στο λίγο που έπαιξα μαζί του, δεν εμφανίστηκε ούτε ίχνος υγρού σε κανένα απολύτως σημείο. 

Αν παίζει και με έλεγχο θερμοκρασίας, πράγμα δύσκολο για τόσα κινητά μέρη μεταξύ πόλου και ντεκ, θα είναι θαύμα.

Αποσυνδεδεμένος Alxhmisths

  • ****
  • 1019
  • Φύλο: Άντρας
Καλημέρα φίλοι μου!

Στα φαστ μια ερώτηση, ποιόν επισκευάσιμο χωρίς πολλές μανούρες στο στήσιμο και ωραία γεύση προτείνετε;
Α, να ναι και όσο γίνεται αθόρυβος.

Έχω να πιάσω σύρμα στα χέρια μου χρόνια, οπότε το πάμε λαου λαου!

Σαν φανατικός χρόνια των Cthulhu ο Hastur MTL RTA λέει τίποτα; Τον έχει δοκιμάσει κανείς;
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 18, 2019, 05:00 από Alxhmisths »

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Δες για τον Hastur και για τον Hastur mini
Από εκεί και πέρα διάβασε και τις προηγούμενες απαντήσεις του θέματος για εναλλακτικές προτάσεις.

Αποσυνδεδεμένος ΠετροςΘεσσ

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
Πρόσφατα δοκίμασα τον Spica. Έπαθα σοκ με το πόσο αθόρυβος και πόσο smooth είναι.


 Αναφερεσαι στον  γνησιο η τον κλωνο; 

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Γνήσιο Πέτρο.

Αποσυνδεδεμένος Alxhmisths

  • ****
  • 1019
  • Φύλο: Άντρας
Δες για τον Hastur και για τον Hastur mini Από εκεί και πέρα διάβασε και τις προηγούμενες απαντήσεις του θέματος για εναλλακτικές προτάσεις.

Μπήκε ήδη στο καλάθι, το στήσιμο του χαστούρ είναι για γέλια.
Ευχαριστώ

Νομίζω πως και ο Άρης θα είναι δυνατός!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172374 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277087 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15441 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14083 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9426 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43369 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 440 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35974 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559714 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182842 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 222 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10885 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364