vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

404 επισκέπτες, 7 χρήστες
Sergios, mathimatikos1966, bloodlessz, Milarepa, camber, panoskapa, Nikrom

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος bretsos

  • **
  • 281
  • Φύλο: Άντρας
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Ισχύει... Εγώ προσωπικά τον εχω μόνιμο με berserker & phenomenon να τους εχω δια διάλειμμα.
Πάντως πολλοί οι οποίοι παίζουν και με high end ατμοποιητες έχουν πλέον στο τσαντάκι τους τον hastur και όχι αδίκως...


Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ακριβως οπως τα ειπες φιλος.
Αν και ειμαι της πιο αερατης τζουρας, εξεπλάγην πολυ ευχάριστα απο τον mtl χαρακτηρα.
Μονιμα λοιπον μεσα στο τσαντάκι πανω σε μηχανικό και πρωταγωνιστει οπου απαγορευονται τα πυκνά ντουμάνια....



Αποσυνδεδεμένος th3ofilos

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Για να αλλαξεις την τζουρα πρεπει να αλλαξεις τα reducer ή παιζει και με το airflow??

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Αν δεν είχαν απαγορευτεί οι διασυνοριακές, νομίζω πως θα είχε βρομίσει ο τόπος με hastur! Κάντε ρε παιδιά εσείς που τον έχετε μια παρουσίαση να φτιαχνόμαστε οι υπόλοιποι. Δεν χρειάζεται τίποτα σπουδαίο. Καμιά τρακοσαριά φωτο μόνο... :yes:

Αποσυνδεδεμένος bretsos

  • **
  • 281
  • Φύλο: Άντρας
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Για να αλλαξεις την τζουρα πρεπει να αλλαξεις τα reducer ή παιζει και με το airflow??
μονο με το reduser διαφοροποιειται η τζουρα, το airflow ειναι ως εικαστικο δρωμενο πανω σε αυτη την κατασκευη.
Αυτο που πλεον καταλαβα ειναι πως οσο πιο μικρη η τρυπα στο reduser τοσο καλυτερη γευση παίρνεις.
Στο πρωτο στησιμο όντας λατρης της αερατης τζουρας τον εστησα χωρις καθολου reduser και η γευση και η ατμοποιηση ηταν Παπουτσι.....οποτε μονο σφιξα και αγιος ο Θεος!!

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Μιας και ζητηθηκε απο το κοινο  :)) να και μια κοντινη απο τον δικο μου τον χαστουρη με το frost τζαμακι του. Αψογος και κουκλος  :thumpup: Εναλλασω τα πινακια των 2 και 2,5 mm αναλογα με τα κεφια  ;) Στα πινακια απο 2mm και κατω το airflow ειναι διακοσμητικο, ομως στο πινακι των 2,5 και 3 εχω δει το airflow να επηρεαζει αισθητα τον αερα.

Αποσυνδεδεμένος bretsos

  • **
  • 281
  • Φύλο: Άντρας
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
ομως στο πινακι των 2,5 και 3 εχω δει το airflow να επηρεαζει αισθητα τον αερα.
επιμενω πως δεν κανει τιποτα ουτε στην κατασταση που αναφέρεις, ισα ισα που στην ιδεα πως τον κλεινεις ξεκιναει το σφυριγμα και προσωπικα με της υψηλες συχνοτητες δεν τα παω καλα ;D

Βασικα μην τον αγχώνει κανεναν υποψήφιο αγοραστη αυτο, ειναι αρκετα παραμετροποιησιμος ο αερας που δεν παιζει να μην το βρει καποιος.
Ενα που αξιζει αναφορας ως μειονέκτημα ειναι πως αμα χρειαστει να τον ανοιξει καποιος, το γυαλακι δεν μενει πανω στο top cup και αρα σου φεύγει το υγρο.


Αποσυνδεδεμένος dazed

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
  • ... makes Jack a dull boy
Κλαημέρα. Το μόνο θέμα για εσάς που έχετε τον hastur είναι το οτι δεν βγαίνει η βάση με γεμάτο ατμο; Είμαι ανάμεσα σε cthulhu και ares αλλά τα προβλήματα του δευτέρου με βάζουν σε σκέψεις. 

Αποσυνδεδεμένος goran

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Όσον αφορά το θέμα με το άνοιγμα της βάσης χωρίς να έχει τελειώσει το υγρό, εγώ το έλυσα τοποθετώντας το vapeband ανάμεσα στο τζαμακι και στο top cup.
Όσον αφορά απόδοση ακόμα ψάχνομαι για το κατάλληλο πινακι αέρα και στήσιμο. Όσο τον χρησιμοποιώ πάντως τόσο καλύτερος γίνεται, μου φαίνεται.... Στρωνουν τα μέταλλα, τι να πω......

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
Παιδες οσοι εχουν τον hastur πως παιζει με τα πιν απο 2mm και πανω ? Εχει κατασκευαστικα προβληματα ? Απο θεμα διαρροων πως ειναι ? Βλεπω σε ξενα ριβιου πως ειναι καλος.Ειμαι αναμεσα σε αυτον και σε hussar κλωναρι.Αν εχει καποιος και τους δυο μπορει να πει μια γνωμη ?

Αποσυνδεδεμένος Paso

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
Έχω και τους 2. Είναι κομπλέ και οι 2. Μην ψάχνεις αστοχιες υλικού η διαρροές... Και οι 2 είναι απροβληματιστοι.
Πολυ καλή γεύση και οι 2. Αλλά αν έπρεπε να κρατήσω έναν απο τους 2 θα κρατούσα τον Hastur.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος dazed

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
  • ... makes Jack a dull boy
Υπάρχουν Ελλάδα τα έξτρα πινάκια για Hastur the unspeakable; :P

Αποσυνδεδεμένος ekotas

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
Καλημέρα σάς, θα ήθελα την γνώμη σας αν αξίζει να πάρω τον hastur για να αντικαταστήσει τον siren 2 μου. Από γεύση και ανάλυση δίνει το κάτι παραπάνω? Ευχαριστώ.

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Ενδεχομένως ναι. Θα μπορούσες βέβαια να περιμένεις και κάποια νεότερη έκδοση του hastur.

Αποσυνδεδεμένος dazed

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
  • ... makes Jack a dull boy
Υπάρχει νέα έκδοση στα σκαριά;

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Mάλλον ναι. Όπως συμβαίνει άλλωστε και γενικότερα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172344 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277016 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15435 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14077 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9421 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43330 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 437 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559646 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182814 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 219 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10836 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364