vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

405 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, lagoudakis, kon95, Bobbiger, camber, Jorge, apostolisd

Twitter

Η πιο πετυχημένη σας αγορά: Πότε τα λεφτά σας "πιάσαν τόπο" πραγματικά;

Αποσυνδεδεμένος yakub

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
Το GG4S μαζί με τον custom ανοιγμένο Phenomenon Lite. Ενα σετάκι που ακόμα και σήμερα - σχεδόν χρόνο μετά - είναι καθημερινά στο χέρι.
Τον Τηλέμαχο v2 που ήταν ο πρώτος γνήσιος ατμοποιητής που αγόρασα και που μετά από αυτόν δεν ξαναπήρα κλόουν. Απίστευτα εύκολος ατμοποιητής, επίσης καθημερινά μαζί μου.
Το rdna40 που με έβαλε στον κόσμο του TC και άρχισα να καταλαβαίνω τα λάθη μου στο στήσιμο.
Φυσικά τα 80 pads KGD απο ebay, το kanthal d από esmokeguru και το ni200 από κάπου που δεν μπορώ να θυμηθώ.
Ολες αυτές οι αγορές άντεξαν στο χρόνο και στις συγκρίσεις.
Υπάρχουν και άλλα (πολλά δυστυχώς) αλλά αυτά ξεχωρίζουν.

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Earth brother της halcyon haze.
Η κορυφη του high end των υγρων για μενα!
Στη θετικη λιστα υπαρχουν καλα υγρα, premium υγρα και Earth Brother μια κατηγορια μονο του

Στάλθηκε από το SM-T705 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Αsimos

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
η καλυτερη μου αγορα ηταν αυτη απο FASTTECH. δεν το ειχα με αγορες απο εξωτερικο αλλα με την βοηθεια ενος φιλου καναμε την παραγγελεια και πραγματικα ηταν η πιο πετυχημενη αγορα σε θεμα ποιοτητας κοστους.
οσο και να θελω να ενισχυσω τα ελληνικα μαγαζια,τους ελληνες κατασκευαστες,την ελληνικη οικονομια, μου ειναι αδυνατο να καλυψω την υπεραξια που περνουν τα προιοντα με τον μισθο που εχω.
ευχομαι καποια στιγμη να καταφερω να το κανω ειδικα με τον calix που μετα εμαθα για το συμβαν του λεο.
για την ιστορια τα προιοντα ηταν ενας  calix clone και ενας kayfun lite plus clone που με απαλλαξαν απο το να επισκευαζω τις κεφαλες του ναυτιλου...(αν και τις εφτιαχνα καλυτερα και απο τις καινουριες.χα.χ.αχ.) :laugh1: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος t@sos

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
στα πιο πετυχημενα και αγαπημενα ειναι το evic vtc mini μου και οι 3 kayfun v4 που ειναι και τα στανταρ καθημερινα μου

Αποσυνδεδεμένος davarisx

  • **
  • 293
  • Φύλο: Άντρας
Εχω πεταξει λεφτα και λεφτα τοσα χρονια.
Οι καλυτερες αγορες μεχρι τωρα ειναι Subtank plus και mini,Joyetech cuboid και wismec RX200 ολα απο fasttech εννοειτε.

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Lemo 2, γιατι ξεκινησα τις πνευμονικες και εκει ειναι που ημουνα 100% σιγουρος οτι θα παραμεινω στο η.τ. (τις ειχα βαρεθει τις τσιγαρισιες).

Και μετα, το Reuleaux DNA200, γιατι ειναι το DNA200  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος spastos

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
Μεχρι στιγμης επειδη εχω και ενα φιλο που εχει σελιδα με ηλεκτρονικα τσιγαρα,οτι αγορασα μου εχει βγει καλο.
ΝΑΥΤΙΛΟΣ ΜΙΝΙ απαιχτος τι να πω για αυτο το μικρο.
ΜΕΛΟ ΚΑΙ istick TC 40W.
Με βοηθησε και η σελιδα σας πολυ και γενικα στο ΝΕΤ υπαρχει ενημερωση αρκετη.
Θελει μελετη το πραμα αχχαχαχαχ ΚΑΛΗΜΕΡΑ  8)

Αποσυνδεδεμένος SilverA

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
Ένας φορτιστής μπαταριών nitecore i2 μόνιμα στο γραφείο όπως αναφέρει συμφουριτης πιο πάνω όντως με έχει σώσει. Και ένα set εργαλείων της coil master επίσης στο συρτάρι του γραφείου έχει αποδειχθεί παραπάνω από μια φορά σωτήριο.

Αποσυνδεδεμένος Silas

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
Vision Spinner + Kanger Aerotank Mini + Innovation Arabic Tobacco

Πολυ μακρια απο ενα καλο ατμιστικο αποτελεσμα ( η εστω τιμιο για τα δικα μου γουστα/χουγια/αναγκες ) αλλα υπεραρκετο για να μου δειξει οτι μπορω και χωρις κ.τ. 
Περα απο αυτο η αγορα που εχω χαρει πολυ ειναι ο τηλεμαχος. Δεν ειναι ο τσιγαρισιος ατμοποιητης που περιμενα, αλλα ειναι απλος, γρηγορος και δεν απογοητευει. Μπορει οταν συγκριθει με καποιον αλλο να μετρηθει λιγος σε καποιο κομματι του, αλλα δυσκολα θα μπει συρταρι. 

Συνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3873
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Provari mini 2.5. Το 2013 τα 200€ πόνεσαν όπως πόνεσαν και τα άλλα 100 για φορτιστές και μπαταρίες. Ακόμη δείχνει και βαράει σαν καινούργιο. Για 2 χρόνια δεν αγόρασα τίποτα άλλο.
Russian 91% by kebo. Με διαφορά ότι καλύτερο, ευκολόχρηστο και απροβλημάτιστο από επισκευάσιμους εκείνη την εποχή.


Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
και αφου σε αλλο νημα εγραψα τι εκλαψα κατσε να γραψω και εδω τι χαρηκα και χαιρομαι...μηχανικα μοντ graven και gus και απο ατμοποιητες phenomenon lite-zest και εδω και 10μερες τον alpha...

Αποσυνδεδεμένος christako

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
le magister clone x 2
άφησαν στο συρτάρι άλλους αξιόλογους ατμοποιητές. 

Αποσυνδεδεμένος guzzi

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Σε οτι εχω παρει τα λεφτα μου εχουν πιασει τοπο απο τη στιγμη που εκοψα το τσιγαρο.Αποτυχημενες αγορες σπανια καθοτι προσεχω και ενημερωνομαι.Πιο πολυ πιστευω οτι επιασαν τοπο τα λεφτα που εχω δωσει για μια συλλογη απο μηχανικα μοντ που εχω πχ ατερμων νεμεσις GG4S GUS KISS κλπ κλπ ...........οχι οτι δεν επιασαν τοπο στο προβαρι η στους καιφουν πχ ........

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Υπέροχο θέμα!
(Αγαπητέ Atmos, καλησπέρα. Σβήσατε -προφανώς από λάθος- μία μου ανάρτηση σε νήμα που κλειδώθηκε πριν από λίγο. Θα την επαναλάβω στο παρόν νήμα).
Atmos: Σωστός. Ήταν να την μεταφέρω, αλλά... την ξέχασα. 




Καλύτερο ίσον έξυπνο;

Εάν ναι, τότενες Phenomenon (Gus-mod). Μετά όλα τ' άλλα (όσα πρόλαβα ο νέος κι ωραίος).
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 27, 2016, 17:01 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος mastoras79

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
ipv d3,evic vtc mini και Σοφία αν και μετά από πολύ ταλεπορία την έφερα στα μέτρα μου

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 280 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34511 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556830 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181535 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 110 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8815 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60416 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238658 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1178 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16681 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139116 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz