vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

178 επισκέπτες, 5 χρήστες
Milarepa, dkostas, Tem, Jorge, Xxristos

Twitter

Με ποιά αγορά σας έχετε κλάψει πιο πολύ; (τα λεφτά που δώσατε)

Kanger toptank 40 φεύγα. Κουράστηκα πολύ με τις ελαττωματικές εργοστασιακές κεφαλές που έχουν πρόβλημα διαρροών. 
Τελικά βρήκα λύση αλλά αν το ήξερα (έψαχνα) δεν θα τον αγόραζα ως αρχάριος.

Αποσυνδεδεμένος axl100

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Καλα δεν ντρεπεστε να πετατε υγρα στον νεροχυτη ανοιξτε ενα θεμα "Χαριζω υγρα",  Εγω πηρα το Very Cherry El Greco (20 ευρω :wall:) χωρις να το δοκιμασω και εχει πολυ εντονη γευση  κυανιδιου (πικρο αμυγδαλο), τωρα το εχω να βαζω μερικες σταγονες  σε 50μλ βαση  :tongue_smilie: (δεν πεταω τπτ που εχει νικοτινη :)) )

Αποσυνδεδεμένος parabol

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Καλα δεν ντρεπεστε να πετατε υγρα στον νεροχυτη ανοιξτε ενα θεμα "Χαριζω υγρα",  Εγω πηρα το Very Cherry El Greco (20 ευρω :wall:) χωρις να το δοκιμασω και εχει πολυ εντονη γευση  κυανιδιου (πικρο αμυγδαλο), τωρα το εχω να βαζω μερικες σταγονες  σε 50μλ βαση  :tongue_smilie: (δεν πεταω τπτ που εχει νικοτινη :)) )
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,19421.0.html

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Mε εκείνο τον περίφημο  Aero tank mega που είχε διαρροη και εκαιγε πολύ ευκολα τις kangker κεφαλες και διαφορα υγρα που τελικά ειχαν γεύση <<γρασίδι>> :D

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Υγρό Agrinio. Τελεία. "Δεν περιγράφω άλλο!"

Αφού όταν πήγα να δοκιμασω αρωματα για να φτιαξω ενα δικο μου και ειπα στην κοπελα φερε δυο τρια καπνικα το δευτερο που της ειπα ηταν " οχι αγρινιο" απο μεσα μου συνεχισα... μπορει να ξερασω...
:shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02: :disgust: :disgust:

Βεβαια οταν το πηρα το ατμισα...τι να κανω.
Δεν μπορω να φτιαξω την παραθεση...


Διόρθωση παράθεσης


« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 24, 2016, 22:50 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος darklordvader77

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
OBS Crius (v3).. η διαρροή, της διαρροής, ω διαρροή.. Και ναι, με σωστό στήσιμο/ότι ο-rings υπάρχουν και όλα τα συναφή.. 

Αποσυνδεδεμένος herco

Και οχι μονο τα λεφτα (γυρω στα 90 ευρω τοτε) αλλα και το οτι δεν καταφερα να κοψω το τσιγαρο. Πρεπει να ηταν τελη του 2008, αρχες του 2009 που αγορασα το Black Line της Nobacco.
Σιγουρα δεν ειχα τις γνωσεις που θα επρεπε - ουτε βοηθεια ηξερα να ζητησω μεσω φορουμ - οποτε το αποτελεσμα ηταν αφορητα μη ικανοποιητικο ( καμμενα, "πλαστικιλα", υγρα στο στομα κλπ) και τα "μαυρα" τα πηρε ο σκουπιδιαρης 1 μηνα μετα. Και το κακο δεν ηταν το ποιος ηταν ο ανεπαρκης (αυτο ή εγω) αλλα το οτι αργησα πολυ να το ξαναπροσπαθησω. Τεσπα, περασμενα ξεχασμενα, δεν ξαναγυρναω πλεον στο βρωμοτσιγαρο.

Αποσυνδεδεμένος sixela

  • **
  • 199
  • Φύλο: Άντρας
Με την αγορα freakshow...πολυ σταξιμο οπως και να τον γεμισεις παντα θα τρεξει απο τους αυλουσ του αερα!!συν πτι εχει μικρα post holes που περιοριζουν πολυ τα στησιματα

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος jimmys1980

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Το πρωτο μου ηλεκτρονικο (Νοεμβριος 2011) τσιγαρο ovale elips συν τα υγρα 150 € ,δεν ηξερα δεν ρωταγα. Καθολου δυναμη (σε συγριση με ego μπαταριες)και φουλ υγρα στο στομα. Και το χειροτερο ,σε 2 μηνες μπηκε στο ντουλαπι και ξαναγυρισα στο κ.τ. για περιπου 3 χρονια.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Χίλιες λέξεις.. :D


Αποσυνδεδεμένος PaulosChania

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
  • Καλησπέρα και καλή βραδιά!
Μετάνιωσα για τον summit της nobacco ο οποίος παρόλο που είναι πολυ καλός ατμοποιητής ειναι τέρμα αεράτος και δεν τα βρηκαμε..εχω δοκιμάσει να τον πουλήσω αλλά μου δίνουν κατι προσφορές της τάξεις των 10Ε Καλύτερα στη συλλογή μου ας μείνει!  Επίσης μετάνιωσα για την αγορά του subtank mini v2 που μεχρι να παρω Phenomenon ήταν ο αγαπημένος μου!  :laugh1: τώρα ούτε να τον δω! Για τον Phenomenon μετάνιωσα όταν είδα της τιμές του gus...οκ να μου πουλήσεις τον ατμοποιητή(με πλαστικούρα τανκ) 110Ε αλλά να μου σπρώξεις το tiny set με πλαστικό τανκάκι 50Ε;; και μια έξτρα βάση 64Ε; πρέπει να προσγειωθεί ο τύπος κρίμα είναι γτ κάποια απο τα πράγματα του ειναι πολύ καλά!  

Αποσυνδεδεμένος sotiro

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Aromamizer RDTA V1...Και ωραίος και γευσάτος και στο στήσιμο τα βρήκαμε αλλά απλά δεν... πολύ αεράτος για τα γούστα μου δυστυχώς! Κάποια στιγμή ίσως τα βρούμε αλλα προς το παρόν ναί ..τα κλαίω!!  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος parabol

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
 Για τον Phenomenon μετάνιωσα όταν είδα της τιμές του gus...οκ να μου πουλήσεις τον ατμοποιητή(με πλαστικούρα τανκ) 110Ε αλλά να μου σπρώξεις το tiny set με πλαστικό τανκάκι 50Ε;; και μια έξτρα βάση 64Ε; πρέπει να προσγειωθεί ο τύπος κρίμα είναι γτ κάποια απο τα πράγματα του ειναι πολύ καλά!  
sorry εκ των προτερων για το off topic 
οταν μιλαμε ομως για ενα προιον handmade θα το πληρωσεις γιατι δεν πληρωνεις μονο τα υλικα αλλα και τις εργατικες ωρες, την καινοτομια και τεχνογνωσια του κατασκευαστη, γιατι αν και δεν τον εχω δοκιμασει λενε οτι η γευση του ειναι απο αλλο γαλαξια,
και τις εγγυησεις του ιδιου του κατασκευαστη.για να μην πω για το φινιρισμα,ειναι κοσμημα....
ολα τα παραπανω νομιζω οτι δικαιολογουν το κοστος του
στην τελικη υπαρχουν και κλωνοι που κοστιζουν το 1/5-1/6 της τιμης του
οσο για το πλαστικο τανκ εδω με βρισκεις συμφωνο, αδιανοητο να κυκλοφορουν ακομα ατμο με πλαστικα τανκ(οποιουδηποτε κατασκευαστη)

Αποσυνδεδεμένος kataigida21

  • **
  • 108
  • Φύλο: Γυναίκα
Cthulhu V2. Η πιο σπαστική ρύθμιση liquid control  :thumpdown: . 
To deck με την μονή δίνει συχνά υποτροφοδοσία με ό,τι στήσιμο κι αν δοκίμασα.  >:(  
Το deck με την διπλή δουλεύει οκ αλλά αυτή η ρύθμιση υγρών.....  :wall:

Αποσυνδεδεμένος Σταύρος 63

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
  • Τό γάρ περισσά πράσσειν ούκ έχει νούν ούδένα
SVD της Innokin 65€ πριν 2 χρόνια πολύ κλάμα με αυτό το κουμπί που δούλευε  όταν ήθελε κ από υγρό το φωτιά της Ατμός πολύ φωτιά!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63766 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206398 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92881 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3879 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1109 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172914 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278327 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15546 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14240 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9617 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43906 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 508 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix