vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

170 επισκέπτες, 3 χρήστες
Jorge, tasos1976, manoslykos

Twitter

Με ποιά αγορά σας έχετε κλάψει πιο πολύ; (τα λεφτά που δώσατε)

Αποσυνδεδεμένος tkr11

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
 Istick το πρώτο που είχε βγει ( λόγω ψευτικου και μή ρυθμιζόμενου  πόλου  510)

Αποσυνδεδεμένος micron

  • ***
  • 658
  • Φύλο: Άντρας
Αν εξαιρεσω τα κινεζομηχανηματα των προηγουμενων χρονων που ηταν για πεταμα (τωρα τα περισσοτερα ειναι σουπερ, τυχεροι οι νεοι ατμιστες), το μεγαλύτερο μου Fail ηταν/ειναι και απο τι φαινεται θα ειναι και στο μελλον... οι ιδιοκατασκευες υγρων, εχω κανει πλουσια την TPA και καποιες αλλες εταιριες και απο τα 100 υγρα που εχω φτιαξει αντε να μου αρεσαν... τα 5 :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος bono

  • **
  • 382
  • Φύλο: Άντρας
Η αγορά του γνήσιου kayfun v4, για 'μένα ο πιο αποτυχημένος επισκευάσιμος ατμοποιητής ever :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Με τα υγρα που αγοραζω καμια φορα και τα οποια δεν ατμιζονται με τιποτα...
Παραπονο δεν εχει ο νεροχυτης....
Ατιμη επαρχια :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
μια απο τα ιδια με τα υγρα.
αρκετες αποτυχημενες αγορες και πεταμενα λεφτα
με αποκορυφωμα τα 22 ευρω πριν κανα δυο εβδομαδες
του vaponaute into the wild που κατεληξε στο νεροχυτη.
δεν εχω δικαιολογια μιας και το ειχα δοκιμασει. .

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
+1 και από εμένα για πεταμένα λεφτά σε υγρά.
Αυτό που κάποια υγρά στο δοκιμαστήριο μου αρέσουν και όταν τα κάνω με τον δικό μου εξοπλισμό φεύγουν κατευθείαν στο νεροχύτη δεν το έχω εξηγήσει ακόμα. :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Kωστας Τ.

  • **
  • 295
  • Φύλο: Άντρας
μια απο τα ιδια με τα υγρα.
αρκετες αποτυχημενες αγορες και πεταμενα λεφτα
με αποκορυφωμα τα 22 ευρω πριν κανα δυο εβδομαδες
του vaponaute into the wild που κατεληξε στο νεροχυτη.
δεν εχω δικαιολογια μιας και το ειχα δοκιμασει. .

και η περαιτερω βλακεια ειναι οτι αφου δεν μου εκανε δεν το
ανεβασα στο <<χαριζεται>> να το παρει κανενας ανθρωπος που του αρεσει.
αλλα τα ειχα παρει που την ξαναπατησα που χωρις δευτερη σκεψη εφυγε στην αποχετευση.

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Εξαιρετικο θεμα made by spiros!
Παρολο που μου παταει τον καλο...
Τι αλλο παρα υγρα.Πολλα λεφτα για πεταμα.Τοσα που ντρεπομαι να πω ποσα...Γενικο το σχολιο μου αλλα με τα υγρα την πατησα-παταω- πολυ.
( FML respect!)

Αποσυνδεδεμένος thomasprevere

  • **
  • 395
  • Φύλο: Άντρας
Εκλαψα κατι λεφτα που χα δωσει σε ενα γνωστο και ακομα τα κλαιω  :laugh1:
Ειχα κλαψει επισης πολυ με μια ταινια του Ξανθοπουλου  :laugh1: :laugh1:

Σοβαρα τωρα...., 3-4 σετ  ego-t την πρωτη φορα που ξεκινησα το ατμισμα 2012,αν το λενε ατμισμα αυτο ,γτ τοτε με τα ego-t το πιναμε κατευθειαν το υγρο...

Ενας φιλος μου τοτε που το χαμε αρχισει πρεπει να χε πιει καμια 10αρια δεκαμελα αφου ολο μπουρμπουληθρες κανανε αυτα και βγαζανε μια σταλια ατμο,μεχρι που ξαναγυρισε στο κ.τ

Επισης σε υγρα και εγω αρκετα πεταμενα χρηματα. 

Θα βαλω και τον cubis μεσα στο κλαμα. ;)

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
"Πιάσε ένα marlboro" (1980)  :angry_orange:   :NoWay: :nevra:

Για το ΗΤ, δεν έχω κλάψει. Αν έκανα λάθος, αποκτούσα εμπειρια για το μέλλον μου το ατμιστικό - ούτε αυτό δεν μπόρεσε να μου δώσει το ΚΤ...

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Για μια και μόνο. Το Hana One. Τρελή μούφα κατασκευαστικά.

Huawei & Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Η χειρότερη αγορά μου ήταν το mini and more της nobacco..
Είχα "ξεμείνει" τότε από ego και περίμενα να έρθουν οι slb ego vv2.
Είπα να το πάρω απλά για να ψευτοατμιζω ενδιάμεσα και να μου μείνει για "διακριτικές εμφανίσεις".
Τελικά όχι μόνο δεν με ικανοποιούσε σαν αποτέλεσμα, αλλά χρειαζόταν να φορτιζω τις μπαταρίες ασταμάτητα.
Μια στο χέρι γεμάτη, μια να φορτίζει και μια να περιμένει να φορτίσει ( είχα πάρει και μια έξτρα ).
Στο μήνα πάνω αρχίσανε και τα προβλήματα, οπότε με μια καλή μπαταρία, μια ετοιμοθάνατη και μια θήκη που φορτιζε 2 μόνο μπαταρίες πλέον, δεν γινόταν δουλειά..
Σίγουρα η πιο κακή αγορά που έχω κάνει ποτέ.

Υγ. Σαν ακόμα χειρότερη αγορά θα μπορούσα να θεωρήσω τα egrip oled, αλλά αυτά ήταν για δώρο σε δικούς μου, οπότε δεν τα υπολογίζω. Άσχετα που ήταν πεταμένα λεφτά
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 27, 2016, 00:14 από nikos523 »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Δεν έχω κλάψει για τίποτα. Σωστό προϊόν σε λάθος χέρια, ναι, μου έχει τύχει, αλλά και πάλι δεν έκλαψα. Προβληματικό, ελαττωματικό, μισό ή δεν ξέρω τι άλλο, επίσης δεν  (μέχρι και σήμερα). [/justify]

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Έκλαψα από στρακαστρουκα του φαινομένου Light στην πλατεία στου Γουδή! Έκλαιγε γοερά μόνο το δεξί μάτι!  :argh: Το μάτι κόκκινο αίμα,τόσο που ο περιπτεράς τα'κανε πάνω του,όταν ζήτησα εναγωνίως ένα μπουκάλι νερό,για πλύσιμο και κομπρέσες. Ένα τσακ από εισαγωγή στο Λάίκο παραπλεύρως!
Κατα τα αλλα Goblin mini.

Αποσυνδεδεμένος LENAAA

  • *
  • 21
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΑΤΜΙΖΩ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!
Αν και δεν εχω κανει πολλες αγορες η μονη φορα που εκλαψα τα ευρα μου ειναι για τον GS Air...
Αφου σκεφτομουν να εχω  κοκκινες και κιτρινες καρτες  και να τις σηκωνω οταν τραβαω τζουρα :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 15 8111 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 25, 2024, 21:40
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33808 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534376 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59633 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237061 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 488 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 13991 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136041 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1084940 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35226 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 9943 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4679 478565 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 17, 2024, 08:56
από georgeboy