vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

295 επισκέπτες, 8 χρήστες
lagoudakis, panikad, antre, dkostas, aalex, Jorge, after_smoke, andreasand22

Twitter

ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #15 στις: Αυγούστου 14, 2011, 18:37 »
Χαίρομαι  που βρήκε τόση ανταπόκριση το θέμα :)
[spoiler]Βρε παιδιά για εξηγήστε, γιατί όταν πάω σε οποιοδήποτε θέμα να δώσω +1 μου ζητάει να κάνω λογαριασμό gmail?  :eyesplash: [/spoiler]
[spoiler]Έτσι είναι, συνδέεσαι στον λογαριασμό και πατάς ένα κουμπί κάπου κάτω αριστερά αν θυμάμαι[/spoiler]

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #16 στις: Αυγούστου 15, 2011, 22:00 »
Αν και λίγο οφτόπικ, θα γράψω εδώ για να μην κάνω αλλο νήμα.

Σήμερα αναγκάστικα να ξεθάψω και να πλύνω τα 2 τάσακια που είχα σπίτι μου, λόγω επισκέψεων (στο μπαλκονι φυσικα), και το μόνο που θέλω να μοιραστώ μαζί σας είναι ότι 3 φορές αναγούλιασα, κόντεψα να βγάλω τ'αντερά μου.  :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02:

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #17 στις: Αυγούστου 15, 2011, 22:39 »
Αν και λίγο οφτόπικ, θα γράψω εδώ για να μην κάνω αλλο νήμα.

Σήμερα αναγκάστικα να ξεθάψω και να πλύνω τα 2 τάσακια που είχα σπίτι μου, λόγω επισκέψεων (στο μπαλκονι φυσικα), και το μόνο που θέλω να μοιραστώ μαζί σας είναι ότι 3 φορές αναγούλιασα, κόντεψα να βγάλω τ'αντερά μου.  :shock_sick_02: :shock_sick_02: :shock_sick_02:
Δεν εχεις δικηο  :) Το τασακι ειναι παντα διπλα μου !!  Και που θα πεταω τα κομματακια απο φυτιλι η τα κομματακια συρμα οταν φτιαχνω αντιστασεις για ιαττυ και Α2 ????

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #18 στις: Αυγούστου 15, 2011, 23:09 »
Δεν εχεις δικηο  :) Το τασακι ειναι παντα διπλα μου !!  Και που θα πεταω τα κομματακια απο φυτιλι η τα κομματακια συρμα οταν φτιαχνω αντιστασεις για ιαττυ και Α2 ??? ?
Σωστό κι αυτό!
Μπάι δε γουέι, σήμερα έβαλα στο στόμα μου πρώτη φορά μετά από δύο μήνες τσιγάρο για μια τζούρα.(την παλιά μου μάρκα, samson στριφτό με λεπτό φιλτράκι κι άσπρα χαρτάκια, δανεικό απ'τη σύζυγο).
Επόμενη σκηνή στο μπάνιο, να βουρτσίζω με μανία τα δόντια μου για να μην ξεράσω τ'άντερά μου... :shock_sick_02: :fight_hammered2:
Θυμήθηκα τον εαυτό μου όταν ήμουν στα 17, που πρωτοέβαλα τσιγάρο στο στόμα μου για "μαγκιά" :idiot1: 

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #19 στις: Αυγούστου 15, 2011, 23:30 »
Ποτε δεν εγκατελειψα οριστικα το κ.τ., αλλα εκει που εκανα 30 την ημερα, κανω 1 την εβδομαδα ας πουμε. Εμενα προσωπικα ουτε αναγουλα μου φερνει ουτε τπτ. Το μονο καλο ειναι οτι δεν το αναζητω πια  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #20 στις: Αυγούστου 16, 2011, 00:15 »
Προσωπικά μεχρι πρόσφατα έκανα γύρω στα 10 την εβδομαδα αλλά από την στιγμή που πήρα τα δύο εργαλεία μαζί με τον Α2, έπεσε και αυτός ο αριθμος...

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #21 στις: Αυγούστου 16, 2011, 01:19 »
εγω καπνιζω αραια και που κανα κ.τ  :-[. Τελευταια ομως το εχω κοψει και εχτες μετα απο 2 βδομαδες περιπου ζητησα απο εναν συναδερφο να μου στριψει ενα τσιγαρο. Ε, εκανα 2 τζουρες και επεσα ξερος  :wall:. Τετοια ζαλαδα με κ.τ δεν ειχα ουτε την πρωτη φορα που καπνισα :))!! Μετα απο ενα 5 λεπτο συνηλθα βεβαια, αλλα μου εκανε εντυπωση... Ισως ειναι επειδη με το η.τ η νικοτινη αποροφαται πιο αργα σε σχεση με το κ.τ και δεν εχουμε αυτη την ζαλαδα  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος ggero

  • ***
  • 613
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #22 στις: Αυγούστου 16, 2011, 01:53 »
Εμένα πάντως, όταν ανάβω μια φορά στον μήνα κανένα κ.τ., εκτός απο την αηδία της πίσσας, μου φαίνεται οτι ατμίζω με μπαταρία που κοντεύει να παραδώσει πνεύμα...Ντουμάνι μηδέν !!! ...

zannia

Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #23 στις: Αυγούστου 16, 2011, 04:25 »
Εγω αναψα κ.τ την ιδια μερα που αρχισα το η.τ, εκανα 2-3 τζουρες, μου φανηκε αρκετα ανοστο σε σχεση με το desert ship που ατμιζα και ετσι το εσβησα.
Την επομενη μερα ξανα εστριψα ενα τσιγαρο, το αναψα, εκανα μια τζουρα και το εσβησα. Με την μια μονο τζουρα ειχα εντονα την αισθηση οτι κατι καιγοταν και εγω το ανεπνευσα μονομιας!
Σε ενα συρταρι εχω ακομα τον καπνο που καπνιζα αλλα δεν εχω καμια διαθεση να στριψω τσιγαρο. Οι μονες φορες που ισως ερχεται αυτη η επιθυμια ειναι το πρωι που ανοιγω τα ματια μου... αλλα μετα απο ενα λεπτο φευγει απο μονη της.
Το πρωτο πραγμα που εκανα μολις ξυπναγα μεχρι και πριν 10 μερες που καπνιζα, ηταν να αναβω τσιγαρο! ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ! Η ατιμη η συνηθεια δεν ξεπερνεται ευκολα. Σκεφτομαι συνειδητα και λογω περιεργειας να αναψω ενα τσιγαρο να δω πως θα μου φανει μετα απο 10 μερες... αλλα κι εγω εχω μια φοβια μπας και μου αρεσει! Οποτε.......... το αφηνω για τωρα!  :D

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #24 στις: Αυγούστου 16, 2011, 07:38 »
Εγω αναψα κ.τ την ιδια μερα που αρχισα το η.τ, εκανα 2-3 τζουρες, μου φανηκε αρκετα ανοστο σε σχεση με το desert ship που ατμιζα και ετσι το εσβησα.
Την επομενη μερα ξανα εστριψα ενα τσιγαρο, το αναψα, εκανα μια τζουρα και το εσβησα. Με την μια μονο τζουρα ειχα εντονα την αισθηση οτι κατι καιγοταν και εγω το ανεπνευσα μονομιας!
Σε ενα συρταρι εχω ακομα τον καπνο που καπνιζα αλλα δεν εχω καμια διαθεση να στριψω τσιγαρο. Οι μονες φορες που ισως ερχεται αυτη η επιθυμια ειναι το πρωι που ανοιγω τα ματια μου... αλλα μετα απο ενα λεπτο φευγει απο μονη της.
Το πρωτο πραγμα που εκανα μολις ξυπναγα μεχρι και πριν 10 μερες που καπνιζα, ηταν να αναβω τσιγαρο! ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ! Η ατιμη η συνηθεια δεν ξεπερνεται ευκολα. Σκεφτομαι συνειδητα και λογω περιεργειας να αναψω ενα τσιγαρο να δω πως θα μου φανει μετα απο 10 μερες... αλλα κι εγω εχω μια φοβια μπας και μου αρεσει! Οποτε.......... το αφηνω για τωρα!  :D
δεν θα σου αρεσει  ;) προφανος με νικοτινι καπνιζις  οποτε δεν νομιζω να εχει να προσθεσει κατι το κτ ... γευση παντος οπος του desert ship  δεν εχει το κτ ...

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #25 στις: Αυγούστου 16, 2011, 08:31 »
........Η ατιμη η συνηθεια δεν ξεπερνεται ευκολα. Σκεφτομαι συνειδητα και λογω περιεργειας να αναψω ενα τσιγαρο να δω πως θα μου φανει μετα απο 10 μερες... αλλα κι εγω εχω μια φοβια μπας και μου αρεσει! Οποτε.......... το αφηνω για τωρα!  :D
Tο θέμα είναι να έχεις βρεί ένα υγρό που σε ικανοποιεί και πάνω απ όλα δεν σε μπουχτίζει ακόμα και μετά από πολλές ώρες. Αν δεν σε μπουχτίζει το υγρό που ατμίζεις , δεν θα σου προκαλέσει κάποια αίσθηση το ΚΤ.

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #26 στις: Αυγούστου 16, 2011, 09:54 »
Τείνω προς αυτό που λέει ο Θέμης :yes:
Εγώ έχω κολλήσει με τη γεύση της βανίλιας εδώ και τουλάχιστον 1 χρόνο και μου αρέσει κάποιες φορές τρομερά. Ειδικά με τον πρωινό μου καφέ (ποτέ δεν μπορούσα να πιστεψω οτι θα μπορούσα με το Η.Τ. να αντικαταστήσω το πρώτο τσιγάρο της μέρας με τον πρωινό μου καφέ :idiot1:)
Εύχομαι σε όλους να βρείτε τη γεύση που σας ταιριάζει, είναι πολύ σπουδαίο αυτό. σας το λέω εκ πείρας που λένε :laugh1: Έχω δοκιμάσει πάνω από 30 γεύσεις για να καταλήξω τελικά στη βανίλια της fa, αλλά και αυτό δεν ήταν εύκολο :nope:
Την είχα απορρίψει στην αρχή και 2 και 3 φορές :yes:

Αποσυνδεδεμένος xiroxiyo

  • **
  • 366
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #27 στις: Αυγούστου 16, 2011, 09:56 »
εγώ κάνω και κανένα τσιγάρο και δεν έχω πρόβλημα. :) :)

zannia

Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #28 στις: Αυγούστου 16, 2011, 16:53 »
Tο θέμα είναι να έχεις βρεί ένα υγρό που σε ικανοποιεί και πάνω απ όλα δεν σε μπουχτίζει ακόμα και μετά από πολλές ώρες. Αν δεν σε μπουχτίζει το υγρό που ατμίζεις , δεν θα σου προκαλέσει κάποια αίσθηση το ΚΤ.

.............ακομα πειραματιζομαι με τις γευσεις..........  8)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ Χ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ - ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ
« Απάντηση #29 στις: Αυγούστου 16, 2011, 17:00 »
.............ακομα πειραματιζομαι με τις γευσεις..........  8)
Τribeca ενδεχομένως ? Κορυφαίο.
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 284 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34512 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556848 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181541 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 111 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8815 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538107 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60421 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238663 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1227 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16686 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139126 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz