vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

509 επισκέπτες, 2 χρήστες
pngtszs1976, Lazy Dog

Twitter

Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #30 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 13:00 »
 Πόσες φορές πήγαμε σε κάποιο κατάστημα να δοκιμάσουμε υγρά, αγοράσαμε αυτό που μας έκανε το κλικ και μόλις πήγαμε σπίτι και στήσαμε-γεμίσαμε τον δικό μας ατμοποιητή πήραμε εντελώς διαφορετικό αποτέλεσμα;

 Κάπως έτσι ειναι και συμφωνώ απόλυτα με την Ειρήνη οτι οι γνώμες που θα διαβάσει απο τους φίλους εδώ θα είναι πολύ καλό κριτήριο. Τα 5' και εμένα δεν μου λένε κάτι, εκτός εαν με αφήσουν να τον αποσυναρμολογήσω-να τον δέσω-να τον στήσω μόνος μου με υγρό δικό μου και να τον ατμίσω πίνοντας και εναν καφέ!! Γίνεται; Εαν δεν εισαι κολλητός με το κατάστημα όχι! Αλλά αμα ήσουν κολλητός δεν θα χρειαζόταν όλο αυτό..  ;) ::)

 Είμαι υπερ τέτοιων θεμάτων γιατί δεν τα διαβάζει μόνος αυτός που άνοιξε το νήμα, καλό για όλους είναι και ας ειναι υποκειμενικές οι απόψεις, πάντα υποκειμενικές είναι, όχι μόνο σε αυτό το νήμα..



Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #31 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 13:03 »
Δεν συμφωνώ μ' αυτό. Είμαι τη γνώμης ότι δοκιμάζοντας στο κατάστημα και ειδικά παρουσία του κατασκευαστή, μπορείς να σχηματίσεις αξιόπιστη εντύπωση για τον τρόπο με τον οποίο ατμοποιείται το υγρό στον κάθε ατμοποιητή και να πάρεις μια σαφή εικόνα της τζούρας που θα έχεις.
Το ντουμάνι και η γεύση, ναι, καθορίζονται σε μεγάλο βαθμό από την εμπειρία χρήσης που θα έχεις μαζί του κι επομένως από ποικίλα στησίματα, watt, υλικά στησίματος κ.λπ.
Στο κατάστημα και στη δοκιμή θα καταλάβεις την ποιότητα της τζούρας που σου ταιριάζει, κάτι που θεωρώ πολύ σημαντικό κριτήριο.
Στο κατάστημα λοιπόν δε θα δοκιμάσεις όλα τα στησίματα, αλλά ένα στήσιμο αντιπροσωπευτικό του ατμοποιητή. Αυτό έκανα για παράδειγμα με το Φαινόμενο στον Gus και αποφάσισα την αγορά του lite. Μπορεί όπως λένε αρκετοί ο zest να έχει καλύτερη γεύση. Ωραία λοιπόν, εμένα δεν μου ταιριάζει η σφιχτή του τζούρα, με κουράζει και επομένως θυσίασα την ίσως λίγο καλύτερη γεύση για χάρην της πιο αεράτης τζούρας του lite. Χωρίς δοκιμή δεν θα το πιστοποιούσα αυτό. Για μένα άλλωστε η γεύση δεν αποτελεί φετίχ, ούτε θα μπω ποτέ στο κυνήγι της ύψιστης γεύσης, θυσιάζοντας άλλες ευκολίες και κυρίως τον αέρα που τον θέλω στον ατμό μου.
Για τη τζούρα και τον αέρα λοιπόν, θεωρώ πολύ σημαντική τη δοκιμή στο κατάστημα, για την δυνατότητα βελτίωσης της γεύσης μέσω στησιμάτων, την εξάλλειψη πιθανών διαρροών, το after sales κ.λπ. είμαι σύμφωνος ότι η εμπειρία χρήσης είναι καθοριστική.

Αποσυνδεδεμένος IreneS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #32 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 13:14 »
Για τη τζούρα και τον αέρα λοιπόν, θεωρώ πολύ σημαντική τη δοκιμή στο κατάστημα, για την δυνατότητα βελτίωσης της γεύσης μέσω στησιμάτων, την εξάλλειψη πιθανών διαρροών, το after sales κ.λπ. είμαι σύμφωνος ότι η εμπειρία χρήσης είναι καθοριστική.

Σωστό, το πόσο αεράτος είναι ένας ατμοποιητής είναι από τα πιο δύσκολα πράγματα να περιγραφούν -ακόμα περισσότερο να συμφωνήσουν 2 διαφορετικοί άνθρωποι. Και πολύ σημαντικό κριτήριο για αγορά και για μένα. Επειδή κατά βάση όμως συμφωνώ με τον άλλο Γιώργο (τον GiorgosRab), θα πω ότι τη βόλτα στα μαγαζιά δεν μπορεί να την υποκαταστήσει καμία άποψη, για τους λόγους που λες, σαν τελικό βήμα όμως, αφού έχω καταλήξει σε 1-2 ατμοποιητές που -σύμφωνα με ο,τι έχω διαβάσει- είναι κοντά στα γούστα μου και δεν έχουν προβλήματα με τα οποία δεν μπορώ να ζήσω.

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #33 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 13:20 »
 Γιώργο τα υπογράμμισες και συμφωνώ! Εγώ που είμαι στα Χανιά και κάποιος φίλος που ειναι στο Διδυμότειχο π.χ τί θα κάνουμε όμως! Αυτό που θέλω να πω ειναι οτι ταχθηκα υπερ του θεματος γιατι καλο ειναι να μπορείς να πάρεις γνώμες και λίγο πιο 'συγκεντρωμένες' εκτός των νηματων του καθε ατμοποιητή. Για την ψηφοφορία δεν θα βγαλουμε και Πρόεδρο της Δημοκρατίας, μία γενική υποκειμενική εικόνα θα πάρουμε φίλοι μου καλοί..

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #34 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 13:26 »
Ναι ρε παιδιά σαφώς η ψηφοφορία δεν θα βγάλει Πρόεδρο αλλά εάν π.χ. εγώ έχω έναν από τους ατμοποιητές και είμαι υπερευχαριστιμένος και τον ψηφίσω, είναι αυτό σύγκριση ατμοποιητών? Γι αυτό πιστέυω ότι τουλάχιστον στην ψηφοφορία πρέπει να συμμετάσχουν μόνο όσοι φίλοι έχουν δοκιμάσει τους περισσότερους από αυτούς.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #35 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 13:36 »
Συμφωνώ και με τα 3 τελευταία σχόλια. Ειρήνη, προφανώς καταλήγοντας σε 2-3 επιλογές, θα ήταν πολύ πιο ασφαλές για την τελική επιλογή να γίνει και μια δοκιμή.
Δυστυχώς Γιώργο μου, οι φίλοι από την υπόλοιπη Ελλάδα δεν έχουν συχνά τη δυνατότητα δοκιμής. Η προτροπή μου λοιπόν αφορούσε όσους μπορούν να επισκεφτούν κάποιο κατάστημα ή κατασκευαστή και οι υπόλοιποι από κάποιον συνατμιστή έστω.
Ααα και δεν τάχθηκα κατά του θέματος, αν αυτό κατάλαβες.

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #36 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 13:48 »
 Όχι Γιώργη μου γενική ήταν η αναφορά μου δεν πήγαινε σε εσένα.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #37 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 13:53 »
Σημάδι των καιρών οι ψηφοφορίες να μην βγάζουν πρόεδρο. Και εδώ μια γενική ιδέα περί συγκεντρωμένων υποκειμενικών απόψεων μπορεί κάποιος να αποκομίσει. Ακόμη και η ψήφος κάποιου που έχει μόνο έναν ατμοποιητή και είναι ευχαριστημένος και τον ψηφίζει έχει την σημασία της, καθώς μπορεί η επιλογή αγοράς να έγινε προσεκτικά με κριτήρια ποιοτικά και ίσως οικονομικά και η παραμονή σε αυτόν επιβεβαίωση της καλής επιλογής... Σε κάθε περίπτωση έχει αξία (και γέλιο) να ακούμε γνώμες και δεν είναι εύκολο να περιοριστούν συμμετοχές...

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #38 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 14:29 »
Συμφωνώ αλλά εξακολουθώ να πιστεύω πως ο τίτλος της ψηφοφορίας θα έπρεπε να είναι ίδιος με αυτόν του νήματος και όχι ποιος είναι ο καλύτερος Ελληνικός ατμοποιητής, γεγονός το οποίο κατά την άποψη μου προϋποθέτει σύγκριση και ως εκ τούτου και εμπειρία με τους περισσότερους από αυτούς.
Τέλος πάντων δεν θα "λερώσω" άλλο το νήμα......καλή ψήφο (αλήθεια καιρό είχαμε να ψηφίσουμε) :))
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2015, 14:48 από mankar72 »

Αποσυνδεδεμένος Zarathustra

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #39 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 15:04 »
Ωραία σχόλια!
Ορίστε και απο μενα κάποιες ελλειπείς σκέψεις, για τη συμμετοχή πιο πολύ!  :laugh1:








Πάντως, ακόμη και όλους να τους δοκίμαζα, τι σημασία έχει ποιόν προτίμησα και το γιατί. Τι σημασία έχουν τα αρνητικά και τα θετικά που βρήκα, αφού αφ'ενός πρόκειται για αυστηρά προσωπική υπόθεση/αυστηρά διαφορετικός συνδυασμός παραμέτρων, ενω αφ ετέρου στα νήματα των άτμο υπάρχουν όλα αυτά διαθέσιμα.
Τέσπα, όπως γουστά, εγώ μαζί σας είμαι!  :thumpup: :laugh1: :yes:








Έχω αποκτήσει και τεστάρει Diver V2 (+Grail), Eviva (T+D), Cloud One, Phenomenon Light (straight tank)..




Είμαι χρήστης τσιγαρίσιας τζούρας, monocoil ατμοποιητών, λάτρης της γεύσης αλλά οχι μόνο, με στόχο εκτός απο αυτά και την οικονομία ρεύματος/αναλογία λιγότερων watt ανα coil/κυνηγός οσο το δυνατόν μικρότερων ποσοτήτων αρώματος/νικοτίνης, αλλά και γλυκερίνης στα μίγματα μου, εξ'ου και οι επιλογές μου ..


Παντρεύτηκα τον Eviva-D, μακράν. Μακάρι να ήξεραν όσοι δεν τον έχουν χρησιμοποιήσει, αλλά και εκείνοι που τον χρησιμοποίησαν με λάθος τρόπο .. φυσικά είναι εξαιρετικός και στην τανκ version, αλλά η τροφοδοσία στον Τ δεν είναι η ίδια, ούτε και η κατά τα άλλα έτσι και αλλιώς διαστημικη του απόδοση. Εξαιρετικός.
Με τα καλά και τα κακά του, είναι ο πρώτος για μένα και στις 2 εκδοχές του, λόγω γεύσης, φιλικότερου ατμού κατά τα γούστα μου, ασυγκριτης οικονομίας ρεύματος.
 
Κάτι που ίσως θα ενδιέφερε τους νέοι συνατμιστέ είναι η ιδιαιτερότητα του κεραμικού/του Eviva να παίζει σε χαμηλότερο και μικρότερο εύρος watts σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Δηλαδή αν θές να ατμίζεις στα 18-20 watts μάλλον ο συγκεκριμένος δεν είναι για σένα (τυχαία τα νούμερα, εξεπήτηδες).
Respect για την υλοποίηση κεραμικού σε συνδυασμό με την μη αναγκαιότητα σύρματος non.


Δεύτερο θα έβαζα τον Cloud παρά την μειωμένη του γεύση συγκριτικά με Φαινο και Eviva, λόγω ποιότητας κατασκευής. Είναι clean, απλός και σωστός, εξαιρετικός στην απόδοση του, με διορθωμένες πολλές απο τις παιδικές ασθένειες των συναδέλφων του, δε ζητάει, δε γκρινιάζει, μπορείς να τον έχεις για χρόνια χωρίς να ασχολείσαι με τι ατμίζουν οι άλλοι, προβλέψιμος, εξαιρετικός, respect στον Oldboy ....


Τρίτο το Phenomenon, για την όχι τόσο καλή ποιότητα κατασκευής, για πρακτικά ζητήματα που έχουν να κάνουν με την κομμωτική, με τους υδρατμούς, βίδωμα καμπάνας, + την έλλειψη σπειρωμάτων με τους κινδύνους κατά λάθος να ανοίξει/ξεπεράσει το τανκ και να γίνεις μούσκεμα, όπως και τη δυνατότητα να γεμίζεις απο μπουκάλι ή απο γυάλινο σταγονόμετρο … 
Αλλλλλάαααα και με την κορυφαία όλων απόδωση γεύσης (μόνον ας ληφθεί υπ'όψη οτι στη σύγκριση με τον Eviva μιλάω για απόδοση σε διαφορετικό εύρος Watts. To Φαινό θα δώσει σαφώς πιο πολλή γεύση, αλλά σε εμφανώς πιο υψηλά watts. Στα χαμηλά κερδίζει ο Eviva άπαντες λόγω κεραμικού, έχουν γραφτεί αυτά πολλάκις) !!!
Respect για τη γεύση, έδωσε στους Kayfunians την αίγλη που τους έλλειπε !!!


Τον Diver δεν θα τον σύστηνα σε νέο ατμιστή που θέλει να ασχοληθεί με επισκευάσιμους. Δεν κόλλησα ποτέ με τους  carto, δεν θα σύστηνα εύκολα ατμο που χρειάζεται Non wire. Αν έκρινα φυσικά οτι θα του ταίριαζε κεραμικό σε αυτά που θέλει , τότε θα σύστηνα Eviva.
Αν έκρινα φυσικά οτι ο Diver του κολλάει ταμάμ δεν θα δίσταζα να τον συστήσω φυσικά.
Κατά τα άλλα, κορυφαία απόδοση κεραμικού/γεύσης, κράτησε πολύ κόσμο μακρυα απο το τσιγάρο, κομμάτι της ατμιστικής ιστορίας επαξίως, respect !!!


Εν τέλει, τα παραπάνω είναι τίποτε παραπάνω απο προσωπικές απόψεις που κατά την άποψη μου είναι άχρηστες σε όλους πέρα απο μένα, αφού εάν ξέρω όλα τα θέλω ενός συνατμιστή που θα ζητήσει τη γνώμμη μου, τότε θα του προτείνω εκείνον τον άτμο απο αυτούς που συζητάμε που του ταιριάζει καλύτερα. Δεν θα πρότεινα την δική μου επιλογή αναγκαστικά. Πολλαί αι παράμετροι και άβυσσος η βούληση του συνατμιστή!  :thumpup:


Επίσης, δεν θεωρώ πια απαραίτητο να δοκιμάσω έναν ατμοποιητή για να καταλάβω τι δίνει. Μετά απο τόση έρευνα μπορώ να ξέρω αν πρέπει ή όχι να δοκιμάσω ένα νέο προϊόν. Φυσικά αυτό δεν ισχύει για τους νέους συνατμιστές, αλλά, παρηγορηθήτε νέοι φίλοι μας, αφού το ξέρετε καλά οτι το άτμισμα είναι μια μεγάλη περιπέτεια, που καμμία σχέση δεν έχει με το κάπνισμα !!! Εννοείται οτι θα φάς και τα μούτρα σου, αλλά να ξέρεις οτι όσες κριτικές και απόψεις και να διαβάσεις, ως νέος έχεις μεγάλες πιθανότητες για αποτυχίες, έστω και ελάχιστες αν φερθείς σοφά ..








ΥΓ: Δεν το παίζω παλιός, ούτε γνώστης σε κάτι, υπάρχουν εδώ μέσα άτομα που έχουν τρελλές γνώσεις ο καθένας στον τομέα του. Εγώ είμαι απλός χρήστης, λίγο gadgetάκιας, που ψυχολογικά ακόμη χαίρομαι που πέταξα τον καρκίνο των πολυεθνικών απο πάνω μου, με οτι αυτό συνεπάγεται.
Αλλωστε εγώ ακόμη τρώω τα μούτρα μου, + αν αναφέρω τι ποσά έχω χώσει στον ατμό, τότε θα γίνει αντιληπτό τι θα πρέπει οι νέοι να αποφεύγουν !!!  :yes:




Α, προφανώς δεν ψήφισα ..

Αποσυνδεδεμένος testament

  • **
  • 432
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #40 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 22:34 »
Αγαπητοί συνατμιστές, η ψηφοφορία προστέθηκε πιο πολύ για την πλάκα του πράγματος


 :hmmm:


Αυτό που θα βοηθήσει, μιλώντας για τον εαυτό μου - αλλά φαντάζομαι και άλλους που ίσως ψάχνονται, είναι να πει κάποιος, εκτός από τα καλά και τα σημεία εκείνα που δυσκολεύτηκε ή τυχόν σοβαρά προβλήματα που είχε με κάποιον ατμοποιητή.


Πολύ σωστά, γι' αυτό η απάντηση βρίσκεται σ' αυτό το σημείο ...
Μπαίνεις στο νήμα του κάθε ατμοποιητή και διαβάζεις.





Κάπως έτσι ειναι και συμφωνώ απόλυτα με την Ειρήνη οτι οι γνώμες που θα διαβάσει απο τους φίλους εδώ θα είναι πολύ καλό κριτήριο.


Ναι είναι πολύ καλό κριτήριο να υπάρχουν δεύτερες γνώμες. Αλλά αφού έχω αποφασίσει να αγοράσω ατμοποιητή, δεν πρέπει εγώ, μιας και είμαι σε μεγάλο αστικό κέντρο, να κάνω μια βόλτα από τα καταστήματα για να σχηματίσω μια άποψη; Δική μου άποψη, όχι άλλων. Σ' όποιους ατμοποιητές τέλος πάντων μπορώ και βρίσκω να δοκιμάσω. Και μετά ψάχνω να βρω στα νήματα κι άλλες εντυπώσεις.




Είμαι τη γνώμης ότι δοκιμάζοντας στο κατάστημα και ειδικά παρουσία του κατασκευαστή, μπορείς να σχηματίσεις αξιόπιστη εντύπωση για τον τρόπο με τον οποίο ατμοποιείται το υγρό στον κάθε ατμοποιητή και να πάρεις μια σαφή εικόνα της τζούρας που θα έχεις.


Πολύ σωστά.






Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #41 στις: Δεκεμβρίου 12, 2015, 14:38 »

Α, προφανώς δεν ψήφισα ..

Πολύ ωραία ολη η τοποθέτηση σου.. Για μενα η δικη σου ψήφος θα είχε μεγαλη αξια καθώς με την καλη εννοια, θα σε ανάγκαζε να επιλέξεις ......

Αποσυνδεδεμένος Zarathustra

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον ΕΛΛΗΝΙΚΟ επισκευάσιμο ατμοποιητή και γιατί;
« Απάντηση #42 στις: Δεκεμβρίου 12, 2015, 15:49 »
Μα αναφέρω το τι έχω επιλέξει. Με παπά και με κουμπάρο .. παρά τις κατά καιρούς απιστίες ..  :laugh1: 


Παντρεύτηκα τον Eviva-D, μακράν.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172051 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276448 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9393 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43062 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 424 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35511 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558892 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182538 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10488 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364