vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #225 στις: Απριλίου 29, 2016, 12:24 »
Hρεμία παιχτούρες μου μέρες που είναι. Τα είπε όλα ό chzamp νόμιζω και είναι το ποστ που εστερνίζομαι.  
Έχουμε μια τάση σαν λαός με το που καταπιαστούμε με κάτι να γινόμαστε αυτοματώς καθηγητές με το αντικείμενο. Έχει την φάση του κ αυτό δεν λέω, αλλά  στα όρια του δικού μας περιβάλλοντος.

Καμιά φορά ορμάμε χωρίς λόγο λες και μας βρίσανε την Μάνα. Μάλον θίχτηκε η αποτυχημενη μας αγόρα κατά βάθος, η πονάει που δεν μπορούμε να κάνουμε το ίδιο.

Εμένα μου αρέσουν και ο Βασσίλης, και ο Κώστας, και ο Ρένος και τ άλλα τα παιδιά με τα μούσια κλπ. ΌΛΟΙ απαντήσανε στις ηλιθιότητες που ρώταγα, απ ολους πήρα κάτι, και όλοι μου έκαναν συντροφιά με τα βίντεο τους και μάθαινα ότι μπορούσα να μάθω.
Respect στο κόπο αυτών των ανθρώπων που σε καμιά περίπτωση δεν τους ζει αυτό το πράγμα αντιθέτως ζουν γι αυτό με τα όποια "κουσουρια" μπορεί να έχει ο χαρακτήρας τους αν έχει.

Ετοιμάζω βίντεο ριβγιού πως να παρασκευάσετε το τέλειο καπουτσίνο :tongue_smilie: την τέλεια κούπα καφέ (20 χρόνια είναι αυτά) να δω τι σφαγή θα γίνει.

Nα πυρώσουμε την σούβλα πριν βάλουμε το αρνί?

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 29, 2016, 14:08 από savo »

Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #226 στις: Απριλίου 29, 2016, 12:24 »
Υπάρχει μια πολύ λεπτή γραμμή ανάμεσα στο χαβαλέ και την ειρωνεία συνφορουμίτες. Άλλοι μας βλέπουν από την μια μεριά της γραμμής, άλλοι από την άλλη.
Ας τα δούμε όλα από την μεριά του χαβαλέ αυτές τις μέρες :)
Και από Δευτέρα εδώ είμαστε, θα τους πάρει και θα τους σηκώσει τους κερατάδες :laugh1:

Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #227 στις: Απριλίου 29, 2016, 12:35 »
Ο κοσμος  των  ατμιστων  ειναι  σαφως  μια  mini προεκταση  της  κοινωνιας  που  ζουμε  
υπαρχουν  τα  παντα  οι  κακοι  οι  καλοι  οι  στραβοι  κλπ  
που  θελω  να  καταληξω  επιγραματικα  ,   κραταμε  και  βλεπουμε  οτι  μας  κανει  ,οτι  ""δεν "" δεν  το  βλεπουμε  ""δεν""  ασχολουμαστε

νιωθω  μερικους  με την  αδικια  που  οντως  υπαρχει ,  αλλα  μηπως  δεν  υπαρχει  και  στην  ζωη  μας  ?

καλη  ανασταση  σε  ολους  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 29, 2016, 12:41 από xalkidapro »

Αποσυνδεδεμένος Alexxxbazzz

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #228 στις: Απριλίου 29, 2016, 12:42 »
Χρόνια πολλά και καλή ανάσταση να έχουμε. Εγώ προσωπικά έχω κάνει σε subscribe σε αρες μαρες, Κώστα, Βασίλη, στους μουσάτους και σε κάνα δύο ακόμα Έλληνες δεν βάζω τους ξένους και κάθε βίντεο που βλέπω πατάω λαικ για στήριξη σε αυτό που κάνουν και ας διαφωνώ. Ωραίο πράγμα η πολυφωνία. Όσο αφορά το φόρουμ οι παρουσιάσεις είναι οι πλέον κατατοπιστικές και τεκμηριωμένες λόγω πολυφωνίας.

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #229 στις: Απριλίου 29, 2016, 14:03 »
Eγω συνεχιζω και βλεπω ανελυπος Ρενο,μαρεσει πολυ.Θα ελεγα οτι ειμαι και μονοδιαστατος επειδη βλεπω μονον αυτον.Ομως τωρα τελευταια μαρεσει και πολυ ο e-spy στα review του.

Δεν σας κρυβω περιμενω  την στιγμη που θα δω μαζι Ρενο-Σπυρο, σε καποιο cafe να παρουσιαζουν προιοντα και να σχολιαζουν ο καθενας με τον τροπο του! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Alexxxbazzz

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #230 στις: Απριλίου 29, 2016, 15:06 »
Πάντως έχω πιάσει τον εαυτό μου να διαβάζει θέματα που μου είναι  παντελώς αδιάφορα  μόνο και μόνο επειδή έχει γράψει ο ε-σπάι. Και εγώ θα ήθελα ε-σπάι σε δίτερμα με οποιονδήποτε άλλον ριβιούερ. Ε-σπάι σε καλούν οι θαυμαστές σου! Μην μας το αρνηθείς.

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #231 στις: Απριλίου 29, 2016, 15:28 »
προσοχή μην διαβάζετε e-spy
μπορεί τώρα να σας φαίνεται ακίνδυνο αλλα κανένας δεν έχει μελετήσει την επικινδυνότητα του σε βάθος χρόνου
διαβάστε asterix, mplek, ότι άλλο βρείτε αλλα προς θεού όχι e-spy

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #232 στις: Απριλίου 29, 2016, 15:37 »
Οι παρενέργειες φαινονται από τώρα , δεν χρειάζεται "βάθος χρόνου"... ;D

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #233 στις: Απριλίου 29, 2016, 15:40 »
Ειχα σκοπό να μην γράψω σε αυτό το νήμα  και ο λόγος είναι οτι δεν έχω θέση σε μια τέτοια συζήτηση μιας και αυτό το νήμα αναφέρεται  σε ατμιστες και τις εμπειρίες τους με παρουσιάσεις  και το θεωρώ λογικό  να υπάρχει .
Δεν με ενδιαφέρει  να ακούσω καλά λόγια ή κακά λόγια από τους ατμιστες που καταθέτουν σε αυτό το νήμα τις απόψεις τους και είναι θεμιτό και εντελώς αποδεκτό από αυτούς σαν και μένα που εκθέτουμε το πρόσωπο μας και δεχόμαστε κριτική παντός τύπου , αν δεν την αντέχουμε να κάτσουμε στα αυγά μας και τελειώνει εκεί η ιστορία . :tongue_smilie:


Δεν θεωρώ όμως λογικό να πετάνε λάσπη  και μάλιστα ανεμπόδιστη από κάθε είδους  ενοχής με αυτά που γράφουν κάποιοι (ευτυχώς λίγοι ) σε άτομα σαν και μένα  που κάθονται με τις ώρες , αφιερώνουν τον λιγοστό ελεύθερο χρόνο τους και μάλιστα με κάθε κόστος για να βοηθήσουν , να εξηγήσουν , να πουν τέλος πάντων την γνώμη τους για κάτι που πήραν  τσάμπα....( χαχαχχα αστείο είναι ... ο χρόνος που δίνεις δεν πληρώνεται ) αλλά και από την άλλη καλά να πάθουμε επειδή το κάνουμε και δεν μας έβαλε κάποιος το μαχαίρι στο λαιμό να το κάνουμε ...

και έρχομαι στο τελευταίο σχόλιο περί εμού ... (το ξέρω στο τέλος θα καταλήξει να είναι σαν απολογία αλλά τεσπα δεν βαριέσαι ... τουλάχιστον με αυτό το τρόπο θα δείξω σεβασμό σε αυτούς που με βλέπουν με ακούνε με υποστηρίζουν)

  • 10 μπουκαλάκια της ίδιας εταιρίας, 10 παρουσιάσεις σημαίνουν για σένα κουβάδες;
  • Από πού έμαθες εσύ ότι μου φέρνουν κουβάδες υγρά;
  • δε συνέβη σε κανέναν να αλλάξει γνώμη για ένα υγρό όσο το ατμίζει;
  • Έχεις αποδείξεις πως ευλογώ ότι παρουσιάζω επειδή μου το έκαναν δώρο;

Ζητώ συγγνώμη αν λόγο της ημέρας νιώθω κάπως και δυστυχώς αυτά που απαντώ τα λέω και στο βίντεο το συγκεκριμένο .. για επιθέσεις σε ατμιστες χωρίς να υπάρχουν λόγοι και αποδείξεις !!!!!

Έχω δείξει τον σεβασμό μου σε όλους εδω μέσα και χαίρομαι να βοηθώ και τουλάχιστον να σέβομαι και τον πιο άπειρο ή τον ποιον έμπειρο ατμιστη εδω μέσα χωρίς φανφάρες αν εγώ ξέρω και εσύ όχι ... και αυτό το γνωρίζουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ  εδω μέσα το πόσο βοηθώ  με προσωπικά μηνύματα που δέχομαι κάθε τύπου ... και δεν θα  αρχίσω τις κλάψες δεν είναι του χαρακτήρα μου .. με χαμόγελο το λαβαίνω  ακόμα και αυτό που ειπώθηκε αλλά ένιωσα και απο την  άλλη οτι δεν πρέπει να μείνει αυτό έτσι  γιατί τότε θα δείξω αγένεια τουλάχιστον σε αυτούς που με εμπιστεύονται ... και θα ήταν άτιμο να πιστεύουν ένα μουφα reviewer ( τρομάρα μου ..χαχχαχαχ)

και επί της ευκαιρίας αυτής και για να λυθεί και κάθε κακώς κείμενο επι των κουβάδων ....

μπα δεν παίρνω κουβάδες αλλά νομίζω έχουν ενώσει μια σωλήνα από το εργαστήριο κατευθείαν στο σπίτι μου για να έχω άμεση παροχή  υγρών ... χαχαχχαχαχ και όχι αυτή η εταιρεία αλλά όλες ...


ναι παίρνω  
free προϊόντα αλλά τα πληρώνω ακριβά .. επειδή δεν χαρίζομαι να πω την γνώμη μου αν μου άρεσε ή όχι ... και αυτό μπορείτε να το διαπιστώσετε  ... και δεν δίνω μια ξεπέτα  στην παρουσίαση απλά να το δείξω αλλά δίνω δουλειά και όλο αυτό για να δω αν αξίζει να το αγοράσει κάποιος ή οχι ..

Φτάσαμε αισίως στο τελευταίο  ..... To vlog  κράτησε οχι 2 ώρες αλλά 6 ώρες μπορείτε να το δείτε από την αλλαγή του φωτισμού και αλλαγή θέσης (παρόλο που με έφαγε το edit  για να διορθώσω τις μεγάλες αλλαγές φωτός χαχχαχαχ)  το υγρό μου το έστειλε πριν από αυτό το βίντεο μιάμιση μέρα (ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ 20 ΜΛ) και δοκιμάστηκε μια ώρα μόνο  περίπου την ώρα της παραλαβής και μετά εξολοκλήρου την ώρα της παρουσίασης του .. Τώρα γιατί κράτησε 6 ώρες ? επειδή πήγα πολύ πρωί μου αρέσει αυτό το μέρος και κάθισα να απολαυσω και το τοπίο κάνοντας και αυτό το vlog  και ατμιζα αποκλειστικά το υγρό που στην αρχή είχα αυτές τις εντυπώσεις και κάπου στο τέλος της ημέρας δεν άλλαξα γνώμη αλλά το συνήθισα και μου άρεσε λίγο περισσότερο ... το θέμα αυτό το είχα ήδη πει στην  εταιρεία οτι δεν μου άρεσε αρκετά και ότι  χρειάζεται διορθώσεις που και αυτές πάλι της αναφέρω ...στο βίντεο ...  άρα νομίζω δεν είναι κακό  μετά απο 6 ώρες και με 8ml  υγρό να το συνηθίσεις και να ατμιζεται καλυτέρα ...  (και σε μια άλλη παρουσίαση είχα πει πάλι για την ίδια εταιρεία οτι ένα υγρό ήθελε διορθώσεις )  και ποτέ για ένα υγρό αν δεν μου αρέσει δεν το μακαρίζω αλλά το λέω κανονικά και δεν φοβάμαι να το πω άλλωστε .. (αλλιώς να κάτσω σπίτι μου αν δεν έχω το κουράγιο να το κανω)

αυτά και μάλλον όπως είπα στην αρχή .. κατέληξα να απολογούμαι που δεν νομίζω αν έπρεπε να το κάνω τελικά αλλά τουλάχιστον αυτά που λέω στο βίντεο για κάποιους τύπους που πετάνε  λάσπη  πρέπει να τους δείχνουμε το λάθος τους .. και πάλι φίλοι δεν τρέχει τίποτα .. αρκεί να μην λένε χωρίς καμία δεύτερη σκέψη λόγια που στην ουσία είναι μόνο λάσπη και ανούσια ...

Και  δεν λέω στην Βούλα ευχαριστώ αν με υποστήριξε ή στο Σπύρο ... γιατί δεν με υποστήριξαν στην ουσία , αλλά είπαν αυτά που ένας τίμιος και λογικός άνθρωπος θα έλεγε για τον καθένα ... και το έχουν δείξει και με άλλους εδω μέσα ... ( αν φάνηκε γλείψιμο  σορρυ αλλά δεν είναι,  απλά είναι κάτι που θεώρησα να ξεκαθαρίσω )

Δεν θα ξαναπαντήσω σε κανένα απο εδω  ποστ (στο νημα αυτο)   και αυτό που έγραψα πολύ είναι γιατί δεν πρέπει να επεμβαίνω σε γνώμες άλλων ατμιστων .. Πρέπει να τις σέβομαι!
αυτά ....

Καλό Πάσχα και να μας δώσει φώτιση ο θεός  , για να έχουμε περισσότερη σύνεση σε οτι ενέργεια κάνουμε και να μην προσβάλουμε  τους γύρω μας ...


Είδατε πόσο επίκαιρο τελικά ήταν  το  Vlog   ?
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 29, 2016, 16:40 από kostas44 »

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #234 στις: Απριλίου 29, 2016, 16:15 »
Νομιζω οτι αυτο που εχει ξεκινήσει τελευταία το να κρίτικαρει κάποιος τους άλλους επειδή διαφωνεί πρεπει να σταματήσει. Ειναι καλυτερα τα νεύρα μας να τα βγάζουμε σε όσους γνωρίζουμε και μας ανέχονται παρα σε ανθρώπους που δεν γνωρίζουμε. Όσο για το αν κάποιος reviewer πέρνει "δωράκια" και διαμορφώνεται η γνώμη του,ακόμα κι Αν γίνεται, ειναι δικαίωμα του!! Ας σταματήσουμε να τη λέμε στους άλλους ειτε γιατι εμάς μας αρεςει κατι που στον άλλον δεν αρεςει ειτε για το αντίθετο. Γνώμες λέμε γι αυτο υπάρχει το φορουμ αλωςτε και όχι για να τη λέει ο ένας στον άλλον!!


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #235 στις: Μαΐου 01, 2016, 09:45 »
Γεια σας και πάλι😃 Ξεκίνησα με βιντεάκια του Ρένου αλλά μου φαίνεται ότι έχει κουραστεί λιγάκι και δεν του βγαίνει πολύ. Έχει γίνει πολύ σοβαρός  ???

Ξένους καθόλου. Άλλη κουλτούρα,δεν με καταλαβαίνουν οι αγγλοσάξονες.
Προτιμώ φουλ Κωστ44 γιατί μέχρι στιγμής γουστάρει αυτό που κάνει, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΝΤΟΣ 24ΩΡΩΝ σε αντίθεση με άλλους που ακόμη περιμένω...ακόμα και χαζές ερωτήσεις.
Η διαφορά φαίνεται και στα σχόλια που μαζεύονται. Δεν είδα βρίσιμο κτλ όπως αλλού.
Γενικά επειδή μου αρέσει να περνάω καλά κωστα44 και τον πρίγκιπα...ένα καλό παιδί νέο που ψάχνει ακόμα γωνία λήψης😁 δεν θυμάμαι όνομα :confused1:
Επίσης το φόρουμ που είναι συσσωρευμένη εμπειρία, πολλά στόματα και μάτια. Γιαυτό πρέπει να γράφουν όλοι την εμπειρία τους χωρίς φόβο και πάθος!



Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Επίσης να συμπληρώσω γιατί μου τα σβησε... :wall:
Πόσο να σε παραπλανήσει ένας ρεβιουερ πια! Βλέπεις τα βασικά τεχνικά χαρακτηριστικά, κοιτάς και την τσέπη σου και αυτό ήταν. Χρειάζονται πάντως γιατί βγαίνουν πολλά πια ατμο,μοντ κλπ και πρέπει κάπως να ξεδιαλύνει το τοπίο.  Τώρα γοατί εγώ θέλω το πίκο σαν τρελή;;;; ::) γιατί ΟΛΟΙ και ΟΛΕΣ όσοι το πήραν είναι υπερικανοποιημένοι!  ;)
Αυτά,καλή συνέχεια χωρίς τσιγάρο, με νέες αντοχές και πάντα μα πάντα με χαμόγελο😂😂😂😂😂
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 01, 2016, 09:52 από Zelatini »

Αποσυνδεδεμένος Eizomar

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #236 στις: Μαΐου 01, 2016, 10:36 »
Καλημερα και απο μενα, Χρονια Πολλα σε ολους.
Ειμαι της αποψης οτι καθενας  reviewer κανει το κατιτίς του που λεμε, το κομματι του και απο αυτο συμπληρωνεται το παζλ . Ειτε Ελληνας, ειτε ξένος και παντοτε με σεβασμό στο προσωπο τους,  ολοι εχουν να δωσουν. Οι γραμμές ειναι λεπτες θα συμφωνησω με καποιους αλλα σε αυτο το σημειο ειπεισερχεται και αυτο που λέγεται IQ ατμιστη....και χτιζεται μετα απο αρκετο καιρο διοτι οι εξελιξεις τρεχουν στο χωρο και δεν τις προλαβαινουν ουτε εκεινοι αλλα ουτε και εμεις.
Φασουλι το φασουλι γεμιζει το ατμιστικο σακουλι !
Καλο Πασχα και Καλο Μηνα σε ολους!

Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #237 στις: Μαΐου 01, 2016, 14:23 »
θα  βαλω  τον  kostas44  ενα  βημα  μπροστα  σε  σχεση  με  αλλους  ελληνες  του   ειδους  διοτι  τον  χαρακτηριζει  μια  φυσικη  ευγενεια  που  δειχνει  σεβασμο  προς  τον  αποδεκτη  .


Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #238 στις: Μαΐου 01, 2016, 16:09 »
Οντως τωρα τελευταια βλεπω και εγω τον κωστα.Κανει riview προσεγμενο,συνδιαζει και αρκετο εξωτερικο γυρισμα,και εχει ευγενεια + γνωση.Μπραβο του

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #239 στις: Μαΐου 01, 2016, 16:49 »
Χρονια πολλα παιδια!
Απο reviewers παρακολουθω πλεον μονο 2-3 συγκεκριμενους με τους οποιους ταιριαζουν νομιζω τα ατμιστικα μας γουστα! Αυτο δεν σημαινει βεβαια πως τους εμπιστευομαι απολυτα απλα γενικα δινω μια βαση και μετραει ως ενα βαθμο η γνωμη τους για 'μενα! 
Αυτοι ειναι οι Grimm Green και Μike Vapes απο ξενους και ο BasilisL απο τους Ελληνες 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 320 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 242 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21660 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283004 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208781 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67456 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175658 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314490 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14942 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125864 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94722 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4756 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix