vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #165 στις: Απριλίου 18, 2016, 02:06 »
Ρένος = Μουζάλας ένα πράμα!! Θα επανέλθω. :swimming:

Αποσυνδεδεμένος parabol

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #166 στις: Απριλίου 18, 2016, 10:20 »
πριν μερικα σχολια ειπα οτι μου αρεσουν τα reviews του Ρενου.
μαλλον πρεπει να αναθεωρησω καποια πραματα
χθες καθως εβλεπα το βιντεο ενοχληθηκα αρκετα μπορω να πω.
νομιζω οτι αν σε εναν ανθρωπο ανεξαρτητου ηλικιας πεις οτι η νικοτινη ειναι δηλητηριο θα το καταλαβει 
το οτι ενας 20χρονος ειναι πιο εξικειωμενος με την τεχνολογια δεν σημαινει οτι ενας πενηνταρης δεν μπορει να την καταλαβει ή να την χρησημοποιησει.
τωρα σχετικα με τον ελεγχο της θερμοκρασιας θελει οντως λιγο προσοχη και λιγο παραπανω ψαξιμο
δικιο του εδωσα μονο σε ενα σημειο.στην μη ειδικευση ουτε καν γνωση των πωλητων των καταστηματων η.τ. δεν νοηται να πηγαινω σε καταστημα να αγοραζω αντιστασεις νικελιου με μηχανικο στο χερι και ο πωλητης να μην σχολιαζει καν.
Υ.Γ. αν ο Ρενος πιστευει οτι απο τα DIY υγρα καρδιζεις 5 ευρω(γιατι βλεπω ειναι σιγουρος γι αυτο που λεει) μαλλον δεν εχει ασχοληθει αρκετα με αυτο....
λυπαμαι

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #167 στις: Απριλίου 18, 2016, 10:38 »
Ανεξαρτητα με τον τροπο που τα λεει εχει δικιο, κι ακομα περισσοτερα.
 Τι να κανουμε, ΟΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ, Αν ρωτας σε τι αναλογια ανακατωνεις 20αρα και μηδενικη για να παρεις 10αρα το diy δεν ειναι για σενα . Ετσι απλα.

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #168 στις: Απριλίου 18, 2016, 10:53 »
Οπως ειπε και ο μακης πιο πριν ουτε εγω θελω να γινω συνήγορος του ρενου,αλλα..
Εχω 2 δεδομενα.
Α. πλησιαζω τα 50.
Β.Εκτιμω τα review του ρενου.
Το χθεσινο του video λοιπον όντως ηταν άτυχο. Φαίνεται οτι ηταν φορτωμένος γενικα.Ακομα μπορω να πω οτι ξεφυγε,λεγοντας μεχρι και για κλύσμα με νικοτινη...Ομως αν δειτε τι του γραφουν γενικα οι αλλοι που ξερουν... πολλες φορες θα φριξετε .Μεχρι την μανα του εχουν βρισει.Ισως να ειναι λογικο οταν εχει κανει τοσα videaκια καπου να ερθει και η άτυχη στιγμη του.Στην ουσια ομως,εχει και αρκετα δικια σε αυτα που αναφερει.
Ρενο,το θεμα ηλικιας ειναι πολυ σχετικο.Εεπιδη κανω καποια δουλεια που κατα το 80% εχει να κανει με ηλικιωμένους να σου πω οτι εχω γνωρισει πολλους 70-75+ που εχουν μιαλο και ψυχη 20 και καποια εγγόνια τους 20χρονα που ειναι γέροι και στο μιαλο και στην νοοτροπια.
Θα συνεχισω να παρακολουθω τον ρενο γιατι -μαζι με το φορουμ-ειναι αυτοι που με εκαναν να πεταξω τον καρκινοσωληνα απο το στομα.Κακες στιγμες εχουμε ολοι μας ,σκοπος ειναι να το καταλαβαινουμε και να ήμαστε πιο προσεκτικοί στο μελλον.

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #169 στις: Απριλίου 18, 2016, 11:20 »
Ανεξαρτητα με τον τροπο που τα λεει εχει δικιο, κι ακομα περισσοτερα.
 Τι να κανουμε, ΟΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ, Αν ρωτας σε τι αναλογια ανακατωνεις 20αρα και μηδενικη για να παρεις 10αρα το diy δεν ειναι για σενα . Ετσι απλα.
Ακόμα και αν όλα δεν κάνουν για όλους, δεν έχεις το δικαίωμα να αποκαλείς "ηλίθια" μια ερώτηση. Είναι απλά μια ερώτηση. Τώρα αν ο κύριος απαντά μόνο σε κατόχους PhD, ας το διευκρινίσει. Δέχομαι μόνο advanced ερωτήματα!
Αλλά ας μην στενοχωρούμε περαιτέρω το μικρό Καϊλα γιατί θα αναγκασθεί να προβεί πάλι σε στενοχωρημένο βίδεο.   

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #170 στις: Απριλίου 18, 2016, 12:49 »
Εγώ πάλι νομίζω ότι το εξαντλήσαμε αυτό το κομμάτι. Φαντάζομαι ότι ο Ρένος θα μπορούσε να προβεί σε κάποια διευκρίνηση, είτε εδώ, είτε στο κανάλι του ή ακόμα και στο site, αλλά αυτό είναι στη διακριτική του ευχέρεια.

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #171 στις: Απριλίου 18, 2016, 13:41 »
πριν μερικα σχολια ειπα οτι μου αρεσουν τα reviews του Ρενου.
μαλλον πρεπει να αναθεωρησω καποια πραματα
χθες καθως εβλεπα το βιντεο ενοχληθηκα αρκετα μπορω να πω.
νομιζω οτι αν σε εναν ανθρωπο ανεξαρτητου ηλικιας πεις οτι η νικοτινη ειναι δηλητηριο θα το καταλαβει
το οτι ενας 20χρονος ειναι πιο εξικειωμενος με την τεχνολογια δεν σημαινει οτι ενας πενηνταρης δεν μπορει να την καταλαβει ή να την χρησημοποιησει.
τωρα σχετικα με τον ελεγχο της θερμοκρασιας θελει οντως λιγο προσοχη και λιγο παραπανω ψαξιμο
δικιο του εδωσα μονο σε ενα σημειο.στην μη ειδικευση ουτε καν γνωση των πωλητων των καταστηματων η.τ. δεν νοηται να πηγαινω σε καταστημα να αγοραζω αντιστασεις νικελιου με μηχανικο στο χερι και ο πωλητης να μην σχολιαζει καν.
Υ.Γ. αν ο Ρενος πιστευει οτι απο τα DIY υγρα καρδιζεις 5 ευρω(γιατι βλεπω ειναι σιγουρος γι αυτο που λεει) μαλλον δεν εχει ασχοληθει αρκετα με αυτο....
λυπαμαι

λες να μην εχει ασχοληθει με τα diy.....κοιτα αν και εγω επαιρνα κατα καιρους τζαμπα υγρα και συσκευες δεν θα ειχα κανενα θεμα απο ριβιου οπως κανουνε οχι μονο ο ρενος αλλα και πολυ εδω μεσα που ο θεος να τους κανει ριβιουερς ..

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #172 στις: Απριλίου 18, 2016, 13:48 »
... ... οχι μονο ο ρενος αλλα και πολλοί εδω μεσα που ο θεος να τους κανει ριβιουερς ..

::) (δικός μου είναι αυτός)  ;D

Αποσυνδεδεμένος alexS3

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #173 στις: Απριλίου 18, 2016, 13:54 »
οχι μονο ο ρενος αλλα και πολυ εδω μεσα που ο θεος να τους κανει ριβιουερς ..

Α μπραβο!!!   :yes:

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #174 στις: Απριλίου 18, 2016, 13:54 »
Ο Ρενος κανει διαφημιση στα υγρα γι αυτό παντα ανεξαρτήτως από εταιρεια είναι ΟΛΑ εξαιρετικα.
Όμως πολλοι -μεσα και εγω -μας εδωσε (σε ατμοποιητες) βοηθεια.
Βλέπουμε,ακουμε ,κραταμε ότι εμεις νομιζουμε......
Πετρος :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος doli

  • *
  • 95
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #175 στις: Απριλίου 18, 2016, 14:15 »
Καλημέρα! Να πω  ότι βλέπω  πάρα πολλούς ριβιουερς  ξένους  και  Έλληνες.  Δεν έχω  λατρεία  σε κανέναν. Γιατί; πολύ  απλά  ένα παράδειγμα  πχ όταν έχεις  κάτι πας  σε έναν γιατρό αν ώμος είναι  κάτι σοβαρό  πας σε άλλον  γιατρό  για άλλη  γνώμη  κλπ . Το ΗΤ για μένα  θέλει  προσοχή  σε όλα  γιατί  ναι οκ είναι καλό ,ναι  έχω  διάφορα  στην  υγεία  , αλλά... μακροχρόνια δεν  ξέρουμε  και η τεχνολογία προχωράει  πολύ  γρήγορα (το παω  εκτος θέματος )
Όσο για  το  Ρενό  . Αν παιδιά δεν  σας αρέσει  δεν υπάρχει  νομίζω  πρόβλημα και αν σας αρέσει  πάλι δεν τρέχει  τίποτα .
Αυτά !

Αποσυνδεδεμένος MeetYourVapers

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #176 στις: Απριλίου 21, 2016, 00:35 »
Εμένα μαρεσε ο ρενος, στα βιντεακια πριν από 2-3 χρόνια τα οποία εγώ τώρα έχω δει, μία χαρά εύθυμος ηταν και βλεποταν ευχάριστα.
Και ας μην είναι ριβιουερ όπως λέτε, εμένα μου έδινε μία ιδέα για το τι υγρά παιζουν και το έκανε ευχάριστα.

Όσο πάει όμως βλέπω ότι βγάζει μεγάλη μιζέρια και πολύ γκρίνια για τα σχόλια και τις ερωτήσεις που δέχεται και αυτό είναι που με χαλάει πιο πολυ.

Οπότε τωρα τελευταία βλέπω τον kostas44 που είναι ένας μικρός θεός!


Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #177 στις: Απριλίου 24, 2016, 15:27 »
Μετά το αρνητικό (τελικά) του Busardo για το Vaporflask Stout, έχασα τον ύπνο μου (που λέει ο λόγος).
Μετά το διθυραμβικό του κουκουνάρες, τον ξαναβρήκα (που λέει ο λόγος).

Γεια σας και πάλι.
Τζίμης Λεπίδας. ;D



Αποσυνδεδεμένος mfk

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
  • dream on...
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #178 στις: Απριλίου 24, 2016, 15:38 »
themodifiedvaper.tumblr.com

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #179 στις: Απριλίου 24, 2016, 15:41 »
Βασικά ο ριβγιούερ που λέγετε e-kapnisma είναι εκτος συναγωνισμού!
ΟΙ υπόλοιποι να κοιτάξουν λιγάκι τα δάχτυλα τους και τις παρανυχίδες τους πρωτού κάνουν τα βίντεο. :nonono: Μερικοί πρέπει να φοράνε γάντια κανονικά.
Εξαιρούνται τα αγαπημένα μας θηλυκά.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 130 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 129 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20554 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281013 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207857 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173965 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312589 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13852 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124695 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4159 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix