vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

510 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, Kouros17, lemon78, tibolaso, maprix

Twitter

Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #60 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 18:11 »
Για έπη ο papoys.
Για ηλεκτρονικά ο camber.
Για θέατρο ο domaze.
Για υγρά εγώ. Νταξ... και ο Cruiser79 καλός είναι...
Για κοίτα πως έκανα αυτό που δεν γίνεται ο demkoni (Νταξ...®).
Για όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω και παραδόξως δουλεύουν ο SEB.
Για όμορφα ελληνικά ο exispathi.
Για ακαταμάχητο σαρδόνιο χαμογελάκι με μια υποψία ειρωνείας ο Todd.
Για mesh ο urahara.
Για μετρήσεις με τεκμηρίωση ο PBusardo.
Για ορατότης μηδέν ο Lux.
Για έτσι είναι αφού το λέει ο Qorax.
Για την γυναικεία οπτική η petra.
Για ξένες γλώσσες ο Buliwyf.
Για όμορφα ταξίδια ο Cruiser79. Νταξ... βοηθάει και η απουσία εικόνας.
Για οτιδήποτε, οποιοσδήποτε δεν έχει πληγεί από σοβαροφάνεια και δεν καταλήγει σε συμπεράσματα.

Ερωτήσεις του ρήτορα:
Που είναι οι γυναίκες ατμίστριες;
Ποιος έκλεψε το χιούμορ;
Από πότε οι ντριπερόπληκτοι ατμίζουν με διπλότριπλες αντιστάσεις;
Γιατί οι παρουσιάσεις πρέπει να καταλήγουν σε καλό/κακό σωστό/λάθος;
Πότε ορίστηκε η χαρτονοποίηση ενός Αμαζονιακού δέντρου, σε σεβάσμια προς τον πελάτη συσκευασία;
Πως προκύπτει ότι το βολικό για εσένα, θα είναι και για εμένα;


...
... δοκιμάστε ότι βρείτε μπροστά σας! Γράψτε όσο μπορείτε! ...
...
Προσπαθούμε, αλλά μας την πέφτουν οι άριστοι.

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #61 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 18:43 »
και για review τον reviewer ο microchip :respect:

Αποσυνδεδεμένος redfantomas

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
  • υγεια κ@υλα κι επανασταση!!!
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #62 στις: Δεκεμβρίου 20, 2015, 13:41 »
προς το παρων μονο τον αρες μαρες ( κι αυτο για την ελληνικη γλωσσα) αλλα οτι και να δω, θα μπω σιγουρα εδω μεσα να το ψαξω κι απο τους χρηστες..αλλωστε δν νομιζω οτι υπαρχει κατι καλυτερο απο την καθημερινη εμπειρια

Αποσυνδεδεμένος epyloxias

  • **
  • 274
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #63 στις: Δεκεμβρίου 22, 2015, 22:52 »
Busardo, MikeVapes κατα κύριο λογο.
Τον πρώτο γιατί μπορεί και μπαίνει στα άδυτα των μοντ (με παλμογράφους κτλ) και τον δεύτερο γιατί είναι όσο πιο απλός μπορεί να γίνει όσον αφορά τα reviews.

That comment was sent from far far away...

Αποσυνδεδεμένος estrifan

  • *****
  • 1546
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #64 στις: Δεκεμβρίου 23, 2015, 00:21 »
Διάβασα όλα (εντάξει σχεδόν όλα) τα μηνύματα του νήματος και μπορώ να πώ οτι συμφώνησα σε πολλά σημεία. Όχι όσον αφορά τους reviewers τόσο, αλλά κυρίως στο ότι αυτό που κερδίζουμε εδώ μέσα δεν πρόκειται να μας το δώσει κανένας! Σαφώς και κάποιες ψαγμένες παρουσιάσεις, με μετρήσεις και πολύ λεπτομέρια στο αντικειμενικό στοιχείο του η.τ προσφέρουν τα μέγιστα, αλλά και εγώ όπως είπαν πολλοί πριν απο εμένα, θα δω πολλά reviews πρώτα, είτε σε βίντεο είτε θα πάρω και γνώμες, μετά θα προτιμήσω να δω αυτό που με ενδιαφέρει απο κοντά και μετά θα καταλήξω. Προσπαθώ όσο γίνεται να κάνω τις δικές μου προσωπικές επιλογές, με τα δικά μου προσωπικά γούστα και όχι επειδή το βρήκε καλό ένας reviewer μόνο, ή ακόμα και περισσότεροι.

Χαρακτηριστικό παράδειγμα για μένα είναι η αγορά ενός dripper, που παρόλο υπάρχουν πολλές θετικές γνώμες για πολλούς και απο πολλά άτομα, εγώ προσωπικά δε νιώθω οτι με καλύπτει κάποιος στο 100% αυτού που θέλω εγώ. Ή τέλος πάντων απο όσους έχουν πέσει στην αντίληψή μου.

Ξέρω οτι είμαι πολύ νέος ακόμα στο χώρο και οτι έχω πολλά να μάθω, αλλά θεωρώ οτι μετράει η γνώμη όλων και οτι απο όλους κάτι μπορούμε να μάθουμε.

Και κάπως έτσι έφτασα σε αυτό που ήθελα αρχικά να πω! Καλοί οι reviewers, αλλά αυτό που γίνεται εδώ μέσα με ξεπερνάει! Δυστυχώς ή ευτυχώς είμαστε έλληνες και έχουμε μάθει να δουλεύουμε το μυαλό μας αλλιώς! Αν μη τι άλλο, την πατέντα την έχουμε στο αίμα μας! Και όταν κάτι μας προβληματίζει, θα βρούμε τη λύση είτε με τον ορθόδοξο τρόπο, είτε ακόμα και μέσα απο άλλες μεθόδους. Επίσης η άμεση επικοινωνία που έχουμε εδώ, η ευκαιρία να λύνουμε τις απορίες μας κατευθείαν και η τόσο μεγάλη προθυμία απο όλα τα μέλη να βοηθήσουν ο ένας τον άλλο, είναι ότι καλύτερο!
Για να μην ξεφύγω τελείως, επειδή όπως είπα είμαι πολύ νέος εδώ, δε θα αναφέρω μέλη του φόρουμ γιατί δεν σας ξέρω ακόμα καθόλου παρόλο που έχω βοηθηθεί πολύ απο αυτά που γράφονται κατα καιρούς. Απο reviewers που έχω βρεί λοιπόν στο youtube θα αναφέρω αυτούς που μου έχουν δώσει την πιο ολοκληρωμένη εικόνα θα έλεγα και μάλλον για ξεχωριστά πράγματα ο καθένας και είναι και ο Busardo και ο μούσιας, ο Grimm Green, ο MikeVapes, ο Ted, Suck My Mod, έχω δει και απο VapingwithTwisted420, απο Indoor smokers, Tia Vapes, Ares Mares...και γενικά πολλούς αλλά αυτούς θυμάμαι τώρα!  :tongue_smilie:
Δεν μπορώ να πω οτι ακολουθώ κάποιον πιστά, προτιμώ να μαζεύω εμπειρίες απο πολλούς πάντως!  :)

Αποσυνδεδεμένος kondim

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #65 στις: Ιανουαρίου 04, 2016, 20:16 »
τα rewiews  του cruiser"s ( απο το blog , αποτονπρωτο μηνα που ΄ψαχνομουνα") και  απο ares mares.

Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #66 στις: Ιανουαρίου 04, 2016, 22:04 »

Busardo, MikeVapes κατα κύριο λογο.
Τον πρώτο γιατί μπορεί και μπαίνει στα άδυτα των μοντ (με παλμογράφους κτλ) και τον δεύτερο γιατί είναι όσο πιο απλός μπορεί να γίνει όσον αφορά τα reviews.

That comment was sent from far far away...
ο mike vapes τα λεει απλα οντως αλλα εχει και ενα λογο παραπανω καθως ειναι......ελληνας!!


Mobile klaz speaking...

Αποσυνδεδεμένος epyloxias

  • **
  • 274
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #67 στις: Ιανουαρίου 05, 2016, 08:26 »
Πλάκα κάνεις... Αχαχαχαχαχαχα... Κάτι είχα ψιλιαστεί όταν είπε σε ένα βιντεάκι του για αρνί στον φούρνο τα Χριστούγεννα!



That comment was sent from far far away...


Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #68 στις: Φεβρουαρίου 05, 2016, 13:48 »
ZOPHIE μετα ολοι οι αλλοι ειναι απλα οδοντοκρεμες  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #69 στις: Φεβρουαρίου 05, 2016, 13:56 »
Άντε να ....στήσεις μετά!

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #70 στις: Φεβρουαρίου 05, 2016, 14:01 »
Εχει σφαιρικη γνωση του αντικειμενου O0

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #71 στις: Φεβρουαρίου 05, 2016, 14:06 »
Βρε η κοπέλα κανει review και απο κατω ο αλλος  γραφει στα σχολια "θα με παντρευτεις?"  :lotpot: :lotpot: :lotpot:
Αντε τωρα να μην παρεις το προιον που παρουσιαζει.....τι λεμε τωρα  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #72 στις: Φεβρουαρίου 05, 2016, 21:42 »
Άντε να ....στήσεις μετά!
ΣτΥνεις κατά τη διάρκεια του βίντεο.. :laugh1:

Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #73 στις: Φεβρουαρίου 05, 2016, 22:06 »
μου  αρεσει  το  σπαρτιακο  στυλ  παρουσιασης  της  petra 

λιγα  και  ουσια   :thumpup:

στα  υγρα  ο Cruiser79 εχει  την  6 αισθηση   :thumpup:

αρες μαρες  του  λειπει  η  αντικειμενικη  ματια   

kostas44    καλη  νεα  προσπαθεια   

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #74 στις: Φεβρουαρίου 05, 2016, 23:59 »
ZOPHIE μετα ολοι οι αλλοι ειναι απλα οδοντοκρεμες  :laugh1: :laugh1:

Βάι βάι βάι... Μανίτσα μου και τι review είναι αυτά?

Από κινητό.


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171755 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275734 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15268 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13980 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9316 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42861 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35162 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557999 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182246 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9308 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364