vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

488 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, manoslykos, thanos1071, th3ofilos, camber

Twitter

Μετα απο ποσο καιρο ατμισματος με τυπου eGo μπαταριες ασχοληθηκατε με mods?

Αποσυνδεδεμένος Bella19

  • *
  • 29
  • Φύλο: Γυναίκα
Κατευθειαν με istick

Αποσυνδεδεμένος stafis

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Mas 20.Δεν μου αρέσουν οι σωλήνες και έτσι ξεκίνησα με αυτό.

Αποσυνδεδεμένος TeoTzi

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
  • Vi Veri Vniversum Vivus Vici
Για αρκετο καιρο οι ego με εβγαζαν ασπροπροσωπο (ή τουλαχιστον δεν μου εβγαζαν τη ψυχη). Ειχα βεβαια 3. Οταν αναβαθμιστηκαν οι ατμοποιητες μοιραια επρεπε αργα αργα να εξελιχθω σε μπαταριες που θα δουλευαν καλυτερα τους ατμοποιητες. Μετα απο πανω απο ενα χρονο (το διαστημα με cigarette look like - nobacco prestige συγκεκριμενα - δεν το μετραω) πηρα μια vision spinner II κι αρχισε το πραγμα να στρωνει. Στο καπακι με διαβασμα του forum πηγα σε σωληνατα mod. Αλλα πλεον κατοχος 2 stickακιων εχω αυτα σε μονιμη καθημερινη χρηση λογω ευκολιας και χρονου φορτισης (οι 18650 μου παιρνουν κανα 7ωρο φορτιση, αρα κερδισε η ευκολια του istick).

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Ξεκίνησα το 2011 με ego αλλα μονο για 2 εβδομαδες.
Τώρα που επανήλθα κατευθείαν με mod

Αποσυνδεδεμένος kosvou

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Μετά από ένα μήνα περίπου πήρα το istick το 30άρι.

Αποσυνδεδεμένος GiorgosRab

  • ***
  • 713
  • Φύλο: Άντρας
  • Ἓν οἶδα ὅτι ουδὲν οἶδα
Απο την πρώτη στιγμή στικ 30 και περιμένω και το κλουποράκι..

Αποσυνδεδεμένος Zarko27

  • ***
  • 758
  • Φύλο: Άντρας
Στον ένα μήνα περίπου αφοτου ξεκίνησα το η.τ. με δύο eGo 650άρες και δύο CE4, αγόρασα το πρώτο μου μοντάκι, ένα Vamo V5 - μου φαίνεται τελικά ότι είναι το εισαγωγικό ηλεκτρονικό μοντ για τους περισσότερους. Σχεδόν αμέσως παραγκωνίστηκαν και μπήκαν στην άκρη οι δύο eGo, που τώρα μου μοιάζουν εντελώς αστείες, σχεδόν απορώ πώς στο καλό άτμιζα κάποτε με δαύτες!  :))

Βέβαια πολλά πράγματα μου φαίνονται τώρα πια αστεία, όπως και το ίδιο το Vamo V5...  ;D

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
στους πρωτους δυο μηνες κανονικα με μπαταριες ego..
μετα vamo5
i stick-mvp 20-xpro

Αποσυνδεδεμένος krmhlds

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Για 1,5 χρόνια  είχα μπαταρία vision spinner VV.Τώρα αποφάσισα και πήρα το eleaf istick 50W.


Μετά από ένα χρόνο ατμίσματος με απλές μπαταρίες και τώρα με istick 30 και erlprinz τεράστια η διαφορά ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος spkok

  • **
  • 448
  • Φύλο: Άντρας
Είμαι σίγουρος ότι οι παλιότεροι ατμιστές θα είναι και αυτοί που θα έχουν χρησιμοποιήσει περισσότερο στην αρχή τις ego. Είναι φυσικό ένας που ξεκίνησε πριν 3-4 χρόνια να ξεκίνησε με ego αλλά ο ίδιος αν ξεκινούσε τώρα θα είχε τουλάχιστον 50% πιθανότητες να ξεκινούσε με μοντάκι. Όχι μόνο γιατί υπάρχουν σήμερα περισσότερες επιλογές σε εξοπλισμό, αλλά, και κυρίως πιστεύω, γιατί υπάρχουν πολλά καταστήματα εξειδικευμένα και περισσότερη πληροφόρηση (όχι σαν το περίπτερο στη Ροδόπολή που παρεπιπμπτόντως πουλούσε και Nobaco και από εκεί ξεκίνησα εγώ). Εγώ ξεκίνησα με τις 280άρες μπαταρίες της Nobacco (ούτε καν με ego) το 2011, αναβαθμίστηκα (!!) με ego και ανακάλυψα μετά από αρκετό καιρό (6 μήνες αν θυμάμαι καλά) τον πραγματικό κόσμο του ατμίσματος αγοράζοντας provari !

Αποσυνδεδεμένος konmac

  • **
  • 405
  • Φύλο: Άντρας
Στις 28 ημερες για την ακριβεια πηρα το e vic supreme αν και εχω  δυο e go one χωρις προβλημα και χωρις περισσοτερες ατμιστικες απαιτησεις. καταναλωτισμος

Αποσυνδεδεμένος SteveSalvian

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Μετα απο 1 μηνα με απλες μπαταριες ego αγορασα το πρωτο μου μοντακι... Ειχα παρει ενα Vamo V5 ποιο πολυ λογω τιμης... Ηταν το ποιο φτηνο τοτε! Επισης ακομα δουλευει σαν σκυλι αν και πλεον το χω για να μετραω μονο τις αντιστασεις...

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
 Απο την πρωτη μερα  Ειχα κανη πολλυ κουβεντα πριν αρχισω το ατμισμα  για το ΗΤ και ειχα ενημερωθη  το καταδυναμην αγωρασα ενα istick 30 w   και    nautilus 5ml πασασ που λεν στα γιαννενα αλλα απο αυριο περιμενω νεο σετ istick 50 w και    lemo 2 αντε να δουμε και το.επισκευασιμο κοματι να φυγω απο το μαρτιριο τησ ετοιμησ αντιστασησ

Αποσυνδεδεμένος aelarag1

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Κατευθειαν στα mod  μετα απο πολυ διαβασμα και πολλα βιντεακια πηγα σε ενα μηχανικο singelei no 39  νομιζω με kick μαζι με kayfun lite plus κλωνο

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8381 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180751 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34034 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536646 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59885 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237724 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 603 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15893 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136178 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085403 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35468 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10320 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12