vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

226 επισκέπτες, 8 χρήστες
papxatz, ipomonias, Nikrom, Stedorian93, Doubt, Jorge, marauder800, grag

Twitter

Phenomenon by Gus

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1635 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2015, 00:39 »
Παιδια τα φωτα σας,εχω τον λιτε,μερες τωρα οτι και να βαλω περνω αλλιωμενη γευση,κατι σαν νερουλο ατμο ενα πραγμα τι φταιει?εχω βαλει διαφορα υγρα πανω απο 10,επισης παρα πολλα στυσηματα με κανθαλ,28αρι 25αρι,μικροκοιλ,κανονικο,με n200 20αρι,25αρι,28αρι,ολα σε διαφορες τιμες αντιστασεις(μιλαμε οσα στυσηματα δεν εχω κανει στην ζωη μου τα εχω κανει εδω και 4μερες να δω τι φταιει)επισης και με  noypi ribbon,απο βαμβακι νακαμιτσι και fiber freaks n1,ψηλα χαμηλα την αντισταση,πολυ,λιγο,ελαχιστο βαμβακι τα ιδια αποτελεσματα,λες και βραζω νερο κ ρουφαω τον ατμο...

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
ααα και διαμετρους 2-2,5 και 3 τρυπανακι..

Συγνώμη που ρωτώ, αλλά δεν με καλυπτει η απάντηση σου.. Τι συντήρηση εγινε που διόρθωσε αυτό το πρόβλημα? Σου είπαν τα παιδια?  Πως προέκυψε? Η ερωτηση μου είναι καθαρά από περιέργεια ?

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1636 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2015, 01:01 »
Και εγώ θα ήθελα να μάθω πιο ακριβώς ήταν το πρόβλημα που ότι και αν δοκίμασες είχες αρεομένες/νερουλές γεύσεις.
Καθαρά απο περιέργια επίσης...

Αποσυνδεδεμένος lemon78

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1637 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2015, 10:21 »
και εγω ειμαι περιεργος να μαθω τι συντηρηση μπορει να δεχθει το φαινομενο απο την κατασκευη που εχει

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1638 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2015, 13:12 »
Αυτό το βάπτισμα τελικά με την αναπλήρωση του υγρού τις πρώτες φορές, δεν το έχει γλιτώσει κανείς!! :))

Να νιώθω τυχερός ή ευλογημένος δηλαδή που εγώ τη γλίτωσα? Τρεις διαφορετικούς έχω "διακορρεύσει", και πιστέψτε με είχαν και οι τρεις διαφορετική συμπεριφορά, οι δύο δεύτερο χέρι, και δεν πήρα ζουμί στη χούφτα!

Εκλαιγα πανω απο το χυμενο castle long στο πατωμα  :laugh1:


Ποιητή μου, όχι CL στο Φαινόμενο! Το CL είναι για Kayfun!! Grandmaster μάλιστα!!!

Αποσυνδεδεμένος teonotis

  • **
  • 146
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1639 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2015, 15:42 »
δε ξερω τι και πως,μολις τον εστησα και καταλαβα ποσο φενομενο ειναι ο φενομενο....απλα κορυφη!!!!!!!!!!!!!δεν ξερω τι εφτεγε αλλα πλεον το φενομενο μου γ...ει και δερνει...


Αποσυνδεδεμένος Stelios miro

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
  • Μόνο το καλύτερο είναι αρκετά καλό..!
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1640 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2015, 00:15 »
Συγγνωμη που το γραφω εδω..επειδη εχω τρελαθει με το φαινο αλλα η τζουρα του μου φαινεται σφιχτη υπαρχει καποιος που θα ηθελε να ανταλλαξει την βαση μου(lite) με βαση momentus;;;

Αν υπαρξει καποιος ας μου στειλει πμ..

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1641 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2015, 00:35 »
Βαλε την αντισταση ψηλα ετσι περναει πιο πολυ ο αερας εαν και τοτε δεν, η βαση με τις πιο μεγαλες τρυπες ειναι μονοδρομος αρα ή ανοιγεις τις υπαρχουσες ή περνεις την ετοιμη βαση με τις πιο μεγαλες....

Αποσυνδεδεμένος Stelios miro

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
  • Μόνο το καλύτερο είναι αρκετά καλό..!
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1642 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2015, 00:37 »
Δοκιμασα φιλου που ηταν ανοιγμενες και καταλαβα οτι ειμαι εκει..το θεμα οτι δεν θελω να δωσω και αλλα λεφτα για αλλη βαση..Υπαρχει τροπος να ανοιξω τις τρυπες στην ηδη υπαρχουσα;;

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1643 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2015, 00:40 »
Πιστευω με τρυπανακια κοβαλτιου θα κανεις την δουλεια ευκολα και κοστος του ενος ευρο....αν δεν πιανουν τα χερια σου μια βολτα απο το gus και θα δωθει η λυση... ;)

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1644 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2015, 00:40 »
Ή πηγαίνεις στον gus και στην ανοίγει ή τους στέλνεις την βάση και στην στέλνουν ξανά. Μίλα μαζί τους και θα την βρεις την άκρη.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Stelios miro

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
  • Μόνο το καλύτερο είναι αρκετά καλό..!
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1645 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2015, 00:41 »
Αυτο θα κανω..θα παρω ενα τηλ να συνεννοηθω μηπως και μπορουν να με εξυπηρετησουν..

Αποσυνδεδεμένος OldBoy.Gr

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is what happens while we ... make plans
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1646 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2015, 18:18 »
οτι και να πω για τον μαριο και τον κωστα θα ειναι λιγο...παραδηγμα προς μιμιση σε ολους τους τομεις...ειχαμε μεταμεσονυχτια επικοινωνια..12.30 το βραδυ ποιος θα καθοταν να με καθοδιγησει???καταληξαμε στο οτι επρεπε να περασει απτα χερια του κωστα κ οντως χτες το βραδυ τον εστειλα αθηνα<απο σαλονηκα>σημερα παρελαβε προς το μεσημερη και απο την ωρα που τον ειχαν στα χερια τους τα παιδια με ειχαν σε συνεχη επκοινωνια....και να μην τα πολυλογο το φενομενο μου τωρα βρισκεται στον δρομο της επιστροφης και αυριο πρωη θα τον εχω στα χερια μου...απλα respect στα παιδια  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:     Υ.Γ.ποιος αλλος σε οποιονδηποτε κλαδο και τομεα θα φεροταν ετσι? ??? ??


Οντως ο,τι και να πει κανεις για τα παιδια ειναι λιγο. Τις προαλλες αντιμετωπισα προβλημα διαροων με τον Αιολο μου και παρολες τις δοκιμες με διαφορα στησιματα, το προβλημα παρεμενε. Τελικα πηγα στα παιδια κι εκατσαν πανω απο μια ωρα να δουν τι φταιει. Δοκιμες επι δοκιμων με φουλ στησιμο επι τοπου μεχρι να βρουν την ακρη. (τελικα εκεινο που εφταιγε ηταν η συγκεκριμενη ποιοτητα  βαβμβακιου που χρησιμοποιουσα). Στο καπακι ο Κωστας παρατηρησε πως το Air Flow Control στο μοντακι μου (G16) ηταν πολυ σφιχτο και δε γυριζε ανετα. Με ρωτησε αν ειχα προβλημα και του ειπα πως δεν υπηρχε προβλημα γιατι απλα το ειχα συνηθισει και να μην παιδευτει. Κι ομως. Καθησε εκει κι εξυσε το μεταλο στο χερι απο μεσα μεχρι να το φτασει να γυριζει ανετα το δαχτυλιδι.

Για τετοιους ανθρωπους μιλαμε και οσο με αφορα ο,τι και να πω θα ειναι λιγο. Ειναι απο εκεινες τις φορες που οι λεξεις μοιαζουν να μην ειναι αρκετες. Αυτο ακριβως σκεφτηκα κι οταν ειχα πρωτοαγορασει το PhenomenoN σχεδον στα τυφλα με μονο μπουσουλα τα γραφομενα εδω μεσα απο αλλους συνατμιστες που μοιραζοντουσαν την εμπειρια τους και γι'αυτο τους ευχαριστω καθε φορα που ατμιζω τους πλεον πιστους μου ατμοποιητες. Πλεον μετα απο καμποσους μηνες και κατοχος 3 PhenomenoN κι 1 Aiolos λοιπον θα ηταν αδικο αν δεν εγραφα και το ποσο ξηγημενα σταθηκαν τα παιδια απεναντι σε ενα πελατη που ουτε τους ηξερε, ουτε τον ηξεραν απο πιο πριν Μπραβο στα παιδια γιατι εκτος απο εξαιρετικο προιον εχουν να επιδειξουν ηθος κι επαγγελματισμο που δυσκολα συναντας πλεον στην πανεμορφη κατα τα αλλα πατριδα μας.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1647 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2015, 18:41 »

Ποιητή μου, όχι CL στο Φαινόμενο! Το CL είναι για Kayfun!! Grandmaster μάλιστα!!!
Ε για μια φορα απο περιεργεια να δω πως αποδιδεται δεν πειραζει νομιζω ε;  ;)
Οσο για το grandmaster, δεν μπορω να το ατμισω με καμια κυβερνηση. Βεβαια στο φαινομενο δεν το εχω δοκιμασει γιατι δεν προτιθεμαι να αγορασω ενα μπουκαλι που ειμαι σχεδον σιγουρος πως δε θα μου αρεσει και παλι.

Αποσυνδεδεμένος aenaos

  • **
  • 220
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1648 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2015, 21:53 »
γιατι οχι το castlelong reserve στο phenomenon? ???
δεν αποδιδετε καλα?
μη μου το χαλατε ρε μαγκες πως και πως περιμενω το καστρο να το βαλω στο φενο
λετε να το βαλω σε kayfun?

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1649 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2015, 21:55 »
Μοίρασέ το να μας κάνεις και σύγκριση :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 198 42381 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:05
από Ηρακλης
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 332 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34588 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557074 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181657 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 124 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8842 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538349 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60488 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238797 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1577 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16737 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos