vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

529 επισκέπτες, 1 χρήστης
camber

Twitter

Phenomenon by Gus

Αποσυνδεδεμένος benny

  • **
  • 331
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1095 στις: Ιουλίου 03, 2015, 15:25 »
Η μοναδική διαφορά μέχρι στιγμής, είναι ότι έχει μεγαλώση λίγο το πλάτος της τρύπας, ενώ η διάμετρος παραμένει ως έχει.
Πρώτη δοκιμή που έκανα μέχρι στιγμής, το μοναδικό που έχω παρατηρήσει είναι η λίγο πιο αεράτη τζούρα σε σχέση με την προηγούμενη βάση.
Όσο για το θέμα της γεύσης παραμένει το ίδιο και απαράλλαχτο, βέβαια είναι η πρώτη δοκιμή αλλά και όλοι όπως ξέρουμε, ο Phenomenon φημίζεται για την γεύση που αποδίδει στα υγρά.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 03, 2015, 21:13 από benny »

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1096 στις: Ιουλίου 03, 2015, 16:02 »
keep vaping .... 8)




Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1097 στις: Ιουλίου 03, 2015, 16:19 »
Έχω μια ερώτηση όσο πιο ψηλά έχουμε το coil από τη τρύπα του αέρα τόσο πιο πολύ χάνουμε σε γεύση σωστά?

Αποσυνδεδεμένος OldBoy.Gr

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is what happens while we ... make plans
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1098 στις: Ιουλίου 03, 2015, 16:24 »
Καλησπερα σε ολες και ολους και καλως σας βρηκα. Εδω και καμποσες μερες ανακαλυψα αυτην εδω τη γωνια στο διαδυκτιο που μου κρατησε συντροφια με αμειωτο το ενδιαφερον τα βραδια. Ιδιαιτερα αυτο εδω το νημα μιας και ειμαι καταχος του Kayfun Lite Plus (αυθεντικος) τον οποιο και λατρευω, και ημουν σε αναζητηση 2ου ατμοποιητη σε ρολο backup για τον KFL+. Η πρωτη μου σκεψη ηταν να παρω ενα 2ο KFL+ αλλα μετα σκεφτηκα πως ισως ηταν μια καλη ευκαιρια/δικαιολογια (στον εαυτο μου) να δοκιμασω και καποιον αλλο, ενδεχομενως τον KF v4. Ετσι μπηκα στο (ν)τριπακι και καποια στιγμη αναποφευκτα μετα απο πολλες διαδικτυακες αναζητησεις και διαδρομες εφτασα κι εδω σε αυτο το συγκεκριμενο φορουμ και νημα οπου και ... παρκαρα καθως φαινεται!

Ξεκινησα να διαβαζω λοιπον για τουτο το φαινομενο που γεννηθηκε στην Ελλαδα κι ενοιωθα σιγα σιγα να απομακρυνομαι  απο ολους τους υπολοιπους "υποψηφιους". Τελικα καπου γυρω στη σελιδα 12 του νηματος δεν κρατηθηκα κι αποφασισα να παω μια βολτα απο τα παιδια στο εργαστηρι τους και να δω με τα ματια μου το φαινομενο απο κοντα. Φτανοντας εξω απο το μαγαζι λιγο ελειψε να φυγω απραγος νομιζοντας πως εχω κανει λαθος στη διευθυνση μιας και δεν ειδα καμια ταμπελα η επιγραφη σχετικη. Οπως λοιπον εστριψα το παπακι για να ξεκινησω τον πηγαιμο πισω στην Ιθακη, μεσα απο μια μισανοιχτη πορτα στη γωνια μου γιαλυσαν τα κομματια που εχουν τα παιδια πανω στον παγκο μπροστα στην εισοδο. Δεν ημουν και σιγουρος αλλα μιας και δεν ειχα τιποτα να χασω ειπα να μπω και να ρωτησω. Το πολυ πολυ να πω "Συγνωμη, λαθος" και να φυγω. Δε θα χαλαγε κι ο κοσμος.

Ε αυτο ηταν και το τελος της "ταλαιπωριας" που σηματοδοτησε και την αρχη της "περιπετειας". Την αρχη του πραγματικου "ταξιδιου" αν προτιματε. Ενα ταξιδι στις γευστικες απολαυσεις και στα απλανη βλεμματα, εκεινα που εχει κανεις οταν εχει χαθει στην απροσμενη απολαυση  και ειδικα απο γευσεις που μεχρι τωρα νομιζε πως τις γνωριζε και πλεον τις ξαναγνωριζει απο την αρχη. Μια περιπετεια απο αυτες που κανεις δε σου υποσχεται και για την οποια λιγοι θα σε προειδοποιησουν. Μια εμπειρια που απο τη μια δειχνει να μην εχει τελος και ταβανι κι απ'την αλλη καθε στιγμη σε πιανει απροετοιμαστο κι ας ξερεις πλεον...

Αυτη ειναι μια ιστορια απο αυτες που οι γνωριζοντες δε θα στην πουν με λογια...ποτε, παρα μονο με ενα μηδιαμα, πιθανον χαμογελο κι ενα βλεμμα. Γιατι κι αυτοι καποτε σα κι εσενα δεν ηξεραν αλλα και τωρα που ξερουν, αυτο που εμαθαν στην πορεια ειναι πως τελικα δε ξερουν ουτε ποτε θα τελειωσει αυτη η περιπετεια, ουτε πως, αλλα ουτε και τι να περιμενουν στο επομενο αρωμα που θα δοκιμασουν. Ολα μια απιστευτα ηδονικη εκπληξη απο το πουθενα! Καθε φορα. Σταθερα! Αδυσωπητα! Αμείλικτα!

...Μπηκα λοιπον στο εργαστηρι και για να μη σας κουραζω περισσοτερο αντι να τον δω και να τον δοκιμασω, εκλεισα τα ματια, ξεπερασα το φοβο του αγνωστου και ... τζογαρισα! Τον αγορασα απευθειας με μονα εφοδια οτι ειχα διαβασει εδω, την εικονα που μου εδιναν τα παιδια εκει και το ενστικτο μου. Δε δεχτηκα ουτε να τον δοκιμασω πριν. Αν κανεις κατι λαθος, τοτε καντο λαθος σωστα μερι τελους και παρε την ευθυνη της επιλογης σου σκεφτηκα. Και τον αγορασα. Με ολες τις ενοχες, τυψεις, ανησυχιες και συναμα φοβο οντας και με τις τραπεζες πλεον ηδη κλειστες σκεφτομουν πως ισως αυτη να ηταν μια παρορμητικη αγορα που θα μετανοιωνα για πολυ καιρο. Αλλα πλεον δεν ειχα γυρισμο! Ειπαμε, κανεις τις επιλογες σου και αναλαμβανεις και την ευθυνη σου.

Με αυτα και μ'αυτα καποια στιγμη εφτασα σπιτι οπου και αρχισα τα σχετικα. Πλυσιμο στησιμο, KFL+ παρα ποδας και παμε. Ιδια ohm, στο ιδιο mod με ιδια ρυθμιση Watt φυσικα (επιτηδες δε βαζω αριθμους γιατι αλλου ειναι η ουσια) και ιδιο υγρο (Σε 30ml υγρου, 8ml nikotine, 2ml RΥ69, μια ιδεα/σταγονα μηλο, απλο σχετικα και κυριως το ιδιο που ειχα ηδη μεσα στον KFL+). Δε θα επεκταθω αναλυτικα αν και μου μπαινουν ιδεες αλλα θα σας το πω περιφραστικα μεσα απο μια προταση.

Στον KFL+ οντως καλη γευση (ισως και καλυτερη απο οτι μεχρι πριν -αλλα μαλλον ψυχολογικο ηταν αυτο μιας κι ενα κομματι μου τον λατρευει τον KFL+). Γευτηκα το μηλο οντως. Λεω μεσα μου αντε να δουμε τωρα τι καναμε και αρχιζω τα παφ πουφ με το PhenomenoN. Ε λοιπον ενω στον KFL+ γευτηκα το μηλο, στον Zest το ... εφαγα! Μονο ετσι μπορω να μεταφερω τη διαφορα που ενοιωσα στον ουρανισκο μου! Μονο που δεν αρχισα να μασαω κιολας, μη το καταπιω αμασητο! Εκει σταματαει και η συγκριση, γιατι απλα θεωρω πως αν συνεχιζα θα ηταν αδικο για τον πιστο μου KFL+.
"Παραπλευρες απωλειες": O σκυλος μου που ετυχε να παρευρισκεται στο μινι συγκριτικο με το που του φυσηξα λιγο ατμο απο τον Zest στη μουσουδα αντι να την κανει με ελαφρα οπως συνηθως, εμεινε ακινητος κι αρχισε να γλυφεται!!!!

Δευτερες σκεψεις
Το χτυπημα μεταξυ των δυο συγκρισιμο θα ελεγα σε πρωτη φαση. Το τραβηγμα εξισου αλλα ο Zest ρυθμιζεται πολυ πιο ευκολα σε αυτο το κομματι. Το γεμισμα απο πισω εξισου ευκολο αλλα ακομα ευκολοτερο απο πανω στον Zest.
Και κατι που δεν διαβασα στα σχολια μεχρι εδω αλλα εμενα μου εκανε εντυπωση. Ενω ο Zest ειναι κοντα μισο εκατοστο πιο κοντος σε συνολικο υψος χωρις το ντριπ τιπ απο τον KFL+, ζεσταινετα δυσκολοτερα απο τον KFL+. Για μενα που ειμαι πιο πολυ του δροσερου παρα του ζεστου αυτο ειναι ενα μπονους παραπανω.

Κλεινω παραφραζοντας το γνωστο ανεκδοτο
-Παρε Zest, θα με θυμηθεις!
-Νταξει
-Παρε Zest, θα με θυμηθεις!
-Νταξει μωρε
-Παρε Zest, θα με θυμηθεις σου λεω!
-Με επρηξες με αυτο τον Zest
-Βρε παρε Zest, θα με θυμηθεις!
...(παιρνει τον Zest ... επιτελους ... και ξαναβρισκονται στο δρομο)
-Παρε Zes...
-Γιαννη εσυ? !!!!!!

Αυτα τα λιγα λοιπον σα πρωτη επαφη τοσο με τον ατμοποιητη οσο και με το φορουμ και τις φιλες και τους φιλους εδω.
Ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια στη GUS κι ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους εσας, γιατι εξαιτιας σας τωρα πλεον κι εγω μπορω να ειμαι μερος της "περιπετειας" και να συνταξιδευω μαζι σας παρεα πρωτη θεση!

Με εκτιμηση,
Κωνσταντινος
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 03, 2015, 18:17 από OldBoy.Gr »

Αποσυνδεδεμένος arispat

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1099 στις: Ιουλίου 03, 2015, 22:40 »
Μετά απο ενα 10ήμερο συμβίωσης με τον μπέλ λαιτ εχω να επισημάνω δύο πράγματα:
 Η γευση είναι σαφώς ανώτερη σε σχέση με τους k.l. Και v4 αλλά εχω το εξης πρόβλημα που δεν ξερω αν υπάρχει στον zest:
Απο την πρώτη μερα μου έκανε εντύπωση οτι δεν αποβάλει τη θερμοκρασία με αποτέλεσμα το υγρό να αλλάζει χρώμα,να ...βράζει και σε τελική ανάλυση να σκοτώνει την γευση!
 Δεν μιλάω για ακραιες καταστάσεις και..αντιστάσεις, δουλευω σε ολους 28αρι κανταλ στα 1,3-1,6.
Ο v4 ζεσταινει τη βαση στις πρωτες τζουρες,ο kfl και αυτος οταν τον πιάσεις εχει μια θερμοκρασία αλλα ο φαινόμενος δεν αποβάλει αυτη τη θερμοκρασία.
Τονιζω και πάλι οτι μιλάω πάντα για τις ιδιες συχνότητες τζούρας και ιδιες αντιστάσεις. Μπορεί αυτο να μην συμβαίνει στο zest,δεν ξέρω δεν τον εχω δοκιμάσει οπως ειπα .
 Ισως να κάνω κατι λάθος ,ισως να συμβαίνει και σε άλλους. Αν ναι ας το λάβει υπ όψιν του ο κατασκευαστής σε  μελλοντική αναβάθμιση.


Αποσυνδεδεμένος zavalos

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1100 στις: Ιουλίου 03, 2015, 23:12 »
Μήπως έχεις πολύ ψηλά την αντίσταση σου;
Σε εμένα είχε συμβεί δυό-τρεις φορές φορές που ανέβασα αρκετα την αντίσταση για να δω διαφορά στο χτύπημα.

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1101 στις: Ιουλίου 03, 2015, 23:39 »
Ο Zest V1.1 που έχω, παραμένει κρύος... Όλη μέρα να τον ατμίζω... Και έχω και το διάφανο τζαμάκι στη φορεσιά του... Δεν τον έχω δηλαδή με full SS Tank.

Όμως και με τους άλλους που έχω, δεν αντιμετωπίζω θέμα θερμοκρασίας.

Μάλλον είναι θέμα σετάπ arispat

 :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος benny

  • **
  • 331
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1102 στις: Ιουλίου 04, 2015, 00:04 »
Μετά απο ενα 10ήμερο συμβίωσης με τον μπέλ λαιτ εχω να επισημάνω δύο πράγματα:
 Η γευση είναι σαφώς ανώτερη σε σχέση με τους k.l. Και v4 αλλά εχω το εξης πρόβλημα που δεν ξερω αν υπάρχει στον zest:
Απο την πρώτη μερα μου έκανε εντύπωση οτι δεν αποβάλει τη θερμοκρασία με αποτέλεσμα το υγρό να αλλάζει χρώμα,να ...βράζει και σε τελική ανάλυση να σκοτώνει την γευση!
 Δεν μιλάω για ακραιες καταστάσεις και..αντιστάσεις, δουλευω σε ολους 28αρι κανταλ στα 1,3-1,6.
Ο v4 ζεσταινει τη βαση στις πρωτες τζουρες,ο kfl και αυτος οταν τον πιάσεις εχει μια θερμοκρασία αλλα ο φαινόμενος δεν αποβάλει αυτη τη θερμοκρασία.
Τονιζω και πάλι οτι μιλάω πάντα για τις ιδιες συχνότητες τζούρας και ιδιες αντιστάσεις. Μπορεί αυτο να μην συμβαίνει στο zest,δεν ξέρω δεν τον εχω δοκιμάσει οπως ειπα .
 Ισως να κάνω κατι λάθος ,ισως να συμβαίνει και σε άλλους. Αν ναι ας το λάβει υπ όψιν του ο κατασκευαστής σε  μελλοντική αναβάθμιση.




Ατμίζουμε σχεδόν σε ίδιο μήκος στησίματος. Σε κανένα Φαίνομ δεν παρατήρησα να "βράζει" το υγρό και να αλλοιώνει την γεύση του υγρού, είτε το είχα σε πλαστικό τανκ, είτε στο μεταλλικό.
Αυτό που έχω παρατηρήσει σε όλους τους άτμο( αυτούς που μπορούμε να δούμε το υγρό) είναι ότι μερικά υγρά αλλάζουν χρώμα και σε μερικά αλλοιώνεται και η γεύση (klp, diver, iatty,Σοφία, Phenomenon...).
Δοκίμασε ένα διαφορετικό στήσιμο ..... και περιμένουμε νέα. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Goulliver

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπηκα στην πρωτη δεκαετια μου
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1103 στις: Ιουλίου 04, 2015, 00:44 »
Εαν μπορεις να ριξεις μια ματια  εαν το κοιλ εχει το σχημα Ω στα βιδακια

το συρμα πρεπει να φευγει κατευειαν προς τα πανω χωρις να βρισκεται κοντα και εχει διαδρομη διπλα σε κεφαλι απο το βιδακι του πλυν η του συν

εαν σπινθηριζει εστω και λιγο θα σου βραζει το υγρο χωρις να το καταλαβαινεις και θα ζεσταινεται  :)

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1104 στις: Ιουλίου 04, 2015, 01:03 »
με το μοναδικο που δεν βγαζω ακρη στο τι φταιει ειναι με το γεμισμα ,,,εχω διαβασει ολο το νημα ,εχω βαλει βαζελινη στα ορινγκακια ,παρολα αυτα ο ρυθμιστης αερα αρνειτε να γυρισει με ευκολια ,και οταν το γεμιζω απο πανω με το που ανοιγω την εισαγωγη με κλειστη την καμπανα παντα ,τουλαχιστον χανω μισο μλ ...ενω με το μπελ δεν χανω και ολα δουλευουνε ρολοι .. :confused1:

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1105 στις: Ιουλίου 04, 2015, 11:10 »
@ nasios...


Δεν θα δικαιολογήσω τον ατμοποιητή... Στον Zest, και σε μένα πήρε αρκετό καιρό να γυρίσει με ευκολία το δαχτυλίδι που αποκαλύπτει τις πάνω τρυπούλες...
 Μετά όμως από χρήση πλέον γυρνάει πολύ πιο εύκολα... Προφανώς τα όρινγκ που φέρει εσωτερικά, του έρχονται σφιχτά. Όμως πράγματι γυρνάει πιο δύσκολα από όσο πρέπει όντας καινούριος.


Σχετικά με τη διαρροή που αναφέρεις κατά το γέμισμα...
Έκανα ένα μικρό βίντεο, σχετικά με το πως τοποθετώ το βαμβάκι στα Phenomenon μου... (Τον έχω κάνει πλέον μόνιμο αυτόν τον τρόπο)
Με αυτό τον τρόπο δεν έχω πλέον καμμία διαρροή με όποιο τρόπο και να έχω δοκιμάσει να γεμίσω τον Zest, μιας και τα άλλα δυο Phenomenon φορούν το bell cup...


Συγνώμη που θα ακούσετε το σκύλο μου και τα παιδάκια μου στο Video... :-[



Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1106 στις: Ιουλίου 04, 2015, 11:59 »
καλήμερα φιλος σε ευχαριστω για το πρωινο βιντεο ,η μονη περιπτωση που εχω πλημμύρα η δάκρυαείναι όταν το γεμίζω απο πάνω :wall: , :wall:
,ξεστησα το φαινομενον και δοκιμαζω το σετ απ σου !

edit:Σε ευχαριστω  demkoni να΄σε καλα !!σημερα καταλαβα τι κανει ο φαινομεν ,,,μετα το σεταπ που εδειξε στο βιντεο ο φιλος μιλαμε :fight_shot_auto: :fight_shot_auto:
γευση που επαιρνα μονο απο το ερλκο αλλα πολυ πιο καθαρη και χτυπημα ,,,ο ερλκο ειχε την συνηθεια να παιζει πολυ αγρια τα υγρα και ο ατμος που βγαζει το εργαλειο βελουδο
τωρα δεν ξερω τι εκανα ,παντως με τις οδηγιες του demkoni το εργαλειο φυσαει ,ελπιζω να το ξαναπετυχω ..
δεν ειμουνα φαν των kayfun δεν μου ειχανε κατσει ποτε , οποτε δεν μπορω να συγκρινω ,αν και τον ατμιζα δεν, υποτονικα ολα σε σχεση με το ερλκο ,απλα ειχα ατμο με τους καυφαν ,
αλλα σημερα μετα το βιντεο συμφωνω με τον ορο που ειπε καποιος συμφορητης εδω μεσα ΟΡΓΑΣΜΙΚΑ ΔΑΚΡΥΑ,,,ετοιμος ειμαι να αφησω και τον ταυφαν στη ακρη χααχαχα


kayfun=υποτονικη γευση σε σχεση με Φαινομενο και ερλκο
erlkonigin=γευση, χτυπημα  αλα πολυ αγριαδα στα υγρα  και καθολου ατμος σε συγκριση με τα αλλα ..
taifun=γευση,ατμος ,αλλα μηδαμινο χτυπημα σε σχεση με ερλκο και τον  Φαινομενο


Φαινομενον = :fight_shot_auto: :fight_shot_auto: ..Καμια σχεση ,τα συνδυάζει ολα αρκει να πετυχεις το σεταπ...

Ενα μεγαλο μπραβο στο Ελληνα κατασκευαστη GUS για τον ατμοποιητη ,απλος,λιτος,αλλα μαμαει ,οπως αρμοζει στην Ελληνικη φιλοσοφια αλλωστε
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 04, 2015, 12:37 από nasios »

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1107 στις: Ιουλίου 04, 2015, 12:27 »
Πλέον δεν γεμίζω από πάνω... Το κάτω γέμισμα είναι τόσο απλό που δεν μπαίνω στον κόπο για οτιδήποτε άλλο.


Ειδικά στον Zest, βγάζω το ντριπ τιπ, γυρνάω ανάποδα σε μια χαρτοπετσέτα τον ατμοποιητή, πιέζω προς τα κάτω το τανκ, γεμίζω από τις τρυπούλες εισαγωγής του αέρα, ανάποδα όπως είναι ξανακλείνω τανκ, βάζω ντριπ τιπ και έτοιμος...


Ούτε καμπάνα πειράζω, ούτε βάση βγάζω πλέον ούτε τίποτα που θα μπορούσε να πειράξει τη θέση του βαμβακιού εσωτερικά της καμπάνας...


Εδώ γέμισμα με το Bell Cup, και ότι μπουκαλάκι θέλεις...





κι εδώ το βίντεο με το γέμισμα του Zest από τις τρυπούλες εισαγωγής του αέρα που έκανα μόλις τώρα...







Αποσυνδεδεμένος benny

  • **
  • 331
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1108 στις: Ιουλίου 04, 2015, 12:40 »
Μπράβο Κων/νε για τα ωραία βιντεάκια σου.


Να συμπληρώσω κι εγώ, ότι ο zest μπορεί να γεμίσει με υγρό όπως και με το bell cup, να τραβηχτεί λίγο ακόμα το τανκ και να γεμίσει με οτιδήποτε μπουκαλάκι.

Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #1109 στις: Ιουλίου 04, 2015, 12:41 »
στο μπελ το εχω καταφερει ,με το αλλο τροπο στο lite την πρωτη φορα απλα εγινε παμβωτιδα το δωματιο και δεν το ξαναδοκιμασα ,,θα το δοκιμασω και ειδωμεν ,και παλι ευχαριστω για τα βιντεο !!


Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

δοκιμασα στον lite αλλα  :wall: :wall:  αν εχει καποιος καποιο βιντεο ευκαιρο για γεμισμα απο κατω στον lite ,,,


βρηκα αυτο αλλα δεν βλεπω να με βολευει φοβαμαι με την καμπανα μην χαλασει το βαμβακι η φαει κανα μπλοκαρισμα η καμπανα στα ξαναβιδωμα  !!!


[youtube]azvRZzFkFSs[/youtube]
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 04, 2015, 12:52 από nasios »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34535 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556945 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181579 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 113 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8821 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538184 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60445 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238699 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1506 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16702 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139195 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz