vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

536 επισκέπτες, 1 χρήστης
Jorge

Twitter

Phenomenon by Gus

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #165 στις: Μαρτίου 20, 2015, 15:55 »
Ολημερίς Φαινομενιάζω
στη δουλεια στο σπιτι στις εκδρομες ..

 

και να φαντασετεις οτι τις περισσοτερες φορες γεμιζω τ' ανασκελα απ τις τρυπες του αερα ...



Κι εγω εκει γεμιζω κι ατμιζω ...
χωρις να το βαριεμαι ...
Τραβαω και καμια τζουρα απο αλλου στο που και που για να επιβεβαιωνομαι γευστικα ...

Η καμπανα η τρουλωειδης μεχει βολεψει περισσοτερο διοτι η γευση που δινει ειναι 2plus
και στα καπνικα και στα γλυκα και τα φρουτωδη ...

Καντε ενα πειραμα
αναμειχτε 2 -3 διαφορετικα υγρα της αρεσκειας σας και προσπαθειστε να ανιχνευσετε τις διαφορετικες γευσεις
με καποιον, οποιον θετε ατμοποιητη
Μετα γεμιστε τη ιδια μιξη στο Φαινομενο
και θα δειτε ...  ;)

Αποσυνδεδεμένος lemy

  • ****
  • 1131
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #166 στις: Μαρτίου 20, 2015, 16:08 »
Δεν εχω τον lite.

Αποσυνδεδεμένος Dr Salonius

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #167 στις: Μαρτίου 21, 2015, 00:43 »
@Dr. Salonius.

Εδώ έχουμε βαρύγδουπες δηλώσεις και το θέμα αποκτά ενδιαφέρον!!! Ως γνωστόν, είμαι κυνηγός της γεύσης. Επίσης ως γνωστόν, ο ΙΑΤΤΥ είναι "μανούλα" στα γλυκά, με εξαίρεση τα 5 Pawns τα οποία έκαναν πραξικόπημα και επανέφεραν καθεστώς ρωσσογερμανικής κυριαρχίας με τις ευχές της Καλιφόρνια, αντί της βασιλείας. Ο Βασιλεύς επίσης, είχε ένα θεματάκι με τα καπνικά.

Θεωρείς τον Phenomenon καλό και για καπνικά?

Ήρθε η ώρα να συνταξιοδοτηθεί μήπως ο σύντροφος στις δοκιμές και συναγωνιστής 3.1ES, και να χώσει το "νέο" στο κουρμπέτι?
Και ξαναλέω(κατα την γνώμη μου) ο Βασιλιάς πέθανε,ζήτω ο Βασιλιάς!!!Αυτο ισχυει και για καπνικά και για tutti frutti και για βουτυρο-γαλακτοκομικά,η γευση ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 21, 2015, 01:54 από Dr Salonius »

Αποσυνδεδεμένος antonisk

  • **
  • 479
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #168 στις: Μαρτίου 21, 2015, 01:56 »
Από τα σχόλια που διαβάζω (ειδικά κάποιων παλιών ατμιστών) για τη γευση, μαλλον εφτασε η ώρα, μετά από 4 μόλις μήνες ατμίσματος και ενασχολησης με επισκευασιμους κλώνους, να πάρω εναν γνησιο ατμοποιητή και μαλιστα Ελληνικο...παρά την ακριβή για μένα τιμή του...
Η ερώτηση είναι τον λαιτ ή τον κανονικό;;;;


Edit: τωρα που ξαναδιαβαζω το σχολιο μου για την τιμη σκεφτομουνα, κι αν δωσεις από 30€ σε 2-3 έτσι κι έτσι ατμοποιητές το ίδιο δεν θα σου ερθει;;; για ακου λιγο τους παλιους....

Αποσυνδεδεμένος tsoupakas

  • **
  • 147
  • Φύλο: Άντρας
  • Hurricane,Taifun GT 2 & GSL ,Squape,KF V4,KLP
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #169 στις: Μαρτίου 21, 2015, 18:52 »
Πάντως λάθος όνομα έχει...'βελούδο' έπρεπε να τον λένε

Αποσυνδεδεμένος Goulliver

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπηκα στην πρωτη δεκαετια μου
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #170 στις: Μαρτίου 22, 2015, 01:49 »
Ναι

Ειναι ενας ατμοοιητης που θα παραμεινει στην ιστορια σαν φαινομενο αποδοσης , ποιοτητας , και χαμηλης τιμης

για τα δεδομενα των ελληνικων STD  τιμων

Ειναι ευκολο να τον αποκτησει ο καθενας με λιγη οικονομια και πραγματικα αξιζει να το κανει

Αποσυνδεδεμένος karas121173

  • **
  • 143
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #171 στις: Μαρτίου 22, 2015, 10:05 »
Καλημέρα. Αφού κατέβηκα αυθημερόν εχθές στην Αθήνα για δουλειές στο κέντρο, είπα να πάω από τον GUS να δοκιμάσω και εγώ το phenomenon lite . Αφού γνωριστήκαμε μου έδωσε τα κομμάτια και ξεκίνησα να τον στήνω όπως τον expromizer. Με την βοήθειά του στο στήσιμο του βαμβακιού (να κάνει μυτούλα στο αυλάκι), αντίσταση στο 1,4 με κανθαλ, τον βίδωσα στο i stick και ρούφηξα. Έπαθα πλάκα με την γεύση. Πραγματικά ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα, εκτός ίσος βέβαια τους dripping. Οι Kayfun l+. expromizer 1,2, kanger subtank, πολλά σκαλιά πίσω σε γεύση. Ίσος η Σοφία, όσες φορές πέτυχα πολύ καλή αντίσταση, να τον φτάνει, αλλά και πάλι η ευκολία του στο στήσιμο, την αφήνει πίσω και τον ανεβάζει κατηγορία. Πραγματικά πανεύκολος. Και φυσικά οι διαρροές. Αυτές οι άτιμες διαρροές που με την Σοφία μου είχαν σπάσει τα νεύρα. Θα ήθελα βέβαια να είχα ποιο εύκολο γέμισμα(χρειάζεται μπουκαλάκι με μεταλλική μύτη). Μια ολόκληρη μέρα πιπίλα καμένα και υπερπλήρωση ούτε κατά διάνοια. Ούτε κανένα πρόβλημα στην τσέπη, στην τσάντα και στο τραπέζι ξάπλα. Πραγματικά, πάρα πολύ καλός ατμοποιητής. Ένα πολύ μεγάλο μπράβο στον GUS.

Αποσυνδεδεμένος iliasy

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #172 στις: Μαρτίου 22, 2015, 10:06 »
Καλορίζικος και στον συνατμιστή μας  fear22 που τον κέρδισε !!!!!!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος fear22

  • **
  • 127
  • Φύλο: Άντρας
  • To Be - To Know - To Understand
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #173 στις: Μαρτίου 22, 2015, 10:52 »
Σ'ευχαριστώ φίλε Iliasy, και στα δικά σου εύχομαι !!!!!!!  :D
Θα τιμηθεί ευπρεπώς το δώρο-Φαινόμενο.
Οταν τον παραλαβω θα μοιραστώ τις εντυπώσεις!!!
Ευχαριστώ πολύ και πάλι τον φίλο GUS για αυτή την ευκαιρία :respect:

Αποσυνδεδεμένος powerwolf

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #174 στις: Μαρτίου 22, 2015, 11:27 »
Παιδια να ρωτησω κατι? στην Οδο που αναγραφετε στο site ειναι εταιρεια? μαγαζι? εχει καποιο λογοτυπο πινακιδα? σκεφτομαι να περασω απ κει να δω τα προιοντα του GUS Απο κοντα  28 Kastorias St. Athens ειναι παραλληλη της Σπ.πατση η κανω λαθος?  :hmmm: θα ηθελα την βοηθεια σας οσοι εχουν παει και ξερουν, Ευχαριστω και συγνωμη για το off topic αλλα ενδιαφερομαι για το
phenomenon lite  :yes:

Αποσυνδεδεμένος globalzero

  • ***
  • 685
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #175 στις: Μαρτίου 22, 2015, 11:34 »
να ανοίξει κανένας τις τρύπες αναπλήρωσης στο πλαστικό τανκάκι δοκίμασε? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Goulliver

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
  • Μπηκα στην πρωτη δεκαετια μου
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #176 στις: Μαρτίου 22, 2015, 11:41 »
Ειναι ευκολο να το βρεις γιατι ειναι γωνια 

Καστοριας 28 & Ακρολαμιας  ;)

Παιδια να ρωτησω κατι? στην Οδο που αναγραφετε στο site ειναι εταιρεια? μαγαζι? εχει καποιο λογοτυπο πινακιδα? σκεφτομαι να περασω απ κει να δω τα προιοντα του GUS Απο κοντα  28 Kastorias St. Athens ειναι παραλληλη της Σπ.πατση η κανω λαθος?  :hmmm: θα ηθελα την βοηθεια σας οσοι εχουν παει και ξερουν, Ευχαριστω και συγνωμη για το off topic αλλα ενδιαφερομαι για το
phenomenon lite  :yes:

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Τωρα που το βλεπω μπορεις να βαλεις (χερι) αλλα υπολογισε το δαχτυλιδι που σφραγιζει τα ορινκ μεσα εχουν μια αποσταση για να σφραγιζουν τις τρυπες του τανκ

μην βγεις εξω  ;)

να ανοίξει κανένας τις τρύπες αναπλήρωσης στο πλαστικό τανκάκι δοκίμασε? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Dr Salonius

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #177 στις: Μαρτίου 22, 2015, 12:21 »
να ανοίξει κανένας τις τρύπες αναπλήρωσης στο πλαστικό τανκάκι δοκίμασε? :hmmm:
Εγω στην θέση σου δεν θα το δοκιμαζα να ανοίξω τρύπες(κομματάκι επικίνδυνο το βλέπω).Για να εχει φτιάξει ο κατασκευαστής τρυπες με τετοια διάμετρο,καποιο λογο θα εχει  :nope:

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #178 στις: Μαρτίου 22, 2015, 20:19 »







Αποσυνδεδεμένος iliasy

  • **
  • 290
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Phenomenon by Gus
« Απάντηση #179 στις: Μαρτίου 22, 2015, 20:22 »
 :thumpup: Καλοάτμιστος φίλε !!!!!! :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34536 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556946 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181580 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 113 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8821 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538190 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60445 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238699 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1506 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16702 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139205 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz