vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος neoklis79

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
Είναι υπέροχος ο imperia αλλά το ότι δε βρίσκω ανταλλακτικό τζαμάκι με αγχώνει πολύ. Εάν γνωρίζει κάποιος κάτι..

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2299
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Δεν είχες βάλει στην παραγγελία & κάμποσα ανταλλακτικά τανκάκια να χεις να σπας; ;D Διάβασα σε βίντεο του Todd σχόλιο που έλεγε ότι ταιριάζει του Skydrop (ο κοντός Skyline). Δυστυχώς δεν έχω το κιτάκι του για να το δοκιμάσω & να το επιβεβαιώσω. Σε κάθε περίπτωση, αν δεν ξαναβγάλουν νέο batch, τί τον έχουμε τον Manajoma; Τα 3d printed τανκάκια του έχουν αποδειχτεί άψογα, όμορφα & αθάνατα.

Αποσυνδεδεμένος neoklis79

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
Δεν είχες βάλει στην παραγγελία & κάμποσα ανταλλακτικά τανκάκια να χεις να σπας; ;D Διάβασα σε βίντεο του Todd σχόλιο που έλεγε ότι ταιριάζει του Skydrop (ο κοντός Skyline). Δυστυχώς δεν έχω το κιτάκι του για να το δοκιμάσω & να το επιβεβαιώσω. Σε κάθε περίπτωση, αν δεν ξαναβγάλουν νέο batch, τί τον έχουμε τον Manajoma; Τα 3d printed τανκάκια του έχουν αποδειχτεί άψογα, όμορφα & αθάνατα.
Είναι σε έλλειψη εδώ και καιρό στην 3φ και 2φ δυστυχώς. Πάντα παίρνω όταν παραγγέλνω.Ακόμη και του skydrop σε έλλειψη είναι ;D ;D 

Αποσυνδεδεμένος sentinelba

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Κάπου διάβασα ότι κάνει το τζαμάκι του Melo III mini.
Μπορεί να το επιβεβαιώσει κανείς;

Αποσυνδεδεμένος longjohn

  • **
  • 170
  • Φύλο: Άντρας
  • One day or day one. You decide
Μια χαρα κανει το τζαμακι του skydrop, το δοκιμασα στον γνησιο και δεν νομιζω να μην κανει στον κλωνο, αν ψαχνεστε στην Κινα απο κατι τετοια αναλωσιμα δεν ξεμενει ποτε η fasttech, σταθερη αξια

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2299
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Εχουμε click away τώρα, ποιός τρέχει στην Σεντζέν.... :idiot1: :))


Αποσυνδεδεμένος morpheas84

  • **
  • 103
  • Φύλο: Άντρας
  • Digna Factis Recipimus
Τι εννοεί ο ποιητής της 3φβειπ ότι "The SXK Perseus Style RTA comes with unique EXIT PIN" ; Λογικά μέσα έχει το 1.5 πιν; Δεν βλέπω το chimney reducer στις φωτο

Sent from my SM-G965F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Dim80

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ καταλαβαίνω το reducer της καμινάδας..μόνο αυτό ως exit pin..τα υπόλοιπα θεωρητικά είναι insert pin ή air reducer pin ! Άβυσσος το μυαλό του Κινέζου...

Αποσυνδεδεμένος thebull

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Να και το Lite plus, δεν παίζονται. Σε λιγο θα κάνουν πρεμιέρες πριν απο τους οριτζιναλ  :D :D :D :D
https://www.2fdeal.com/_p15766.html?fbclid=IwAR1tnMUBLMc68QiwEu4fhC_7XbHI6LPB_dmFzGJeRtrVuodJkQC5wY5TN_8

Αποσυνδεδεμένος neoklis79

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
Και γω πίστευα ότι μετά τον τον imperia θα κάνω καιρό να ξαναγοράσω κάτι  :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2299
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
@Neoklis, σου έχω καλύτερη πρόταση. Ο δικός μου είναι ήδη στο δρόμο.
https://www.2fdeal.com/ulton-shu-style-22mm-mtl-316ss-rta-4ml-matte-silver_p15534.html

Παρουσίασή του από την... μούσα των εμπνεύσεών μου, εδώ:


Αποσυνδεδεμένος neoklis79

  • **
  • 209
  • Φύλο: Άντρας
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click

Kαι αυτόν έχω κοζάρει. Και κάτι άλλους μαζί. Βάλε και κάτι μοντάκια. Το ξύλο από τη γυναίκα δε το γλυτώνω... :)) :))
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 18, 2020, 08:13 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος johnny_suede

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
καλησπερα και χρονια πολλα. υπαρχει καποιος που να εχει δοκιμασει τον κλωνο Περσεα? και αν γνωριζουμε αν τον εχει φερει καποιι=ο ελληνικο καταστημα? πολλα μαγαζια δεν βαζουν ελληνικους κλωνους στα σαιτ τους

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Παίδες υπάρχει πουθενά σε κάνα μαγαζί ο (imperia).Δεν μπορώ να τον βρω πουθενά.Αν δεν επιτρέπεται να γράψετε μαγαζί ας μου στείλετε πμ.Ευχαριστω.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9159 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42586 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 367 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34648 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557276 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181782 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 144 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8866 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538541 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60547 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238917 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1650 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12