vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

524 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, tony1976, Ribot, manoslykos, yorgoss, white varadero, Jorge

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος slayer

  • **
  • 301
  • Φύλο: Άντρας
Έχεις unfollow, έχεις μήπως κ λινκ από κάποιον στο εξωτερικό για αγορά ή δεν παίζει?
Ευχαριστω

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Θέλει και λίγη τύχη καμια φορά.

Αποσυνδεδεμένος slayer

  • **
  • 301
  • Φύλο: Άντρας
Τι εννοείς?

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Σου έστειλα μήνυμα.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Δευτέεεερααα κάτι έεεεεχω, την Τρίτη δεν αντέχωωωω...


Όσοι αγαπάνε τον κλασσικό σκυλάκο, θα λατρέψουν κι αυτόν.


 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 26, 2018, 09:58 από Stepeha »

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Τεράστιος δείχνει σε σχέση με τον 2Κ16...

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Είναι το ιδανικό μέγεθος ατμοποιητή...  :)
Έχει το ίδιο σπαστικό θεματάκι με το ξεβίδωμα του τανκ (κολλάει, δε θέλει σφίξιμο), αλλά ευτυχώς δε χρειάζεται να το ξεβιδώνεις για να γεμίσεις. Τα υγρά και το γέμισμα δουλευουν ρολόι. Ούτε γυρνάς ανάποδα ούτε τίποτα.
Λίγο πιο απαλή τζούρα να είχε ρε γ@#ώτο...

ΤΕΛΟΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ  :))

ΥΓ. Όσοι έχετε τον SXK κλώνο του παλιού, αυτόν θα τον βρείτε αεράτο. Για εμένα που προτιμούσα της sjmy, είναι ταμάμ.

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Η Μαρια εφτιαξε νημα για τον καινουριο εδω.  Αν θες μετεφερε και εκει τις εντυπωσεις σου  ;)

Αποσυνδεδεμένος ako

  • ***
  • 831
  • Φύλο: Άντρας

Έχει το ίδιο σπαστικό θεματάκι με το ξεβίδωμα του τανκ (κολλάει, δε θέλει σφίξιμο), ...
Αυτό θα λυθεί στον Doggy 2k20.  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Doukakos1

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
Με επιασε να αντικαταστησω τον πιστο κλωνο cloud v1 που με συντροφευει στα καπνικα της ημερας απο τοτε που βγηκε..δωστε ρε παιδια καμια ιδεα γιατι το χω αφησει το σπορ τον δοκιμων και εχω χασει τη μπαλα. Καλοβλεπω τον dvarw αλλα ψιλοδιαβασα οτι γεμιζει απο κατω;; ( :wall:)Ο καινουριος σκυλακος εχει καλη γευση στα καπνικα; Ανοιχτος σε προτασεις για ανανεωση! Μεσα στη μερα τιμαω για φρουτα και γλυκα κλωνο sky και κλωνο χουσαρ....

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
καπετανιο.. την αποδοση του κλαουντ, δεν προκειτε να τη βρεις σε αυτους που λες.
ειδικα αμα γεμιζουν κι απο κατω.....ειναι για την ελια του Ντινου λεμε. :tongue_smilie:
ο σκαΙ στα σφιχτα δισκακια δεν σου αρεσει?

εχω doggy εδω και 1-2 χρονια αλλα τον εχω σκυλο-βαρεθει. Προτεινετε μου καποιον πιο premium ;D  mtl κλωνο. Σκεφτομουν να παω σε kayfun v3. Θα δω καποια αναβαθμιση στην ποιοτητα ατμισματος; Τι αλλες εναλλακτικες υπαρχουν;

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
ότι και να πάρεις, τον skyline δεν τον φτάνει
εκτος και αν πάρεις skyline  ;D
και το extra pin αέρα το πιο μικρό με την μια τρυπούλα

Αποσυνδεδεμένος Doukakos1

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
πωωωωωω θα συνεχισω ρετρο με κλωνοκλαουντ ν1;;!! ο sky ενοειται μου αρεσει αλλα εχω 3 διαφορετικους στην καθημερινοτητα για να μην βαριεμαι!τον sky τον εχω για τα γλυκα!

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
εχω doggy εδω και 1-2 χρονια αλλα τον εχω σκυλο-βαρεθει. Προτεινετε μου καποιον πιο premium ;D  mtl κλωνο. Σκεφτομουν να παω σε kayfun v3. Θα δω καποια αναβαθμιση στην ποιοτητα ατμισματος; Τι αλλες εναλλακτικες υπαρχουν;
premium  θες?
σου εχω την λυση
υπαρχει ο premium  o le doggy style 2K16 .
Η διαφορα του με τον απλο ειναι η παρακατω.
Ειναι premium.  :laugh1:
(θα μπει ο Σβα και θα βαλει σκουπα 100%)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180496 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8296 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33922 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535992 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59738 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237313 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 573 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15456 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136094 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085256 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35366 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10194 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12