vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

189 επισκέπτες, 4 χρήστες
mathimatikos1966, Jorge, dkostas, trabaman

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος serpe7

  • **
  • 412
  • Φύλο: Άντρας
Για γεύση εννοείται v3 mini. Ο v5 είναι μόνο για βάση ή μονοδιάστατα έντονα αρώματα.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Με κριτήριο μόνο την γεύση v3

kayfun v3 mini

Αποσυνδεδεμένος johnny_suede

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστω πολυ. Εχω έναν γνήσιο λαιτ πλας, κ θέλω έναν δεύτερο καυφουν  για να αλλάζω γεύσεις γι αυτό άνοιξα το θεμα, αν συγκρίναμε τον λαιτ πλας με τον v3 mini απο άποψη γεύσης? ειναι κοντα? ποιος υπερέχει?

Αποσυνδεδεμένος gkon961

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
  • Ε, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί: - Ε, τότε καλά πάω
Υπερέχει πάντα αυτός που σε κάνει να λες: "Τι τσιγάρο και μ@@κίες, εδώ είμαι"!
Και ο V3 είναι ένας από αυτούς.

Αποσυνδεδεμένος Vagglan

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Gorgon στην 3fvape



« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 17, 2017, 16:18 από Vagglan »

Αποσυνδεδεμένος serpe7

  • **
  • 412
  • Φύλο: Άντρας
Υπόψιν ότι αν βγάλεις εντελώς το βιδάκι ρύθμισης afc εντός του πόλου η γεύση θα μειωθεί σε έναν βαθμό και θα αυξηθεί η κατανάλωση αισθητά. Καλό θα ήταν να τον δοκιμάσεις πρώτα για να δεις αν η τζούρα του είναι του γούστου σου. Έχει μακρόσυρτη τζούρα στυλ ναργιλέ. Εγώ πλέον προτιμώ αρκετά απότομες και τραχιές τζούρες στους τσιγαρίσιους σαν του doggy ή ακόμα και του fodi, γι' αυτό και τον έχω σχεδόν παροπλίσει τον v3.

Καλησπέρα
σκέφτομαι να πάρω και έναν ντριπερ (ιδιοκτητης ντογκυ,βεκο,ναυτιλος 2) για γευση αλλα εχω μονομπαταρο μοντακι(ελεαφ αστερ) οποτε δεν θελω να παιζω με πολλα βαττ
Επισης θελω να ναι οικονομικος οποτε μαλλον για κινεζικο κλωνο κοιταω
Εχετε να προτεινεται καποιον στα 22-23 χιλιαστα?
ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος cloak

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα ρεί και ουδέν μένει
Hadaly με 10€ 

απο που φίλε?
επισης αν ειναι ευκολο τι συρμα να παρω μαζι?

Αποσυνδεδεμένος cloak

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα ρεί και ουδέν μένει
Κοίτα στην gearbest και στη fasttech. Συρμα clapton και 0.50 mm. Εγώ με 0,5mm τον εστηνα

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Μονομπάταρο και 0.50mm σύρμα, θα θέλει και μια κασέλα μπαταρίες μαζί του...

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
insane shenray
και με 26awg ή ss μια χαρά θα είσαι αλλιώς clapton κάνα 2 μπαταριούλες στη τσέπη (θήκη) και έβγαλες το 24ωρο  (με dna);)

Αποσυνδεδεμένος billos

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα στην ομάδα,

Θα ήθελα την γνώμη σας αν μπορείτε. Είμαι κάτοχος merlin mini και κλωνων kfl+ και doggystyle. Θέλω να πάρω έναν επισκευάσιμο ακομα με κριτήριο και μόνο την γεύση!
Δεν έχω θέμα με την τζούρα, κανω και σφικτη και αερατη ανάλογα την όρεξη.
Τελευταία κοιτάω διάφορα θέματα όπως τους hussar, cloud one, phenomenon, taifun gt3, kf v3, kf v5 και άλλους αλλά δεν βγάζω άκρη. Καταλαβαινω ότι στα επίπεδα αυτά είναι όλοι γευσάτοι και οι διαφορές τους εναι μικρές, αλλά έχετε ξεχωρίσει κάποιον γενικά που να σας έχει ενθουσιάσει απο θέμα γευσης?

Ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος cloak

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα ρεί και ουδέν μένει
ειναι της μοδας ο κλωνος  του skyline. μπες στο νημα του. εχει πολλες επιλογες στο θεμα αερα τζουρας

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9165 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42590 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 367 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34649 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557278 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181783 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 144 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8867 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538548 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60547 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238918 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1656 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12