vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

203 επισκέπτες, 6 χρήστες
Sergios, dkostas, lagoudakis, dallaskdp, john67, kon95

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος psvag

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
Για αυτούς που αμφισβητούν εάν η φαστ έχει κλώνους της SXK πρώτα θα έπρεπε να τους δουν και ύστερα να λένε ότι λένε.
Οι κλώνοι της SXk γράφουν στη βάση τους το SXK!
Δεν δηλώνω οπαδός κανενός κινεζομάγαζου, απλά δεν θα ήταν φρόνιμο από μεριάς μας να μανουριάζουμε τώρα για το ποια κλωνομάγαζα ή κλωνοεταιρίες είνια καλύτερες ... αλλά ότι και να λέμε, το μανουριασμα το έχουμε στο DNA μας :)

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
ΟΚ δεν είναι και τόσο μανούριασμα με την fasttech & την SXK. Ολοι μας θυμόμαστε οτι καποιοι μεταξύ των οποίων και εγώ αγοράσαμε τον πρωτο SXK κλώνο Kayfun v5 που δεν είχε το λογότυπο της SXK στη βάση και η Fasttech μας φλόμωσε στην @@ρια

Να τα λέμε και αυτά.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
ΟΚ αυτή την φάση δεν την γνωρίζω. Δεν την αμφισβητώ όμως. Έχει ξαναγίνει να έχει παραμυθιάσει την FT προμηθευτής και η FT να βγαίνει ψεύτης. Θυμάμαι όμως πως είχε επανορθώσει. Με τον Kayfun δεν επανόρθωσε?

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Οχι δεν το παραδέχτηκε ΠΟΤΕ. Τουλάχιστον οχι σε εμένα. Ο κλώνος φυσικά άψογος και ακόμα λειτουργικότατος - ίσως ο καλύτερος εκ των 3 κλωνο v5 Που έιχα στην κατοχή μου. Αλλά το σημα της SXK στο εσωτερικό δαχτυλίδι δεν το είχε. Ο επίσημη εκδοχή ήταν οτι έτσι το ζήτησε να φτιαχτεί για λόγους νομιμότητας. Για τα λογότυπα του svoe το καταλαβαίνω, για τα λογότυπα του εργοστασίου κατασκευής του ατμοποιητή ΔΕΝ το καταλαβαίνω ;D

Η FT δεν γράφει ψέματα.
μια χαρα μουφα μου εστειλε..............ο κλωνος του κλωνου ηταν και τον πληρωσα για sxk.δεν θελω να γραψω σεντονι γιατι ειναι μουφα αλλα ειναι.να επισημανω οτι ηταν παραγγελια μολις πρωτοβγηκε ο v5 αλλα αυτο δεν τους δικαιολογει.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
ΟΚ αυτή την φάση δεν την γνωρίζω. Δεν την αμφισβητώ όμως. Έχει ξαναγίνει να έχει παραμυθιάσει την FT προμηθευτής και η FT να βγαίνει ψεύτης. Θυμάμαι όμως πως είχε επανορθώσει. Με τον Kayfun δεν επανόρθωσε?
Περί επανόρθωσης, σε άλλο τομέα, της FT μπορώ να επιβεβαιώσω και εγώ. Όταν είχε πρωτοκυκλοφορήσει ο κλώνος KF3.1ES, όσοι παρήγγειλαν (και ήταν πολλοί) με τη μία, αναγκάστηκαν να περιμένουν κάπου στο δίμηνο για να παραλάβουν καθώς ο προμηθευτής τους κρέμασε. Σε όλους μας έκανε δωράκι extra SS middle section, 510 drip tip adaptor, κάμποσα μέτρα σύρμα και κάμποσα μέτρα φυτίλι.
Περί επανόρθωσης για κλώνο κλώνου, δεν γνωρίζω κάτι. Αλλά θα μου φαινόταν κάπως παράξενο να μην επανορθώσει καθώς έχει κάνει καλή φήμη στο συγκεκριμένο κομμάτι.

οχι μονο δεν επανορθωσε αλλα επεμενε οτι ειναι sxk.οταν ομως ανεφερα τα αποδεικτικα στοιχεια στο paypal οτι δεν ειναι sxk και οτι αλλο πληρωσα και αλλο παρελαβα,αφου το εξετασε μερικες μερες,τους υποχρεωσε και μου εκαναν refund και μου πληρωσαν και τα μεταφορικα για να τον στειλω πισω.και πηρα τον κλωνο απο 3fvape που ειναι σιγουρα sxk.

Έχω βάλει στο μάτι από SXK τον Hurricane v2. Έχει κανείς γνώμη;
http://vaping.gr/index.php/topic,28990.msg1140724.html#msg1140724

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Επιβεβαιώνω και εγώ για την μούφα SXK kayfun v5 απο fasttech.Oύτε λογότυπα SXK είχε ,ούτε SVOE.Και εγώ πήρα κανονικά refund απο paypal,χωρίς να στείλω πίσω τον κλώνο του κλώνου :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Καλά εσύ το έχεις κάνει επάγγελμα.

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Παρέλαβα τους κλώνους hurricane v2 και Τηλέμαχο armed από Coper Vappe.
Τα εργαλεία ειναι βουτυράτα, πεντακάθαρα (τα πέρασα ανα καθάρισμα για καλό και για κακό). Κριτική δεν θα κάνω γιατί δεν εχω ιδέα από τα αυθεντικά.
Ο Armed ειναι τόσο εφοδιασμένος με ανταλλακτικα ωστε να ειναι δύσκολο να μην ταιριάξει. Μονο σε υπερβολικα πολύ σφιχτές και εντελώς πολύ αεράτες ίσως να μην καλύψει.
Από απόδοση ειναι σίγουρα πολύ πάνω από τους γνωστούς Τηλέμαχους, στα πάντα.
Τον hurricane v2 τον πήρα επειδή ειχε 10 ευρώ, δεν ειμαι της πνευμονικής τζούρας, όμως ειναι κόσμημα ο μπαγάσας και παρόλο που ειναι λιγο πιο σύνθετος από kayfun V4 ειναι τόσο κάλά φτιαγμένος που τον λύνεις και δένεις για πλάκα.
Κοστισαν, 45 ευρω με τα ταχυδρομικά και 2 τανκάκια για τον armed. 51 ευρώ ήθελε αρχικά, αλλά μετα από παζαρια που έκανε μόνη της η πωλήτρια κατέβηκα στα 45!!!

12/1 έκανα την παραγγελία, 30/1 τα ειχα στα χέρια μου. Ταχύτατοι.

Αν θέλει κάποιος Κερκυραίος να τα δοκιμάσει, κράχτε μου.

Αποσυνδεδεμένος Μάνος@frixos

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα απο που   :dontknow:  αν επιτρεπεται αγαπητε mimis ... ειδικα για τον Τηλέμαχο με ενδιαφερει .... ευχαριστω.

Διαγραφή άμεσης παράθεσης


Ευχαριστώ πολύ Gipsy !!!   :respect:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 31, 2017, 17:22 από Μάνος@frixos »

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Ορίστε η Copper Vape 

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Από εδώ: https://copper-vape.en.alibaba.com/product/60596158477-801961479/Great_flavor_PC_tank_316ss_Tilemahos_Armed_Rta_4ml_AFC_1_5_2_5_3_5mm_Tilemahos_Armed_rta.html

Ενδεχομένως να κάνεις την αγορά εκτός alibaba, εγω δεν ειχα πρόβλημα. Θα σου πει ότι θέλει 20 δολάρια συν 10 ταχυδρομικά και 2 paypal fee. 
Αρα, συμφέρει να τον πάρεις από fasttech με 23, βέβαια δεν ξέρω αν ειναι ο ίδιος ή αν ειναι καλός.
Αν σε ενδιαφέρει και κάτι άλλο να σου ερθει πακέτο μπορει να συμφέρει. Οταν τον παράγγειλα εγω δεν υπήρχε αλλού.
Κάνε ότι σε φωτίσει.

Αποσυνδεδεμένος Μάνος@frixos

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
Σας ευχαριστω πολυ ... φανταζομαι και ελπιζω ... θα εχει τα λογοτυπα στο fasttech ?? 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9196 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42614 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 371 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34666 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557341 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181826 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 147 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8870 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538589 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60578 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238950 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1700 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12