vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

256 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, mathimatikos1966, Jorge, trabaman

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Σήμερα παρέλαβα. Είμαι προφανώς στο 1ο batch αποστολών

Sent from my OnePlusOne


Αποσυνδεδεμένος TeoTzi

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
  • Vi Veri Vniversum Vivus Vici
Οκ σε ενα ακομα λυσε-δεσε επιασε κανονικα. Παρεμπιπτοντως αλλαξα τη βιδα του ενος πολου με μια που βρηκα τυχαια μεγαλυτερου μηκους. Μαλλον δεν πατουσε καλα. Δουλευει αψογα τωρα. Ευχαριστω για τις απαντησεις.

Αποσυνδεδεμένος gstamatos

  • ***
  • 537
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!
Περιμένουμε εντυπώσεις και από τους δύο  !

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Παιδες έχω πάρει τον unfollow και από τα δύο μαγαζιά(fastthech-3fvape)και περιμένω να έρθουν.Εφτασε σε κανέναν;Έχουν πάνω τα logo;

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Όπως θα δεις και στις αγγελίες ζήτησης εμένα μου πάρα άρεσε ο unfollow. Έξαιρετικη γεύση, πανεύκολος, με απλά λόγια εξαιρετικός ατμοποιητης, για μένα πολύ καλύτερος του φαινομενου. Εντάξει είμαι και του πιο αερατου και τα βρήκαμε αμέσως

Sent from my OnePlusOne
Οπως βλέπεις παρέλαβα εγώ χθες. Από fasttech. Λογότυπα ούτε για δείγμα. Θέλει καλό πλύσιμο αρχικά. Τα υπόλοιπα τα γράφω από πανω

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Παιδες έχω πάρει τον unfollow και από τα δύο μαγαζιά(fastthech-3fvape)και περιμένω να έρθουν.Εφτασε σε κανέναν;Έχουν πάνω τα logo;
Να επιβεβαιώσω πως της ft δεν έχει λογότυπο αλλά προσωπικά δεν με ενδιαφέρει κιόλας. Αυτό που φρόντισε να έχεις, είναι άλλα drip tip. Kαι τα δύο drip tip, με τα οποία συνοδεύεται, δεν γυρίζουν τη καμπάνα ούτε καν....

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Ρε παιδιά μπέσα τώρα,οποιος θέλει απαντάει.Θα έχουμε θέμα που ατμιζουμε με κλώνους; Εννοώ υγείας.Εγω έχω 3 κλώνους και 3 γνήσιους.Και ατμιζω αρκετά με όλους.Περνω μόνο ότι γράφει 316 πανω,ο θεός να το κανει 316(χαχαχα).Απλά δεν ξεχειλίζουν τα λεφτά συνέχεια για original.

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Δεν είμαι μόνο το 316... πχ σε video από GP εγκαταστάσεις,
λέγαν πως χρησιμοποιούν μόνο τα καλύτερα μέταλα που
έχουν υποστεί διάφορους ελέγχους (μέσα σε αυτούς και
ραδιενέργειας) και πιθανώς να έχουν και κάποιες πιστοποιήσεις.
Ο κινέζος ακόμη και "καλό" 316 να χρησιμοποιεί, έχει πχ γίνει
έλεγχος ραδιενέργειας;

Από την άλλη, άμα ζητήσω έγγραφα πχ από τον GUS για τα
μέταλλα αυθεντικού Phenomenon, μπορεί να μου τα παρέχει;

Τροφή για σκέψη.

Πέρυσι που ήταν η 1η μου χρονιά ως ατμιστής, χρησιμοποιούσα
μόνο αυθεντικούς Subtank Mini. Φέτος το 'χω γυρίσει σε full
κλώνους (μέχρι να καταλήξω που και αν αξίζει να τα στάξω
για αγορά αυθεντικού), αλλά το θέμα "ποιότητας" άρχισε να
με προβληματίζει πολύ τελευταία, μήπως για να μην κάνουμε
κακό στη τσέπη μας, κάνουμε πολύ περισσότερο κακό στην
υγεία μας και μάλιστα χωρίς να το συνειδητοποιούμε ή ακόμη
χειρότερα... εθελοτυφλώντας;

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Η μήπως τελικά το παραψειρίζουμε το θέμα?

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Δεύτερη φορά που συμφωνώ μέσα σε 24 ώρες. Αύριο πάω πρωί-πρωί στο γιατρό...  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Αν τριτώσει, έφυγες επείγοντα...

Edit: Άκυρο, έχει τριτώσει ήδη  :))

ρε παιδιά ανγνωρίζει κανένας αυτόν τον κλώνο? τον είχα πάρει πριν κανά δυό χρόνια και δεν μπορώ να θυμηθώ ποιος είναι... :confused1:

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε

ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
ρε παιδιά ανγνωρίζει κανένας αυτόν τον κλώνο? τον είχα πάρει πριν κανά δυό χρόνια και δεν μπορώ να θυμηθώ ποιος είναι... :confused1:

Αξιζει;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9165 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42590 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 367 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34649 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557278 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181784 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 144 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8867 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538549 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60547 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238918 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1656 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12