vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

495 επισκέπτες, 1 χρήστης
camber

Twitter

Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« στις: Σεπτεμβρίου 03, 2014, 15:57 »
Να πω την αλήθεια στην αρχή ημουν αρνητικός
Μετα σκέφτηκα να το επιχειρήσω κυριως γιατι οσες φορες δοκιμασα μπεστ σελλερ προτινωμενο υγρο εμενα δε μαρεσε
ειδα κι αποειδα ειπα να δοκιμασω το συστημα ρουλετα, να το ριξω στη τυχη κι ετσι ...
έστειλα λοιπόν 25 δολαρια Αμερικης + 20 απ τα ιδια για μεταφορικα = 36 ευρά

και μετα απο 12 ημερες παρελαβα αυτο το κουτι που περιεχει τα εξης 6 υγρα (υπολογιζω γυρω στα 100ml)


Tico tico by strix elixirs
Melon bomba by goodlife
Smoked gustard by Nick's
Colossus by cyclop's
Fruit gustard by bakedvapes
Kremlin by people's vape


Η ιδεα ειναι απλη γραφεσαι συνδρομητης στο πακετο που επιθυμεις και καθε μηνα διαλεγουν υγρα για λογαριασμο σου και σου τα στελνουν
αναλογα με τη φορμα την οποια αρχικα εχεις συμπληρωσει , εγω εβαλα no καπνικα - no μεντα .
Το προγραμμα το οποιο υπογραφεις ανανεωνεται αυτοματα,  καθε μηνα σε χρεωνουν το ποσο που εχεις υπογραψει και σου στελνουν υγρα μεχρι  να κανεις cancel .
Επισης αν τον επομενο μηνα αποφασισει καποιος οτι θελει να του στελνουν και καπνικα υγρα για παραδειγμα, κανει cancel το προγραμμα του και εγγραφεται σε νεο στο οποιο δηλωνει οτι θελει και καπνικα η υγρα με μενθολη .

Το καλο ειναι οτι ως φαινεται στο μουτσουνοβιβλιο το zample κλεινει αρκετες νεες συμφωνιες με παραγωγους υγρων καθε εβδομαδα κι
ετσι  πιστευω οτι θα υπαρχει αρκετα μεγαλη ποικιλια .

Επισης μαζι με τα υγρα τα οποια ομολογω οτι τα εστειλαν σε μια ωραια συσκευασια με πλαστικο που το σπας και κανει τσαφ τσουφ
και με τουλια μεσα σε πουγκι, μου εστειλαν επισης και 2 εκπτωτικα κουπονια και ενα βαρθρο σε καρτ ποσταλ ωστε να βαθμολογησω τα υγρα και να τους στειλω πισω στη σελιδα τους στο τη φωτο με τη καταταξη .

επ ευκαιριας οριστε και τα κουπονια για οποιον επιθυμει να κανει αγορες :

http://welcome.strixelixirs.com/ με κωδικο ZAMPLEBOX 15% off

www.seducejuice.com με κωδικο ZAMPLE 10% off

Για περισσοτερα :

http://www.ZampleBox.com/get-started
Παω να πλυνω ατμοποιητες και τα ξαναλεμε με τη βαθμολογια  :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 03, 2014, 16:10 από Lux »

Αποσυνδεδεμένος mitsos_m83

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 06, 2014, 12:46 »
Σκεφτομαι και εγω να κανω το βημα και να δοκιμασω το zamplebox....Μπορεις να μου πεις εσυ που εχεις εμπειρια 2 μηνων αξιζει ? Επισης μεσα σε ποσες μερες ερχεται το πακετο?Τα υγρα ειναι συμφωνα με τις επιλογες που εκανες στην αρχη?

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 06, 2014, 13:00 »
Ωραια ολα αυτα αλλα......... ;)
Εχουν γραφτει τοσα για τα <επωνυμα> για αυτα αραγες? :dontknow:
ΚΑΛΗ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ?
Μηπως θελει λιγο ψαξιμο το θεμα?
Πετρος  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 06, 2014, 14:47 »
Οριστε και το δευτερο πακετο που παρελαβα με τα υγρα κατα σειρα προτιμησης



Οσον αφορα τις ερωτησεις σας
Απολυτα ευχαριστημενος δεν ειμαι αλλα τους εχω δωσει 1-2 μηνες παραταση επειδη εκανα μια αλλαγη στο βαπιστικο προφιλ μου οποτε ισως να βραχυκυκλωσαν  ;D

Αλλες παρατηρησεις ειναι οτι αρεσκονται κυριως στα γλυκα και γκουρμε υγρα και λιγοτερο στα καπνικα . Να φανταστειτε γραφτηκα αρχικα για να δοκιμασω καποια γλυκα υγρα η υγρα με φρουτωδη γευση κλπ αλλα απο τη πολυ ζαχαρη που μου εστειλαν απο το πρωτο κουτι και μετα αλλαξα το προφιλ μου σε μεντα και καπνο .

Απ οτι βλεπω στο σαϊτ τους δουλευουν μια εκδοση beta με περισσοτερες (9) κατηγοριες υγρων ωστε να μη πεφτουν πολυ εξω με τις προτιμησεις του εκαστοτε πελατη η οποια απ οτι λενε θα δουλευει τον επομενο μηνα .
Το θεμα ειναι οτι και να διαλεξεις καπνικα η μεντα αυτοι θα σου στειλουν και κανα δυο μπουκαλακια με γλυκα ωστε να εχεις ποικιλια  :tongue_smilie:

Απ οτι βλεπω στην ομαδα τους στο μουτσουνοβιβλιο υπαρχουν καποια παραπονα για τις επιλογες τους αλλα κυριως επειδη μαζι με τα γλυκά τους στέλνουν και καποια που περιεχουν ιχνος καπνου , κυριως gustard οπως τα λενε αυτοι .
Απ οτι εχω καταλαβει οι Αμερικανοι τρελαινονται κυριως για γλυκα υγρα , οποτε αν τους στειλουν ενα ολοκληρο εργοστασιο ζαχαρης γινονται πολυ ευτυχισμενοι .

Ορισμενα απο τα γλυκα μπουκαλακια τυπου φραουλας καπνιστου ροδακινου κλπ δε κρυβω οτι μου αρεσαν για ντριπινγκ περισσοτερο απο το τανκιασμα .
Καποια απο αυτα τα αναμειγνυω με καπνικα και αλλα τα χαριζω . Μεχρι στιγμης κι αν δεν αλλαξει κατι στο επομενο πακετο νομιζω οτι τελικα υστερουν στα καπνικα υγρα κι αυτο απ οτι λενε πανε να το διορθωσουν .


Στην παραπανω φωτο αυτο που εχω πρωτο το (apple jax Της cyber liquids) το θεωρω ενα απο τα καλυτερα υγρα που εχω ατμιζει γενικως μεχρι στιγμης αφου εχει πολυ ωραια γευση για τα γουστα μου και σε ποσοστο 70-30 % εβγαζε αρκετο ντουμανι , κριμα γιατι το ξεκανα γρηγορα . Τους εστειλα ενα μεϊλ ομως οτι το θελω καθε μηνα στο κουτι μου , αν εισακουστω θα σας ενημερωσω ...

Το καλο ειναι οτι βλεπουν τους πελατες σαν οικογενεια και οτι προσπαθουν για το καλυτερο απ οτι τουλαχιστον φαινεται . Στο πρωτο μεϊλ που τους εστειλα κανοντας παραπονα για το πρωτο πακετο αφου και τα 6 μπουκαλακια ειχαν παραπλησιες γευσεις , ανταπαντησαν ευγενικα λεγοντας μου να διαλεξω αναμεσα απο μια μπλουζα η ενα υγρο alpha prime Των 30ml ωστε να επανορθωσουν για την αστοχια τους . Τελικα διαλεξα το υγρο το οποιο το κρινω συμπαθητικο προς το καλο και μου το απεστειλαν ξεχωριστα απο το δευτερο κουτι .

Αλλο παλι που ειναι αξιοσειμηωτο ειναι το οτι καποια μπουκαλακια δεν αναγραφουν ημερομηνια ληξης και καποια αλλα εχουν τοσο μικρα γραμματα τα οποια χρειαζεσαι μικροσκοπιο για να τα διαβασεις ..
Να σημειωσω επισης οτι τα υγρα δε φαινεται να ειναι του πεταμου οταν τα ατμιζεις αφου βγαζουν καποια εμφανη  ποιοτητα απλα οι τυποι στην Αμερικη μαλλον το παρακανουν με τη ζαχαρη .

Προσωπικα δε ψαχνω την ευτυχια μεσα απο το ζαμπλμποξ και δε το συστηνω σε κανεναν απλα το ανοιξα ως θεμα για την ιδεα του ολου προτζεκτ . Βασικα λεω να παραμεινω κανα δυο μηνες ακομη επειδη το εξοδο δεν ειναι και τοσο δισβασταχτο .

Συνηθως τα υγρα τους ειναι 70Vg - 30pg γιατι οι περισσοτεροι πελατες τους ειναι κυριως ντριπερς

Απο τη μερα που πληρωσεις κανα δυο μερες μετα σου στελνουν τα υγρα τα οποια κανουν να φτασουν γυρω στις 12-15 ημερες
Η συσκευασια του κουτιου που παραλαμβανεις ειναι εξαιρετικη  και μαζι σου στελνουν καποια εκπτωτικα κουπονια για υγρα, αν το επιθυμεις .. Αυτο επαναλαμβανεται καθε μηνα στις ιδιες περιπου ημερομηνιες

Αν εχετε αλλες αποριες στη διαθεση σας ..
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 06, 2014, 15:01 από Lux »

Αποσυνδεδεμένος elenitaaaaa

  • **
  • 167
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 06, 2014, 15:44 »
Σαν ιδέα είναι εξυπνη, και καλα εκανες κ το ποσταρες. μπορεί να δωσεις ετσι ιδεα σε καποιο κατάστημα στην ελλαδα.
Εχω ξαναδεί αυτη την ιδεα σε πακέτα του εξωτερικου (που εδω κ 1-2 χρονια την ξεκινησαν κ στην ελλαδα) με προϊόντα ομορφιάς.
Το όλο σκεπτικό είναι ότι σου δίνεται η δυνατότητα να δοκιμάσεις νέα προϊόντα σε πολύ χαμηλότερη τιμή απ το να τα επαιρνες όλα μαζί εκτός πακετου. Αν δηλαδη υπολογίσεις πόσα θα πληρωνες αν τα παιρνες αυτα τα υγρα από μόνος σου, θα δεις ότι βγαίνουν πολύ ακριβότερα.
για παραδειγμα, μόνο το baked vapes του πρωτου πακέτου κοστίζει 13$ τα 15ml και 23$ τα 30ml...

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 06, 2014, 15:48 »
Και το 30μελο που μου εστειλαν ως δωρο για τα παραπονα ..απ οτι ειδα μονο του στοιχιζει 24 μπακς


 
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 07, 2014, 20:43 από Lux »

Αποσυνδεδεμένος elenitaaaaa

  • **
  • 167
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 06, 2014, 15:51 »
Κάτι που ξέχασα να αναφέρω , συνήθως σε τέτοια πακετάκια είτε είναι samples είτε κανονικά μεγέθη σου δίνουν εκπτωση αν θες να ξανααγοράσεις καποια απ αυτα. δηλαδη η συγκεκριμένη εταιρία δεν πουλαει μονο πακετάκια, αλλα κ μεμονομένα υγρά

edit: η εταιρία δεν προσπαθεί να βγάλει κέρδος απ αυτά τα πακέτα, γιατι τα πουλάει σε τιμές λίγο πάνω του κοστους. Είναι απλά μια καλή τακτική marketing για να προσελκύσει πελάτες. Δίνει στον πελάτη την ευκαιρία να δοκιμάσει νέες γευσεις, κ με τις εκπτώσεις που του προσφέρει σε μετέπειτα αγορές , αυτός θα προτιμήσει να αγοράσει το προιον που του αρεσε ,απ αυτην την εταιρια. Ειδικά αν μείνει ευχαριστημένος από το πακέτο και την εξυπηρέτηση

Δείτε πχ αυτο:
[youtube]61VE7hiuCsQ[/youtube]
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 06, 2014, 16:02 από elenitaaaaa »

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 06, 2014, 16:08 »
Aπ οτι τεσταρα αυτο ειναι ακριβοτερο και με λιγοτερα ml ανα μηνα
γενικα υπαρχει ενας πολεμος με τα υγρα στα κουτια ..
καποιες εταιρειες βαζουν λιγοτερα υγρα αλλα προσθετουν ενα gear οπως μοντακι η ατμοποιητη η φορτιστη κλπ
σε αυτες χρειαζεσαι προσκληση ομως για να κανεις join
Επειδη το εψαξα λιγο πριν κανω εγγραφη νομιζω οτι το ζαμπλ ειναι το οικονομικοτερο με τα περισσοτερα Ml ανα κουτι
πανω απο 100 ml καθε μηνα  οπως λεει στο σαίτ τους (εκανε αναβαθμιση εγω ξεκινησα με 60 μλ)  8)
αρκετα καλη ποιοτητα εξυπηρετησης και με τρακινγκ ναμπερ στις αποστολες τους
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 06, 2014, 16:24 από Lux »

Αποσυνδεδεμένος mitsos_m83

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 07, 2014, 10:38 »
Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες .... η αληθεια ειναι οτι με εβαλες σε σκεψεις με τα πολυ γλυκα υγρα που στελνουν η αληθεια ειναι οτι το φοβομουνα οτι κατι τετοιο θα ισχυει ....Τελος παντων αν τελικα το δοκιμασω θα ποσταρω και εγω την εμπειρια μου

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #9 στις: Οκτωβρίου 07, 2014, 10:51 »
Ελπιζω το νεο κουτι να ειναι πιο κοντα στο βαπιστικο προφιλ μου
για καθε αλλαγη θα ενημερωνω κι εγω

παντως οσες μιξεις εχω δοκιμασει εχουν βγει αρκετα καλες
τα πολυ γλυκα τα αραιωνω με βασεις και προσθετω αρωματα καπνου

αν τα καπνικα τους ηταν πιο εντονα θα μου αρεσαν περισσοτερο
αλλα τα μπερδευουν με κρεμες καραμελε με πανακοτες , καπνιστα βατομουρα  κλπ :)

βεβαια εχω δοκιμασει μικρο ποσοστο απο τις εταιρειες που λανσαρουν
Επειδη τους "εβαλα χερι"  απο  τη πρωτη παραγγελια και ζητησα να ακυρωσουν το λογαριασμο μου
πιστευω να συμμορφωθούν οσο το δυνατο περισσοτερο  ;D


Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες .... η αληθεια ειναι οτι με εβαλες σε σκεψεις με τα πολυ γλυκα υγρα που στελνουν η αληθεια ειναι οτι το φοβομουνα οτι κατι τετοιο θα ισχυει ....Τελος παντων αν τελικα το δοκιμασω θα ποσταρω και εγω την εμπειρια μου
Mitso δε μου εκανε κοπο
Ξεχασα ακομη να αναφερω οτι καθε βδομαδα κανουν κληρωσεις και δινουν δωρα όπως vape εξοπλισμο και πολλα ml υγρων
καθε εβδομαδα απο ξεχωριστη εταιρεια

Για οσους θελουν να ριξουν μια ματια στα γρηγορα : https://www.zamplebox.com/
Τις εταιρειες υγρων που συνεργαζονται μπορειτε να τις δειτε στο τελος της σελιδας
εκπτωτικο κουπονι : friendofzb - 10%


Συγχώνευση συνεχόμενων ποστ.

Αλλαγή Link
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 13, 2014, 22:51 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος johnper

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Heavy vape industry
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #10 στις: Οκτωβρίου 28, 2014, 10:44 »
Παρέλαβα το κουτάκι τουτουνου μήνα με τα παρακάτω υγρά

http://csvape.com/shop/best-sellers/vgod-luscious/
http://victoryliquid.com/products/sunburst-15ml
http://www.smokenmist.com/product/strawberry-lemonade-e-liquid/
http://www.smokenmist.com/product/raspberry-lemonade-e-liquid/
http://www.arkansaseliquid.com/product/blu-rain/#comment-15443
http://csvape.com/shop/e-juices-2/helios-vapor-black/
http://www.hotvapes.com/store/liquids/hv-big-heart-flavors/desserts-and-drinks/apple-fritter.html
http://zamplebox.com/flavor-bible/e-vapor-hut        Machiavelli
https://mad-mikes.com/product/the-personal-assistant/
https://www.cyberliquids.com/shop/cyborg-plasma-e-liquid-copy/
http://www.nicquid.com/shop/burst/addedburst.html

Σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος με το τι παρέλαβα.
Απόκτησα κάποια υγρά για δοκίμη που δύσκολα θα έβρισκα.
Το άλλο μήνα θα βάλω και τα καπνικά στο παιχνίδι απο περιέργια για το τι παίζει.

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #11 στις: Οκτωβρίου 28, 2014, 10:56 »
Πολυ πεπονι και φρουτο βλεπω παλι και ανησυχω
αν και εχω αλλαξει σε καπνικα νομιζω οτι υστερουν σε αυτη τη κατηγορια
10 μπουκαλακια στειλανε κι οχι 11 ;  ποσα Ml συνολο ;
 :confused1:

Αποσυνδεδεμένος johnper

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Heavy vape industry
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #12 στις: Οκτωβρίου 28, 2014, 11:29 »
11 μπουκαλάκια είναι λείπει το menthol boost από την φώτο μιας και το χάρισα.
Για την ποικιλία τούς την είπα και υποσχέθηκαν να με αποζημιώσουν τον άλλο μήνα , θα δείξει αν και δεν με χάλασε γιατί από μυρωδιά σκίζουν και μου έλειπαν φρουτενια υγρά από την συλλογή χεχε.
Γύρω στα 170 ml βγαίνουν .
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 28, 2014, 11:46 από johnper »

Αποσυνδεδεμένος elenitaaaaa

  • **
  • 167
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #13 στις: Οκτωβρίου 28, 2014, 13:33 »
Ποιες κατηγορίες διάλεξες;; για παράδειγμα αυτα:
http://www.smokenmist.com/product/strawberry-lemonade-e-liquid/
http://www.smokenmist.com/product/raspberry-lemonade-e-liquid/
ανηκουν στα refreshing ??

Αποσυνδεδεμένος Lux

  • ***
  • 801
  • im Proud for my cloud
Απ: Zamplebox διαλεγει υγρα για εσας
« Απάντηση #14 στις: Νοεμβρίου 05, 2014, 21:18 »
Κατεφθασε και το τελευταιο κουτι με 105ml υγρων



αυτη τη φορα το βλεπω πιο ποιοτικο
Τα προηγουμενα γλυκα υγρα παντως τα αφησα 2 βδομαδες και στιπιασανε και γινανε καλυτερα
τα τελευταια τα ατμισα στο ντριπερ κριμα γιατι το ταξιδι στο κοσμο των υγρων συνεχιζεται ..
Ελπιζω να συνεχισουν να ποσταρουν οι υπολοιποι τα μπουκαλια τους για να δουμε πως συνεχιζει το προτζεκτ

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171784 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275906 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15277 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13983 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9331 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42902 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 408 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35217 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558181 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182307 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9357 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364