vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

388 επισκέπτες, 2 χρήστες
Jorge, camber

Twitter

Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #15 στις: Ιουνίου 25, 2009, 21:17 »

Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #16 στις: Ιουνίου 25, 2009, 21:25 »
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 25, 2009, 22:02 »
[
Παράθεση
Παράθεση
quote][/quote]

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 25, 2009, 22:27 »
 :laugh_cantstop: :happy_roll_01: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop:
ρε taker τελευταια ολο αποτελειωνεις κοσμο με τα posts σου
TOMBSTONE!!!!!  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #19 στις: Ιουνίου 26, 2009, 00:38 »
:laugh_cantstop: :happy_roll_01: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop:
ρε taker τελευταια ολο αποτελειωνεις κοσμο με τα posts σου
TOMBSTONE!!!!!  :)) :))

εχω ρέντα τελευταία!  8) 8) :))

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #20 στις: Ιουνίου 26, 2009, 08:00 »
sorry παιδια.Είμαι λίγο ανειδίκευτη στου Η.Υ  :idiot1:.Αυτό με την παράθεση δεν το καταφέρνω,αλλά να μη μας βγάζω από το θέμα μας. ;D Under είσαι φοβερός. :thumpup:Ελπίζω να το δούν αυτό!

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #21 στις: Ιουνίου 26, 2009, 09:39 »
sorry παιδια.Είμαι λίγο ανειδίκευτη στου Η.Υ  :idiot1:.Αυτό με την παράθεση δεν το καταφέρνω,αλλά να μη μας βγάζω από το θέμα μας. ;D Under είσαι φοβερός. :thumpup:Ελπίζω να το δούν αυτό!
Κανεις "κλικ" στο πρασινο +. Επειτα βαζεις την απαντηση σου κατω από το τελευταιο [/quote] (πατας εντερ κατω απο το κουοτ και γραφεις) :)

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #22 στις: Ιουνίου 26, 2009, 13:57 »
Κανεις "κλικ" στο πρασινο +. Επειτα βαζεις την απαντηση σου κατω από το τελευταιο  (πατας εντερ κατω απο το κουοτ και γραφεις) :)
τα κατάφερα  τα κατάφερα  :dance2: :dance2: :dance2: :dance2:
thank you very much :respect:

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #23 στις: Ιουνίου 26, 2009, 14:28 »
τα κατάφερα  τα κατάφερα  :dance2: :dance2: :dance2: :dance2:
thank you very much :respect:
::)

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #24 στις: Ιουλίου 01, 2009, 23:40 »
Επανέρχομαι  στο θέμα λόγω ενός κωμικοτραγικού περιστατικού που μου συνέβη σήμερα.Πρώτα πρέπει να πω και να τονίσω ότι από τη μέρα που άρχισα το ηλ.τσ. ή μάλλον τον ηλ.ατμοποιητή όπως μ'αρεσει να το λέω δεν ξανάβαλα τσιγάρο στο στόμα μου χωρίς πλάκα.Ούτε από περιέργια.Είχα που λέτε μια επίσκεψη θα έλεγα σημαντική για τη δουλειά μου,κάποια στιγμή η κυρία μου προσφέρει τσιγάρο κι ενω δεν κρύβω πια τον ηλεκ.μου ατμοπ. εκείνη τη στιγμή σαν να ντράπηκα και πήρα από το τσιγάρο της.Τι ήταν να το ανάψω??????? :wall: :wall: :wall:σαν να με χτύπησε τοίχος στο λαιμό, :fight_hammered2: :fight_hammered2: :fight_hammered2:σαν να με χτύπησε τούβλο στο κεφάλι,κατευθείαν πονοκέφαλος,και ένας βήχας τι να πω.Επαθα τέτοιο σοκ :shock_sick_01: :shock_sick_01:εγώ να μην μπορώ  να καπνίσω και να με πιάνει και βήχας????μπα μπα μπα!!!!!!Και τι θα σκεφτει και η γυναίκα για μένα????Και εκείνη την ώρα μπαινει ο γιος μου -μαμά γιατί καπνίζεις αφού το έκοψες,γιατι δεν παίρνεις το δικό σου?  Ε!και τότε με ρώτησε κι αυτή τι λέει ο μικρός και της είπα.Η κυρία ενθουσιάστηκε και μου κανε χίλιες ερωτήσεις που απαντούσα με αγαλλίαση.Το συμπέρασμα??ΝΑΙ βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος,εμένα μάλιστα μου αρέσει περισότερο,εκείνη η πικρίλα από το μεσημέρι ακόμα δεν μπορεί να φύγει.

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #25 στις: Ιουλίου 01, 2009, 23:54 »
Στη δική μου περίπτωση το κάπνισμα κόπηκε από μόνο του.
Μαγικά!
Δεν είχα σκοπό να το κόψω.
Αγόρασα τον ατμιστή από περιέργεια, gadget, και αν έλεγε κάτι όλο αυτό σκεφτόμουν ότι μπορεί να μου ελαττώσει και κάποια τσιγάρα στους χώρους εργασίας.
Οι περισσότεροι από τους συνεργάτες μου δεν καπνίζουν μαζί μου όμως κάπνιζαν.
Χωρίς να το θέλουν, παθητικά.
Το αποτέλεσμα είναι, ότι μια εβδομάδα μετά έχω κόψει τον καπνό εντελώς ή καπνίζω ένα αναλογικό τσιγάρο έτσι, στη βλακεία.
Δεν το θέλω πλέον το τσιγάρο! Είναι απίστευτο! Προτιμώ για χίλιους λόγους τον ατμιστή.
Έκοψα τελικά το τσιγάρο χωρίς καν να το προσπαθήσω. Χωρίς καν να το θέλω!
Όχι μόνο με βοήθησε αλλά μου «επιβλήθηκε» να κόψω το τσιγάρο.
Και φυσικά και πάλι αναπνέω, δε βήχω και δε λαχανιάζω το ίδιο εύκολα.
Κοιμάμαι και ξυπνάω καλύτερα. Και είναι μόνο 1 εβδομάδα!
Thanks e-cig!!
 

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #26 στις: Ιουλίου 02, 2009, 22:10 »
Ετσι ειναι ρε παιδια! Και σε ολους τους υπολοιπους ετσι μας προεκυψε, ξεκινωντας για πλακα και γιατι οι περισσοτεροι που ξεκινησαμε αρχικα, ειμαστε gadgetακηδες. Βλεποντας 60 χρονων ανθρωπο στη δουλεια μου που καπνιζε 40 χρονια να το κοβει μαχαιρι χαρη στο ητ, αισθανομαι καλα που του το εμαθα.
Ειλικρινα ελπιζω να μην βγει καποια μελετη που θα το χαρακτηριζει "σατανικα" κακο γιατι αν δεν προκυψει κατι τετοιο ειμαι σιγουρος οτι επειδη ειναι προιον τεχνολογιας, θα εξελισσεται συνεχεια και καποια στιγμη θα τελειοποιηθουν και αυτες οι πρωτες παιδικες ασθενειες.

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #27 στις: Ιουλίου 03, 2009, 02:11 »
επειδη ειναι προιον τεχνολογιας, θα εξελισσεται συνεχεια και καποια στιγμη θα τελειοποιηθουν και αυτες οι πρωτες παιδικες ασθενειες.

Σε 3 χρονάκια απο τώρα, θα μιλάμε μεταξύ μας και θα λέμε "-θυμάσαι ρε συ το τάδε e-cig που κάναμε τότε; Που κράταγε η μπαταρία 4 ώρες και νομίζαμε πως ήταν πολύ;
-Που την θυμήθηκες αυτη την παλιατζούρα ρε;;; Χαχαχαχα!"
 ;D

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #28 στις: Ιουλίου 03, 2009, 06:37 »
Σε 3 χρονάκια απο τώρα, θα μιλάμε μεταξύ μας και θα λέμε "-θυμάσαι ρε συ το τάδε e-cig που κάναμε τότε; Που κράταγε η μπαταρία 4 ώρες και νομίζαμε πως ήταν πολύ;
-Που την θυμήθηκες αυτη την παλιατζούρα ρε;;; Χαχαχαχα!"
 ;D
Τι λες τωρα ρε φιλε, δεν εμαθες τα νεα; εγω εχω το νεο μοντελο χωρις μπαταρια, αυτο που λειτουργει με το τραβηγμα της τζουρας :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Βοηθάει στη διακοπή του καπνίσματος;
« Απάντηση #29 στις: Ιουλίου 03, 2009, 09:33 »
Ναι και θα έχει και ροζ με μικρά πόνυ για μένα αλλά με τούρμπο μπαταρία για τα βαριά "σικλέτια" μου χα χα χα χα χα χα χα  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172454 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277313 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15457 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14097 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9435 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43476 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 444 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36104 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559944 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182931 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 225 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 11062 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364