vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

372 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, ΛΥΚ, zamploutos, bloodlessz, vasim, Jorge

Twitter

3 μέρες χωρίς νικοτίνη

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: 3 μέρες χωρίς νικοτίνη
« Απάντηση #30 στις: Αυγούστου 30, 2011, 00:24 »
Αγοράζοντας το η.τ. μου, μου έδωσαν και ένα έτοιμο υγρό, για να προσομοιάζει το κ.τ. που κάπνιζα. Αυτό ήταν το ένα μοναδικό γέμισμα με νικοτίνη. Την επόμενη μέρα στην δουλειά έκανα ένα υγρό μόνος μου χωρίς ατμιστική βάση με λίγο latakia μέσα μόνο για γεύση. Τελικά είναι όλα θέμα μυαλού και μόνο; ή ξεκίνησα με λάθος βάση; Όπως λέει και το μπανερ, ατμίζω τώρα 3 ημέρες και δεν έχω θέμα στέρησης, λίγα νευράκια μόνο, αλλά τπτ σπουδαίο.

Αποσυνδεδεμένος Leader133Gr

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 3 μέρες χωρίς νικοτίνη
« Απάντηση #31 στις: Αυγούστου 30, 2011, 02:01 »
Τι ενοεις χωρις ατμιστικη βαση φιλε μου ?με τι αραιωσες το αρωμα λατακια ?αν εισαι οκ με 0 νικοτινη τοτε ειναι οτι καλυτερο ευχομαι καλη συνεχεια !!!

Αποσυνδεδεμένος Andreass

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 3 μέρες χωρίς νικοτίνη
« Απάντηση #32 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2011, 15:55 »
Καλησπέρα συνατμιστές . Ξεκίνησα το Η.Τ. πριν απο μια εβδομάδα με r-evo . Για αρχή πήρα με 0 νικοτίνη γιατί απ'ότι διάβαζα τα υγρά αυτά προσομοιάζουν τη νοκοτίνη . Δεν με ικανοποίησαν πλήρως γιατί στο διάστημα αυτό έχω την επιθυμία και για Κ.Τ. .
Βέβαια , από 2 πακέτα που έκανα την ημέρα το περιόρισα στα 10-15 την ημέρα . Παρήγγειλα σήμερα 2 υγρά με νικοτίνη στα 24 . Θα δω τ'αποτελέαματα και θα σας πω .
Πιστεύω όμως ότι καλύτερα είναι για έναν καπνιστή να παραγγείλει την πρώτη φορά υγρά με νικοτίνη . 

Αποσυνδεδεμένος argy

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 3 μέρες χωρίς νικοτίνη
« Απάντηση #33 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2011, 16:32 »
Καλησπέρα συνατμιστές και από μένα.
Ειναι η 5 μέρα που έχω ξεκινήσει να ατμίζω με το eGo-t , δεν μπορώ βέβαια ακόμα να βγάλω συμπεράσματα γιατί θεωρώ ότι είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα, αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι έχω φτάσει να κάνω πλέον 3 ΜΟΝΟ κ.τ. από ένα καπνό που έκανα όλη μέρα. Στο η.τ χρειάζομαι 1 αμπούλα την ημέρα οπότε συγκριτικά δεν ξέρω να πω αν έχω ελατώσει την νικοτίνη η΄οχι. Ενημερωτικά παλιά κάπνιζα τον old holborn τον κίτρινο με φιλτράκι και τώρα ατμίζω το cuban supreme high. Βέβαια από τη γεύση του δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος οπότε σύντομα με βλέπω για αλλαγή. Δοκίμασα και το MAxx blend 18mg που μου έκανε πιο κοντά στα γούστα μου αλλά παραμένω να μην έχω βρει κάτι που να μου ταιριάξει. Δεν με νοιάζουν τόσο τα αρώματα όσο σε αυτό που κάνω να μη γλυκίζει, και να φέρνει σε γεύση καπνού. Περιτό να πω ότι αυτό που κάνω τώρα μου έχει μ@μισει και τον λαιμό.
Με βλέπω στην πορεία να αρχίσω και γω τιςς αλχημίες αλλά ωσ τότε προτειμώ να βρώ κάτι κοντά στα γούστα μου, οπότε αν έχετε κάτι να προτείνετε δεκτό .


Καλό άτμισμα λοιπόν.....

Υ.Σ. πολύ δίψα ρε αδερφέ :))

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: 3 μέρες χωρίς νικοτίνη
« Απάντηση #34 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2011, 19:00 »
Ευχαριστούμε που κατάθεσες την εμπειρία σου, φίλε agry, μόνο που εδώ το θέμα είναι "χωρίς νικοτίνη" και εσύ ατμίζεις high!  ;)
Καλή συνέχεια.  :)

Αποσυνδεδεμένος argy

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 3 μέρες χωρίς νικοτίνη
« Απάντηση #35 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2011, 19:40 »
Ευχαριστούμε που κατάθεσες την εμπειρία σου, φίλε agry, μόνο που εδώ το θέμα είναι "χωρίς νικοτίνη" και εσύ ατμίζεις high!  ;)
Καλή συνέχεια.  :)

Sorry για το Off topic
αλλά η νικοτίνη μάλλον έχει κάψει εγκέφαλο  :o :o
Ας διαγραφεί το post μου ή ας μεταφερθεί τουλάχιστον εκεί που αρμόζει μήπως βοηθήσει κανένας χριστιανός συνατμιστής.

Που θα πάει θα μάθω και γω, στραβάδι ακόμα, συγνώμη και πάλι

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63069 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3708 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 990 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172550 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277681 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14124 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9470 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43603 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36310 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560392 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem