vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

508 επισκέπτες, 3 χρήστες
dkostas, camber, john 7

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS

Αποσυνδεδεμένος Thorin13

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1080 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 02:08 »
Calix, Phenomenon, IATTY, Tilemachos, Eviva-T, Ithaka, Apollo, Goblin, NextGen κλπ, κλπ...
Αυτοί ΔΕΝ είναι για αρχάριους...


Για αρχάριους σε επισκευάσιμους, δες το άνωθεν ποστ μου και αν θες πρόσθεσε ακόμα και Lemo, Magma (dripper), Goldpillar (dripper) και ενδεχομένως ίσως και άλλοι που δεν θυμάμαι τώρα τέτοια ώρα...


Ο Lite Plus, ήταν, είναι και θα είναι η Νο1 επιλογή για κάποιον αρχάριο. Δεν είναι τυχαία στην πρώτη θέση για αυτή την επιλογή εδώ και 3 χρόνια περίπου...

Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1081 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 02:27 »
To μονο που εχω να προσθεσω απο τη μερια ενος αρχαριου στουε επισκευασιμους ειναι οτι πηρα ενα kayfun lite plus της ehpro γιατι δεν εβρισκα το γνησιο και απο τοτε οτι στησιμο και αν εχω κανει καλο η κακο παντα η αποδοση του με ικανοποιουσε και παντα χωρις το παραμικρο προβλημα πλυμηρας. Οποτε απο τη δικη μου πλευρα ναι πιστευω και γω οτι ο λογος που ειναι νουμερο 1 για του αρχαριους στους επισκευασιμους ειναι οτι επιτρεπει τα λαθη και παλι ομως με ικανοποιητικα αποτελεσματα.

Αποσυνδεδεμένος interisti

  • **
  • 404
  • Φύλο: Άντρας
  • Inhale the future... exhale the past!
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1082 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 04:20 »
Αν και λίγο άσχετο στην ροή της συζήτησης, θυμιστε μου κάτι που έχει ξαναναφερθει αλλά δε το βρίσκω.
Ο lite plus ποια υγρά αναδεικνύει περισσότερο? Τα καπνικα ή τα φρουτο/γλυκα?
Θυμάμαι τον Τρύφωνα σε άλλο θέμα να το αναφέρει (σε σύγκριση με τον φαινόμενο αν δεν κάνω λάθος,) αλλά που να ψαχνεις τώρα..

Αποσυνδεδεμένος iPant

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1083 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 11:48 »
Φίλε μου, άσε τους κλώνους όταν πρόκειται περί Lite Plus! Δεν αξίζει επ' ουδενί!!!
Στα €60 που θα δώσεις ΜΙΑ φορά και μόνο, ε λοιπόν και μόνο από το σύρμα που θα πάρεις και το βαμβάκι, έχεις ΗΔΗ κάνει την απόσβεσή σου -αν όχι σε ένα μήνα- μέσα σε δύο μήνες μάξιμουμ σε σ΄χεση με έτοιμες εργοστασιακές αντιστάσεις στο ίδιο χρονικό διάστημα. Τα δίνεις μία φορά και τέλος! Το να έρχεται ο κάθε ασχετίδης και αδαής (γιατί ΕΙΝΑΙ!) και να σε τρομοκρατεί λέγοντάς σου ότι είναι ο χειρότερος μόνο και μόνο από ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ του ΓΟΥΣΤΟ, ε είναι κάπως!!!
Όλος ο υπόλοιπος πλανήτης, αλλά και το φόρουμ μας και οι παλαιότεροι συμφορουμίτες που έχεις την τύχη να βρίσκεσαι στην καλή παρέα μας, ΠΑΝΤΑ και ΠΑΝΤΟΥ ο Lite Plus προτείνεται αμέσως για κάποιον ΕΝΤΕΛΩΣ αρχάριο που εισέρχεται στο εκπληκτικό κόσμο των επισκευάσιμων. Φυσικά και υπάρχουν ΜΑΚΡΑΝ καλύτεροι ατμοποιητές από τον Kayfun. ΜΑΚΡΑΝ όμως! Όμως είναι και πιο πολύπλοκοι και όχι και τόσο για εντελώς αρχάριο.
Ας πω και την προσωπική μου γνώμη και να προσθέσω επίσης δε πως εκτός από τον Lite Plus, εγώ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ θα πρότεινα και τον SubTank Mini (ΜΕΤΑ τον Lite Plus), γιατί σου παρέχει μες στη συσκευασία και επισκευάσιμη κεφαλή αλλά και τις εργοστασιακές. Η επισκευάσιμη δε, έχει την αρχή λειτουργίας και το σχεδιασμό σαν το deck του Lite Plus. Οπότε σε καλύπτει πλήρως. Έχει όμως ένα αρνητικό σε περίπτωση που δε σου αρέσει η αεράτη τζούρα... Είναι ΑΕΡΑΤΟΣ πολύ σε σχέση με τον Lite Plus... Σαν τιμές και οι δύο έρχονται πολύ κοντά...


Τους έχω και τους δύο... Τον SubTank, θα τον πούλαγα ή θα τον έβαζα στην άκρη αν μου το ζητούσαν ή αν είχα να επιλέξω γενικότερα κάτι ανάμεσα σε αυτούς τους δύο...


Τον Lite Plus όμως, Π Ο Τ Ε...............

Σεβαστή η άποψη για γνήσιο, απλά εγώ έχω άλλη προσέγγιση για τους κλώνους. Έχω και είχα στην κατοχή μου και κλώνους και γνήσιους. Θεωρώ οτι ένας κλώνος ειναι ιδανικός για αρχάριο καθώς δεν ειναι σίγουρος οτι ειναι κάτι που θα του αρέσει, θα ασχοληθεί, κλπ. Ο επισκευάσιμος δυστυχώς (ή μάλλον ευτυχώς) δεν ειναι plug-and-play, θέλει χρόνο, μεράκι και "φροντίδα". Δεν έχουν όλοι αυτή την διάθεση. Αυτός ειναι και ο λόγος που σε κάποιον που έρχεται για πρώτη φορά σε επαφή με επισκευάσιμους θα πρότεινα να πάρει κλώνο. Έτσι έκανα κι εγώ και μου δούλεψε πολυ καλά το σύστημα. Αυτή τη στιγμή δεν έχω ούτε έναν κλώνο στην κατοχή μου αλλα αυτό ειναι άλλη ιστορία. Πάρ´ όλα αυτά αν ήθελα να δοκιμάσω έναν καινούριο ατμοποιητη που για οποιοδήποτε λόγο δεν θα ήμουν σίγουρος αν θα μου καθόταν σαν εμπειρία, πάλι κλώνο θα έπαιρνα

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1084 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 12:47 »
Πώς θα μπορέσεις να αξιολογήσεις αν σου κάνει ο γνήσιος, δοκιμάζοντας τον κλώνο;
Μια μικρή κατασκευαστική διαφορά αλλάζει εντελώς το άτμισμα,ίσως και το στήσιμο.
Με έναν καυφουνοκλώνο με σκουριασμένες ή κακής ποιότητας βίδες που δεν πιάνουν καλά και μικρή εισαγωγή αέρα, τι θα καταλάβεις για τον ορίτζιναλ;

Εχει τύχει μέχρι και βουλωμένη εισαγωγή από γρέζια.
Εχουμε λοιπόν τον νέο που μέχρι χτες άτμιζε ce5, να προσπαθεί να στήσει τον πρώτο του επισκευάσιμο, έχοντας ανοιχτά δυο μέτωπα. Από τη μια φυτίλια και σύρματα και από την άλλη να κάνει τον ντεντέκτιβ για λάδια, γρέζια, λειψό αερισμό, βίδες που χαλαρώνουν μόνες τους και βρίσκεται ξαφνικά με atomizer short. Και να ψάχνει να βρει αν είναι στραβά ο γυαλός ή στραβά αρμενίζει.

Θα μου επιτρέψεις να έχω την ακριβώς αντίθετη άποψη. Ο κλώνος περισσότερο βολεύει αν έχεις ήδη τον ορίτζιναλ και θέλεις έναν δεύτερο. Διότι είσαι έμπειρος για να τον στήσεις. Ξέρεις ότι αν κάτι πάει στραβά, θα φταίει ο κλώνος και ξέρεις πού θα ψάξεις για να διορθώσεις το πρόβλημα. Ασε που πολλές φορές το ψυχανεμίζεσαι και μόνο που τον βγάζεις από το κουτί του και τον παρατηρείς.


Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1085 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 12:55 »
Αγοραζεις τον αυθεντικο 100€ και αν δεν σου αρεσει , τον πουλας και θα εχεις πισω τα 80  απο τα 100.
Αγοραζεις τον κλωνο 40-50 € και αν δεν σου αρεσει............ποσο θα τον πουλησεις ;;;;;;;;;

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1086 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 13:09 »
Συμφωνω και εγω οτι ο πρωτος επισκευασιμος για εναν νεο ατμιστη θα πρεπει εκτος απο το να ειναι ευκολος στο στησιμο, πρεπει να ειναι και γνησιος. Αυτη τη στιγμη οι κυριαρχουσες προτασεις ειναι δυο. KLP για τσιγαρισιες τζουρες και subtank mini για πνευμονικες. Και οι δυο σε προσιτη τιμη. Η αγορα κλωνου θα πρεπει να αφορα περισσοτερο εμπειρους χρηστες οι οποιοι και θα μπορεσουν να ανταπεξελθουν σε οποια αστοχια υλικου του κλωνου αλλα και να την αποδοσουν σωστα στον γεγονος του κλωνου και οχι στον ιδιο τον ατμοποιητη.

Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1087 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 13:16 »
Η αγορά ενός κλώνου είναι άμεσα συνυφασμένη με την τιμή. Γιατί παίρνουμε κλώνους? για να γλιτώσουμε χρήματα. Στην περίπτωση του Lite Plus η τιμή του original είναι πάρα πολύ χαμηλή και δεν θα πρότεινα την αγορά ενός κλώνου. Επίσης πολύ σημαντικό είναι  αν αγοράζεις ατμοποιητή για βασικό ή για 2ο, 3ο κλπ.
Αν πχ είσαι ΟΚ με έναν άτμο και ψάχνεις  έναν dripping για άτμισμα  μια στο τόσο εκεί θα πρότεινα να πάρεις έναν καλό κλώνο που μπορεί να κοστίζει 20 ευρώ σε σχέση με τον original των 100 ευρώ. Αυτά βέβαια είναι προσωπικές απόψεις και ο καθένας έχει την δική του φιλοσοφία στις αγορές  αλλά και διαφορετική τσέπη...

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1088 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 13:21 »


σέβομαι τις άποψης σας αλλα βάση τις δικης μου πορείας σε αυτόν τον ένα χρόνο που είμαι στο ατμισμα έχω διαφορετική
και φυσικά αν κάποιος έχει χρήμα να διάθεση για να αγοράσει αυθεντικούς ώσπου να βρει τι θέλει πάω πάσο
προσωπικά ξεκίνησα με κλώνους
rose v2, orchid,
και μετά
kayfun v4, kayfun light+, κτλ
κανένας δεν κόστισε πάνω από 25 ευρώ και κάποιοι από αυτούς κάνανε 10-15 ευρώ
εκτος από κάποια θεματάκια στον kayfun v4 που είχαμε όλοι και σίγουρα δεν τον προτείνω με τίποτα σε νέο στους επισκευάσιμους όλοι μια χαρά κανένας δεν έβγαλε σκουριά πουθενά
και η δικη μου άποψη είναι να ξεκινήσεις με κλώνους
για να τους αγοράσω όλους αυτούς τους κλώνους που δοκίμασα σε αυθεντικούς θα ήθελα πάνω  απο 1000 ευρώ κάτι που δεν θα γινότανε ποτε
ενώ έκανα μια χαρά την δουλειά μου με πολύ λιγότερα και κατέληξα σε τι ατμοποιητες ταιριάζω
τώρα ξέρω αν θα πάρω ποιον αυθεντικό και γιατί
στην τελική εδώ όσοι ασχολούνται με κλώνους θα κατευθύνουν τον νέο σε μια σωστή αγορά και δεν θα του δείξουν τον πιο οικονομικό κλώνο που δεν τον δοκίμασε κανεις

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1089 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 13:37 »
Η αγορά κλώνου είναι προφανώς καθαρά οικονομικό ζήτημα. Απλά στην περίπτωση του klp πιστεύω οι περισσότεροι συμφωνούμε πως δεν. Αξίζει η αγορά του κλώνο γιατί η διαφορά από αυθεντικό είναι αναλογικά μικρή.  Αναφέρομαι πάντα σε αγορές από Ελλάδα. Ο πρώτος μου επισκευασιμος ήταν κλώνος kf4 και με παιδέψε. Αλλά το ενδεχόμενο να έδινα 150 ευρώ και τελικά το σπορ να μην ήταν για μένα δε θα το αντεχα.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mindtrapper

  • ****
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1090 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 17:01 »
Δεν είναι μικρή πλέον, στο οικονομικό κλίμα που επικρατεί. Δεν είναι ακριβός ο αυθεντικός αλλά με 10€ έχεις αξιοπρεπή κλώνο. Είναι 6 φορές κάτω η τιμή, δοκιμάζεις αν σε καλύπτει ο ατμοποιητής και αν ναι τότε τον πουλάς όσο τον πήρες και συμπληρώνεις για τον αυθεντικό. Αν όχι τον πουλάς και πας στον επόμενο.

Απλά πράγματα, γιατί σκέφτεστε ότι θα τον πάρει κάποιος αυθεντικό και μετά θα τον παντρευτεί, πάει τέλος; Θα μου πεις πουλάει και τον αυθεντικό αν δεν του κάνει, αλλά όπως και να έχει θέλει μεγαλύτερο κεφάλαιο αρχικής αγοράς για να γίνει η δοκιμή.   

Αποσυνδεδεμένος iPant

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1091 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 17:37 »
Πώς θα μπορέσεις να αξιολογήσεις αν σου κάνει ο γνήσιος, δοκιμάζοντας τον κλώνο;
Μια μικρή κατασκευαστική διαφορά αλλάζει εντελώς το άτμισμα,ίσως και το στήσιμο.
Με έναν καυφουνοκλώνο με σκουριασμένες ή κακής ποιότητας βίδες που δεν πιάνουν καλά και μικρή εισαγωγή αέρα, τι θα καταλάβεις για τον ορίτζιναλ;

Εχει τύχει μέχρι και βουλωμένη εισαγωγή από γρέζια.
Εχουμε λοιπόν τον νέο που μέχρι χτες άτμιζε ce5, να προσπαθεί να στήσει τον πρώτο του επισκευάσιμο, έχοντας ανοιχτά δυο μέτωπα. Από τη μια φυτίλια και σύρματα και από την άλλη να κάνει τον ντεντέκτιβ για λάδια, γρέζια, λειψό αερισμό, βίδες που χαλαρώνουν μόνες τους και βρίσκεται ξαφνικά με atomizer short. Και να ψάχνει να βρει αν είναι στραβά ο γυαλός ή στραβά αρμενίζει.

Θα μου επιτρέψεις να έχω την ακριβώς αντίθετη άποψη. Ο κλώνος περισσότερο βολεύει αν έχεις ήδη τον ορίτζιναλ και θέλεις έναν δεύτερο. Διότι είσαι έμπειρος για να τον στήσεις. Ξέρεις ότι αν κάτι πάει στραβά, θα φταίει ο κλώνος και ξέρεις πού θα ψάξεις για να διορθώσεις το πρόβλημα. Ασε που πολλές φορές το ψυχανεμίζεσαι και μόνο που τον βγάζεις από το κουτί του και τον παρατηρείς.


Δεν μπορώ να διαφωνήσω μαζί σου περί άλλης εμπειρίας, αν και κατά γενική ομολογία υπάρχουν πολύ αξιοπρεπείς κλώνοι στην αγορά. Ο λόγος που ανέφερα ότι καλύτερα θα πρότεινα κλώνο για πρώτο επισκευάσιμο, δεν είναι για να δει αν του αρέσει και μετά να πάρει τον γνήσιο, είναι καθαρά για να δει αν του ταιριάζει να ασχοληθεί με επισκευάσιμους γενικότερα. Ο χρόνος ασχολίας με έναν επισκευάσιμο είναι πολλαπλάσιος από αυτόν με έναν εργοστασιακό.


Κατά τ'άλλα η εμπειρία ατμίσματος μπορεί να είναι κάκιστη αν πέσεις σε κακό κλώνο, ή παραπλήσια αν πέσεις σε καλό.


Όσον αφορά την τιμή, ακόμα και για τον kfl+, άλλο τα 10-15 Ευρώ και άλλο τα 45-60 Ευρώ.

Αποσυνδεδεμένος GiorgosDS

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1092 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 18:54 »
Σε όσους ψάχνονται για αγορά πρώτου επισκευάσιμου ατμοποιητή καλό είναι να πάρουν γνήσιο να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο.
Αν γίνετε από κατάστημα στην περιοχή τους, ώστε αν έχουν προβλήματα (στησίματα - διαρροές κτλ) να είναι εύκολο να βρίσκουν κάποιον να τους δείξει τα βασικά.
Τώρα για 2ο ή 3ο επισκευάσιμο ας πάει και σε κλώνους, τουλάχιστον θα έχει τον 1ον να ατμίζει αν δεν του κάτσει ο κλώνος.
Μου έχει τύχει σε Magma κλώνο να βγάζει σκουριά στον ένα πόλο, μιας και είναι dripper το είδα γρήγορα, αν ήταν τανκάτος και ατμιζα κανα σκούρο υγρό πότε θα το έπαιρνα χαμπάρι?


Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1093 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 20:07 »
Σε οσους θελουν να ξεκινησουν με επισκευασιμο να συμπληρωσω αν θελουν να εχουν την δυνατοτητα να επεμβαινουν στην αντισταση τους χωρις να αδειασουν το υγρο, μπορουν να παρουν και τον expromixer,ειναι τιμιος και εχει μεγαλυτερη ανεση στο στησιμο απο τον kayfun λογω χωρου,θελει ομως προσοχη κατι σε αυτον,το πλαστικο του tank που τα σπειρωματα του ειναι πλαστικα και μπορει να σπασει ευκολα στο πιασιμο,αλλα και για αυτο υπαρχει η λυση του tank με μεταλλικα σπειρωματα

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS
« Απάντηση #1094 στις: Νοεμβρίου 07, 2015, 22:04 »
Η επειδή το τανκ του expromizer αποτελείται απ'το πλαστικό και το μεταλλικό "δαχτυλίδι" που ενώνονται μαζί για να δημιουργηθεί ολόκληρο το τανκ, μπορεί πολύ εύκολα το πλαστικό κομμάτι να πάει στην πάνω πλευρά και να μην έχει τόσο συχνά βιδώματα-ξεβιδώματα όσα απαιτούνται τουλάχιστον για κάθε αναπλήρωση υγρού.. ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171780 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275849 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15277 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13982 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9328 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42892 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 408 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35200 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558110 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182288 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9336 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364