vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

371 επισκέπτες, 8 χρήστες
Aoratix, dkostas, Tem, maprix, bloodlessz, nightdream, sakissalonika, Milarepa

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Συμφωνώ και επαυξάνω.
Το μόνο του μείον είναι ότι το άρωμα είναι σχετικά αδύναμο, κατά τη γνώμη μου βέβαια, αλλά τα δύο μεγάλα του ατού ότι είναι γνήσια μπανάνα και δένει τέλεια με όλα τα αρώματα της FA (ο καιρός περνά - γρήγορα θα τεστάρεις συνδυασμούς).

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Εχτος απο αυτες που σου ειπε ο Μιλτιαδης που ειναι πολυ αξιολογες ... ιδιαιτερα η δευτερη ... θα σου ελεγα και bananas foster TPA ... η συγκεκριμενη ειναι μια γλυκια γευση μπανανας γλυκο ... εχει μια πολυ μελενια ψητη γευση .. ( δεν ειναι καθαρα γευση μπανανα) στην προτεινω για κατι ιδιαιτερο ..... και βεβαια αν την αναμιξεις την συγκεκριμενη με ενα οποιοδηποτε καπνικο σου που σου αρεσει σε αναλογιες 1-3 Μπανανα - καπνικο  θα εχεις ενα πολυ ξεκουραστο καθημερινο υγρο ... να το αφησεις να δεσει κανα 10μερο μαζι ...

Αποσυνδεδεμένος Mariner13

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Παρατήρησα πως το ατμόσφαιρα έχει φέρει καινούργια αρώματα τις γαλλικής revolute τα έχει δοκιμάσει κανεις ?  :confused1:

Από συγχώνευση
Η ερώτηση ταιριάζει καλύτερα εδώ. Όταν και αν κάποιος τα πάρει και τα δοκιμάσει, είναι ευπρόσδεκτος να μας κάνει μια παρουσίαση σε νέο θέμα.

 
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 28, 2015, 20:53 από Cruiser79 »

Καλησπέρα.


ψάχνω το άρωμα Flue Cured της Hangsen , το έχει πετύχει κάποιος σε ελληνικό κατάστημα διαθέσιμο;


ευχαριστώ
 

Αποσυνδεδεμένος antonisk

  • **
  • 479
  • Φύλο: Άντρας
Εδώ φαίνεται να το έχει...
Tribecaκλώνο φτιάχνουμε Μιλτιάδη;;; πες μας για το αποτέλεσμα...

Ευχαριστώ Αντώνη.


ένας φίλος έχει κόλλημα με το συγκεκριμένο να τον βοηθήσουμε.

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Εκανα το μπισκότο της flavourart και μετά απο 5 μέρες ωρίμανσης είναι εντελώς άχρωμο/διάφανο. Παίρνει κάποιο χρώμα ή έτσι είναι αυτό το υγρό;

Από μόνο του δύσκολα θα σου δώσει αυτό που περιμένεις. Θα πρέπει να προσθέσεις και άλλα αρώματα για να πάρεις τη γεύση του μπισκότου που υποθέτω ότι θέλεις.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
izamel, άστο στο ντουλάπι 10 μέρες ακόμα, ίσως και 15.

Μιλτιάδη, θα διαφωνήσω! Μόνο του είναι φανταστικό απλά θέλει το χρόνο του. Θα σκουρύνει λίγο αλλά όχι πολλά πράγματα!

Όταν λέω θα διαφωνήσω, επ' ουδενί δεν εννοοώ ότι δεν απογειώνεται σε συνδυασμούς!

Αποσυνδεδεμένος antonisk

  • **
  • 479
  • Φύλο: Άντρας
Έχει δίκιο ο Τρύφωνας.
Και μόνο του είναι αρκετά καλό...
Με τον καιρό σκουραινει και γίνεται πιο βαρύ....

izamel, άστο στο ντουλάπι 10 μέρες ακόμα, ίσως και 15.

Μιλτιάδη, θα διαφωνήσω! Μόνο του είναι φανταστικό απλά θέλει το χρόνο του. Θα σκουρύνει λίγο αλλά όχι πολλά πράγματα!

Όταν λέω θα διαφωνήσω, επ' ουδενί δεν εννοοώ ότι δεν απογειώνεται σε συνδυασμούς!


Εντάξει μη βαράτε:)




Σε εμένα πάντως το μπισκότο της FA, που το φτιάχνω μόνο του, χωρίς άλλο άρωμα, διάφανο παραμένει όσες μέρες και αν περάσουν. Και η γεύση του μια χαρά μπισκότο μου φέρνει. Το αναμειγνύω με μηδενική βάση VG της e-cig, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αυτό στο χρώμα του.

Αποσυνδεδεμένος antonisk

  • **
  • 479
  • Φύλο: Άντρας
Διαφανο μενει λογω μηδενικης νικοτινης....διαφορετικά σκουραίνει όπως είπαμε!

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #178 στις: Ιουνίου 01, 2015, 12:09 »
Εγώ το έκανα σε 12αρα βάση. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Στάλθηκε από το IdeaTabA1000-F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #179 στις: Ιουνίου 06, 2015, 23:08 »
Όλη η συζήτηση για τα αρώματα και τον όγκο στον οποίο προσφέρονται, μεταφέρθηκαν στη συζήτηση για αγορές από ελληνικά μαγαζιά.
Από εδώ:
http://vaping.gr/index.php/topic,24379.msg855314.html#msg855314


Ενημέρωση συνδέσμων
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 28, 2021, 22:10 από Tem »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 953 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 2 3646 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:08
από Dorian
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172518 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277502 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15472 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14110 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9452 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43543 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 449 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36205 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560160 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 183588 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem