vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

392 επισκέπτες, 8 χρήστες
zamploutos, Christos Z, Dorian, Tem, Milarepa, george kotsopoulos, zalaros, goran

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος GanaG

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα είναι ατμός ... (Θρασύβουλος)
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #990 στις: Απριλίου 28, 2018, 13:37 »
Υπάρχουν αρώματα υψηλής συμπύκνωσης (δηλαδή όχι τύπου shake and vape) τα οποία βγάζουν μεγάλες ποσότητες απολαυστικού τελικού υγρού μόνο με γλυκερίνη και μπουστεράκι.

Ενα τέτοιο αρωματάκι είναι το αψέντι της dv. Το χρησιμοποιώ χρόνια γιατί με ελάχιστες σταγόνες στη βάση σου έχεις ένα δροσερό αλλά και πολύπλοκο γευστικά υγρό με νότες βοτάνων για όλες τις ώρες χωρις τον πονοκέφαλο των συνταγών. 

Ένα άλλο τέτοιου είδους υγρό είναι η μέντα (και το apsinth) της fa αλλά γευστικά μου ταιριάζει μόνο το καλοκαίρι.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #991 στις: Απριλίου 28, 2018, 14:48 »
Ναι αλλα ποσα απο αυτα εχουμε πεταξει η ψαχνουμε την καταλληλη προσθηκη για να τα φερουμε στα μετρα μας?
Τελος παντων αν δεν αρεσει το θεμα παρακαλω να διαγραφει.
To θεμα προφανως δεν αναφερεται σ αυτους που τα λεφτα τρεχουν απο τα μπατζακια.
Το θέμα το βρίσκω πολύ χρήσιμο και για λόγους οικονομίας και ευκολίας.
Περίμενα να διαβάσω τις πρώτες απαντήσεις για να δω πού θα πάει.
Αρκετοί ατμιστές στάζουν λίγο divino της e cig και είναι ευχαριστημένοι.
Σχεδόν όλα τα αρώματα της atmos -όπως έγραψε κι η Petra- ατμίζοται μόνα τους. Δοκιμάζεις το υγρό και αν σου αρέσει αγοράζεις το άρωμα.
Για παράδειγμα αναφέρω τα Kapnos και nocciola.
Το ίδιο συμβαίνει και με υγρά της pink mule.
Είναι απλώς υποκειμενικό Στην πραγματικότητα και με την προυπόθεση ότι σου αρέσει κάποιος πιο σύνθετος συνδυασμός αρωμάτων, το τελικό 
κόστος είναι ίδιο.  :)

Αποσυνδεδεμένος majoragi

  • ***
  • 702
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #992 στις: Απριλίου 28, 2018, 15:11 »
Συμφωνω με την ΜΝ.
Το κοστος ειναι το ιδιο ειτε βαλεις 1 αρωμα ειτε 5 και αν εχει διαφορα ειναι πολυ μικρη.
Αυτο που αλλαζει για το κοστος ειναι η εταιρεια.
Αν για παραδειγμα κανεις ενα υγρο με αρωματα της FA θα σου ερθει συνήθως πιο φθηνα απο απο υγρο με ενα 1 αρωμα TPA η καποιων αλλων εταιρειων που θελουν 10, 15 αλλα και 30% αρωμα.

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #993 στις: Απριλίου 28, 2018, 15:29 »
Αντιλαμβάνεσαι πως το μεγάλο κόστος δεν είναι το ή τα αρώματα αλλά η νικοτίνη.

Πέρα από αυτό, τα τελευταία 4 χρόνια αν μου λείπει το Tobacco base II από TPA, έχω θέμα. Είναι και ο λόγος που πάντα έχω 300ml έτοιμα.

Τελευταία και κυρίως μετά την δοκιμή του Late Hours έχω λατρέψει την custard.
Είμαι άσχημα, το ξέρω.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #994 στις: Απριλίου 28, 2018, 18:37 »
Το κοστος ειναι το ιδιο ειτε βαλεις 1 αρωμα ειτε 5 και αν εχει διαφορα ειναι πολυ μικρη. ...Αυτο που αλλαζει για το κοστος ειναι η εταιρεια. Αν για παραδειγμα κανεις ενα υγρο με αρωματα της FA θα σου ερθει συνήθως πιο φθηνα απο απο υγρο με ενα 1 αρωμα TPA η καποιων αλλων εταιρειων που θελουν 10, 15 αλλα και 30% αρωμα.
Αγη, μιλάμε πάνω σε διαφορετική βάση. Δεν μίλησα για το συνολικό κόστος των ml που χρησιμοποιούμε σε ένα μιξ και στο οποίο συμφωνούμε πως δεν είναι δραματικά μεγαλύτερο από την χρήση ενός και μόνο αρώματος.
Στο παράδειγμα για το οποίο μίλησα εννοούσα πως το συνολικό κόστος και των 5 10ml αρωμάτων τα βρίσκω (για το συγκεκριμένο μιξ)  στην τιμή (χοντρικά €6-8 & τα 5 ) που κοστίζει 1 (χοντρικά €6 )από αυτά που αναφέρθηκαν. Εκεί, η διαφορά είναι χαώδης. Και μάλιστα γίνεται ακόμη μεγαλύτερη αν υπολογίσεις πως από το ένα άρωμα των € 6-7 παίρνεις 100ml, ενώ από το περίπου ίσο χρηματικό ποσό φτιάχνω 200ml τελικού υγρού και μου περισσεύει και η μεγαλύτερη ποσότητα των δευτερευόντων αρωμάτων για άλλες μίξεις. Αν και συνήθως υπολογίζω τις ποσότητές μου ώστε να φύγουν όλα τα υλικά σε ένα batch (1.000-2.000ml). Σε αυτήν την περίπτωση εξοικονομώ ακόμα περισσότερα χρήματα, αφού οι συσκευασίες των 15, 30, 100ml, ή ότι άλλη είναι διαθέσιμη, είναι ακόμη πιό οικονομικές.
Ενα παράδειγμα έφερα, στο συν πλην δουλεύω και τις άλλες επιλογές μου με την ίδια ή και διαφορετικές εταιρείες.
Από κει και έπειτα, όπως αναφέρθηκε το μεγάλο κόστος είναι οι νικοτίνες. Οσο λιγότερο μιλάμε γι αυτές εδώ μέσα τόσο το καλύτερο (αν και προσωπικά στο 1mg την έχω σαν ενισχυτικό γεύσης.  

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #995 στις: Απριλίου 29, 2018, 01:57 »
Ναι αλλα ποσα απο αυτα εχουμε πεταξει η ψαχνουμε την καταλληλη προσθηκη για να τα φερουμε στα μετρα μας?
Τελος παντων αν δεν αρεσει το θεμα παρακαλω να διαγραφει.
To θεμα προφανως δεν αναφερεται σ αυτους που τα λεφτα τρεχουν απο τα μπατζακια.
Προφανως οσα πεταξαμε κι απο αυτα που πηραμε για συνταγες.
Μπερδευεσαι...το ποια αρωματα ατμιζονται αυτονομα ουδεμια σχεση εχει με το τι μπορει να αρεσει στον καθενα. 
Και βεβαια, στον ουρανισκο σου δε θα μπει κανεις. Εδω  υγρα που εχουν αφησει εποχη, οπως το τριμπεκα κ το castlelong, υπαρχουν ανθρωποι που ουτε να τα μυρισουν... και ρωτας να σου πουμε αν το χ η ψ υγρο μπορεις να το ατμισεις αυτονομα η θα χρειαστει προσθηκη; 
Αυτο κανεις δεν μπορει να το ξερει...
Σου ανεφεραν πχ το divino. Σαφεστατα αυτονομο, αλλα εσενα μπορει να σου φανει δυνατο η βαρυ η ξηρο η εντονης μυρωδιας...και να θες να το σπασει με σοκολατα η custard. Αυτο δεν το κανει λιγοτερο αυτονομο....
Ουτε κανει μπρουκληδες.φραγκατους οσους θα σου πουνε κατι που πιθανον δε σου αρεσει. 
Αν θες να κανεις οικονομια στα αρωματα, υπαρχουν λυσεις.
Αγοραζε οικονομικα αρωματα χαμηλης αραιωσης κ μονο αφου τα δοκιμασεις στο καταστημα σε ετοιμα. Η flavourart kai ecig εχουν αυτες τις προδιαγραφες. 
Η tpa απο την αλλη, εχει χαμηλες τιμες στα rebottled αλλα υψηλα ποσοστα αναμειξης και καμια δυνατοτητα για δοκιμη.
Ενας καλος κανονας για να ξεχωριζεις τα αυτονομα ειναι η κοινη λογικη.
Ενα υγρο σοκολατα η μηλοπιτα η καπνος ταδε λογικα ατμιζεται αυτονομα.
Τα φρουτα συνηθως ειναι οξινα σκετα, αν δε σου αρεσει αυτη η αισθηση, πρεπει να σπανε με κρεμες, βανιλιες κλπ.
Μια ουδετερη γευση, οπως η καμμενη ζαχαρη η σαντιγι  η το μελι, λογικα προοριζονται για συνταγες.
Το ιδιο κ η πυραζινη.
Ιδιομορφες γευσεις οπως το καραμελωμενο αμυγδαλο, το graham cracker, κλπ...ρωτα τον εαυτο σου αμα θα σου αρεσε να τα ατμισεις σκετα. 

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #996 στις: Απριλίου 29, 2018, 02:42 »
Από τα πιο ενδιαφέροντα αυτόματα αυτόνομα το toasted almond. Aρκεί ελάχιστη δόση για να προσφέρει αυτή την ιδιαίτερη γεύση.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 29, 2018, 09:07 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος axilleaspro

  • ***
  • 535
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #997 στις: Απριλίου 29, 2018, 08:14 »
Εγω προσωπικα οταν παρασκευαζω υγρα φτιαχνω ποσοτητες ανω των 100ml και συνηθως δεν ψαχνω λεπτομερειες.Για παραδειγμα σε 100ml ετοιμης βασης που εχω παρασκευασει αδειαζω το μπουκαλακι με το αρωμα Smoke και με τακτικο ανακατεμα τις πρωτες 4 μερες,σε 20 μερες εχω 110ml τελικου υγρου.Πιο SNV δεν γινεται και μαλιστα στη μιση (τουλαχιστον) τιμη απο τα SNV.
Τα SNV τα θεωρω απατη που οι περισσοτεροι εδω μεσα δεχτηκατε αμαχητι.Αρα λεφτα υπαρχουν και καλα μας κανουνε.Σε λιγο καιρο δε θα πωλουνται αρωματα.Το τεστ τους πετυχε.
Εχουν τυχει περιπτωσεις που εχω αγορασει αρωμα κατοπιν δοκιμης στο καταστημα και ενθουσιαστηκα .Το εφτιαξα,στην αρχη μου αρεσε και μετα απο καταναλωση 30ml το βαρεθηκα και εψαχνα τροπο να το βελτιωσω.Τελικα δεν τα καταφερα και το υγρο πεταχτηκε.Γι αυτο ηθελα προτασεις αρωματων υστερα απο καταναλωση αρκετων ml.
Οι λιγες συνταγες που εχω προτεινει στο forum δεν ειναι τυχαιες.Εχω καταναλωσει πολλα ml πριν τις γραψω.Ο τροπος ομως που μου αρεσει να λειτουργω ειναι αυτος που αναφερα με το Smoke,χωρις πολλους υπολογισμους,πονοκεφαλο και σιγουρο αποτελεσμα.
Ανοιξα αυτο το θεμα για ανθρωπους που σκεφτονται οπως εγω ελπιζοντας οτι οι πιο εμπειροι θα βοηθησουν.Η ειρωνεια <<αυτοματα>> δεν χρειαζοταν.

Υ.Γ: Οι αγορες μου ειναι αποκλειστικα απο Ελλαδα.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 29, 2018, 08:24 από axilleaspro »

Αποσυνδεδεμένος christz

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #998 στις: Απριλίου 29, 2018, 08:30 »
σχεδόν όλα τα αρώματα μπορούν να δουλέψουν και μονα τους και χωρίς προσμίξεις άλλον
όπως αναφέρανε η προλαλήσαντες
και απότι έχω παρατήρηση όσο μικρότερες είναι η αναλογία   σε ένα υγρό τόσο δυσκολότερα σε χαιρετά η γεύση του
εγώ προσωπικά "φιαχνο" 1 λίτρο υγρό
περνώ 2 "αροματακια" και βγάζω 2 μισόλιτρα,κάποιες φορες μπορεί να βγει λίγο άτονο,προσωπικά δεν με χαλα καθόλου ;)

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #999 στις: Απριλίου 29, 2018, 10:16 »
Axilleaspro, Ο τιτλος του θεματος που ανοιξες ειναι αυτονομα αρωματα.
Σου απανταμε λοιπον οτι σχεδον ολα τα αρωματα ειναι αυτονομα και επιμενεις να μην το δεχεισαι, μιλωντας για ειρωνειες.

Βεβαια, απο τα γραφομενα σου προκυπτει οτι δεν ψαχνεις για αυτονομο, αλλα για αρωμα που να συνεχιζει να σου αρεσει και μετα απο αρκετα μπουκαλακια που θα καταναλωσεις, επειδη εχεις το χαρακτηριστικο κατι που σου αρεσει στην αρχη, μετα απο λιγα μλ να μη σου αρεσει. 

Αυτο ειναι κατι εντελως διαφορετικο απο τον τιτλο του θεματος και κατι εντελως προσωπικο. 

Και βεβαια συνεχιζεις να μπερδευεσαι οταν συγκρινεις τα snv με τα αρωματα και οχι με τα ετοιμα υγρα, των οποιων ειναι εναλλακτικη. Και εισαι εσυ αυτος που ειρωνευεται οσους τα αγοραζουν και οσους γενικοτερα μπορει να ειναι σε καλη οικονομικη κατασταση και να δινουν κατι παραπανω για το χομπι τους, γεγονος για το οποιο δεν θα απολογηθουν σε κανεναν βεβαια.

Βλεπω οτι σου αρεσουν σχετικα εντονες γευσεις, κυριως καπνικες και μαλλον οχι μονοαρωματικες. Εστιασε σε αυτες και αν κατι σε μπουχτιζει, αλλαξε το με κατι αλλο για λιγο καιρο και ξαναπιαστο μετα. Μαλλον μπουχτιζεις ευκολα και θελεις εναλλαγη γευσεων




Αποσυνδεδεμένος Λοξίας

  • ****
  • 1388
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1000 στις: Απριλίου 29, 2018, 11:00 »
Το θέμα, όσο και να είναι ενδιαφέρον, σκοντάφτει πάνω στον τοίχο που λέγεται υποκειμενικότητα γεύσεως, ή αλλιώς, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.Αν προσθέσουμε και την αποδεδειγμένη κούραση της γεύσης (μπούχτισμα), εύκολα καταλαβαίνει κανείς ότι μπορούν γραφτούν 100 σελίδες και να είμαστε ακόμα στην πρώτη...

Αυτή σου η φράση Axilleaspro...
Παράθεση
Εχουν τυχει περιπτωσεις που εχω αγορασει αρωμα κατοπιν δοκιμης στο καταστημα και ενθουσιαστηκα .Το εφτιαξα,στην αρχη μου αρεσε και μετα απο καταναλωση 30ml το βαρεθηκα και εψαχνα τροπο να το βελτιωσω.Τελικα δεν τα καταφερα και το υγρο πεταχτηκε.
...αναδεικνύει ανάγλυφα το μπούχτισμα, που σε άλλους συμβαίνει σε λίγα ml και σε άλλους σε πολλά.
Σαν προσωπικό παράδειγμα, που ακριβώς λόγω του εντελώς προσωπικού του χαρακτήρα δεν μπορεί να είναι μπούσουλας για κανέναν άλλον, να αναφέρω το εξής:
Πριν 4 χρόνια, έψαχνα μανιωδώς (όπως πάρα πολλοί άλλοι) για κάποιο άρωμα που γευστικά, "να κρατάει χρόνια αυτή η κολώνια..."
Τζίφος!
Περίπου σε ένα μήνα, η γεύση κατέληγε στην ανυπαρξία. Βρε τι καπνικά, τι φρουτώδη, τι γλυκά, τι Τριμπέκα και "Μπεμπέκα"...όλα πήγαιναν άπατα!Στο τέλος κατέληξα στην σκέτη βάση και βρήκα την ησυχία μου. Είναι η μόνη "γεύση" που δεν με εγκαταλείπει.
Αυτό όμως, συμβαίνει σε εμένα και δεν μπορώ να αναζητήσω ευθύνη ή να επιρρίψω μομφή σε κανέναν.

Ενδιαφέρον το θέμα, καλή η σκέψη σου, αλλά αν επιλέξω ένα από τα αρώματα που εσύ προτείνεις ως μακράς διαρκείας και μετά αναφέρω ότι σε 30 ml έχασα κάθε γεύση, τι γίνεται τότε;

Αποσυνδεδεμένος axilleaspro

  • ***
  • 535
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΑΡΩΜΑΤΑ. Βασικές πληροφορίες
« Απάντηση #1001 στις: Απριλίου 29, 2018, 12:06 »
Η ειρωνεια που εγραψα προοριζοταν για το <<αυτοματα αρωματα>> του Tem που διορθωθηκε εκ των υστερων.
Το αν αλλοι βρισκονται σε καλυτερη οικονομικη κατασταση απο μενα δε με αφορα.Με γεια τους με χαρα τους,αλλα καποια στιγμη,οταν δε θα βρισκω αρωματα η μπαλα θα παρει εμενα.
Ζητησα αποψεις για αρωματα <<διαρκειας>> χωρις να εχω την προθεση να επιρριψω ευθυνες σε κανεναν για τις επιλογες του οπως δεν θελω κι εγω να μου επιρριφθουν ευθυνες για τις προτασεις μου.Η γευση σιγουρα ειναι υποκειμενικη.
Επειδη το θεμα εγινε μπαχαλο και οι προτασεις για αρωματα που εγιναν μεχρι στιγμης σχεδον ανυπαρκτες θα παρακαλουσα τους συντονιστες να διαγραφει το θεμα μαζι με ολα τα ανουσια σχολια.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Καλύτερα συγχώνευση με τις ερωτήσεις εξπρές, καθώς μάλλον για κάτι τέτοιο πρόκειται. Υπάρχουν χρήσιμες απόψεις που μόνο ανούσιες δεν τις λες


Θα είχε ενδιαφέρον σαν ιδέα ένα μαγαζί που θα είχε ποικιλία αρωμάτων και θα σου έφτιαχνε ότι συνταγή ζητήσεις με μια μικρή επιβάρυνση σε σχέση με αυτό που θα πλήρωνες αν το έφτιαχνες μόνος σου. Ελπίζω να δούμε κάτι τέτοιο στην πορεία. 

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Ούτε SnV δεν επιτρέπεται να σου φτιάξουν. Πόσω μάλλον ολοκληρωμένο υγρό. Αν δεν υπήρχε το νομικό κώλυμα, όντως θα είχε ενδιαφέρον, αλλά αμφίβολο μέλλον.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172505 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277454 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15470 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14103 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9446 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 447 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36185 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560081 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 183349 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 227 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 11320 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364