vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

427 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, Milarepa, Χριστόφορος, ipomonias, vasim, zamploutos

Twitter

Υγρά eCig.gr

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #555 στις: Δεκεμβρίου 02, 2016, 20:56 »
χμμ καλο μου φαίνεται από την περιγραφή του.. θα το δοκιμάσω αύριο... 


Αποσυνδεδεμένος monegaskos

  • *
  • 48
  • Φύλο: Άντρας
  • ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΤΙ ΚΡΥΒΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΣΤΗΝ ΣΤΡΟΦΗ
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #556 στις: Ιανουαρίου 06, 2017, 18:47 »
ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ 2 ΜΗΝΕΣ MAXX-BLEND ΜΕ ΛΙΓΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

Χρησιμοποιώ 2 μήνες Maxx-Blend με λίγες σταγόνες σοκολάτα και είναι πολύ καλό για μένα.



Από το συντονισμό:
Παρακαλούμε: Όχι ολόκληρα μηνύματα με κεφαλαία. Ένα εύκολο εργαλείο μετατροπής, είναι το Melobytes.

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 06, 2017, 19:06 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος nikonian

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #557 στις: Ιανουαρίου 06, 2017, 19:50 »
Ατμίζοντας εδώ κι ένα χρόνο κυρίως καπνικές γεύσεις, έχω να πω ότι τα καπνικά της ecig είναι ό,τι κοντινότερο στο τσιγάρο και τα προτείνω σε όλους τους φίλους μου που προσπαθούν να κάνουν τη μετάβαση.
Έχω παρατηρήσει όμως, ότι όλα τα καπνικά της ecig που έχω δοκιμάσει (4-5) μοιάζουν πολύ. Έχουν κάτι το στιφό που κυριαρχεί και μάλλον αυτό είναι που μου θυμίζει τσιγάρο. Τώρα πλέον δεν μου αρέσουν καθόλου. Στην αρχή όμως σίγουρα με έχουν βοηθήσει πολύ. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος serpe7

  • **
  • 412
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #558 στις: Φεβρουαρίου 14, 2017, 19:13 »
Μετά από έναν μήνα ωρίμανσης περίπου:

Aroma Club: Με είχε ξενερώσει με τις αρχικές δοκιμές τις πρώτες μέρες καθότι μου έδινε μια απροσδιόριστη κι ελαφριά γεύση λουλουδιών, τώρα πλέον σαν να έχουν ωριμάσει και γλυκάνει αρκετά τα λουλούδια (υποτίθεται ότι είναι σταφύλι και βατόμουρο αλλά εγώ άνθη γεύομαι :))) κι έχει αρχίσει να κάνει την εμφάνισή της στην εκπνοή κάποιο γλυκό, ίσως η κρεμ μπρουλέ που έχει βάσει περιγραφής. Αξίζει η αναμονή αν το πάρετε σε άρωμα!

Divino Cigar: Μου έγινε ίδιο με το έτοιμο του καταστήματος κι ακόμα πιο μπουχτιστικό, είναι ό,τι πρέπει για το βράδυ με κάνα ποτό με έντονη γλυκόπικρη γεύση, μα για ολοήμερο με τπτ. Στην πρώτη δοκιμή με είχε ενθουσιάσει περισσότερο, για 'μένα είναι από τα υγρά με τα οποία ξετρελαίνεσαι αρχικά, αλλά αποδεικνύεται ότι δεν κάνουν για τον ουρανίσκο σου.

Platinum Virginia: Άρωμα δυναμίτης που αν σου πέσει μια σταγόνα παραπάνω πιθανώς να σε μπουχτίζει. Περίεργη αρωματική επίγευση (μου φέρνει στο μυαλό συνέχεια αποχρώσεις του πράσινου για κάποιον λόγο), συμπαθητικό που δε μοιάζει καθόλου με τη γνωστή τασακοπλαστικίλα άλλων virginia. Ατμίζεται ευχάριστα και όλη μέρα.

Black Horse: Μια ιδιαίτερη κι έντονη γεύση σοκολάτας αναμεμειγμένη με... διαλυτικό υγρό blanco (σαν αυτά που χρησιμοποιούσαμε σχολείο στα 90's) ;D Σε κάποιες τζούρες μου έχει δώσει καθαρή βανίλια (πιο πολύ στη βάση της pink mule), αλλά κατά κόρον γεύομαι το πρώτο. Ίσως κάπου να δίνει την εντύπωση ότι περιέχει κι ένα καπνικό, μα πιο πολύ στα γλυκά το εντάσσω. Δεν κουράζει καθόλου παρά τα συστατικά του, όχι κάτι ιδιαίτερο θα το τελειώσω πάντως με ευχαρίστηση.

Θα επανέλθω να πω εντυπώσεις για Kentuky που ανυπομονώ να ωριμάσει και μου έδωσε μυρωδιά ενός ευχάριστου καπνικού με σοκολάτα, αναζητούσα ένα τέτοιο.

Θέλω να ρωτήσω τέλος για το φουντούκι της ecig που μου ωριμάζει 10 μέρες περίπου και συνεχίζει να είναι κάτασπρο το υγρό, είναι φυσιολογικό αυτό? Διάβασα στο θρεντ ότι θέλει τη μισή δοσολογία από την προτεινόμενη, αλλά έβαλα περίπου την προτεινόμενη (κάπου 3 σταγόνες παρακάτω) καθώς πάντα την ξεπερνώ σε ένα ποσοστό τουλάχιστον 1-2%. Το πήρα πιο πολύ για να το αναμείξω σε χαμηλότερη νικοτίνη με ένα 12άρι έτοιμο φουντούκι της ecig που είχα πάρει παλιά (είναι αρκετά πιο σκούρο) και με έγδερνε τελικά η νικοτίνη του, οπότε το 'φτιαξα σε 6mg για να πάρω 9 στο σύνολο. Ενδεχομένως να αραιώσω και το 12άρι, δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλή ιδέα να αναμείξω 2 διαφορετικές βάσεις στην ουσία, έστω με το ίδιο άρωμα.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 14, 2017, 19:29 από serpe7 »

Αποσυνδεδεμένος ili kef

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #559 στις: Φεβρουαρίου 15, 2017, 00:01 »
Δοκίμασα 4 αρώματα σύμφωνα με τη συνιστώμενη δοσολογία και να η άποψή μου μετά από 2 βδομάδες ωρίμανσης.
Λεμόνι: μου έβγαλε κάτι σε λεμονάδα, δεν μου άρεσε καθόλου,
μπισκότο: δεν μου έμοιαζε για μπισκότο αλλά κάτι απροσδοιόριστο για μένα, το αφήνω στην άκρη για την ώρα,
μπανάνα: σαν κρεμώδη μπανάνα το κατάλαβα, μου άρεσε πολύ, και
Καπνός Kentuky: δεν έχει αναφερθεί νομίζω κανένας σε αυτό, το είχα δοκιμάσει έτοιμο υγρό και είχα ξετρελαθεί, λοιπόν σε άρωμα μου φαίνεται ακόμη καλύτερο, ελαφρύ καπνικό με σοκολάτα και μου αφήνει μια επίγευση ποτού στην γλώσσα (καμμιά σχέση βέβαια με την περιγραφή τους στο σάιτ), πραγματικά υπέροχο, το "ήπια" ήδη κα έφτιαξα κι άλλο.
Επίσης δοκίμασα την βάση τους 6mg που είναι πολύ καλή.
Τέλος δοκίμασα και τα έτοιμα υγρά Black horse το οποίο δεν μου άρεσε, ενώ το Aroma club (το οποίο ήταν δώρο) μου φάνηκε έντονη η γεύση του και το έκανα αραιωμένο κατά 50% με σκέτη βάση και ήταν πάρα πολύ καλό.
Επιτέλους καποιος αναφέρεται στο Kentuky, είναι το μόνο άρωμα που συνεχίζω εδώ και σχεδόν δύο χρόνια, το μόνο που δεν βαρέθηκα και παραμένει το αγαπημένο μου. Περιμένω με αγωνία την κριτική σου, υπόψιν δεν χρειάζεται πολύ καιρό ωρίμανση, κάνε μια δοκιμή στην εβδομάδα πάνω.

Αποσυνδεδεμένος serpe7

  • **
  • 412
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #560 στις: Φεβρουαρίου 15, 2017, 17:52 »
 :D Το θυμάμαι το post σου φίλε @ili kef, είχα ξεσκονίσει το νήμα όταν έψαχνα τι να παραγγείλω και μπορώ να πω ήταν εκείνο που με παρακίνησε να το πάρω μιας κι αν απλά το 'βλεπα στη σελίδα της ecig δε θα 'ξερα περί τίνος πρόκειται. Δυστυχώς και σε άλλα καπνικά δεν έχουν σωστή περιγραφή και τα σχετικά άγνωστα/λιγότερο δημοφιλή δεν υπάρχουν στο κατάστημά τους για δοκιμές. Ίσως ακόμα υπάρχουν διαμαντάκια προς ανακάλυψη, θα δείξει στο μέλλον.

Μου ωριμάζει 2 'βδομάδες το Kentuky και τώρα περιμένω να τελειώσει το υγρό στον καυφούνη mini v3 για να αλλάξω σύρμα/βαμβάκι και βουρ!  ;D Το μόνο κακό είναι ότι το ωρίμασα σε βάση pure nic που χθες όταν τη δοκίμασα σε κάποιο άλλο άρωμα είχε αρκετά δυνατό χτύπημα για το ποσοστό της και δεν το βλέπω να το χαίρομαι πριν το αραιώσω παραπάνω, αλλά 2ml θα τα βάλω για να πάρω τουλάχιστον μια γεύση.

Αποσυνδεδεμένος ili kef

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #561 στις: Φεβρουαρίου 17, 2017, 20:42 »
Δεν βλέπω νεώτερα για την δοκιμή του Kentuky και ανησυχώ.. :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος serpe7

  • **
  • 412
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #562 στις: Φεβρουαρίου 17, 2017, 21:36 »
Έλεγα να περιμένω λίγες μέρες ακόμα πριν γράψω για να έχω πιο ολοκληρωμένη άποψη καθώς αραίωσα το 20μελο σε 30μελο προσθέτοντας μηδενική και περισσότερο άρωμα για να μου βγει 6mg. Ας είναι ΧΔ.

Όπως είπα η βάση μου τα χάλασε και το περίμενα αλλά την πήρα τη γενική ιδέα. Ένα νόστιμο, εντελώς ξεκούραστο καπνικό που αφήνει ως επίγευση μια διακριτική και γεμάτη-όπως πρέπει- σοκολατένια γεύση. Φαίνεται να βρίσκεται ακριβώς στα ποσοστά που πρέπει χωρίς να μπουχτίζει και χωρίς να είναι τόσο ελαφρύ ώστε να ατονίσει. Ατμίζοντάς το σε χαμηλότερα βατ έκανε την εμφάνισή του ένα λικέρ μαζί της δίνοντας μια εντύπωση ποτού. Επειδή αυτά δεν τα συγκρατούν εύκολα οι γευστικοί μου κάλυκες, δυστυχώς το έχασα γρήγορα. Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα χρειαστεί να συμπυκνώσω με ένα +2% παραπάνω δοσολογία, θα το φέρω στα μέτρα μου πάντως και η επόμενη δοκιμή θα γίνει με καλύτερο βαμβάκι.

Τα άνω που περιέγραψα δεν κατάφερα να τα πάρω σε πολλές τζούρες καθώς είχα συχνό κάψιμο στον λαιμό λόγω της βάσης, οπότε η ανυπομονησία μεγαλώνει παραπάνω για τη νέα δοκιμή. Θα φτιάξω κι άλλο ένα με την pink mule στο ποσοστό που έχω συνηθίσει για να 'μαι σίγουρος ότι θα πάρω το άρωμα που πρέπει αφού δε με απογοήτευσε ποτέ η συγκεκριμένη. Περισσότερα σε λίγο καιρό και θα πω εντυπώσεις και για usa mix.  :bye:

Αποσυνδεδεμένος TsarVII

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #563 στις: Φεβρουαρίου 18, 2017, 21:10 »
Καλησπέρα, δοκίμασα σήμερα και πήρα μια μεγάλη συσκευασία USA Mix, ελέω και προσφοράς, ανάμεσα σε άλλα καπνικά της ecig μου άρεσε γιατί ήταν πιο απαλό και ουδέτερο για όλη μέρα με λίγη γλυκάδα, μου έφερνε σε RY4. Υπάρχει κάποια πρόταση για ανάλογο της εταιρίας να φτιάξω να υπάρχει απόθεμα για καθημερινά, γιατί καλά τα five pawns αλλά αλμυρούτσικα. Α, και κάτι τελευταίο, υπάρχει πρόβλημα σε ένα τανκάκι από ecig υγρό να ριχνω 4-5 σταγόνες από άλλο υγρό εταιρίας (για αυτό ψάχνω κάτι ουδέτερο), έτσι για τη γεύση! 8)

Αποσυνδεδεμένος serpe7

  • **
  • 412
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #564 στις: Φεβρουαρίου 19, 2017, 16:50 »
Ολοκληρώθηκαν λοιπόν & οι τελευταίες δοκιμές των εναπομείναντων υγρών.

Usa Mix: Κατά φωνή & με το ποστ του φίλου πιο πάνω. Ωρίμανση για 20 μέρες. Μου έβγαλε και μένα μια αρωματική γλυκάδα, κάπως παράξενη αλλά έδενε με το σύνολο. Το είχα δοκιμάσει πρώτα στο κατάστημα και μου έκανε εντύπωση πόσο καλά μιμούταν το στριφτό τσιγάρο, αλλά αυτήν τη γλυκάδα δεν την είχα πιάσει στην πρώτη δοκιμή. Μπορώ να πω ότι δε με χάλασε μιας και πλέον αρχίζω να ξεφεύγω από τα καθαρόαιμα καπνικά. Στην εκπνοή έχουμε τη στυφή τσιγαρίλα από το στριφτό. Έφερνε όντως κάτι από το ry4 της ecig το οποίο το βρήκα μέτριο. Αραιά και πού χανόταν η γεύση και είχα αίσθηση βάσης, μάλλον φταίει ότι το έφτιαξα και σε 50ml και θέλει παραπάνω χρόνο, ίσως και πιο πολύ δόση. Κουτσά στραβά θα το τελειώσω στους επόμενους μήνες, αλλά δε νομίζω να το ξαναφτιάξω. Στην άκρη για κάνα 20ήμερο ακόμα.

Ροδάκινο: έντονη μυρωδιά από το μπουκαλάκι κι αυτό ακριβώς γεύεσαι, πιο πολύ σαν ώριμο ροδάκινο ένα πράγμα ή για την ακρίβεια ροδάκινο-κομπόστα. Για κάποιον λόγο δεν μπορούσα με τπτ να πάρω τη γεύση που ήθελα στα συνήθη ποσοστά 9mg που ατμίζω και είχα ξεπεράσει αρκετά τη δοσολογία, μόλις αραίωσα λίγο βελτιώθηκε. Για το καλοκαίρι φαντάζομαι θα είναι ότι πρέπει.

Φράουλα: έντονη άγουρη αγριοφράουλα (πιο άγρια δε γίνεται :))) ολίγον πικρίζουσα με γλυκόξινες νότες. Κάπως παράξενη αλλά μου άρεσε, γευστική και με γεμάτη γεύση. Ίσως βγει καλύτερη με κάποιον άλλον συνδυασμό. Μπορεί να της ταιριάζει η μέντα μιας και σαν γεύση πιστεύω ότι με παραπάνω δροσιά θα απέδιδε καλά ως γρανίτα.

Βανίλια Bourbon: Στην αρχή δε μου απέδωσε σωστά και ήταν άτονη. Ξεκίνησα από 8 σταγόνες κι εν τέλει έφτασα τις 12, πλέον με λίγο παραπάνω ωρίμανση με χτύπησε όμορφα το αρωματικό της. Πώς είναι τα μπουκαλάκια με τη σκόνη και το κόκκινο καπάκι που παίρνουμε από το super market, κάπως έτσι. Νομίζω ότι είναι από τις πιο απλές και στρωμένες βανίλιες που μπορεί να ατμίσει κανείς χωρίς να επιζητά φρου-φρου κι αρώματα.

Φουντούκι: Όνειρο, λατρεία!  :respect: Βγήκε καλύτερο κι από το έτοιμο και αναδείχτηκε όμορφα παρόλο που ωρίμασε σε high vg. Πρώτη φορά πετυχαίνω την τέλεια αναλογία χωρίς να χρειαστεί να αραιώσω ή να προσθέσω. 8 σταγόνες λοιπόν ανά 10ml. Όσο σκέφτομαι ότι παίζει να βελτιωθεί κι άλλο με περαιτέρω ωρίμανση τρελαίνομαι, φουντουκίλα και δεν είμαι καλά! Μακράν το πιο αγαπημένο μου από όλα και θα ταιριάζει τέλεια με τον πρωινό καφέ.

Απομένει το Kentuky στην τελευταία του δοκιμή και είμαι αισιόδοξος. Νομίζω ότι θα μου κρατήσουν καλή συντροφιά όλες οι γεύσεις για πολύ, αλλά θα αρχίσω να ξεφεύγω από την ecig σιγά-σιγά εφόσον έχουν μια ροπή στο να τις βαριέσαι γρήγορα. Τα περισσότερα είναι απλοϊκά αν κι έχουν τις ναυαρχίδες τους. Ίσως αγοράσω επιπλέον το Cappuccino (το λάτρεψα στη δοκιμή), ένα εκ των Rose Pipe ή καθαρό τριαντάφυλλο και σοκολάτα ή μπισκότο για διάφορους συνδυασμούς.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 19, 2017, 18:05 από serpe7 »

Αποσυνδεδεμένος Giuseppe Busso

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #565 στις: Μαρτίου 04, 2017, 21:52 »
Να πω και εγώ τη γνώμη μου.
Έχω δοκιμάσει μερικά υγρά, πάνω από 5-6 σίγουρα, από την ecig. Όχι αγορά, αλλά δοκιμή.
Τελικά είχα αγοράσει 2. Το pall mall, το οποίο το σκυλομετάνιωσα, και το Black Duval. 
Το Black Duval είναι εξαιρετικό. 

Αποσυνδεδεμένος Kliman

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #566 στις: Μαρτίου 05, 2017, 09:51 »
Μπορείς να δώσεις κάποια περιγραφή για τα υγρά που αγόρασες?
Έχουν καπνικό χαρακτήρα,τι επίγευση σου αφήνουν?

Αποσυνδεδεμένος lounik

  • ***
  • 679
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #567 στις: Μαρτίου 05, 2017, 11:06 »
Θέλω να ρωτήσω τέλος για το φουντούκι της ecig που μου ωριμάζει 10 μέρες περίπου και συνεχίζει να είναι κάτασπρο το υγρό, είναι φυσιολογικό αυτό? Διάβασα στο θρεντ ότι θέλει τη μισή δοσολογία από την προτεινόμενη, αλλά έβαλα περίπου την προτεινόμενη (κάπου 3 σταγόνες παρακάτω) καθώς πάντα την ξεπερνώ σε ένα ποσοστό τουλάχιστον 1-2%. Το πήρα πιο πολύ για να το αναμείξω σε χαμηλότερη νικοτίνη με ένα 12άρι έτοιμο φουντούκι της ecig που είχα πάρει παλιά (είναι αρκετά πιο σκούρο) και με έγδερνε τελικά η νικοτίνη του, οπότε το 'φτιαξα σε 6mg για να πάρω 9 στο σύνολο. Ενδεχομένως να αραιώσω και το 12άρι, δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλή ιδέα να αναμείξω 2 διαφορετικές βάσεις στην ουσία, έστω με το ίδιο άρωμα.

Και εμένα στης 13 μέρες ίσα που έχει χάσει το εντελώς διάφανο με μια υποψία χρώματος που πιο πολύ μπορεί να είναι η οξείδωση της νικοτίνης στα 0,9 %.
Είναι το μόνο υγρό που έτυχε να κάνω ανάδευση μαζί με το άρωμα (συνήθως το βάζω σε 20ml μπουκαλάκια και συμπληρώνω βάση) μαζί με μπεν μαρί και όλο το σπίτι είχε μυρίσει φουντούκι.
Αναγκάστηκα να κλέψω λίγο από την τέταρτη μέρα. Φοβόμουν ότι θα έχει χάσει μέρος από το άρωμα του από την πιο πάνω διαδικασία αλλά ήταν αρκετά καλό.
Μετά από άλλες 7-10 μέρες νομίζω έχει χάσει μια ελαφριά οξύτητα & πικράδα που είχε οπότε θέλει και αυτό τις μέρες του. 

Mary Jane που δεν υπάρχει καν περιγραφή τι προσπαθεί να προσομοιάσει σαν άρωμα πέρα από την αναφορά της αργκό ως marijuana  
Είχα κατεβάσει 40ml έτοιμο μέχρι την στιγμή που δεν μπορούσα  καν να το μυρίσω
Το diy κάτι σε μέλι μου κάνει για τώρα.

Black horse 
Παρά πολύ έντονο, δεν μου κάνει για all day με τίποτα.

Φρέσκα στα προς ωρίμανση butter scotch και μπανανούλα.  

Αποσυνδεδεμένος Giuseppe Busso

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #568 στις: Μαρτίου 05, 2017, 11:19 »
Μπορείς να δώσεις κάποια περιγραφή για τα υγρά που αγόρασες?
Έχουν καπνικό χαρακτήρα,τι επίγευση σου αφήνουν?
Καλημέρα καταρχήν. 
Λοιπόν και το pall mall και το black duval ανήκουν στα καπνικά. 
Μόνο που το πρώτο μου μπουχτίζει το στόμα και η γεύση του δεν μου αρέσει καθόλου. 
Αφήνει καπνίλα από τσιγάρο και μάλιστα όχι καλό τσιγάρο. Απορώ γιατί το διάλεξα κιόλας και 25μελο κιόλας... 
Πάμε στο black duval. Αυτό είναι φανταστικό. Έχει κάτι από αγριοκέρασο. Έχει μια γλύκα, τόσο όση όμως. Και η γεύση του φανταστική. 
Θεωρώ ότι δεν πρέπει να υπάρχει ατμιστής που να μην του αρέσει αυτό το υγρό imho. 

Αποσυνδεδεμένος Kliman

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά eCig.gr
« Απάντηση #569 στις: Μαρτίου 05, 2017, 12:55 »
Giuseppe, Καλημέρα και ευχαριστώ για τις επεξηγήσεις σου.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172411 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277177 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15444 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14088 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9432 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43413 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 441 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36035 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559811 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182873 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 224 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10947 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364