vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

369 επισκέπτες, 7 χρήστες
goran, Sergios, tony1976, tapantari, dvelev, Chris66, dkostas

Twitter

Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #30 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 10:44 »
Εγώ είδα πώς έβαζα καπνό στο cartomizer και με διαβεβαιώνατε πως δεν κάνει κακό όταν είναι μεσα σε η.τ  :-[ :-[ :-[
:laugh1: :laugh1:  ΛΑΘΟΣ ΟΝΕΙΡΟ ΕΙΔΕΣ!!!  :laugh1: :laugh1:

Δεν πειραζει ομως γιατι ονειρο ηταν ...σκεψου να το εκανες αυτο στα αληθεια κ να σου λεγαμε δεν πειραζει?   :hmmm: :hmmm: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Thom@zko

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #31 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 10:50 »
 ;D ;D Στην αρχή βλέπω εφιάλτες μιας και είμαι πρόσφατος αλλα με τον καιρό δεν θα βλέπω φιλτράκια και χαρτάκια να με κυνηγάνε.. παντως πως θα γίνει να φτιάξω σε ζουμί τον καπνό που έκανα.. θα πάω σε κανέναν χημικό.. Βρε λες? περιμένω κάτι eliquids που είχα παραγγείλει πως και πως αλλά απο αυτά που διάβασα εδώ έπεσα διάνα. Είναι αυτά που χαρίζεται αλλά δεν τα θέλει κανένας.. ....Χαριζω RY3 κλπ κλπ  :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #32 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 11:07 »
;D ;D Στην αρχή βλέπω εφιάλτες μιας και είμαι πρόσφατος αλλα με τον καιρό δεν θα βλέπω φιλτράκια και χαρτάκια να με κυνηγάνε.. παντως πως θα γίνει να φτιάξω σε ζουμί τον καπνό που έκανα.. θα πάω σε κανέναν χημικό.. Βρε λες? περιμένω κάτι eliquids που είχα παραγγείλει πως και πως αλλά απο αυτά που διάβασα εδώ έπεσα διάνα. Είναι αυτά που χαρίζεται αλλά δεν τα θέλει κανένας.. ....Χαριζω RY3 κλπ κλπ  :wall: :wall:

Μπρε...μην σκας. Θα τα στρώσεις σου είπα!!! Θα προσθέσεις σταγόνες από καθαρά αρώματα και θα τα φέρεις σε ανεκτό επίπεδο.

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #33 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 11:12 »
Εγώ σήμερα το πρωί παρά λίιιιιιγο δεν σταμάτησα στο περίπτερο......
Το πρωί σχόλασα από 24ώρη ''βάρδια'', το βράδυ περί τις 11-12 έχοντας ατμίσει τα κέρατα μου μπαίνει στο γραφείο ένας συνάδελφος και πιάνουμε την κουβέντα, σε μια φάση βγάζει από την τσέπη ένα πακέτο camel καπνό για στριφτό  :idiot1: :idiot1: :idiot1: καρφώθηκα , ήταν η μάρκα μου πριν το γυρίσω στο στριφτό και τώρα το βλέπω ΚΑΙ σε στριφτό  :wall: :wall: :wall:
Ο συνάδελφος μου λέει εντάξει ρε μη καρφώνεσαι έξω θα το ανάψω, αλλά εγώ δεν καρφώθηκα γιατί θα με ενοχλούσε ο καπνός.....
Όταν γύριζα σπίτι πήγα να φρενάρω στο περίπτερο αλλά ευτυχώς  :hmmm: ξανανέβασα 3η και προσπέρασα. Ποτέ ξανά (ελπίζω)

Αποσυνδεδεμένος Thom@zko

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #34 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 11:18 »
Πάρη πάω να πάρω και vg γιατί δεν έχω ντουμάνι και δν την παλεύω!  :o ευτυχώς ανοίξανε τα φαρμακεία!!!!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #35 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 11:55 »
Εγώ σήμερα το πρωί παρά λίιιιιιγο δεν σταμάτησα στο περίπτερο......
Το πρωί σχόλασα από 24ώρη ''βάρδια'', το βράδυ περί τις 11-12 έχοντας ατμίσει τα κέρατα μου μπαίνει στο γραφείο ένας συνάδελφος και πιάνουμε την κουβέντα, σε μια φάση βγάζει από την τσέπη ένα πακέτο camel καπνό για στριφτό  :idiot1: :idiot1: :idiot1: καρφώθηκα , ήταν η μάρκα μου πριν το γυρίσω στο στριφτό και τώρα το βλέπω ΚΑΙ σε στριφτό  :wall: :wall: :wall:
Ο συνάδελφος μου λέει εντάξει ρε μη καρφώνεσαι έξω θα το ανάψω, αλλά εγώ δεν καρφώθηκα γιατί θα με ενοχλούσε ο καπνός.....
Όταν γύριζα σπίτι πήγα να φρενάρω στο περίπτερο αλλά ευτυχώς  :hmmm: ξανανέβασα 3η και προσπέρασα. Ποτέ ξανά (ελπίζω)
Σκεψου τον αγωνα που εκανες για να  κοψεις το κτ!!!
Ουτε να το σκεφτεσαι ουτε να καρφωνεσαι οταν αλλοι εχουν τα κτ τους!! Σκεψου τι κακο κανουν στον ευατο τους κ χαμογελα παντα γιατι εσυ κανεις το καλλιτερο για σενα!! μην επιρεαζεσαι καθολου κ να λες οτι το κτ δεν υπαρχει αφου μια κακη συνηθεια ηταν!!!!

Συνεχισε δυνατα κ οταν βλεπεις περιπτερο απλα να το προσπερνας!!!

 :)

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #36 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 12:04 »
Αυτά σκέφτομαι Αγγελική και προσπερνάω....
Αλλά και το πόσα έχω δώσει σε ΗΤ και αναλώσιμα... είναι και αυτό ένα επιπλέον κίνητρο και δεν μετανιώνω για τα όσα ξόδεψα.  :bye:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #37 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 12:07 »
Εγω οταν ειχα ξεκινησει το ΗΤ οταν πλησιαζα περιπτερο φροντιζα να ειναι οι στροφες στην περιοχη ροπης ετσι ωστε να πατησω γκαζι τερμα και το προσπερασω σφαιρα.Τωρα πλεον δεν το σκεφτομαι.Ευτυχως κιολας γιατι πρεπει να εχουνε ψοφησει καμια 50αρια αλογα  >:( στο Καμπια 

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #38 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 12:16 »
Προσωπικά, το Κ.Τ δεν το σκέφτομαι καθόλου, ούτε και μου κλικάρει καθόλου. Πηγαίνω στο περίπτερο να αγοράσω τσιγάρα για τη σύζυγο και δεν μου κάνει απολύτως καμία αίσθηση. Ίσως να ήταν και η πολύ μεγάλη μου θέληση και επιθυμία να απαλλαγώ από αυτό με αποτέλεσμα το μυαλό μου (αμέσως αφού βρήκε ένα ικανοποιητικό υποκατάστατο) να το εξοστρακίσει στο πυρ το εξώτερο!!

Μεγάλη κουβέντα δεν λέω, αλλά ελπίζω πως δεν θα μου γυρίσουν τα μυαλά κάποια στιγμή. Δυστυχώς γνωρίζω ανθρώπους που το είχαν κομμένο ακόμη και για 5 χρόνια ή και περισσότερο και ξανακύλησαν.
Επιπροσθέτως είμαι από αυτούς που έχουν την άποψη πως ένας καπνιστής, όσα χρόνια και να περάσουν, ποτέ ίσως δεν μπορεί να πει πως το έκοψε, αφού το μυαλό ποτέ δεν ξεχνά. Είναι ένας μόνιμος και διαρκής αγώνας, αλλά με το Η.Τ, έχεις πια και εσύ τα όπλα σου.

(δεν θα ξεχάσω, όταν πριν περίπου ένα μήνα, ευρισκόμενος στο ιατρείου του παιδιάτρου των παιδιών, είδε το Η.Τ και με ρώτησε τι είναι. Του εξήγησα και μου λέει...μμμ..λες να πάρω και εγώ κανένα?? Έχω κομμένο το τσιγάρο περίπου 11 χρόνια. Φυσικά τον απέτρεψα ρητά και κατηγορηματικά)

Το μυαλό δεν ξεχνά!!! (το άτιμο!!!)


Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #39 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 13:07 »
Αυτά σκέφτομαι Αγγελική και προσπερνάω....
Αλλά και το πόσα έχω δώσει σε ΗΤ και αναλώσιμα... είναι και αυτό ένα επιπλέον κίνητρο και δεν μετανιώνω για τα όσα ξόδεψα.  :bye:
:thumpup: :thumpup: Mπραβο σου κ σε ολους οσους προσπαθουν!! Η θεληση ειναι το μυστικο της επιτυχιας σε πολλα απο οσα κανουμε!!!  :)

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #40 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 17:02 »
Oλα στο μυαλο ειναι.. ο πατερας μου καπνιζε 3 πακετα για πανω απο 60 χρονια . Μολις επαθε αλτσχαιμερ , η μητερα μου τον παραμυθιασε οτι το ειχε κοψει εδω και 25 χρονια !!! Τοφαγε... και δεν ξανακαπνισε μεχρι που επεστρεψε η μνημη του .

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #41 στις: Ιανουαρίου 25, 2011, 08:44 »
Oλα στο μυαλο ειναι.. ο πατερας μου καπνιζε 3 πακετα για πανω απο 60 χρονια . Μολις επαθε αλτσχαιμερ , η μητερα μου τον παραμυθιασε οτι το ειχε κοψει εδω και 25 χρονια !!! Τοφαγε... και δεν ξανακαπνισε μεχρι που επεστρεψε η μνημη του .
Πω πω!! αυτο κ αν ειναι τρομερο!! Ειλικρινα συγκλονιστηκο γιατι ετσι βλεπουμε οπως ειπες την δυναμη του μυαλου μας τελικα!!!

Ευχομαι ποτε να μην το αγγιξει γιατι θα ειναι κριμα ειδικα τωρα που ειναι κ παλι καλα! Το κτ συμβαλει σε πολλες παθησεις κ μια απο αυτες ειναι κ του πατερα σου.

Αποσυνδεδεμένος NikFrance

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
    • Τo φόρουμ του Έλληνα Drummer.
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #42 στις: Ιανουαρίου 28, 2011, 15:09 »
Oλα στο μυαλο ειναι.. ο πατερας μου καπνιζε 3 πακετα για πανω απο 60 χρονια . Μολις επαθε αλτσχαιμερ , η μητερα μου τον παραμυθιασε οτι το ειχε κοψει εδω και 25 χρονια !!! Τοφαγε... και δεν ξανακαπνισε μεχρι που επεστρεψε η μνημη του .

Θα την είχα σφάξει στο γόνατο την γυναίκα μου αν με παραμύθιαζε! ;D  :tongue_smilie:

Τελικά μόλις θυμήθηκε ξανά κάπνισε??

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #43 στις: Φεβρουαρίου 02, 2011, 14:14 »
Δεν πέρασα απο περίπτερο σήμερα αλλά είχα βαριά σεκλέτια και τράκαρα 1 ΚΤ  :dontknow:
Το κακό είναι ότι πολύ το γούσταρα  :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #44 στις: Φεβρουαρίου 02, 2011, 14:28 »
εγω παιδια προχθες ειχα ενα ασχημο περιστατικο με πολυ κοντινο οικογενειακο προσωπο (κηδεια) και επειδη εμεινα απο μπαταριες
το βραδυ πηγα περιπτερο και πηρα ενα πακετο Κ.Τ.τα πρωτα 2 τσιγαρα με ετσουξαν τον λαιμο αλλα μετα το ξεπερασα και του
εδωσα και καταλαβε.χθες ομως και σημερα κανονικα Η.Τ.δεν σκεφτηκα ουτε στιγμη να ξαναγυρισω στο Κ.Τ. αλλα ηταν η στιγμες τετοιες που νομιζω δεν γινοταν αλοιως.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172503 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277445 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15470 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14103 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9446 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43525 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 447 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36169 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560072 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 183302 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 227 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 11303 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364