vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

373 επισκέπτες, 10 χρήστες
teo77, axilleaspro, dkostas, Giannis.B, maprix, Tem, bloodlessz, zamploutos, takoulas, Milarepa

Twitter

Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 23, 2011, 23:52 »
Τα λέω αυτά γιατί συχνά σκεπτόμαστε και γκρινιάζουμε για το πόσο περίπλοκη είναι η συνήθεια του ατμίσματος. Για σκεφτήτε όμως τι τραβούσαμε με το τσιγάρο...

Και εγώ έχω προβληματισμούς με το η/τ...
Αλλά με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο.. :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος sera

  • **
  • 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 23, 2011, 23:59 »
Abet έπιασες ένα θέμα όπου ήταν και εν μέρει η αφορμή να κόψω το κτ. Σας έχω ξαναπεί, που κάνανε απεργία(και καλά κάνανε) τα περίπτερα και δεν δίνανε τσιγάρα γιατί τους μειώσανε το ποσοστό οι καπνοβιομηχανίες . Εγώ δεν είχα  προμήθειες στράβωσα και έτσι πήρα την απόφαση.   
Πριν κανα δυο βδομάδες βρήκα έναν από τους περιπτεράδες που ψώνιζα τσιγάρα και μου έλεγε ότι έχει προσλάβει 2-3 κοπελίτσες και ότι έχει ανέβει η δουλειά και έρχεται συνέχεια καινούριος κόσμος. Για να του τη σπάσω του είπα και γω ότι πλέον εμένα με έχασε από πελάτη τουτέστιν 3 πακέτα τσιγάρα τη μέρα και ότι σιγά σιγά θα χάνει κι άλλους  και ας πετάξει έξω ότι θέλει η κοπέλα.   Εγώ βέβαια πηγαίνω ακόμα και παίρνω κανα πατατάκι..  ;)  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Thom@zko

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #17 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 00:49 »
Εγώ πάλι έπαιρνα μια κουτα καπνό και πάντα έτρεχα για φιλτρακια είχα συνηθειο να ξεμένω! Αυτό που δεν μπορώ να κόψω είναι ο αναπτήρας. Σήμερα για καφέ το ητ στο χέρι και ο αναπτήρας στο τραπέζι. 3 κουβαλάω ακόμη.. Ίσως να μου ζητήσει "κανένας" φωτιά να μην έχω; :angel: επίσης έχω τασάκι πανω στο γραφείο για ψυχολογικούς λόγους. 3 φορές το πήγα στην κουζίνα και 3 φορές το ξαναπήρα στο γραφείο μου.. Τελικά η συνήθεια είναι το χειρότερο πρόβλημα..

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #18 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 01:09 »
......... ή ανάβαμε το μάτι της κουζίνας για να ανάψουμε το μαμημένο ?


Φοβερό φίλε φοβερόοοοοοο......
που το θυμήθηκες......... ειδικά και με της παλιές κουζίνες με τα μάτια :thumpup: :thumpup: :thumpup:
 :respect: :respect: :respect:
Εγώ πάω περίπτερο μόνο τις Παρασκευές......
μόνο & μόνο για να πάρω την "ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ+13"

για το...........COMBAT! :thumpup: :thumpup: :thumpup:





« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 24, 2011, 01:16 από fotis67 »

Αποσυνδεδεμένος sokin

  • ***
  • 581
  • Φύλο: Άντρας
  • Δοκιμος ηλεκτροπνευματιστης για μα ζωή.
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #19 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 01:13 »
Τα ίδια κάνω και εγώ και εχουν περάσει κοντα 5 μήνες. Το πρωί παίρνω τασάκι ακόμα. Το πρώτο μήνα αναβα με τον αναπτηρα το evo. Μερικες φορές στο δρομο αν βιαζόμουνα το πέταγα ξεχασμένος σαν τσιγάρο. Το τιι τραβηξε το evo δεν λέγεται.

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #20 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 01:22 »
Βέβαια..... σήμερα έχουμε άλλο χάλι......

Μια - δυο πρίζες που είχαν ξεμείνει ελεύθερες...
από την φόρτιση κινητών και υπολογιστών κ.λ.π.  στην οικογένεια.....
τώρα έχουμε συμπληρώσει.... με τους διάφορους φορτιστές για της μπαταρίες των η.τ.
 :)) :)) :))
Άσε που έχουμε ένα συρταρι με παλιους φορτιστες από παλιά μοντέλα η.τ.
 :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #21 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 01:31 »
Δεν αργει η εποχη που θα αγοραζουμε από τα ιδια περίπτερα υγρα και μαλιστα σε ολες τις γευσεις και τις περιεκτικότητες. Να δω το περιπτερά να μοιράζει και δωρεαν δειγματα 2,3 ml και να πεθανω

Αποσυνδεδεμένος Thom@zko

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #22 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 01:33 »
Πρόσφατα πήγα Σέρρες και μου είπε ένας φίλος που κάπνιζε παααρα πολύ πώς το είχε δοκιμάσει. Αλλά πάνω στην "συνήθεια" το πέταξε από το παράθυρο του αυτοκινήτου.. Περιττό να σας πώ πως έκλαιγα  :laugh1: :laugh1: :laugh1: Βέβαια κατάφερε και το έκοψε.. Γενικα είχε μεγάλο κόλλημα. Καθόμασταν παλιότερα και τον έβλεπα να τρώει caprice και να τα τινάζει στο αέρα..  :wall:

Άσχετο έχει ανάψει κανείς τσιγαρο με σίδερο??? Εγώ με ένα παλιό της γιαγιάς μου εκέινα με την σκέτη πλάκα. Όοοταν τα κατάφερα δεν μπόρεσα να το καπνίσω κόντεψα να λιποθυμήσω απο το ρούφα και τους 40 Βαθμούς (Ιούλιος) συν τους και εγω δεν ξέρω πόσους το σίδερο  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #23 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 01:38 »
Δεν αργει η εποχη που θα αγοραζουμε από τα ιδια περίπτερα υγρα και μαλιστα σε ολες τις γευσεις και τις περιεκτικότητες. Να δω το περιπτερά να μοιράζει και δωρεαν δειγματα 2,3 ml και να πεθανω

Να έχει και της κοπελίτσες.... έξω από το περίπτερο να διαφημίζουν τα υγρά :thumpup:

Το άλλο .... να έρχονται οι τσούπρες.... στης καφετέριες... με ενδυμασίες ανάλογα με την μάρκα ατμιστικού υγρού και να μας λένε << ατμίζετε???? δοκίμάστε λίγο από το δικό μας υγρό......>>
και να μας αφήνουν δώρο.... αντικραδασμική θήκη μεταφοράς η.τ :thumpup: :thumpup: :thumpup:
 :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος michalistolmi

  • **
  • 133
  • Φύλο: Άντρας
  • Blogger στο teikastoria.blogspot.com
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #24 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 01:49 »
Να έχει και της κοπελίτσες.... έξω από το περίπτερο να διαφημίζουν τα υγρά :thumpup:

Το άλλο .... να έρχονται οι τσούπρες.... στης καφετέριες... με ενδυμασίες ανάλογα με την μάρκα ατμιστικού υγρού και να μας λένε << ατμίζετε???? δοκίμάστε λίγο από το δικό μας υγρό......>>
και να μας αφήνουν δώρο.... αντικραδασμική θήκη μεταφοράς η.τ :thumpup: :thumpup: :thumpup:
 :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Sorry αλλα εγω θα επιλεξω τα αγορακια τις υποθεσης……  :laugh1: :laugh1:
Να δω και τις καφετέριες που τοσο καιρο ζητουσα σπιρτα όταν ξεχνουσα αναπτηρα να μου φέρνουν υγρο, ατμοποιητες μιας χρήσεως και μπαταριες που θα μπαινουν σε όλα τα η.τ και να ξανα παθανω για δευτερη φορα.  :respect:


Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #25 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 07:34 »
Χθες το βραδυ ειδα ονειρο οτι καπνισα  :-[

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #26 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 08:50 »
Να έχει και της κοπελίτσες.... έξω από το περίπτερο να διαφημίζουν τα υγρά :thumpup:

Το άλλο .... να έρχονται οι τσούπρες.... στης καφετέριες... με ενδυμασίες ανάλογα με την μάρκα ατμιστικού υγρού και να μας λένε << ατμίζετε???? δοκίμάστε λίγο από το δικό μας υγρό......>>
και να μας αφήνουν δώρο.... αντικραδασμική θήκη μεταφοράς η.τ :thumpup: :thumpup: :thumpup:
 :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Αν γίνουν όλα αυτά που λετε, τοτε θα το απαγορεύσουν αφού πρώτα το φορολογήσουν αλύπητα!!!!!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #27 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 09:53 »
Εσεις παιδια απο τα περιπτερα εγω τα αγοραζα απο το σουπερμαρκετ της γειτονιας  κ οταν με εβλεπε ο τυπος στη γωνια με τα τσιγαρα ολο χαρα μου εφερνε την κουτα μου στο καροτσι! Ηθελα μια κουτα καθε πεντε μερες κ πολλες φορες περισσοτερο απο μια κουτα!!!

Τωρα που παω στο σουπερμαρκετ κ αγοραζω μονο για την μητερα μου τσιγαρα αυτος ειναι θυμομενος κ οχι μονο αυτο δεν μου μιλαει καν!!
Ετσι μια μερα μπηκα μεσα με το ατμοπλοιο μου (ego!!) κ φυσηξα στα μουτρα του κ του ειπα: Τερμα τα κτ!!!!!! γιατι τωρα εχω οτι καλλιτερο! Αυτος κοιταζε με ανοιχτο το στομα κ γυρω οι πελατες αναρωτιοντουσταν τι ειναι αυτο που βγαζει τοσο ντουμανι?  :laugh1: :laugh1:

Απο τοτε? ουτε να με κοιταξει!! Αφου τον ειχα κανει πλουσιο του κακοφανηκε!!! Πολλοι περιπτεραδες κ πολλοι απο αυτους που πουλανε τα τσιγαρα γελανε πισω απο την πλατη των καπνιστων!!

Τωρα γελαω σιγουρα εγω........ ;)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #28 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 09:55 »
Χθες το βραδυ ειδα ονειρο οτι καπνισα  :-[
Μην ανησυχεις!! το ιδιο ονειρο το βλεπουν πολλοι πρωην καπνιστες κ εγω πολλες φορες!! Ειναι απλα το ψυχολογικο που κανει τα παιχνιδακια του μα δεν θα του περασει... :yes:


Αποσυνδεδεμένος Thom@zko

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Σήμερα γυρνώντας σπίτι πέρασα απ το περίπτερο
« Απάντηση #29 στις: Ιανουαρίου 24, 2011, 10:35 »
Εγώ είδα πώς έβαζα καπνό στο cartomizer και με διαβεβαιώνατε πως δεν κάνει κακό όταν είναι μεσα σε η.τ  :-[ :-[ :-[

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 943 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 2 3640 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:08
από Dorian
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172513 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277484 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15472 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14110 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9449 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43537 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 449 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36199 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560131 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 183520 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem